KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Jelica
grudva
7-patuljaka
Struzzo
Deni
Likoli
mijaki
medolino
red
shenon
senka
Jejaaa
LaFolie
Palcica Zvoncica
lilly13
key
liliCool
maus
SannI-AlL
racili
Niny
ragaco
Cupava
bak
Botox
bebko
ananana
Malina
JocY
laKole
hany
dragmilk
Elle
natalija
sanja 80
suncica muncica
jaca*caca
cvrle76
dragana76ns
noja
little monster
Jelena*
Mali Princ
cicsa80
Dacaa
lilya
traveler81
daxi011
SSanja
BiKsi :)
Xena
KoMetaK
lolipop
MAAKKI
Kamilica
djole42
maza1972
anak
ninica2
Mirjana
dr mali pariz
65 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 9/11/2011, 17:41

maza1972 ::Miro,nisi ti kriva što sam radila 11 dan od ETa...Dr mi je rekao najranije 11 dan...neznam,zbunjuje me što u Jovanovoj ne ponavljaju betu za 2-3 dana ,jer tad bi bio 14 dan od Eta.Nego kontrola za 3 nedelje od ETa... Shocked

Jeste.. I meni je tako receno... 11-ti dan od ET..
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 17:45

Pa dobro, i meni su rekli 12-og dana od Et-a, ali nikad ne znaš kad' se zakačio embrion, pa 1-2 dana puno znači po nekad!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SSanja 9/11/2011, 17:48

Mirjana ::Pa dobro, i meni su rekli 12-og dana od Et-a, ali nikad ne znaš kad' se zakačio embrion, pa 1-2 dana puno znači po nekad!

Pa da... Naravno... osmeh srce Pa nista ne moze da skodi da se opet uradi 14-og dana..
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 9/11/2011, 17:50

Hvala na rečima utehe,ponoviću svakako u petak -kad mi je i vreme za VELIKU BETU...sad se setih i onog testića pozitivnog...pa kako je sve to moguće ako nema ništa...
Xena i meni povremeno bude tako,kao pred mecu,onda se smirim i utoplim i sve lepo prođe...to se materica širi zbog prihvatanja embriona...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 52
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 17:55

Xena ::Mazo, nemoj bas toliko da se nerviras i ocajavas, ipak je to pozitivna beta i to bolja od moje, treba samo ispratiti stvar do kraja i biti sto pozitivniji, bice to ok.
Nego mene nesto boli stomak, onako kao pred vesticu i mnogo me nervira, jel imao neko takvo iskustvo?
Xeno, evo mene već danima tako boli. Preko dana i ne baš, a uveče kao da imam upalu jajnika pa još treba da dobijem! Sinoć sam našla u knjizi o trudnoći da je to normalno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 9/11/2011, 18:04

I jos nesto sam primetila u poslednja dva dana, kada stavljam utrogestan, kao da mi je sve nekako uze down south, ako znate na sta mislim, bas je drugacije, kao da ima menje mesta. Jel neka od vas ovo primetila ili ja tripujem?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 9/11/2011, 18:22

Mazo ne ocajavaj vidi kako je Xeni bila niska beta pa se lepo dupla, ne znaci to jos nista zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/11/2011, 18:30

maza1972 ::Drage moje...kako mislite na mene Crying or Very sad ...nema opravdanja što vam se nisam javila...jako sam tužna,juče sam preplakala ceo dan...beta je juče 11 dan od aspiracije samo 23...danas sam se sabrala malo,otišla u kliniku i tamo su mi rekli da nastavim terapiju i da je kontrola za 10 dana...jako sam potonula,krenula sam na posao... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

A ko je tebi rekao da 11 dan od ASPIRACIJE radis betu????????? Da je 11. dan od transfera pa ajde, ali i to je rano! Samo si prerano izvadila, videces! I ne stresiraj todete, od malena!

Necu da te grdim, dobicu cmicak sto Tinche rece, ali miruj i ne preskaci progesteron! Bez njega, mrva ne moze opstati!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 9/11/2011, 18:32

Izvinjavam se,još sam pogubljena,11 dan od ETa sam radila betu,a 14 od aspiracije.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 52
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/11/2011, 18:34

Ja isla kod dr, posle 10 meseci, uradila mi papa, kolposkopiju, vs, dala sve upute za imuno, hemato i ostale logije i krecem!
Prvo cu na hormone, ogtt, viruse, ma sve krecem lol!
Dolazi zima, moje vreme da se probudim Korak po korak na putu do bete + - Page 16 275568

Mazo i to je rano, a za tako rano vadjnje, beta je sasvim ok! To znaci da ce 13 ili 14 dan biti blizu 100! To je neki lenji bata Wink
Jel vama radjen Icsi? Koliko su bili embrioni kad su vraceni?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 18:38

Xena ::I jos nesto sam primetila u poslednja dva dana, kada stavljam utrogestan, kao da mi je sve nekako uze down south, ako znate na sta mislim, bas je drugacije, kao da ima menje mesta. Jel neka od vas ovo primetila ili ja tripujem?
lol! lol! lol!
Meni se još nije suzilo lol! ali tripujem da mi je sluzokoža hrapava i kao da napipam po neku izraslinu...pa je onda nema. I mm je morao da kontroliše, izbuljio jadan tražeći izraslinu, al' je kaže ne vidi! Mislim da je u pitanju "drugo stanje"....mada po tome sam ja oduvek u drugom stanju affraid
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 9/11/2011, 18:40

Bak,drago mi je što krećeš ...
Rađen je klasičan IVF sa 3 j.ć.Embrioni bili osmoćelijski, trećeg dana vraćena sva tri -dva A klase ,jedan B sa srednjom fragmentacijom.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 52
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 9/11/2011, 18:42

I mm je morao da kontroliše, izbuljio jadan tražeći izraslinu, al' je kaže ne vidi!
Crna Miro,gde je buljio TM? sestro slatka  b  b  b
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 52
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 9/11/2011, 18:44

maza1972 ::
I mm je morao da kontroliše, izbuljio jadan tražeći izraslinu, al' je kaže ne vidi!
Crna Miro,gde je buljio TM? sestro slatka  b  b  b
Pa...što kaže Xena "down south"! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 9/11/2011, 18:48

Meni su rekli da radim 14-og dana od et betu. Mazo uradi ponovo 14 dana od dana et, pri cemu je dan et nulti dan, betu i tek onda ces jasno videti sta je i kako je. Ja sam i jos dva puta posle vadila betu, do prvog ultrazvuka, cisto da se uverim da raste
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragmilk 9/11/2011, 18:54

Bak, e, bas mi je drago sto ponovo kreces smajli angel
Xeno, meni je nekad usko, nekad siroko, uopste ne znam od cega to zavisi
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 9/11/2011, 19:22

Mirjana ::...Preko dana i ne baš, a uveče kao da imam upalu jajnika pa još treba da dobijem! Sinoć sam našla u knjizi o trudnoći da je to normalno!

Sinoc sam bila na ivici da odem u Betaniju. Imam slicne simptome kao kad sam imala hiper, samo nemam problem sa mokrenjem. Ne mogu da sedim normalno, pod pravim uglom (kao pred aspiraciju, kad ima puno folikula), a uvece imam uzasne bolove bas iste kao sto si opisala "kao da imam upalu jajnika pa još treba da dobijem"... Ne posmatram to kao simptome, jer je prerano da to budu, ali mi uopste nije prijatno, a ja nisam bas neko ko se zali. Danas sam setala bar sat ipo bez odmora i...nisam se osecala najprijatnije.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 9/11/2011, 19:33

Xena, cestitam draga! Korak po korak na putu do bete + - Page 16 694552I kod mene je nesto sve tesnije... jedva uguram utrogestan... Embarassed

MIIIRO!!! Cestitam! Da ti trudnoca bude laka i vesela!

Mazo, nemoj molim te da se sekiras, to je individualno i sigurno ce biti ok.
Ima puno faktora koji uticu - u kom je stadijumu bio embrion, koliko je kruzio pre nego sto se zakacio... Sve ce to biti sjajno, ti ti si nasa draga Korak po korak na putu do bete + - Page 16 523476 . Samo misli pozitivno i bice sve u redu. Uradi betu ponovo 14-15 dan i bice ti lakse, a do tada se samo opustaj.

Ja sam proslog petka bila na I uz, i bilo je lepo bas, srculence se culo, i tada smo imali 11.5mm. Nemam bas nikakvih simptoma, osim sto cim sednem pred comp imam utisak da mi izvuce svu energiju i zato vam se nisam javljala Embarassed

Puuuuno mislim na sve vas i Korak po korak na putu do bete + - Page 16 38642 da svi postupci uspeju i da sve bude ok.

Kamilice, duso, srecno sutra! Korak po korak na putu do bete + - Page 16 578491


Devojke, ljubim vas sve! Korak po korak na putu do bete + - Page 16 522523 Korak po korak na putu do bete + - Page 16 522523 Korak po korak na putu do bete + - Page 16 522523
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 50
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 9/11/2011, 19:46

Mazo, glavu gore, ima ta betica lepo da poraste, i da bude velika i debela, samo nastavljaj sa utrogestanom!


Prinče, bravo za srculence!

Dragmilk, bravo za dvocifreno odbrojavanje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 9/11/2011, 20:04

Mazo,evo ovde na forumu imas primere kako ide sve to,pa zasto ocajavas draga?!
Moja je jetrva na 17.dan od ET imala betu 99,naravno sad uziva sa dvoipogodisnjom cerkicom.
Ne sekiraj se draga,nervvoza ni za to maleno stvorenjce nije dobra!Pa sta ako u klinici ne proveravaju pre 3.nedelje?!Ti ces naravno pratiti stanje na dva dana!I kad se pre vrati na posao?
Cudna ste sorta vi trudnice,svasta vam na pamet pada ljubav

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 9/11/2011, 20:07

Mazo, znala sam da si se opteretila čim se ne javljaš. Dušooo, nemoj se nervirati, zar ne vidiš da je beta pozitivna, narašće ona za tri dana, samo se smiri i odmaraj, i neću da čujem da usisavaš, samo odmaraj!!!
Čupo, čim se osetiš zabrinuto, moj ti je savet - pravac Betanija, ja ću sutra insistirati da mi da br. telefona, da mogu u takvim slučajevima baš porukicu poslati.
Mali Prinčemnogo si mi slatka...Ljubim...
Bak, drago mi je što krećeš u nove pobede
Dragmilk, Xeno, ja ništa ne razumem, šta usko - nekad ne , nekad, da?

sve vas d
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 9/11/2011, 20:16

biće tu, biće pravih trudnica i bebica uskoro!!!!
navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 9/11/2011, 20:19

U mojoj klinici se Beta radi 17. dana zbunjen Da odlepis od cekanja. Mazo, nadam se da smo te malo smirile.

Bak, kao sto ti vec rekoh, ali da se preslusamo: mnooooogo si me obradovala sto kreces ponovo u akciju. Ti i ja cemo se ovog puta verovatno pratiti.

Kamilice, jaaaako navijamo za sutra.
Ostale devojke, sve vas grlim, ali kuckam s telefona pa ne mogu to da vam i pokazem.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 9/11/2011, 20:20

Lilya, cvet Veruj mi da i ja navijam za sebe!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 9/11/2011, 20:37

Mazo, potpisujem Kamilicine reci. pa zeno zar ne vidis da je beta POZITIVNA!
zar to nije vise nego jasno. Uradila si prerano i to je to. Za koji dan ce se dosta uvecati pa neces verovati kako si panicila bez razloga. Veruj nam kad ti kazemo, ti si nasa trudnica to je i test pokazao, videle smo sve drugu crticu yes
Hajde duso, odmaraj i raduje se, to bebe vole ljubav

Kamilice, jakooo drzm fige i mislim na tebe poljubac za sutra vv vv vv
saljem sve roda roda roda roda roda roda
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu