KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 12/6/2012, 16:01

da ,procitaj da se ne bo opet ponavljala...na toj temi strana 10
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/6/2012, 16:06

hehe, biksi, pa znam ja da nije on nesto mnogo velik, nego ne znam de mi ode tih 5 kila lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 12/6/2012, 16:13

Marija86 ::brbljiva imala si hematom? Koliki je bio? Kakvu si terapiju imala? Izvini ja te napala ali ja sam ga imala pa me zanima ..
marija,hematom mi je bio 34 mm .....pre toga sam imala cimanje da u svom gradu i okolnim ,nadjem pregnil..... pa kada sam ga jedva nasla moji dr su se ponasali kao da su pali s marsa ! davali mi da primam ono sto sam im ja rekla ! ma uzas! neponovilo se! pregnil i pila sam utrogestan ( a cini mi se da sam trebala da ga koristim vag posle et)! koliko sam cula! ali sve se poremetilo ,posle et! od neadekvatnog lecenja ( posle et),,,i zavrsilo se hematomom.......koliki je tvoj hematom bio?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 12/6/2012, 16:52

drugarice moje, nisam pri kompjuteru pa se ne javljam...
sada na brzaka iscitah koliko sam uspela

mali prince, cestiotam, da ste zivi iz dravi 100 godina!!! divna vest!

pariz, hemoroidi su moja oblast, sa tim kuburim oduvek, a kako evo nemam stolicu vec tri dana, prikljucujem ti se 100%! meni je pomagao jedino Flogocid! sjajna krema za sve rane, cireve, vene i tako to...

ja danas bila na expertskom UZ i jos jednom da maznem Double za svaki slucaj!
doktorka je fenomenalna, gledala 35 minuta, imamo 62mm CRL, i 57gr, opet smo malo napredniji, masemo rucicama, nogicama, imamo sve sto treba, bubrege, jetru, srce kuca bum baba bum, mala lepa stopala, gornja donja vilica, gledala neke moje vene u materici, ma svasta nesto...vratni nabor 1mm, kaze doktorka savrseno

sve u svemu, zakljucak je da smo 99,9% DEVOJCICA i da smo LEPI I VITALNI!!!

tata ce da umre od srece, a mama sada zna kako da zove malo cudo koje skakuce po stomaku! Princeza ANA!

ljubim vas sve

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 12/6/2012, 16:57

jao mijaki predivno sve osmeh srce
ja imam osecaj da nosim curicu
i valjda kolko sam se srodila s tom idejom
sada kada procitah tvoj izvstaj, sva sam se rastopila
hocu i ja devojcicu osmeh srce
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 12/6/2012, 17:12

Mijaki bravo i za tebe i za princezu Anu!!!! Brbljiva, pusti proslost, nema povratka ni popravljanja. Idemo u novu lepu buducnost.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 12/6/2012, 17:37

Biksi :) ::Bojana, super si! Ja trenutno imam veci stomak od tebe! lol!
lol! lol!
posteno me nasmeja!
Ja ne otkinuh na stomak-koji i jeste simpatican, nego na none Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 109639 moje su poslednji put takve bile na faxu Embarassed
Mijaki, diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiivnoooo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 196545Plinceza Ana! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 230397 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 523476 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 0913uzivaj draga!
Inace, hvala na savetima, mazem ovo sto sam kupila i sasvim solidno deluje.
Da, Leno, boja mi je drugacija-potamnela sam ko da sam samo taj deo suncala, a kak sve brijem, vidno je-naravno na onom mom ogledalu na kojem cela stajem lol!
Ej, nemam hepatitis B-majke mi...d-dimer je 450, terapija ista, tj. sad mi u ruke gurnuse fraxi od 0,3...a inace primam clexan 0,4.Za 3 dana idem po dalju terapiju, te cemo da vidimo sta je to.
Loli, Heart, ne zabusavajte, vec pisite na ovim str. Very Happy
aj, zive bile. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831
p.s. Noja-imas li ti pristup roditeljskim dnevnicima??? Ako nemas, pisi Happy da ti odobri, i tu otvori tu temu yajednicki roditeljski. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 12/6/2012, 18:20

BRBLJIVA ja sam jos pre vadjenja bete imala braonkasto brljanje i to je tako trajalo povremeno obicno dok stavljam utrogestan vaginalno.Medjutim u VI nedelji prokrvarim i dr mi pored utrogestana uvede i progesteron depo na 3.dan.Ja opt u VII nedelji prokrvarim jos vise,bila subota vece i odem na betaniju gde one neljubazne dr dezuraju.Ona me pregleda,kao bebe u redu jajnici su vam veliki od hiperstimulacije i vi kao krvarite od hormonskog disbalansa i pojaca mi progesteron depo na 2. dan i krvarenje je opet brzo preslo na braonkasto ali sa nekim crnim ugruscima-NARAVNO HEMATOM NIJE VIDELA!!!
Odem ja opet u VIII nedelji kod moje dr kad ona vidi hematom od 22mm i oba ploda OK.Zbog hiprstimulacije nije htela da mi da pregnil nego antibiotik pancef 10 dana i ispiranje tantum rosom.Svo vreme strogo mirovanje i UZ opet za nedelju dana.
UZ u IX nedelji bebe super,hematom isti.Kaze dr na konju smo.I dalje mirovanje i da ce se hematom delom izbaciti a delom resorbovati.
Zakazala sam ekspertni uz za 11.07 a to mi nesto daleko da ne pratim hematom skoro 5 nedelja.
Razmisljam da odem opet na uz negde oko 25.-og ali tada cu vec uci u 12 nedelju a ne znam dal je pametno da me tada cacka tamo na betaniji vaginalno jer ne znam da li u onoj ordinaciji imaju drugi UZ.
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 12/6/2012, 19:53

Bojanče, kakav stomačić Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 779578
Pariz, hvala na podeljenom iskustvu, čekaće me sigurno Razz
Samomoram takvo ogledalo da nabavim. Laughing
Mijaki, zar može tako rano da se vidi pol?
Meni se nešto mota po glavi da do 14-15 nedelja sve bebe izgledaju kao devojčice Razz Možda sam ukrivu, sad se setih da je i maki rano saznala.
Poljubac za Anu.
Ja ne mogu privirit kompjuteru, do vikenda, I think. Kao da mi je tajfun u kući od gostiju Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 12/6/2012, 19:53

Brbljiva, mirka, kopirala sam vaše postove i dodala moj na temu o krvarenju u trudnoći, PDF trudnoća
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 12/6/2012, 19:59

Biksi :) ::Bojana, super si! Ja trenutno imam veci stomak od tebe! lol!

hhehehehe i ja! lol!
Bojana, ,svaka cast, kakva linija, a narocito sto sam videla kako umes lepo da spremas i samim tim, znas uzivas u klopi yes

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 12/6/2012, 20:05

Mijaki divne vesti! f
Prinče, čestitam srca
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 12/6/2012, 21:46

Mijaki poljubac
princeza ANA... predivno bebe
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 12/6/2012, 22:02

http://www.znakoviporedputa.com/index.php/inspirativno/429-od-za%C4%8De%C4%87a-do-ro%C4%91enja-vizuelizacija

za sve one koje nisu videle ovaj link, ali i za one koje jesu, da se jos jednom podsete, zadive i razneze.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/6/2012, 22:24

Ja sherovala na face Very Happy
Ljub trudnaje osmeh srce
Bokicice odlicno izgledas sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 12/6/2012, 22:35

Veliki Prince, cestitam na Malom Princu! Nek vam je zdrav i srecan ceo zivot.
Okruglice ljubav
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/6/2012, 22:46

Prince javite seeeee, da cujemo kako se snalazite, sunny
Cekamo slikicu batice osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 13/6/2012, 09:17

Mijaki divan izvestaj, a tek ime sto je lepo love

Inace ja sam juce sanjala da sam rodila jednu slatku devojcicu bebe

Ja sutra idem kod hematologa i nadam se da ce mi smanjiti terapiju, da se vise ne bodem na 12h nego 24h. TSH mi je skocio 2,3, jeste u granicama normale ali u odnosu na prosli put kada mi je bio 0.8 dosta je skocio,krajem nedelje idem kod dr. Sumarac pa cu videti sta ce mi reci. Ja se osecam ok, nemam nikakve mucnine, bas nikakve promene, sem sto su mi sike bas porasle Very Happy

Bila sam prekjuce kod Malog Princa, mama i beba su dobro, a Princ nam je pravi medenjak bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 13/6/2012, 09:50

Mijaki, divno za curicu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 21831

Orle, danas tačno pola! Nek ti druga polovina bude lagana i skroz opuštena!

Srce, pozdravi Princa ako se cujete! Bravo za njih, kad izlaze kućici?

Stisak okruglaste!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 13/6/2012, 09:53

Mijaki divne vijesti Heart super da se dobro osjećaš i meni samo grudi malo veće i osjetljivije i ništa drugo,primaš li ti progesteron depo ja mislila tražit pa opet reko da im se ne miješam u posao a nešto mi jutros žućkavo na uložku a uvijek je bilo bijelo od utrogestana pa neznam baš se plašim usne

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 13/6/2012, 10:02

Biksi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 275568 Nadam se da hoće Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 13/6/2012, 10:24

saška ::Heart super da se dobro osjećaš i meni samo grudi malo veće i osjetljivije i ništa drugo,primaš li ti progesteron depo ja mislila tražit pa opet reko da im se ne miješam u posao a nešto mi jutros žućkavo na uložku a uvijek je bilo bijelo od utrogestana pa neznam baš se plašim usne

Primam jos od 10dpt na svakih 4 dana, ti si isto radila u Jevremovoj zar ti nisu napisali u otpusnoj listi u koliko beta bude pozitivna da pocnes da primas depo progesteron. A za to zuckasto imala sam i ja, ali meni su pronadjene neke bakterije u urinu, pa mozda ne bi bilo lose da uradis urin i urinokulturu.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 13/6/2012, 10:27

orle, tacno pola puta je iza vas <3
nek vam druga polovina proleti :)

ostalim curama takodje jedno <3 od mene :)

ja evo njopam nesto sa sirom i sunkom, neko pecivo iz maxija....
pa cu malo da podignem nogice
osecam da sam natekla....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saška 13/6/2012, 10:32

Heart hvala ti na odgovoru nisu mi napisali ništa da radila sam u jevremovoj a ovo žućkavo više mi liči na sekret al ništa me ne peče i ne svrbi pa mislim da nije od urina moraću nazvat da pitam za progesteron

saška

Broj poruka : 309
Location : Republika Srpska
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 13/6/2012, 10:37

Ni ja nisam imala bas nikakave smetnje, nego su mi oni dali da odradem KKS,gvozdje,glukemiju urin i urinokulturu, toxoplasmu i tad sam videla. Najbolje je da ih pozoves pa da vidis sta ce ti reci ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 9 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu