KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 18/6/2012, 16:37

Pa dobićeš lepojko naočare naočare naočare naočare naočare
A Pariz razgrće pelene smajli angel
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 18/6/2012, 16:38

Marija kćer ti je prava lepotica, prelepa beba ff ff
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 18/6/2012, 17:33

Marija bebulja je medenjak pravi bas po mojim zeljama i merama ja volim te male slatke okruglaste pufnice. Ljubi je od mene svuda svuda.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 18/6/2012, 23:56

Pariz, obradovala si me sa pelenama, to je prelep period... to svijanje gnezda i buđenje instikta, smajli angel
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/6/2012, 00:13

Pari jos malo sto kaze Nata gnjezdo se pravi, za dve dusice treba to popeglati Very Happy
Loli ona je preslatkaaaaa vidi je kako pozira, jel krenuo stomak da raste sunny
moja Andra ce biti plavusa na cacu :)
Ljubim trudnjacice, rashladjujte se narandzom cedjenom i sladoledom osmeh srce
smajli angel
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/6/2012, 00:15

Nato pisi kako lenka jel siki koliki ste sad ljubi drugaricu lepoticu,
I cvrletov mangup sta radi osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 19/6/2012, 01:09

Lola lepotica osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/6/2012, 08:35

Da vas stisnem, a Lola je med medeni pufnasti! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 196545
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 19/6/2012, 08:46

Lola mi je momentalno nabacila osmeh na lice Very Happy
Sad odo' dalje lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 19/6/2012, 09:00

Trudnice sve vas grlim i ljubim sreca
Lola je SECER SECERASTI!!! sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 19/6/2012, 09:15

dobro jutro okruglice :)
pijem kaficu i razmiljam sta da spremim za dorucak... al ne sebi, no macki....
pa mene treba ubiti lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 09:28

Oho, vidi mladih mama Very Happy
Pitanjce za vas...izvodite li vaše anđele napolje i u koje doba?
kad ste prvi put izveli vašu bebu u šetnju?
Jutros sam dala sve nalaze za porodilište...treba li da pišem o uzbuđenju koje je vladalo mnome? Very Happy
Uživajte!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/6/2012, 09:34

Maki, Lola mi je kao med, ali stvarno. Kakav osmeh...
Pari, beba moze odmah u setnju, naravno ne na direktno sunce, vetar, prvo po malo, pa polako povecavati vreme provedeno napolju. Tako je meni babica rekla. Ja sam Vukasina prvo iznosila na terasu po 5 pa 10 minuta, pa posle do mojih u kola i tako malo po malo, sad lutamo kao veliki. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 09:36

Very Happy hvala Mrvo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 19/6/2012, 09:40

dr mali pariz ::
Jutros sam dala sve nalaze za porodilište...treba li da pišem o uzbuđenju koje je vladalo mnome? Very Happy
Uživajte!
Ne treba Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/6/2012, 09:42

orline ::
dr mali pariz ::
Jutros sam dala sve nalaze za porodilište...treba li da pišem o uzbuđenju koje je vladalo mnome? Very Happy
Uživajte!
Ne treba Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 196545

Da, to mozemo zamisliti. Ja sam kroz to malo drugacije prolazila, ali pretpostavljam kako se vi osecate. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 19/6/2012, 10:08

lolica je ko lutka,pravi osmeh za dobro jutro.. smajli angel
mrvo na koga lici vukasin? smajli angel
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/6/2012, 10:39

Dobro jutro cure,

ustvari ja sam vec odavno ustala i overeli kafice po kraju Very Happy pa rekoh da udjem malo u kucu da odmorim jer pocinje vrucina.
Meni juce prijatelji doneli iz Francuske neke vitamine za trudnice zovu se Elevit, kazu da je to trenutno najbolje sto postoji, nema da se kupi u Srbiji, pa da li ste culi ili mozda koristili. Ja vec pocela da ih pijem Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/6/2012, 10:44

Bravo Pari, jos malo i stizu zvezdice. Draga nisam u toku gde se poradjas Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 19/6/2012, 10:45

U Malom Parizu Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 19/6/2012, 10:48

dr mali pariz ::Oho, vidi mladih mama Very Happy
Pitanjce za vas...izvodite li vaše anđele napolje i u koje doba?
kad ste prvi put izveli vašu bebu u šetnju?
Jutros sam dala sve nalaze za porodilište...treba li da pišem o uzbuđenju koje je vladalo mnome? Very Happy
Uživajte!

sreca sreca sreca sreca Pa vi mozete pravo iz porodilista u setnju Very Happy Ja sam Anu izvela prvi put u setnju 27. januara i od tada se ne smirujemo Very Happy Bitno je da nisu velike vrucine i velike hladnoce, da ne duva jak vetar.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od penelope 19/6/2012, 11:28

Evo mene, nova na ovoj temi. cvet
Htedoh da kazem vezano za Elevit-ja sam ga pila! Moj doktor mi ga je preporucio i kod nas ima da se kupi u apotekama-doduse,na crno,posto nije registrovan u Srbiji. Ima u Subotici u maltene svim apotekama, kao i kod nas (ja sam iz Backe Topole), a u Novom Sadu,na primer,nisu nikad ni culi za njega-obisla sam 10-tak apoteka i svi su me bledo gledali. Tak' da ovi nasi donesu iz Madjarske i to u nekim velikim pakovanjima od 1200 komada,pa seku blistere-kupis koliko tableta hoces-bez kutije,bez uputstva. Very Happy Pila sam ga od tamo neke 12.nedelje pa do kraja trudnoce,svaki dan.
Mi smo isto izlazili napolje odmah-mozda nedelju dana po izlasku iz porodilista i isto nismo stali! Very Happy Jedino nas je onaj duboki sneg zimus omeo, a inace smo svaki dan isli-vrlo brzo smo pesli na 2 setnje dnevno. yes U pocetku smo malo na terasu,pa smo produzavali. Ako nije jak vetar,kisa ili jako sunce,mi se sredimo pa spartamo kilometrima,skidamo kile Very Happy ,a nekad kad imamo neku ekipu,sedimo po kafanama i tako. Embarassed
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/6/2012, 11:56

ahoooj trudnjacice!
ja sam dosla svojoj kucici, i necete verovati idem kod frizera da se ofarbam posle vise od 2,5 meseca...K'o velim kada sam debela barem da imam frizuru...
Ne smem da stanem na vagu, kako li cu tek izgledati za koji mesec...
Telo mi je manje vise u redu, ali ja kada dobijem koje kilo vise sve ode u glavu i ruke, pa sam u gornjem delu tela kao kecerka, glava kao bundeva Shocked plus podvaljak, fuuuuj
imacu dve bundeve, jedno glava, drugo stomak....
nema veze, kada se rodi Ana, ona ce pomoci mami da opet bude zgodna Wink


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 19/6/2012, 12:02

ljubav toliko od mene sreca
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 19/6/2012, 13:20

mijaki ::hej devojcice trudnjacice, ja samo da se prijavim kao slucaj za psihijatra!
svesna sam ja svega, ali dzabe, paranoja je jaca...
od jutros me kao nesto grebucka grlo, u stvari me ne grebucka nego kao da imam malko nekog sekreta koji mi se sliva, pa se stalno kao nakasljavam...
i sada sam opsednuta time, sutra cu da odem da izvadim bris grla i da kupim za svaki slucaj propolis i pantenol!
a veceras cu da pijem serbet!
ima li neko iskustva sa ovim?
ljubim vas
Mijaki, to se i meni dešava, to je trudnoća, kažu hoće i ja sam proučavala, sve tako ujutru a posle ništa, mislim da je to ok as
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu