KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 11:02

Haha, da znaš lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 17/6/2012, 11:09

Gdje ste debelice, ljubac za sve ljubav

Mijaki, čitam te redovno i mogu ti reći u većini postova vidim sebe Very Happy Uživaj koliko god možeš.

Parižanko sretan ulazak u 35 nedelju, g g g Radujem se skorom upoznavanju.

Orline gledali ste se love love , mogu da zamislim taj divni osjećaj love love . Samo opušteno i laganezi uživaj.


orline :: E da je meni prečnik struka kao glave, gde bi mi kraj bio, bila bi tanja od manekenki lol!


Ma bila bi nam ki Merilin Monro lol!
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 17/6/2012, 11:38

ahahaha, jao Orle, osmeh mi poceo dan, kada procitah za Australijskog Lenjivca :)))))
smejem se jer i ja imam jednog istog :)
daljinski u ruci obavezan, a sto voli tek tu horizontalnu pozu.... lol!
hehe :) <3
inace mislim da nikada losije nisam spavala no sinoc
uzas blagi, do 6 san na oci nikako, e onda sam se u 6 prebacila u drugu sobu, i spavala do 9... cak lol!
aj sto nisam mogla ja spavai nego ni lenjivac nije mogao zaspati, a on uopste ne zna da pazi, to se prevrce po krevetuu ko na raznju, pa sve skakuce po njemu s onom guzicom, ko da ga neko sa petog sprata baca na krevet.... ne zna on nista tiho da radi, i da hoda na prstima, ustajao milion puta, te na terasu, te da jede, te u wc, a tumba bosim nogama po parketu ko slonce neko..... lol!
u sest ujutru otiso i sok da napravi i kada se vracao u krvet nije legao nego skocio na isti, a meni 'pala roletna' htela sam da ga udavim lol!
posle u devet sam vec bila ok Very Happy
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od key 17/6/2012, 12:29

Orli,bravo za bebca! osmeh srce sad je to vec ozbiljan dasa...Aksu imas u Imo centru,a i preko puta starog Merkatora.meni je taj beluga jastuk bio spas,nisam nikako mogla da se namestim...ja sam ga kupila negde u 17 nedelji.posle mi znacio mnogo i kad sam ih dojila,jedno stavim na jednu stranu,drugo na drugu,pa sike u isto vreme...
trudnice srca1
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 17/6/2012, 12:43

Orle, mozes belugu preko njihovog sajta da porucis i stigne ti na kucnu adresu. Ja sam ga porucila cini mi se u sedmom mesecu. I sad ga koristim pa stavim Vuka nekad na njega, i ogradim ga s njim kad lezi na krevetu. Ne stavljam ga na njega dok dojim jer se uspava od toplote i jastuka i mene.
Ne znam koliko je ac manje rizicna nego horionska, ja sam radila ac, i ne zalim ni malo zbog mira u dusi koji mi je unela. Isto mi je posteljica bila na prednjem zidu, ali kad ti radi pravi dr-bojazni nema.
Pozdrav okruglice.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/6/2012, 14:02

noja ::Miro slusaj docu, bice sve ok smajli angel
yes usne

Akijeva ::
Nič se ne brigaj i da ti kažem, jedva čekam da prođe 29. pa da nas izvestiš na koga ti liči mali šnjufton smajli angel
lol! Noćas sam ga sanjala! Baš me interesuje da li će ličiti na ovog malog iz sna. I u snu sam ga zvala Vaso Laughing

stefi :* ::
Darija super za curicu..ja u pon.idem da vidim svog deckica kako raste... trudnica
Sutra virkanje radost radost radost Mahni bebcu od mene i dlugala Bambija srca srca srca

Jelica ::Devojke, da vam se pridruzim na trudnickim dnevnicima...prekjuce sam bila (na 7w6d) bila na uz, culi smo srce kako tutnji, izmerili bebicu 12,3 mm imala, sve ok...sledeca kontrola u desetoj nedelji za tacno 10 dana.
Dobro došla Jelo i mirno nam trudnovala srca srca srca
Na žalost, ne mogu ti pomoći oko placentocenteze, jer ne znam ni šta je to.

Bojana86 ::ja mogu sada sigurno da kazem da osecam moju bebu Wink
vec desetak dana zagolica me na par sekundi, ali danas, joj, jedno par minuta me golicalo, kao ribicu neku unutra da imam, ispod pupka, malo s leve strane malo s desne, ono par prstiju gore-dole, levo-desno :) hehe
bas bas osecaj da je to sigurno beba
Ribičičak se probudio Laughing Veeeliki poljubac za njega/nju usne

orline ::
Moj prda ima 350 g i po ovom UZ je opet par dana ispred, ali to je sve tu negde Very Happy
Kao i obično, drži ruku preko lica, sad onako savijenu u laktu, jedva smo uspeli da mu vidimo lice, kako dr spusti sondu i on spusti ruku Razz Čim je vrati do lica, eto njega opet Laughing
Trenutno je naguzičke, tj stoji uspravno i guza mu prednjači dole.
love d d d poljubac

orline ::Kad ste ono vi naručivale belugu i pojas za stomak?
Ja stomak nemam još tako velik, mada sam sveukupno teška, ali belugica će mi uskoro trebati, jer mi trnu ruke pri većini položaja u krevetu
Ja imam nešto slično belugi, što sam sama šila daaaavno, pa mi bel..nije trebala, a ni ovo nisam koristila, već samo dormeo jastuk pod struk i još uvek mi je super. A pojas....pa....valjda u 7-mom sam htela da kupim, pa me Mili preduhitrila i poslala svoj. Još ga nosim!

Struzzo ::
Paris i Mirjana, još malo....još malo pa ćete videti vaše srećice...ja sam uzbuđena kad pomislim na to, mogu da pretpostavim koliko ste vi.... radost
Pa...na trenutak budem ushićena, ali mi je ipak to još uvek nepojmljivo, apstrakcija, tama i daljina. Al' ga sročih v  b  b

orline ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Lenjivac

Ovom rukom što se ne drži je prihvatio žezlo modernog kralja, tj daljinski upravljač Laughing
Ha ha ha  b  b  b queen

Ja sinoć imala bolove u predelu slepog creva. Kao da me neko iglom ubada. Bila sam se us... od straha, misleći da su trudovi. Onda sam zvala mamu da mi objasni kako da prepoznam trudove Laughing Dakle, toliko sam spremna na CR od početka, da se nisam obavestila ni kako izgledaju trudovi, a sutra ulazim u 37-mu nedelju!
Inače, dragi je doneo krevetac, napokon igra
Sada mi postavlja neku utičnicu, pa će kasnije krevetac.
Sutra ode za Tursku na 2 dana, pa će kupiti kolica, a ja imam pidžama parti sa drugaricama koje će spavati kod mene dok je on odsutan i jako sam srećna zbog toga igra igra igra
Inače, ja i Bambi smo se pričestili, uzeli Blagoslov i dogovorili se sa mojim parohom da ga podsetim SMS-om kada da pojača molitve! d d d
Okruglice, bivše, sadašnje i buduće d Želim vam diiiivan dan c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/6/2012, 14:14

Miro hocu...pozdrav tebi od nas. jao ima li lepsi dozivljaj nego s drugaricama tracarenje cele noci... igracice
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/6/2012, 14:17

Cure htela sam da vas pitam za misljenje (naravno i dr cu) ali me i vase zanima,isli bi u sredu na par dana na moru u Grcku,kakav je vas stav povodom toga??? ovako se dobro osecam i ponela bih bocke naravno...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/6/2012, 15:05

Cao cure, dobro ste?
Stru,da, uzbudjenje raste Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 490909 kao i sve ostalo Very Happy
Orle, za Belugu nikad nije rano! To je tako dobra stvar, da ja nemam reci. ja sam moju skoro razbucala ...naravno, svojom tezinom, mada kad ga uguram u tek opranu jastucnicu, ko zapeta puska je lol!
Pojas, ne znam tacno, mislim negde oko 5. meseca, ne secam se, stvarno. I to je dobra stvar, mada ti mozes tak kad osetis tezinu, jer ti je visoko bebac.
Stefi- ja licno nisam ni za kakva putovanja,ali, hvala Bogu, pa ne razmisljaju svi kao ja lol!
Porazgovaraj sa docom.
Da, mi usli , sa srecom, u 35. nedelju!
Sutra popodne kod dr u DZ po doznake iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii upute za nalaze za porodiliste Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 15:19

Znači prelaziš sa trudničkog na porodiljsko, joooj, čoveče, skoro bi kad si objavila predivnu vijest, decembar neki, čini mi se lol!

Uskoro ću ja belugu, već neke jastučiće podmećem, nisam sigurna da ću moći kao mirka da prodjem sa dormeom.

Ama ja sam zaboravila koji si ti ono pojas koristila, ima ih stotinu, a znam da ste jedan hvalile, nešto listah po dešavanjima, ali ne nadjoh koja firma, sećam se da ima neke trake, da nije velii, što će odgovarati za vrućinu.

Vidi ima i nekih pojaseva za posle porodjaja, je li neka od vas to nabavljala ili koristila?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 17/6/2012, 15:26

da, sv. Alimpije, prvi UZ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 21831 kao juce da je bilo...secam se i svake reci koju sam vam napisala, i koliko sam plakala, i koliko sam mu se izvinjavala za suze godinama talozene...
Pojas-naravno-samo FARLIN! od njih ce i onaj posle porodjaja, ali ne odmah zbog reza...ali planiram da ga nosim. Mazes li se?
A beluga nije samo za spavanje, kad sam u polulezecem na krevetu, ja ga postavim oko sebe, pa ko u fotelji da sedim, ruke naslonim na nj. kraKE, i super je potpora. Znas, muz je isprva bio ljubomoran na moju bliskost sa belugom lol!, a posle je uzivao kad ujutru ustane za posao, pa me gleda kako se beluga i ja okomotamo jedno oko drugog lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 15:30

Eee, bravo treba mi već nešto da naslonim ruke Laughing A to motanje i "ljubomora", ja sve nešto mislim da ću morati da kupim dva Razz
Farlin znači, hvaaalaaa...Moraću ga nabaviti uskoro Very Happy

Bojana, drago mi je da sam te nasmejala. Vidim loli i struzzo kako pričaju da su im vredni muževi, tamo na klubu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 635297
Ne znam kako bi da imamo kuću, jer više voli te radove napolju.

Miro...usitnilo odistinski...A TM na put..čoveče, reci mu da se nacrta uskoro kući da ga ne bi iznenadilo šta Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 569534
Volim te pidžama žurke sa drugaricama, ali se ne sećam kad smo zadnji put pravile bilo šta slično
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 17/6/2012, 15:51

Pari razumem te i ja ne bih ono od 7.meseca pa na dalje,sad sam isto onako nesigurna,al opet i ide mi se i stomak mi nije toliko veliki da mi smeta,nemam nekih problema hvala bogu...u svakom slucaju doca ce mi reci... doktor
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/6/2012, 16:59

orline ::
Ama ja sam zaboravila koji si ti ono pojas koristila, ima ih stotinu, a znam da ste jedan hvalile
Eto, dobila si odgovor, a evo i linka preko kog možeš naručiti http://www.my.ishop.rs/index.php?route=Retail/Pretraga/iishopid/258
Ja sam greškom, još negde u 5-om mesecu, kupila taj pojas za posle porođaja. A onaj jastuk za dojenje sam htela kupiti jer ga hvale i otišla u Chicco po njega, kad ono, najobičniji okrugli jastuk, koji košta 4500din. Shocked Ja se lepo ismejem kao lud na brašno, uveselim i prodavačice i odem kupim materijal za to jastuče. Sašila sam ga! Evo vidi lol! Imam i tri šarene jastučnice za njega, koje su na pranju.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Jastuk

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 17:02

Bravo miro, pa još si i etiketu stavila Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 275568
Al će mali da uživa lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/6/2012, 17:04

orline ::
Miro...usitnilo odistinski...A TM na put..čoveče, reci mu da se nacrta uskoro kući da ga ne bi iznenadilo šta Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 569534
Odlazi sutra ujutru, a vraća se u sredu uveče. Nadam se da se za to vreme ništa neće desiti Rolling Eyes
Inače, ostavlja me drugu koji je u pripravnosti u po noći/dana, da me odveze gde treba i zapreti silom zakona da urade sve kako ja zapovedam lol!
Baš dobro zvuči, no ja se ipak nadam da nas ništa neće iznenaditi i da ću dočekati mog dr-a! molitva
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/6/2012, 17:05

To je mala sova, isečena s neke druge stvari Wink lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 17:07

Sova mudrica Very Happy
Ma neće sad ništa da ga iznenadi, sigurno..Ja to onako, figurativno, pošto je stalno na putu. To su samo dva dana. A on je izgleda na nuklearni pogon, meni bi se zavrtelo u glavi od toliko putovanja, tako i moj kum, ne znam kako zna kad se ujutro probudi gde je Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/6/2012, 17:16

Meni je najveća fora bila kad smo počeli da živimo zajedno i on najavi da će sutra da skokne do Turske i to autom. Kaže da polazi rano, oko 5h. Ja se probudim tog jutra i ocenim da bi možda mogao biti u Bugarskoj. Pozovem i pitam je l u Bugarskoj, a on će meni da tek ulazi u Bugarsku, jer je morao skoknuti do Banja Luke za neku dokumentaciju affraid
Sad, hvala Bogu, retko ide autom, pa ne strahujem mnogo.

Nego....grdiće nas što smo OFF, pa da kažem nešto o trudnoći.
Nekako mi je juče i danas baš težak stomak i napipavam bebine delove tela kao da nema plodove vode uopšte Shocked
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 17:24

Pa ima je..nego se smanjuje, bambi raste i sprema se još malo. Mislim da je to normalno, ali javiće ti se već mame iskusnije, ja još nisam bila u devetom mesecu, a ti si za koji dan Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 17/6/2012, 18:12

orline ::Pa ima je..nego se smanjuje, bambi raste i sprema se još malo. Mislim da je to normalno, ali javiće ti se već mame iskusnije, ja još nisam bila u devetom mesecu, a ti si za koji dan Very Happy
Zar nisam već? Shocked
Ja računam 9-ti od 35+1, s obzirom na to da mi je po datumu to ulazak u IX
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 17/6/2012, 18:26

Lepe moje love love love love love love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 18:31

Ma ja ne znam nuikad oko tih datuma, zvanično je devet punih 36, ali onako kako ti je dr rekao to je. Pa onda srećan ulazak u deveti Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 18:33

dr mali pariz ::da, sv. Alimpije, prvi UZ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 21831 kao juce da je bilo...secam se i svake reci koju sam vam napisala, i koliko sam plakala, i koliko sam mu se izvinjavala za suze godinama talozene...
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 995453 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 995453
Sećam se i ja tvog teksta kad sam ostala Shocked Sad Very Happy sunny
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 17/6/2012, 19:21

Stefi, ja sam pitala moju dr, i meni ne daju do Bosne, mislila sam do rodnog kraja otići. E sad, meni je trudnoća iz IVF-a, pa su oprezniji, a pri tome imam i dosta godina. Da mi je rekla da može, ja bih išla, jer se osećam dobro, i mislim da mi ne bi ništa falilo, uz male a česte odmore, ili vlike a česte Very Happy Do Grčke je i autoput. Najbolje vidi sa svojim dr.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu