KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prirodni recepti za snižavanje FSH

+68
mamadabudem
Arwen
BiKsi :)
enap
nsdjanka
Bobaue
sretnazvijezda
Ancica 87
tiramisu
noja
Foxes
lela1984
Amna84
Nataly17
sandy23
oblak
luckystar74
leptirko82
Star77
makac71
Anika1
lenchy
OKacica
neca73
jaca*caca
lenjivica
laKole
Bjanka
dr house
maza1972
sani72
MAAKKI
Mirjana
nina26
nebuloza
karakaca
lilikan
Lisa
kristina33
cicsa80
djole42
dr mali pariz
tuli
mona
Orline
dina
Struzzo
nena beba
dejana
Sami
taka*
lavica
Masha UK
Kata
maja76
lelats
maus
Jeckie
zalosna_sova
radmilav
Hitron-Luka
Jelence
vakic
Admin
gogs-ii
nadalina
TetaSneki
HappyGirl
72 posters

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od radmilav 5/8/2008, 21:55

Cao opet ja d

kad se koriste smokve da li se oseca neka promena u donjem delu stomaka, mislim na jajnike, jer sam osetila pre nekih nedelju dana neki tup bol koji je kratko trajao.
Pa vas pitam da to nema veze sa smokvama?
I da li se uopste oseca neka promena ili ne?
igracice

radmilav

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 5/8/2008, 23:08

Pozz Rado g
Ja nisam osetila ništa sem što su mi ciklusi postali vremenski ujednačeni. Možda ti je kad si osetila taj kratkotrajni tup bol bila ovulacija.
g
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od nadalina 6/8/2008, 13:28

Zelim dobrodoslicu Gostu!!!
Ja sam proverila FSH nakon mesec i po dana konzumiranja smokvi, i da, spustio se. Ali nastavila sam da ih uzimam svakog jutra - nisam osecala nikakve tegobe ili nepoznate bolove u stomaku, ne bih to povezivala jedno s drugim jer je to ipak hrana (i to zdrava hrana!) i to u nekim suvise malim kolicinama da bi mogla da izazove neke drasticne reakcije... Ten mi se poboljsao za to vreme...
Uz smokve sam uzimala svakog dana maticni mlec, propolic, mesavinu kostunjavog voca sa medom, vitamine, klonila sam se stresa i po Jecinom savetu - pocela da vezbam, zaboravila kako se koristi lift ...
Fsh je ipak skakao odmah nakon stresnih situacija, jednom je , nakon jake migrene - i nekih ekstra jakih lekova dostigao cak 30 - mislila sam da cu umreti od tuge - moje kutnjakinje to znaju...
Ali, Bogu hvala, sad sam u 12 nedelji trudnoce (VTO - ISCI), i vise ne mislim na FSH - sto i vama zelim sto pre!!!

Morate znati da, kad jednom skoci FSH - on ukazuje na postojanje problema - sklonost ka ranijoj menopauzi - sto , opet ne znaci da nemate vise jajnih celija, ili da one bas ne mogu da budu oplodjene - njihov broj je smanjen i mozda njihov kvalitet. Ako uz neku terapiju uspete popraviti FSH, to na zalost, ne znaci da je problem resen - vec da u tim ciklusima sa nizom vrednoscu FSH - dobijate bolji odgovor jajnika na stimulaciju... Sa visokim FSH se i ne krece u proces VTO.

Jos jedan podatak - u ciklusu kad mi je FSH skocio na 30 - imala sam dva folikula na jednom jajniku - prirodno - doktorka je bila u cudu ali smo odradili (bezuspesno) IUI... To kazem jer morate uvek pokusavati, visoki FSH ne daje najbolje prognoze za buducnost - ali sadasnjost uvek imate!
I meni su SVI savetovali da STO PRE krenem sa VTO, sa obrazlozenjem - da rodim jedno dete pa da onda dam sebi vremena da posle toga cekam i nadam se prirodnom zacecu... Sad ja to savetujem vama!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od radmilav 29/8/2008, 22:27

Hej caos, pa gde ste?
Ja i dalje uzimam smokve i doktorka mi je dala i neke hormonske tablete (estradiol notgestrel0 da pijem jer nisam dobila menzis pa da ga kao dovedem u normalu.
Imam pitanje, drugarici mojoj su na ultrazvuku videli kao neki miom, tacnije pise na zidu materice ima utisak supserznog mioma (valjda sam dobro napisala ime) velicine 16mm, da li ce taj miom mozda uticati ili smetati jer i ona treba da ide na VTO i sta da radi?

radmilav

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 30/8/2008, 17:58

Ej curo tu smo mi, dole u kafanici pod dobro jutro svaki dan se ispričamo Very Happy Ajd svrati i ti, ludo se zabavljamo Very Happy
Super, uzimaj smokve i dalje i slušaj lekare i uspeh će doći! Samo napred, pa da se radujemo i tvojoj trudnica igra
Na forumu već postoji tema o miomima tako da sam ti odgovor napisal tamo da ne bi mešali teme. Evo ti link gde sam ti napisla odgovor https://kutak.forumotion.com/zenski-sterilitet-f4/miom-t101.htm#10109
Pozdrav usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od radmilav 8/9/2008, 20:42

d Ej cao gde ste vi nema vas?
Sta se radi?
Smokve uzimam vec tri meseca, pa da li da idem da proverim hormone?
konfete

radmilav

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.08.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 13/9/2008, 07:47

Evo nas , tu smo Very Happy Proveri ako želiš, što da ne! Baš je juče Sneki, na temi korak po korak, napisala da su joj rezultati super. Možeš tamo pročitati, ona je imala problem sa fsh. Koristila je smokve, vitex, rekreacija, odmor... i rezultati nisu izostali.

Pozdrav ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od zalosna_sova 1/10/2008, 18:48

Drage zene, ja nasla na netu u Herbateci, pa pitanja za Herbateku o fsh. Kazu da virak odlicno pomaze i smanjuje fsh. Virak ili Vrkuta caj inace sluzi za regulisanje hormona, ciklusa, klimaksa, odrzavanje trudnoce, ojacavanje tkiva. A svi znamo da lagane vezbe i trcanje odlicno deluju na jajnike. Al eto kod mene je lenjost uzela maha v
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od Jeckie 18/10/2008, 19:30

Pozdrav svim devojkama! Slucajno sam naletela na vas kutak, pretrazujuci po netu. imam problem sa jako visokim fsh 35,2 četiri puta bila na IVF-bezuspešno, sad sam se pripremala za peti put, ali to je odloženo...imate li neki predlog, sugestiju, lek...bilo šta(smokve spremam već večeras) f Puno pozdrava svima... ljubav
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od vakic 18/10/2008, 19:46

NAjprije pozdravi i dobro dosla bas divno sto si se prikljucila na nasem KUTKU
Nadam se da ce se javiti devojke koji imaju ili su imale isti problem f
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 19/10/2008, 00:03

jecky dobro nam došla ff
Ovde na kutku imamo nadalinu i sneki koje su imale problem sa povišenim fsh.Nadalina je trudna, a sneki se priprema za postupak i obe su uspele da dovedu u red fsh. U svakom slučaju ostaju devojke trudne i sa povišenim fsh, zato samo hrabro napred. Ovde imaš nešto sa drugih foruma možda ti pomogne, veoma su dobre informacije (pogotova na drugoj strani). https://kutak.forumotion.com/hormoni-f35/fsh-folikulostimulirajuai-hormon-lh-luteinizirajuai-hormon-t215-15.htm
Nadam se da će ti sa nama biti lepo i prijatno i da ćemo uskoro ispratiti tvoju trudnica poljubci
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od maus 19/10/2008, 09:51

Jecky dobro dosla u nase drustvo c
Nadam se da ces brzo resiti problem visokog FSH i krenuti u novi postupak VTO koji ce biti nagradjen BEBICAMA. poljubac
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od Jeckie 19/10/2008, 11:03

Hvala devojke, sjajne ste!!!!!!!!!!!! osmeh srce
Inače, postupak je trebalo da započnem prošlog meseca,ali je bila zbrka sa hormonima, kad sam videla rezultat ovog FSH od 35...pala sam u bedak, ali sam se ipak oporavila i rešila da idem napred, i pokušam ponovo..mada nisam baš u cvetu mladosti Rolling Eyes , ali ovog puta ću zanemariti i medicinu, i brojke i mere i godine i sve, i nadam se, valjda postati i ja mama.....
Hvala još jednom, a kad počnem IVF, vi ste tu?
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 19/10/2008, 11:10

Nema ni vremena ni potrebe za bedakom. Jer svaki bedak i stres upravo podižu fsh. Kako nisi u cvetu mladosti Shocked ovde sve do pedeset spada u cvet mladosti Very Happy Ima nas ovde od dvadeset i neke do četrdeset i neke ... i sve još uvek cvetamo Laughing Samo ti učini sa tvoje strane sve šta možeš, mi navijamo , Bog je milostiv i uspeh nema da izostane.Eto link koji sam ti ostavila pominje žene sa 47,48 koje su imale veliki fsh i ostale trudnica
SAMO NAPRED JECKY wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od Hitron-Luka 19/10/2008, 12:42

Jecky Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Slider10
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od Jeckie 20/10/2008, 14:57

Sve vas puno ljubim...cvetići... cvet c cvet
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od TetaSneki 21/10/2008, 14:57

Jecky samo hrabro napred, FSH nije problem koji ne može da se reši. Napisala si da si imala 4 puta IVF. U kom vremenskom razdoblju ste radili IVF?
Suve smokve u maslinovom ulju su super lek. Još predlažem da se baviš nekim sportskim aktivnostima koje ti prijaju i naravno da se raduješ životu. usne

I naravno da smo tu kad počneš sa IVF ljubav
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od lelats 1/11/2008, 14:00

Zaista sam srecna sto sam pronasla ovaj forum. Od danas sa sa vama svaki dan i svima zaista zelim mnogo srece u pokusaju snizavanja fsh, jer i ja imam isti problem, ali je lakse kada znas da uvek imas nekog ko ce ti pruziti podrsku i podeliti svoje iskusto sa tobom.

lelats

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od vakic 1/11/2008, 15:57

Lelats dobro dosla na ove nase strane Very Happy
Nadam se da ce mo se druziti i na trudnicke strane radost

Verujem da ce se tvoj FSH srediti zato sto nije on neresiv problem igracice
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 3/11/2008, 20:33

lelats, dobrodošla :alpe: I mi smo srećni što si ovde sa nama radost napred scuro
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od maus 4/11/2008, 10:02

Lelats c Ovde ces se super druziti. Svrati dole i u kafanicu-DOBRO JUTRO na poneku trac partiju
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od lelats 4/11/2008, 10:16

Drage moje hvala vam na dobrodoslici i podrsci. Nadam se da cemo se sto pre druziti na trudnickim stranama Very Happy

lelats

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od vakic 6/11/2008, 11:44

dRAGA JEDVA CEKAMO DA TE VIDIMO NA TIM PRELEPIM TRBUSASTIM STRANAMA yes igracice radost
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od lelats 7/11/2008, 14:17

Drage moje da li se oseca neka promena kada se piju smokve. Ja sam pocela da ih pijem cim sam to pronasla na ovom forumu, pa me interesuje da li se osecaju promene? yes

lelats

Broj poruka : 14
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od HappyGirl 7/11/2008, 16:10

Ako neko hoće da smrša neka jede smokve u mulju, jer ujutru kad ibi h pojela nisam osećala glad ceo dan, mogla sam i da ne jedem. Znači meni su stvarale osećaj sitosti i ciklus mi je bio u sat. Imaš na prethodnim stranama neka od iskustva. Poz Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prirodni recepti za snižavanje FSH - Page 2 Empty Re: Prirodni recepti za snižavanje FSH

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu