KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 09:18

Pa to bi bilo to Sunny. Vise-manje ste me prosvetlile, ostaje mi samo da mu posaljem mail i uradim analize kad mi dodje ciklus.
Ustvari koliko si puta do velikog finala isla za Ljubljanu?

Klarice, 10-i dan od ET test iz apoteke ima velike sanse da pokaze negativno i ako je mozda trudna. Rano je za test. Tako sam ja trcala pred rudu pa se samo jos vise nervirala. Sta ce joj to kad ce beta jasno da pokaze. Zao mi da se nervira i uzbudjuje bezveze. :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 2/3/2013, 09:19

Joj karlice ovaj put kao da cu da puknem od cekanja bete prvi put da ne radim posle transfera OVA ostala 4puta uvek isla posle 7 Dana najkasnije , a sad. . . Joj OVA DVA Dana docdju mi KO godina bar veceras sam SA curama na veceri pa cu da skrenem misli Shocked
Najgore je ponedeljak mora SE biti izmedju 8-9sati tamo za vadjenje bete a tek KO 13-14 h te
Nazovu znaci toTod cekanje je mislMuslim Gore nego svih 12 Dana posle koliko prave tebi betu debi je damals 7 dan ili Joel su ti embrione stavili ili blastocite
Drzim ti fige

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/3/2013, 09:21

devojke ,ja sam posle prve vto uradila 10 dana test obican-bio je negativan .da bi mi doca reko tel da se smiri i da cekam 12 dan i izvadim krv.tako je i bilo ,12 dana beta 250 bila -..a znam slucaj ggde je cura prokrvarila negde 12 dana i od razocarenja i besa nije ni htelaa da vadi betu,otisla kuci besna i sle mesec saznala da je ipak trudna ! zaislite tu srecu Laughing tako da cure moje ,ipak je analiza krvi najmerodavnija ...izdrzite i srecno sreca as roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 2/3/2013, 09:30

Hvala vam, sve mi jasno beta Very Happy
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 2/3/2013, 09:46

Srećno i tebi lenabeograd, vraćena su mi 2 od 4
Čekanje je traumatično iskustvo, a misli u haosu Rolling Eyes
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 2/3/2013, 09:56

Ja vam drzim fige bar jedan da mi ostane
Jedan 6 drugi 4 u pon vam se javljam smajli angel

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 2/3/2013, 10:02

lenabeograd, čekamo ponedeljak bb
Zanima me kakva su vaša iskustva, da li ima veze koji dan je uradjen ET, u kom su stadijumu razvijenosti, koje su šanse za uspeh?
Meni je rečeno da prosto nema pravila Shocked
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 10:12

Veteranke ce da ti objasne lepo i strucno a ja cu da ti kazem da ako hoce da se primi - primice se. Ja to nekako vidim ko visu silu na koju niko nema uticaja :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 2/3/2013, 10:14

Mislim da se dani testa razlikuju ako je su blastociti
Vraceni moze vec 9 dan da se napravi test ako embrioni vraceni
Onda 12 tog dana klarice predjimo na ti nema persiranja

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 2/3/2013, 10:15

krk to i ja kazem

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 2/3/2013, 12:24

ja sam se ipak strpela :)
sacekacu pponedeljak. ne mogu bas dasetam zbog jajnika...naredili da mirujem. meni vratili 4 komada :)
2.blastociste i 2 osmocelijska.
valjda ce se majku mu nesto i zakaciti smiledraw
lenabeograd, znaci zajedno cekamo ponedeljak beta

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 12:37

Hoce, hoce, nemoj da brines :))
2 ce da se zakace :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/3/2013, 12:42

uu dona ,bice to beta i to beta sto posto sestro slatka bice ludooo igra napred scuro navijacica navijacica navijacica navijacica radost
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 2/3/2013, 12:53

Dona,nisam u toku,gde si radila VTO?

To ima da bude,nema da fali igracice
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/3/2013, 13:12

Novim curama da poželim dobrodošlicu i da uskoro ugledaju velike bete!

Dona, znam da obično vraćaju maksimalno tri, ko je tebi vratio 4 komata, i to dve blaste i dva osmoćelijska, po meni je tu velika šansa i da se svi zakače, da budem iskrena!? Od srca ti želim lep scenario!

Sani, i ovde navijam za tvoje bebane!

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/3/2013, 13:28

dona gde je radjen vto ,,,ako smem pitati...4 kom...hm Shocked da nije njima malo zagusljivo h ali svakako ce nesto biti od svega toga ,,,sto posto! b b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 2/3/2013, 13:39

hahaha...pa sigurno im je zagusljivo s obzirom da su mi i jajnici naduvani pa me i stomak boli sve vreme...hihihi
danas mi malo lakse pa mogu da se zezam Laughing
radila sam kod dr. crnogorac u genesisu. ne znam ni ja sta im bi al vratise 4.
Pitala jel moze, ja sta cu..pristala samo da uspe Very Happy
inace sve pohvale za njih...divni su..
vidim da je ovo na forumu popularno pa da vas i ja zaprasim sto kazu srca konfete konfete bb

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/3/2013, 13:44

ee super ,ja cu isto uskoro kod njih ...al sta im bi da ubace sva 4 ,,,kazu da bas oni samo 2 ubacuju ??znaci pohvale imas za njih ,,,hm ...cula sam svaku koja je radila tamo da ih hvale .jos sad da i uspe f
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 2/3/2013, 13:51

Dona, a koliko si imala embriona i koji ti je ovo postupak po redu?
Pokušavam da shvatim zašto su ti vratili 4 embriona od kojih 2 blastociste...Imaš puno godina, puno neuspelih pokušaja, bilo je samo tih 4 embriona?
Izvini što ovoliko pitam ali mi je čudno. Zaista.
Inače, velike, velike su ti šanse da si trudna. Da, da....Navijam za ponedeljak!
I drugim čekalicama takođe!

Krk, i gde si na kraju radila nalaze? Ako ćeš do Slovenije, radi bar polustimulisani postupak (mislim na Clomifen)...

Srećno!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 14:02

Struzzo nisam jos nigde. Imam jos plikove po nozi, cesem se po telu ko da imam sugu i cim se to povuce idem da radim briseve, nadam se ponedeljak, utorak... Ustvari ne znam koji moj ne odoh kod dermatologa, vidim povlaci se polako pa valjda zbog toga me mrzi, mazem jodom pa je mnogo bolje, sad cekam da eksplodiraju plikovi.
Ostalu laboratoriju cu da uradim u Biomedici, cim mi dodje ciklus a to je racunam za plafon 7 dana.

Posle toga cu sve da posaljem na mejl Resu da ima covek cistu sliku i da sacekam da vidim sta ce da mi kaze. Najmanji problem je da sednem u kola i odem za Ljubljanu. Vise me interesuje kakve ce mi biti analize.

O klomifenskom "prirodnjaku" znam jako malo, skoro nista. Mozda bi i prisla da popijem nesto ako je recimo Res toliko dobar da me ubedi da mi to treba. Ovim nasim ovde ne dam ni aspirin da mi prepisu.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 14:10

Sad citam malo i vidim da i klomifen ima simpaticne nus pojave. Nisam odusevljena uopste... plus citam da je klomifen vise za neredovne ovulacije sto kod mene nije slucaj.


Poslednji izmenio Krk dana 2/3/2013, 14:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dona 2/3/2013, 14:12

E ovako...ovo mi je drugi pokusaj! Prvi radjen u betaniji, vratili 2 kako oni kazu uznapredovala i 1 sestocelijski pa nije uspelo...nikom nije jjasno zasto. Tada sam imala 28, sad 29 godina.
Sada dajem sebi svako jutro fraxiparin zbog prokrvljenosti materice..kazu da je dobro, a prosli put to nisam. Takodje sam sad odmah nakon transfera dobila inekciju progesterona koju primam na svaki 5. dan uz utrogestan 3x200mg.
Inace sam sada tolika panicarka da sam mislila da cu poludeti. Jako me je boleo stomak svih ovih dana... Dr. me pregledala 2 puta u roku od 6 dana i ustanovila da mi to nisu menstrualni bolovi , nego da me bole jajnici zbog kako kaze blage hiperstimulacije i malo slobodne tecnosti i stomaku. Rekli su mi da je to kao dobar znak jer se uglavnom jajnici uzburkaju kada dodje do trudnoce. ja naravno ne verujem, dok ne vidim crno na belo. Cak mi je prepisala i bromazepam najmanju dozu da popijem pred spavanje jer sam bila jako razdrazljiva i zivcana sto zbog bolova, sto zbog hormona.
Imala sam oko 15-ak jc, ali naravno nisu sve docekale da sazru pa su mi kasnije napravile haos sa jajnicima. Izvadjeno 7, a 4 spomenula i vratila. Eto...a inace imam konstantno temperaturu 37,2-37,3 koja mi za divno cudo ne smeta, jer ja inace ne podnosim nikakvu temp.

dona

Broj poruka : 15
Datum upisa : 22.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 2/3/2013, 14:34

Krk, ja ti pomenuh klomifen čisto da ne ideš 600 i nešto km da bi lovila jednu jć iz prirodnog ciklusa. Svojevremeno sam i ja se nosila mišlju da to činim samo u Mariboru kod čuvenog Vlaisavljevića. On mi je rekao da je to toliko "pipavo" da je najbolje baviti se prirodnjacima tako da ti bude što manje dodatno komplikovano, znači negde blizu kuće. "Ideš na kaficu i na folikulometriju. Ima jć, nema jć, Bože moj, biće u sledećem ciklusu"...
Ajde, da te što pre prođe "zečititis"...Wink

Dona, ne paniči...pripremaj se za trojke!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 2/3/2013, 15:04

Potpuno si u pravu, Struzzo. Sacekacu analize pa cu da vidim, to mi je za sad jedino merodavno.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Klarica 2/3/2013, 15:12

lenabeograd, naravno da ćemo na ti osmeh srce
dona, ti imaš baš velike šanse, mi sa dva smo malo slabiji, ali navijamo jako za taj ponedeljak beta
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu