KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 17/6/2012, 20:14

Pozdrav za sve okruglaste devojcice od nas dve. Nije me bilo na ovim stranama malo duze jer nikako ne postizavam da sve ispratim od posla.
Ajde da pocnem redom : Neka je od vas mislim Vucica komentarisala za AC i nosenje uzorka u privatnu laboratoriju. Mi smo uradili ac u narodnom frontu i jedan deo uzorka manji spric smo odneli u laboratoriju dnk u Beogradu tamo rade tu brzu dijagnozu za 24 sata gotovi rezultati, a drugi deo smo tj. mm je odneo za Novi Sad u drzavnu kliniku sa mojim overenim uputom iz Nemanjine i tu su rezultati tek za tri nedelje. Rezultati iz DNK laba su stigli stvarno posle 24 h i pokazali da je sa bebom sve uredu i da je devojcica tj, rezultat glasi zdrav xx (zenski )plod. A ove rezultate iz NS cekamo jos par dana tj u petak ce poslati direktno u NF.
Sledeca stvar posto je Orliska pravila onu tabelu kad je kojj od nas termin evo i mi da se dopisemo da nam je 19. oktobar ali dr kaze da misli da cemo mi to i malo ranije.
Trece sto se beluge tice ja je moram podhitno nabaviti jer vec imam problem sa spavanjem tj namestanjem u krevetu, jer mi je stomak poprilicno porastao. Sto se tice pojasa ja sam ga uzela u ortopedskoj prodavnici Rudo i kosta 3900 dinara i odlican je jedina zamerka sto i nije bas za ove uzasne vrucine, ali boze moj.
Eto to bi bilo od nas dve za ovo piskaranje. Grlimo vas sve i cmacemo 100 puta.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 17/6/2012, 20:40

Divno Maki b cestitam na odlicim rezultatima ac i na devojcici Very Happy .
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 17/6/2012, 21:13

hej devojcice trudnjacice, ja samo da se prijavim kao slucaj za psihijatra!
svesna sam ja svega, ali dzabe, paranoja je jaca...
od jutros me kao nesto grebucka grlo, u stvari me ne grebucka nego kao da imam malko nekog sekreta koji mi se sliva, pa se stalno kao nakasljavam...
i sada sam opsednuta time, sutra cu da odem da izvadim bris grla i da kupim za svaki slucaj propolis i pantenol!
a veceras cu da pijem serbet!
ima li neko iskustva sa ovim?
ljubim vas

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 21:15


fenix
-
dr mali pariz - 12.7.2012.
mirjana - 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili - 23.9.2012.
maki79 - 19.10.2012.
akijeva- 23.10.2011.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica -
heart84 -
rada78 - 28.12.2012.
mirka85 -
marija86 - 13.1.2013.
veki1 - 23.1.2013.
jagodica -

jelica -
saška -

lolipop
-

Bravo maki, vi baš lepo napredujete
Very Happy

Da, da, u Bg se ionako nosi iz državnih ustanova, pa da li nosio u Palmotićevu gde ne naplate ili privatno gde naplate, mislim da može biti lični izbor.
U privatnim labovima (DNK i Helix, budu rezultati onom PCR metodom za 24-48 sati, ali se radi samo na pet hromozoma. Kompletni rezultati se čekaju od 12- 21 dan
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 21:17

Mijaki, mene grebe grlo opasno, imam suvi kašalj i bolove pri gutanju već deset dana. Nakon par dana sam uradila bris i ja, i bio je negativan, tako da je kod mene vjerovatno alergija. E sad, mene je budilo noću i znala sam da se upiškim koliko me teralo na kašalj.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/6/2012, 21:51

Orle, bravo za dobar uz!

Miro, srećan ulazak u 9. mesec!

Mala, kažeš uputi za porodiljsko, kako mi nekako prolete ova druga polovina tvoje trudnoće!

Da stisnem i sve ostale cure okruglaste, a i one koje će tek da se zaokrugle!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/6/2012, 21:57

Ori jeste u pravu si vto trudnoce se budno prate i treba mirovanje. u svakom sl.znaci mi svacije misljenje. mi uz odmore stignemo za oko 5 sati,sto kazes autoput a i blizu je.ujutru idemo na gledanje,jedva cekam i taman cu pitati.
Pari,Miro sledece ste ne spisku, srecno igracice
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/6/2012, 21:59

Mijaki nema tu cega da se plasis,mene bas bilo zahvatilo negde u 4.mes.ja limun jela non stop,cajeve,marisol u nos i prodje... zagrljaj
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 17/6/2012, 22:44

Maki 79, čestitam ti rezultate i devojčicu smajli angel queen sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 18/6/2012, 00:28

Maki79, cestitam ti devojcicu osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/6/2012, 09:01

orliska, stefi, hvala vam! osmeh srce
ja dnevno popijem preko 3l vode sa limunom i ovako, preventivno, mislim da sam se malko prehladila od klime
dolazio je majstor za onaj godisnji servis, pa su u jednom trenutku sve tri klime radile a ja sam ulazila i izlazila iz stana...
odoh da dam bris, pa cu da se zatvorim u kucu, nikako ne volem ovu vrucinu...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/6/2012, 09:55

Imam jedno pitanjce za buduce mame Very Happy jeste razmisljali o cuvanju maticnih celija, sad nesto gledam na internetu pa mi je to zapalo za oko, ja cu to verovatno uraditi.

Prince veliki poljbac za tebe i Malog Princa ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/6/2012, 10:00

ja mogu samo da vam kazem da smo i mi o tome razmisljali
dragi je uzeo sve te brosure i svaki dan gleda i vaga , cita po netui i tako
verujem da cemo se do termina odluciti vec gde cemo :)
ali se slazem da je to izuzetno pametno uraditi....
maki :), pa jos jedna curica hehe, rozi tim je sada brojniji cini mi se :)
mogla bi orle da prikupi i te info, pa tamo gde pise termine pored imena da rozi termini budu za devojcice a zeleni za decake :) cisto da vidimo ko vodi <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/6/2012, 11:36

ja ne znam bas puno o tim maticnim celijama, ali sam slusala svakakve price od onih da su maltene mogucnosti primene svemoguce do onih da je primena prilicno ogranicena!
kako god bilo, sigurno cu da ih sacuvam, zlu ne trebale!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/6/2012, 11:43

mislim da ih treba sacuvati, nauka napreduje velikom brzinom, za 20 godina, zlu ne trebalo, ali ko zna sta ce sve moci da naprave i ucine sa tim celijama.....
ova tema je verovatno nasim roditeljima zvucala kao SF

http://www.yumama.com/zdravlje-i-ishrana/zdravlje/1084-stem-celije-u-sluzbi-nauke-i-zdravlja.html

inace ja dosla da prijavim da me moja bekana golica osmeh srce hihihi
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 18/6/2012, 11:53

Tete okruglice ljubi vas Lola
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 4k8-CIMG16
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/6/2012, 11:55

lepa devojcica :)
ima bas lep ten i boju koze <3
tako je moja seka bila, crna bebica <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 18/6/2012, 11:56

Tako sam i ja crnce Very Happy
Hvala Bojana osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/6/2012, 11:56

ljubim je u kolena i none, jednu pa drugu Wink

bojanice golicaj i ti beku, voli ona to, hehe

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/6/2012, 12:01

ja nju sigurno golicam svojim nemirnim crevima :)))) osmeh srce
jos kada sam procitala na bebcu da u ovoj nedelji se razvile usi, i beba moze da cuje moje srce :) sva se raspilavila.... :)

marija, ja mislim da ce i moja bebica biti takva <3
tata i svi u njegovoj familiji su crni, crna kosa, oci, ma sve....
i kaze sveki da je imao dugu kosicu kada se rodio hehehehe
a ja sva celava bila i bela i svetla a i roditelji mi nisu svetli nego ja povukla na maminog tatu i tatinu mamu :)
sanse nemam da proguram koji gen Wink
hehehe
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 18/6/2012, 12:36

mijaki ::hej devojcice trudnjacice, ja samo da se prijavim kao slucaj za psihijatra!

ne, draga, nisi za psihica...ja sam , jer kad me mesecima gonio suv kasalj, ja nisam bris uradila, pa posle imam sta i da vidim-streptokok pneumonie-ako se secas...
Inace mislim da taj suv kasalj i bez patogenih u sebi, nekako simptom trudnoce-sto sam dosad kod mnogih mogla primetiti...

heart84 ::Imam jedno pitanjce za buduce mame Very Happy jeste razmisljali o cuvanju maticnih celija, sad nesto gledam na internetu pa mi je to zapalo za oko, ja cu to verovatno uraditi.

Prince veliki poljbac za tebe i Malog Princa Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 543728
Jesam Heart, razmisljali, ovde polemisali, ali na kraju, kod nas je materijalni momenat presudio da , za sada, odustanemo od te ideje.
Cure, kako izdrzavate ovu vrucinu?
Ja uz otoke po nogama, juce i glavobolja od klime, uh sto je ne volim, ali kako izdrzati...
danas u 4 imam zakazano u DZ, drugo nista novo.
Odoh da sirim pelene Very Happy
Uzivajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/6/2012, 12:40

:) da da, kod vas danas gvirkanje:)))))
ja citala o tome da hoce da se nadrazi grlo na kasalj, kijavica i to sve, kao normalno je
jer nam je sluzokoza osetljiva i malo otecena zbog hormona i priliva krvi
iz istog razloga zbog kog hoce i nos da krvari i desni, pa i posle odnosa da se javi malo krvi.....
ja nisam bila bolesna i prehladjena sigurno dve godine, pa ni sada
ali eto, umem i ja kinuti koji put , rekose mi da nista ne brinem, jednostavno osetljiva sluznica nosa sada na sve i svasta :)

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/6/2012, 12:43

jao parizanko moja, kako prolete vreme, siris pelene, preslatko srca srca srca

ja ne izlazim iz kuce osim uvece posle 7, i ako idem kod lekara...
klimu ne palim da se ne prehladim, ali je u kuci podnosljivo...
danas se vracam muzu, pa opet u cetvrtak kod mame....vec me muka hvata na pomisao sta cu jesti kod kuce i ko ce me dvoriti po ceo dan...ja mu dojem kao malo dete - kada se nauci na ruke, nece u krevetac.... Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/6/2012, 14:08

cure ja bila na kontroli,dr kaze sve je u redu,beba sve kako treba raste i razvija se,krvna slika takodje dobra,oni leukociti,trombociti i to kontrolise valjda zbog injekcija,pisonja je 450g osmeh srce sad po uz je kaze trudnoca 5 meseci plus neki dan... e sad sto nam odstampa ovu listu ne znam gde se gleda ono kolika je duzina? za more nam je odobrio samo ne na suncu...
pozdrav za sve osmeh srce
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/6/2012, 14:31

Marija86 ::Tete okruglice ljubi vas Lola
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 4k8-CIMG16

I JA BIH JEDNO OVAKO srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu