KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra

+25
lena
Hitron-Luka
Shizika
catherine290505
adriatika
MARA
Tinche
Jelence
brinbili
maus
Struzzo
Cupava
bebko
caci
Orline
dr mali pariz
anna
maja76
BiKsi :)
bak
tuli
djole42
HappyGirl
Jelena*
Milijana
29 posters

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Jelena* 12/9/2010, 00:25

Imam jedan dobar vic:
Hoce baba i deda da vode ljubav ali dedi nikako da se digne.Deda ga priveze sa dascicama i odrade oni posao.Sutradan razgovaraju babini jajnici kako su za svojih 70 godina videli male,velike,tanke,debele,ali nikad nisu videli da nekog unose na nosila kao sinoc!
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 12/9/2010, 00:32

 b  b  b čula sam ga i ranije, ali opet mi je mnogo smešan.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 12/9/2010, 00:52

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
d b d b d b d b
N O L E d b N O L E

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 12/9/2010, 01:07

Fantastičan tenis! Bravo Nole majstore, držimo fige u finalu
bb d x g wavecrowd wavecrowd
Jeco da nam uslikaš akvarijum kad bude formiran
Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od catherine290505 12/9/2010, 09:58

Dusko:
Skromnost nije za svakoga. Ona lepo stoji samo onima koji bi imali zbog čega biti neskromni.

osmeh srce dobro jutrence!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Orline 12/9/2010, 11:02

catherine290505 ::Dusko:
Skromnost nije za svakoga. Ona lepo stoji samo onima koji bi imali zbog čega biti neskromni.
Sjajno

Dobar dan Septembarska jutra - Page 7 275568

Sad se pije kafa na Ušću. Lep provod želim, a ne sumnjam da će biti. Septembarska jutra - Page 7 Icon_biggrin
Hvala vam na pozivu, drugi put. Trenutno sam samo za virtuelno druženje Septembarska jutra - Page 7 Icon_rolleyes
Nadam se da ne zamerate. Ljubim vas sve puno.

Opet sam spavala duže...A lep je dan, šteta...Bar napunih baterije za narednu nedelju. Sad kad sam friška sa odmora mi traje baterija nedelju dana, a kako se bliži odmor, jedva dva-tri. Septembarska jutra - Page 7 Lol

Sport... Septembarska jutra - Page 7 Icon_rolleyes Tako divna stvar koju uvek iskoriste oni koji nemaju talenta za njega. Da malo više su se bavili sportom, ne bi se tukli posle utakmica. Uvek dobri momci padnu u zasenak nakon izgreda budala koji ne mogu da sinhronizuju glavu i ekstremitete. O mislima da ne pričam.
Ista stvar i sa verom. Najglasniji su oni i najviše zavade prave oni koji su najdalje od čistog srca i ljubavi koje svaka vera propoveda.

Jelena, vrednice, znači lepo bilo na S. Jeseni. Bila sam jedne godine, jako davno, i mnogo se lepo provela.
Ti voliš i cveće...Prava si...I sve to sa samo 20g. Septembarska jutra - Page 7 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 11:26

Dobarjutar dobre cure!
Vidim pljušte vicevi,ali se vratiše i misli našeg Duška,hvala Caty!
Da Orli,sad je sastanak,i devojke i momak se družeee Very Happy
Baš sam sinoć mužu rekla koliko je tenis,kad je reč o komplexnosti,sport iznad svih.Igra pojedinac i ,kao noćas,trči 4 sata neprekidno ,sa neverovatnim raskorakom svaki put,uključenim mozgom sve vreme,jer nema na koga da se osloni,i odmori,držeći u sprezi svaki mogući mišić od pete do vrata.
Po mom mišljenju,nijedan se ne može meriti sa njim,kakva košarka,odbojka ,rukomet,ili vaterpolo...ne boza-limunada za tenis!
To mom dragom ne bi pravo,ali morao se donekle složiti sa mnom lol!
a za igru naših basketaša...sinoć nije bio meč klubova,već sudar država na svetskom prventsvu.Tu mora da se grize,i srce ne sme u pete silaziti.Nažalost,ne postoji sport samo zbog sporta.
Eto,i ja izneh svoje mišljenje,ali o sinoćnim događanjima u K.M. nemam reči...Nažalost na tim prostorima je uvek tinjalo...ne gasi se.Nažalost.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Shizika 12/9/2010, 12:26

orline ::
Sport... Septembarska jutra - Page 7 Icon_rolleyes Tako divna stvar koju uvek iskoriste oni koji nemaju talenta za njega. Da malo više su se bavili sportom, ne bi se tukli posle utakmica. Uvek dobri momci padnu u zasenak nakon izgreda budala koji ne mogu da sinhronizuju glavu i ekstremitete. O mislima da ne pričam.
Ista stvar i sa verom. Najglasniji su oni i najviše zavade prave oni koji su najdalje od čistog srca i ljubavi koje svaka vera propoveda.
Odlicno receno, u potpunosti se slazem.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maja76 12/9/2010, 18:35

Paris,potupno se slazem za tenis i to sto si napisala. Jednostavno prepusten je samom sebi, nesto posebno ne moze da se zali na sudijske odluke, nema kradje te vrste. Ali zato je tenis je najplaceniji sport na svetu posle golfa Very Happy
Ne gledam utakmicu za trece mesto posle onog sinoc!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 12/9/2010, 18:37

maja76 ::
Ne gledam utakmicu za trece mesto posle onog sinoc!
ne gledam ni ja,gleda m.m.,a ja čekam svoje vreme da odjurim na odbojku lol! još sat ipo Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 13/9/2010, 10:03

Dobro jutro žene,
Evo izvolte, kafica kod mene
Septembarska jutra - Page 7 CK_BIS Septembarska jutra - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcTf9Ty5V6RIhtU4IYGYeMRtbMY7CP7w0RP6piG_yA8vCLpO-sA&t=1&usg=__Nq-A1ukMk_kbKsQAnj3Cal5P-BU=
Vidim komentariše se sport Very Happy Slažem se sa Pariz u vezi tenisa. Moja sestra od ujaka je igrala tenis kao mala i bila prvak Jugoslavije u vreme kad je Monika počinjala, ali finansije joj nisu dozvolile da nastavi. Sada je sudija i trener i znam kroz šta prolaze deca koja se bave tim sportom. To je i psihički najteži sport.
Mi smo juče celog dana bili u selu, pomagala sam svekrvi da napravi ajvar. Ne znam zašto to uopšte radi, kad niko od nas to ne jede Shocked Ali ona kaže, da jednostavno MORA Rolling Eyes Pod drugim okolnostima joj ne bih pomagala, ali izgleda da me ova trudnoća čini boljom osobom zbunjen
Danas dan određen za dr, moram da uzmem uput za laboratoriju, pa možda malo i procunjam po gradu zbunjen
Prijatan dan ženice zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od catherine290505 13/9/2010, 10:23

Bro jutro!
Ori- apsolutno se slazem sa tvojim komentarom, Pari -za tenis takodje! Milijana, bas me nasmeja komentarom o ajvaru!!
Mi sinoc imali goste- divnu malu drugaricu Isidoru koja ima 4 meseca pa se bebe druzile lol! , Vuvuzela se isplakala pre njihovog dolaska tako da je pred njima samo kunjala i izgledala kao najbolje dete na svetu dok Isidori rastu zubi pa je jadno dete plakalo i ispalo nemirnije od ove nase, koja je sve lepo isplanirala Razz .
Evo Duska :
Lakše bismo vaspitavali decu kada bi ona imala samo uši, a ne i oči.

Danas ne radimo nista pokusavamo samo da prezivimo Very Happy
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Jelena* 13/9/2010, 11:55

Dan svima Septembarska jutra - Page 7 237612
Malo pre sam ustala,stvarno mi je bilo potrebno da se odmorim Septembarska jutra - Page 7 561840
Trebali bi danas do grada po tablete mm,imam i da kuvam dzem,nemam pojma sta cu pre.
Milijana hvala na kafici Septembarska jutra - Page 7 490909
Ori Septembarska jutra - Page 7 275568
Happy slikacu kad nabavimo ribice Septembarska jutra - Page 7 388958
Keti bas si falila na jutrima,bas mi je drago da nadjes malo vremena da nesto napises i ovde Septembarska jutra - Page 7 466526
Ostale ljubim vas sve Septembarska jutra - Page 7 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 13/9/2010, 12:37

Dan cure Very Happy
Ori, svaka čast za mišljenje o sportu i veri. Tačno u metu i savršeno istinito. likeit
Milijana ženče ne volite ajvar Shocked Ja bi samo njega jela njam, njam, njam yes
Pari i sa tobom se slažem u vezi tenisa Very Happy
Joj Caty slatko me nasmeja sa opisom dve cure osmeh srce
Ženskice bubim vas ljubav
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 13:40

Jutrence!
Shto mi drago kad ovako dodjem,pa vidim koliko se sve u svemu slazemo Septembarska jutra - Page 7 Lol al sam cenzurisala poentu Septembarska jutra - Page 7 Lol
Milijana,bash si fina! Pomazi sveki u pravljenu ajvara,nego shta! Septembarska jutra - Page 7 Icon_biggrin
Jelena,koji dzem se danas pravi?
Haapiiiiiiii,kakvo ruhoooooo...ma ovo je neko od tvoje dece,alichi mi na najstarije? Septembarska jutra - Page 7 Icon_biggrin preslatko!
Devojchice,devojke zene...danas pevam samo za vas- zaljubljene...
odoh da peglam,aj zdravo!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od MARA 13/9/2010, 17:59

dan
happy avatar je sjajan srca joj te oke
e sad happy koje je ovo dete jel najstarije ili najmladje
eh duso moj V obozava da gleda slicice dok ja prelistavam kutak ,narocito obozava avatare i to epi mam i obavezno zeli da dotakne macu,onda beba Mera to znaci beba Nere,maus beba kupa more ide i Ikor more tako mi kaze,inace sad se tako zove IKOR
nemam puno vremena za pisanje,citam sve sto se desava al ne stignem da pisem,eto..........
zao mi je sto je kod strule negativna beta,
zao mi je sto su nasi kosarkasi izgubili,i potpuno se slazem sa curama sto su napisale u vezi sporta,ori,pari
radujem se noletovoj pobedi i cekam odlozeno finale
a cekam jos nesto,da cekam sutrasnji 4D zakazan za 15h,uh da li cu preziveti to niko ne zna.
DRZITE MI FIGE
odo da setam dete
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maja76 13/9/2010, 18:36

Drzimo fige Maro, nemoj da se brines ljubav
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od tuli 13/9/2010, 19:00

Vidite ovo, baš se iznenadih Shocked

Naši korisnici su poslali ukupno 131157 članaka

Imamo 903 registrovanih korisnika

tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maja76 13/9/2010, 19:24

Eeeeee, Tuli rastemo u svakom pogledu lol!
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od tuli 13/9/2010, 19:29

Maro, sutra će biti sve savršeno radost

Što se tiče spotra, odnosa prema sportu, Ori slažem se 100%.

Ali se sa Malom ne mogu složiti,ja sam ekipni tip,svi za jednog i jedan za sve. Mislim da je odgovornost mnogo izraženija u timu,kad više ljudi zavisi od moje odluke,kad ja treba da rešim utakmicu.Dugo sam igrala košarku, mislim da nisam subjektivna, znaš i sama odbojkašice,kad uđeš u svlačionicu posle izgubljenog meča, koliko smo tešile jedna drugu ili onu na kojoj je bila odgovornost.Tenis, stoni tenis drugačije je,fizički da iscrpljujuće ali teže........Pa zato individualni sportovi imaju drugačiji kondicioni program. Taktička odluka je samo njihova i krivica samo na njima. Za mene je to lakše, ''sam pao sam se ubio''. Oni posle na pressu kažu moram da popravim bekend, forhend, koncentraciju... A šta kaže jedan košarkaš, rukometaš, moramo da popravimo saradnju među igračima, timski duh,koncetraciju još 4-5 igrača, nije lako veruj.... Pozz za tm.
Generalno, mislim da je sve manje strasti u sportu,kod sportista, kad smo mi trenirale roditelji nisu ni znali šta mi to tačno igramo.To deca tamo nešto igraju.A sad je obratno, roditelji su najžešći, guraju decu koja nemaju strast prema sportu,jer će tako možda da se izvuku iz egzistencijalne krize. Ej, pa mi smo imale termin za trening u 06,30h i ustajale čile i razdragane,pa posle toga škola ili učenje. To je strast, sa njim se igra i dobija i gubi. Ja živim od vrhunskog sporta pa sam smatrala da treba nešto da napišem.
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 20:13

Maro,držimo palčeve,naravno da će sve biti dobro,a mi čekamo izveštaj! g Ljubi sunce svoje!
Tuli, baš zato što znam kako funkcioniše ekipa,i koliko tu nije odgovornost veća,i to je moje mišljenje,zato i mislim da je tenis izuzetno naporan ,u smislu,iscrpljujuć sport...a to ne znači da bih radije se njime bavila nego odbojkom koju i posle 20 g. igram 2x nedeljno. Very Happy
ali dobro,poštujem tvoj stav,jer imaš obrazloženje za njega.
Pozdravljam, draga,muža, i on otpozdravlja.
Eh,da je on meni upala tako "žestok" u životu,kao na terenu,koliko bismo lakše živeli...no,
ja primećujem da je Kutak svakim danom sve popularniji.To je fakat Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Orline 13/9/2010, 20:28

Ja na jutrima uvek uveče Septembarska jutra - Page 7 Icon_lol
taki mi bioritam, šta ću Septembarska jutra - Page 7 Icon_biggrin
catherine290505 ::Vuvuzela se isplakala pre njihovog dolaska tako da je pred njima samo kunjala i izgledala kao najbolje dete na svetu dok Isidori rastu zubi pa je jadno dete plakalo i ispalo nemirnije od ove nase, koja je sve lepo isplanirala Razz .
Sjajan lik, Neru kad poraste i na Dvor da vodiš, ona će znati kako da se ponaša.
Sve ostaje u kući, ljubi je teta Ori Septembarska jutra - Page 7 Lol

mali pariz :: Pomazi sveki ........

Haapiiiiiiii,kakvo ruhoooooo...ma ovo je neko od tvoje dece,alichi mi na najstarije? Septembarska jutra - Page 7 Icon_biggrin preslatko!

Morala sam da izvučem iz konteksta Septembarska jutra - Page 7 404938 Septembarska jutra - Page 7 404938 Septembarska jutra - Page 7 404938 Nemoj da je maziš, milijana, ipak je to svekrva, paprike ljušti, al ne mazi Septembarska jutra - Page 7 Icon_lol

Ja tipujem da je ipak Sara Septembarska jutra - Page 7 Icon_queen na avataru
MARA ::
a cekam jos nesto,da cekam sutrasnji 4D zakazan za 15h,uh da li cu preziveti to niko ne zna.
DRZITE MI FIGE


Iz sve snage, Maro Septembarska jutra - Page 7 275568

tuli ::
Mislim da je odgovornost mnogo izraženija u timu,kad više ljudi zavisi od moje odluke,kad ja treba da rešim utakmicu.

Generalno, mislim da je sve manje strasti u sportu,kod sportista, kad smo mi trenirale roditelji nisu ni znali šta mi to tačno igramo.To deca tamo nešto igraju.A sad je obratno, roditelji su najžešći, guraju decu koja nemaju strast prema sportu,jer će tako možda da se izvuku iz egzistencijalne krize. Ej, pa mi smo imale termin za trening u 06,30h i ustajale čile i razdragane,pa posle toga škola ili učenje. To je strast, sa njim se igra i dobija i gubi. Ja živim od vrhunskog sporta pa sam smatrala da treba nešto da napišem.

Septembarska jutra - Page 7 561840 Slažem se tuli, odgovornost prema grupi je mnogo izraženija u ekpinim sportovima, samo što se to sve manje ceni, čini mi se, uopšte u životu.

A drugi pasus je potpuno istinit, samo što je to pluskvamperfekt Septembarska jutra - Page 7 Icon_rolleyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 13/9/2010, 21:09

Maro, tu smo uz tebi uvek pa i sutra i čvrsto, čvrsto, najčvršće držimo fige osmeh srce
Tuli, to su oni što se vide a znaš li koliko tek ima nevidljivih Very Happy
Ori u pravu si sarka bubamarka je Very Happy
Upravo se vratila sa prezentacije dr feelgood- ovog program za zdrav život. Došao u moj kraj I svidelo mi se ono što sam videla i čula. Samo sam sad u dilemi vamo ili tamo Rolling Eyes osmeh srce
Idem da se raskomotim i pripremim poziciju za finale us open-a.Gledala sam sad on line direktno ulice i kiše nema. igracice Napred Nole igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 21:15

Znači ipak je najsnajnija zvezdica?
fenomenalno!
Bravo Orli! g
ja sam pogrickala svoju količinu kikirikija spremljenu za tenis Embarassed
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 13/9/2010, 21:40

mali pariz ::
ja sam pogrickala svoju količinu kikirikija spremljenu za tenis Embarassed

 b Koja si ti queen  b e baš me nasmeja slatko  b pa dušo nisi ubila nikoga, kikiriki je zdrav i bolje sada nego u ponoć love

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 7 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu