KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 26/6/2012, 15:23

Orli Lola je dobrica ali kao i svaka beba mora bar malo da se nosi i ono osnovno nahrani presvuce...prepodne tj.do 16h smo same a onda mm preuzima sve oko nje sem presvlacenja..malo mi je teze ipak je ona jos mala ali izdrzacemo mi to..evo upravo mi je u krilu gleda mi u kosu i mazi je osmeh srce osmeh srce smajli angel
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 15:59

Orle, naravno da će ti da ti ispada nešto iz ruku...ali dobro,polako.
Nek si ti za početak kupila belugu. Čekam izveštaj sutra Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/6/2012, 17:05

Mijaki, i ja bi tako Mad Baš sam gadljiva, a naročito od kad sam trudna yes
Orlić, meni sve živo ispada iako danju nemam problem s rukama. A m se nervirao što se u sekundi savijem da to što mi je ispalo dohvatim Rolling Eyes Dakle, 9 meseci se ne naučih da ne treba da se savijam, istežem i nosim teško.
Baš sam ugnjavila malog bekriju! I da znaš da je bekrijao sve vreme. Pre dva dana je pio grejpfruit pivo sa mamom i tatom lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 26/6/2012, 17:14

Orliska jesi li na NBG u Aksi kupila belugu? Koja je cena? I sutra molim te da nam prepricas utiske ja sve hocu da kupim ali ne stizem da odem pa se snalazim sa jastucicima.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 17:21

Maki, pa naruči,kao što smo i mi naručivale, pa stigne na adresu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/6/2012, 17:34

ja odo da gledam crtane ilmove, skinuli smo jos juce gomilu nekih crtaca....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 17:40

putuj igumane!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 26/6/2012, 17:56

 b  b  b  b  b  b  b  b

Pari, love srca srca srca srca srca srca srca
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 17:58

Pa šta rekoh, a da nije šala? lol!
ma more, ko se našao uvređen, nek... Razz
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 26/6/2012, 18:13

Pari draga, svratih ovde zbog tebe da procitam izvestaj i masala, imam sta da vidim, primaklo se, primaklo. A kao da smo juce slavili ovde na Kutku, tvoju pozitivnu betu. Verujem da tebi i nije bas tako proletelo, ali upoznavanje je tuuuuuu, jedva cekam zurku.
Orliska nasmeja me za belugu cvet
Daco, drago mi je da si opet tu, cesto sam pomisljala kako si cmoka
Debelice sve vas d
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 19:15

Gde si Xeno, 100 g.?
period zasicenja, je li?
Ima li nesto kod vas, ne samo na planu ovog?
veruj mi, kad se osvrnem unazad, i meni je proletelo vreme trudnoce.
valjda lepe stvari stvarno prolecu, dok je sama ta borba trajala kao vecnost.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 26/6/2012, 19:34

Trudnice okruglice, samo da vam mahnem. Uzivajte u tim okruglim stomacicima. Jedva cekam izvestaje sa upoznavanja i slicice dabome Very Happy

Daco, ja za tu zenu koja sebe lekarom naziva stvarno nemam reci. Bruka i sramota za lekarsku profesiju. Drago mi je da si ti bolje i da se polako oporavljas. I zaista je divno sto imas tako divnog muza, porodicu i prijatelje da ti se nadju i pomognu u ovakvoj sitaciji, a i mi smo uvek tu, makar virtuelno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/6/2012, 19:48

Htedoh da javim da se preživela susret s kolicima. Dobra su. Zapravo, baš mi se dopadaju!
A bacih i pogled na ostale poruke, pa imam veliku potrebu da kažem da nisam ja ta koja je udarala minuse...mislim, pošto se pominje iguman, da ne pomislite da opet ja kritikujem...
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 26/6/2012, 20:00

dr mali pariz ::Gde si Xeno, 100 g.?
period zasicenja, je li?
Ima li nesto kod vas, ne samo na planu ovog?
veruj mi, kad se osvrnem unazad, i meni je proletelo vreme trudnoce.
valjda lepe stvari stvarno prolecu, dok je sama ta borba trajala kao vecnost.
Nije period zasicenja, nego se osecam kao da nemam mnogo sta da vam kazem, pa vas citam i punim baterije Very Happy i jedva cekam da mi tako neki lep period proleti lol! Kod nas su sad aktuelne pripreme za morence, pa smo bas u doborm raspolozenju, a posle "Jovo na novo".
p.s. evo jos jednog idioma za Bojanu. Very Happy
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/6/2012, 20:08

Biće Xeno, biće i trajaće i proleteće, kao i sve lepe stvari, videćeš,pa ćeš se setiti šta sam ti rekla. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 561840
Gde planirate na more?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 26/6/2012, 20:40

Idemo na Tasos, po treci put. Mm bi svake godine tamo isao, a ja sam za promene, ali ove godine smo se slozili jer nam bas treba odmor, a Tasos je pravo mesto za to. Stucaces ti Pari jednog dana kada te budem pominjala u stilu "lepo mi je rekla Pari..." i jedva cekam da se to desi ljubav
Posto smo malo otisle u off, pohvalicu Mirina kolica koja sam videla u njenom dnevniku naočare
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 26/6/2012, 20:51

Xena ::Idemo na Tasos, po treci put. Mm bi svake godine tamo isao, a ja sam za promene, ali ove godine smo se slozili jer nam bas treba odmor, a Tasos je pravo mesto za to. Stucaces ti Pari jednog dana kada te budem pominjala u stilu "lepo mi je rekla Pari..." i jedva cekam da se to desi ljubav
Posto smo malo otisle u off, pohvalicu Mirina kolica koja sam videla u njenom dnevniku naočare

Totalno je off, ali TASOS!!! Obozavam <3 Xena, i ja bih kao tm, mogla tamo svake godine, a i jeste mesto bas za odmor. Lep provod.

Ps. Izvinite drugarice trudnice na ovom off-u.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/6/2012, 21:30

Xena lepo se provedi,
suncaj jajnike iskupaj i dobroooo osoli goozu,
malo vise suncaj ali ne na onom podnevnom suncu i znas sta ti je jos raditi Very Happy
Mi smo menjali krf, lefkadaaa itd
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 26/6/2012, 21:34

Pari lepe su ti beke 2400 mashala, pomilki ih osmeh srce osmeh srce
Maro sretno na expertnom, smajli angel
Nekako imam osecaj da te druge trudnoce budu opustenije hm ?
Zaboravila si da tako bolucka zateze ...
sunny ljubi Lolu
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 26/6/2012, 21:36

noja ::Xena lepo se provedi,
suncaj jajnike iskupaj i dobroooo osoli goozu,
malo vise suncaj ali ne na onom podnevnom suncu i znas sta ti je jos raditi Very Happy
Mi smo menjali krf, lefkadaaa itd
Noja mi vec radimo na pripremama, vezbamo za more vođenje ljubavi lol!
Lilya, ti onda znas o cemu pricam cvet .
Moram jos jednom da ljubim moje trudnica drugarice usne
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/6/2012, 22:27

Xena ::
Noja mi vec radimo na pripremama, vezbamo za more vođenje ljubavi lol!
Lilya, ti onda znas o cemu pricam cvet .
Moram jos jednom da ljubim moje trudnica drugarice usne
Oho, visinske pripreme započete lol!
Mene je mm danas pitao kad možemo početi sa pripremama Shocked A ja mislila da je on uzbuđen zbog porođaja  b  b  b
I ja obožavam Tasos, ali i Lefkadu yes
Lepo se provedi i poslušaj Noju i za sunčanje jajnika cvet
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Xena 26/6/2012, 23:58

Mirka, jos malo pa cete i vi, a i vreme je sreca
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 27/6/2012, 09:09

Dobro jutro,

preksinoc sam provela celu noc u Visegradskoj, uzas. Sa bebom je hvala Bogu sve uredu, nego se mama to vece prejela lubenice Very Happy pojela sam 4,5kg i oko 2 ujutru kad su krenuli bolovi u predelu stomaka i krsta, nisam znala sta me je snaslo. Zvala Jevremovu da proverim da li slucajno imaju nekog lekara dezurnog,ali nije bilo tako da su mi rekli da idem odmah u Visegradsku. Tamo bila neka fina mlada doktorka, ja joj ispricam da imam uzasne bolove, uostalom i sama je videla da se presavijam da ne mogu da stojim,pomenula sam joj da sam jela lubenicu i da moze mozda to uzrok da bude. A ona meni pa dobro, a sto ste dosli kod mene, a ja tek onda pa ja sam trudna Very Happy Odvela me na Uz, kaze bebac tu sve je uredu i zivahan je. Posle me ginekoloski pregledala isto sve uredu. Nije htela nikakve lekove da mi daje posto kad je videla sta primam od terapije nije joj bilo dobro, samo da pijem blage cajeve. Posle smo se smejali, kaze i sta sad ja da napisem kao dijagnozu LUBENICA Very Happy Juce sam ceo dan lezalo posto me je bolelo po malo, pila cajeva i jela supice, a danas je vec mnogo bolje f necu morati da prelezim moj najlepsi rodjendan do sada Very Happy

Pari jos malo, pomazi zvezdice bebe bebe
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 27/6/2012, 09:32

BEZ PUNO VOCA U TRUDNOCI
tako su nam rekli u skolici tj ucili nas,
zbog tog secera vocnog i goji puno
samo jabuke mogu kolicinski vise !
Dve tri dnevno vocke NE VISE !
Srce dobro je sve proslo pomilki srecicu osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 27/6/2012, 09:48

maki79 ::Orliska jesi li na NBG u Aksi kupila belugu? Koja je cena? I sutra molim te da nam prepricas utiske ja sve hocu da kupim ali ne stizem da odem pa se snalazim sa jastucicima.
Maki, jeste na NBG. Što reče pariz, možeš da naručiš, stiže za par dana. U Aksi koštala 2400 i malo više, ne znam tačno. Jedini je problem što ima samo par, pa nemaš izbor kao na sajtu. Ja sam svejedno htela zeleni, on i bio, pa uzela. Sinoć sam peglala navlaku da završim sušenje, da odmah bacim u upotrebu Laughing
Zadovoljna sam jako, možeš da se namestiš kako hoćeš. Jedino je vruće malo, pa sam morala tanji pokrivač Razz Beluga zakon Laughing . Videla sam u Aksi i od neke druge firme sličan jastuk, ali mi se čini da nisu ove kuglice unutra, a meni se čini da su one jedna od bitnih stavki.

heart84 ::Dobro jutro,
Odvela me na Uz, kaze bebac tu sve je uredu i zivahan je. Posle me ginekoloski pregledala isto sve uredu. Nije htela nikakve lekove da mi daje posto kad je videla sta primam od terapije nije joj bilo dobro, samo da pijem blage cajeve. Posle smo se smejali, kaze i sta sad ja da napisem kao dijagnozu LUBENICA Very Happy Juce sam ceo dan lezalo posto me je bolelo po malo, pila cajeva i jela supice, a danas je vec mnogo bolje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 805311 necu morati da prelezim moj najlepsi rodjendan do sada Very Happy
JOj, heart, nasmeja me dijagnoza, ali tebi sigurno nije bilo sinoć smešno. Pa zar može lubenica da napravi baš takve grčeve Shocked I ja sam joj došla glave prekjuče.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 28 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu