KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra

+25
lena
Hitron-Luka
Shizika
catherine290505
adriatika
MARA
Tinche
Jelence
brinbili
maus
Struzzo
Cupava
bebko
caci
Orline
dr mali pariz
anna
maja76
BiKsi :)
bak
tuli
djole42
HappyGirl
Jelena*
Milijana
29 posters

Strana 5 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od djole42 10/9/2010, 07:51

Evo ja cu kafu ,a ti Čupka tortu !

Dobro jutro devojke!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od HappyGirl 10/9/2010, 09:42

Dan cure!
Neću tortu, neću kafu, može neki brusketi Very Happy Evoja ću napraviti za sve a i saznah da je lenče trudna pa imam motiva i poleta.Klubašice 38+ molEm da kad im jedna od pajtašica zatrudni objave to i oĐe među nas Very Happy

Septembarska jutra - Page 5 265brusketikul
Septembarska jutra - Page 5 Brusketa1
Septembarska jutra - Page 5 Qmbrusketi
Septembarska jutra - Page 5 Visavisbrusketil
Prijatno žene Very Happy
Adri ne forsiraj se previše sa poslom u novembru imaš bitna posla Very Happy i treba da si odmorna, sveža i zdrava.
Maro devojčice draga ajde čekam kućicu da je vidim i uživam sema ko je nisi postavila gore na vikijevom dnevniku.Proveriću.
Ovo vreme me ubi, izjutra đemper, jakna jer krećem u 5.45 u podne skidaj sve i čarape i trpaj u tašnu uveče ladno opet Rolling Eyes
Žao mi je što se češće ne javljam ali renoviramo malo i stan pa smo u stisci , pa posao, rodbina, tetka mi je imala intervenciju pa sam i tu bila angažovana i tako ..sve u svemu život ide... Nekako često vas i pročitam ali više nemam pojma šta bi pisala .Nemam decu, nisam u postupku niti ću ikada biti...Čak i kada vas čitam mnogo puta ništa ni ne napišem.Navijam i molim se svim srcem ali osećam se polako i sigurno suvišnom. Šta bi vam rekla sem napred, navijam i to zaista osećam i radim ali ... Nemojte me pogrešno shvatiti, dogod je ovaj forum nekom potreban radiće. domaćinski se osećam na jutrima jer tu ima svega
Very Happy
Ljubim vas sve i želim vam prelep vikend. Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 10/9/2010, 10:16

Dobro jutro, devojke
Happy, kakvo diiivno posluženje si spremila od jutros radost Uzeću od svega po malo yes I samo da znaš, nikad se ne osećaj suvišnom, bar ne kod mene, makar i samo sa smajlijem, ja ti se uvek obradujem smajli angel
Ja sam na dobrom putu da ozdravim, ali sada je moja sestra zaribala i to gore nego ja, pa sam danas rešila da je obiđem Very Happy Osećam se kao ono kad se druže dve babe, pa je jedna za nijansu manje kljakava od druge i onda kao pomaže ovoj v
Inače, juče sam bila mnogo aktivna i vredna. Napunila sam paprike, napravila princes krofne, sredila kuhinju, čistila neke paprike.... uveče bila na večeri kod svekra i svekrve. Sve u svemu, izuzetno aktivan dan. Nisam stala. A vidim da i ovaj danas obećava, samo što će sada biti skitnja radost
Žene, sve vas ljubim cmoka

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od caci 10/9/2010, 10:43


Heppy molomte vise nikad nemoj da pises da si suvisna,ti nikad nisi bila niti ces ikad biti.Ti ovom forumu dajes dusu i kad te nema osecase da neko fali
Maro jako me raduje da ste dobro i da ste aktivni,setajte i uzivajte dok mozete,dok ovo vreme dozvoljava
Milijana cuvajse od prehlada i bas me raduje da si tako aktivna trudnica
Adri duso uspori malo daj si malo vremena i za sebe
A ja sam svakim danom sve bolje i bolje izvadili mi konce u utorak i odmah mi je laknulo.Josuvek sam vecinom dio dana u krevetu ali i doktorka je rekla da se jos ove nedelje vise odmaram ali i da ustajem ali samo malo po malo.
Sad se vreme nesto menja ko da ce kisa pa malo osecam bolove ali to je normalno.
Sve cure od redom
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 10/9/2010, 13:15

Dan cure!
Šta se radi?
Happy,divne bruskete si postavila,mljac,mljac...tvoj post me rastužio,i neću tako to da čitam od tebe.Ne lupetaj mnogo.Malčice možeš,ali nemoj mnogo.Šteti tvojoj lepoti osmeh srce
Devojke,ljubim vas!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od adriatika 10/9/2010, 13:36

Dan cure,
Happy lutko nasa.Zaista si rotor ovog kutka.Ti, Maus, Jelence, Hitron...
Vi ste nezaaaaaaamenljive.tapšanje A sto se tice brusketa, malo je reci da ih obozavam.
Mili, Caci napred cure.Bice sve dobro.
Da usporim..hm..tesko.Ali zato danas idem ponovo na Fraksel aparat, za lice.
Ako se secate.Da nastavim sa doterivanjima.
Ljubac za sve ove kutanjke..
poljubac
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maus 10/9/2010, 13:42

Dobar dan!!!!
Lena trudna!!!!!! Pa to je divno! Kakva vest d d d d
Happy sto to besedis???!!!Jes da si ponekad dosadna Razz ali ne preCerano. Ljubim te u tu pametnu glavicu i pametne oke usne
Gosti otisli...bilo lepo i veselo, sad valja kucu raspremati a lenja saaaaaaaam.
Juce sam bila u jednom selu koji se zove Kozluk(15 km od Loznice, preko Drine, mama je tamo radila u skoli dok smo mi bile male) na Bajramu. Mamine bivse kolege i ucenici, a vecina su islamske veroispovesti su nas zvali na rucak. I tako odemo Sneli i ja sa decicom i bilo nam je super. Vecinu njih nisam videla godinama, cak ih se i ne secam, a sa njih troje smo u stalnom kontaktu i redovno se posecujemo. Veseli i prijatni ljudi, puni hvale za nasu mamu i pricali su nam dogodovstine iz skole i kako je to bio jedan lep i druzeljubiv kolektiv. Na polasku kuci svako od njih je dao deci pare, nama bi sramota, ali kod njih je tako obicaj, pogotovo sto je vecina njih prvi put videla Nadju i Anu i jos su Olgine unuke, a Olga...Olga je bila njihov veliki prijatelj. Rasplakase se oni, rasplakase i nas dve...Vratile smo se pune utisaka i prepunog srca.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Tinche 10/9/2010, 14:25

Dancic devojke!!!

Happy draga, ti nikako ni u kom slucaju ne mozes biti suvisna. Ni u necijem dnevniku, ni na Kutku, jer ti si glavni pokretac u nasem divnom drustvancetu...to se oseca u tvojoj svakoj napisanoj reci. A ko je imao i tu srecu da te licno upozna zna da se tvoja snaga oseca i izvire iz tebe. Svi smo mi ovde, bar na pocetku bili, iz svojih potreba, prvo za sebe pa onda vremenom i za druge. I bas zato sto (za sada) nemas dece i neces biti u postupku tvoja snaga da budes ovde je jos veca i jaca. Ali zato TI imas nas, i svu nasu decu, i svi ti se zajedno radujemo...svakom tvom slovcetu...i ako su jutra gde ces ti biti...onda je tu mesto i svima nama.
Septembarska jutra - Page 5 670661 Septembarska jutra - Page 5 692299

p.s. jedva cekam nedelju da Mrle i ja ovo uradimo uzivo.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od catherine290505 10/9/2010, 14:45

Ja samo da vas sve pozdravim, "jutra" su mi omiljena al ne stizem zbog male Vuvuzele Very Happy , Happy ona ce cim nauci da ti lupi cvrgu i ti jesi u postupku - ama bas svakom koji je bio i koji ce biti na Kutku queen
Zene, jedva cekam da nedelja dodje igra da se gledamo

love
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Tinche 10/9/2010, 14:58

catherine290505 :: i ti jesi u postupku - ama bas svakom koji je bio i koji ce biti na Kutku queen



Lepo receno...potpisujem! Septembarska jutra - Page 5 561840
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 10/9/2010, 15:58

Po tri Bambija za Keti i Tinče g g g

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bak 10/9/2010, 17:07

Takodje i od mene po tri bambija. Heppz, pa sta bi bio ovaj mali Kutak bz tebe? Septembarska jutra - Page 5 275568

Jos malo pa nedelja!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od catherine290505 10/9/2010, 18:22

Milijana ::Po tri Bambija za Keti i Tinče g g g


 b
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Milijana 11/9/2010, 09:25

Dobro jutro,
Evo ja sam danas najvrednija, za promenu Very Happy mada je to jer pijem antibiotik, a moram prethodno da jedem, pa se vreme za ustajanje pomerilo yes
Juče sam bila kod specijaliste i on me je pregledao detaljno i rekao da ipak mora antibiotik doktor što mi je olakšalo situaciju jer su mi glava i uši bili puni No
Danas ne znam gde ću, muž otišo do posla, ali brzo se vraća, pa se razmišljam gde da ga teram kad se vrati Laughing
Lep vikend vam želim devojke, žene... ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Tinche 11/9/2010, 10:15

Teraj ga da kupi nesto lepo za rucak da ti ne moras da kuvas, pa se onda uvalite i gledajte neki lepi filmic...napolju duva i bas je bljak!
Dobro je da ces ipak piti antibiotike, bices bolje vec sutra, za cas ce to da se sredi!

Jutar devojke! Danas ne mrdamo iz kuce...nista nismo planirali, nemamo obaveze...samo cemo da se mazimo i uzivamo svo troje. Mozda padne neka setnjica popodne ako se smiri ovaj vetar.

Lep dan zelim svima!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Jelena* 11/9/2010, 10:37

Jutro
Happy nemoj tako,ti si dusa ovog foruma Septembarska jutra - Page 5 0913
Juce sam babi pravila tortu,danas idemo na rucak jer je kod njih "Smederevska jesen".Svake godine je pokvari kisa,pa i ove godine Septembarska jutra - Page 5 510326
Ljubim Septembarska jutra - Page 5 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od dr mali pariz 11/9/2010, 10:43

Jutrence i ovde!
Tinče,samo maženje i taj rad-uživanje!Ljubi malog Batu,kad poraste,ljubiće ga devojke Razz
Milijana,ako su morali antibiotici,bolje izguraj terapiju,pa si mirna.
Jelena,tako ti je i sa Šabačkim vašarom Laughing kiša ako ne opali,i noge do kolena u kaljuzi,ništa se nije uradilo.
Devojke,uživajte!
Danas se nadamo lepoj beti!! igracice igracice igracice igracice
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bebko 11/9/2010, 10:43

Evo i mene...Dobar dan...
I kod nas zahladilo,pa je prijatno...
Happy no-no kako mozes da se osecas suvisno?
Pa ti si pokretac svega...A i uvek si u radovima sex Wink
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od catherine290505 11/9/2010, 10:56

'Bro jutro!!!

evo Duska dugo sam zabusavala: "Muškarci ne mrze žene onoliko koliko viču na njih, niti žene vole muškarce onoliko koliko ih slušaju i trpe. "

Mi danas -spremanje kucice, kuvanje rucka i licni remont da sutra ujutru licim na nesto na nasem skupu Very Happy
Danas takodje jedva cekam tenis a sutra imamo i goste-dolaze da vide Nericu, dovode i jednu malu bebu pa se radujem!
lep vikend curke i vidimo se sutra lol!
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od maja76 11/9/2010, 11:22

catherine290505 ::'
evo Duska dugo sam zabusavala: "Muškarci ne mrze žene onoliko koliko viču na njih, niti žene vole muškarce onoliko koliko ih slušaju i trpe. "


Koliko je ovo tacno, nismo ni svesni!

I meni sleduje remont za sutra, mada ako nastavi vetar ovako da duva, dzaba mi zahvati oko frizure
Laughing
Devojke jel gledate utakmicu danas? Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Tinche 11/9/2010, 11:40

Ma dajte zene, kakav remont? Samo opusteno sutra...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Orline 11/9/2010, 12:12

catherine290505 ::'Bro jutro!!!

evo Duska dugo sam zabusavala: "Muškarci ne mrze žene onoliko koliko viču na njih, niti žene vole muškarce onoliko koliko ih slušaju i trpe. "
Keti, nedostajao mi je tvoj Duško, da znaš. To baš vezujem za tebe i za jutra, lepa tradicija. kad stigneš, napiši nešto Septembarska jutra - Page 5 Lol I ljubi tu prelepu mrvu koja liči toliko mnogo na svoju lepu mamu.
Tinče, opet ste ti i keti ovde češće, stvarno ste nezamenjive Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin Bata uživa sa mamom i tatom na ovako tmurnom danu. Njemu je najdivniji, jer ste zajedno.

Happy...Žao bi mi bilo da se povučeš. Prvo što sam primetila na ovom forumu je bio tvoj avatar one preslatke devojčice širokog osmeha što nožice drži rukama. I sad ga se sećam. Ovaj forum nije isto bez tebe.

Razumem jedino ako smo ti "dosadile" da se povučeš malo. Ali ti nama nisi, niti ćeš.
Kutak je tek u pubertetu Septembarska jutra - Page 5 Icon_biggrin A divno dete inače, a zanmo ko je zaslužan za to . Pretenduje da postane jako ozbiljno mesto za virtuelno okupljanje normalnih ljudi, za popiti kaficu neobavezno, ne samo po pitanju steriliteta. Ti i još par devojaka ste osmislile i pokrenule najbolji sajt za ove probleme na ovim prostorima.
Navikavaju se devojke postepeno da pišu i na drugim temama. Bilo ih je prvo nemoguće odvući sa VTO dnevnika, sad pomalo se više piše i na celom Sterilitetu. I jutra su oživela. Posle će se Korak po korak vratiti na Korake...Trudnice kad imaju vremena pišu i na drugim stranama. Podeli svoje obaveze oko uredjivanja sa nekim, ako ti je to opterećenje i nemoj nam odlaziti. MOLIM TE.
Septembarska jutra - Page 5 670661
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty ma je l moguće ovo???

Počalji od dr mali pariz 11/9/2010, 16:55

Tragedija u porti niške crkve

Starija žena i njena unuka poginule su kada je u porti crkve u Nišu na njih pala grana sa drveta lipe. Direktor Javnog preduzeća "Gorica", koje održava parkovske površine u Nišu, rekao da crkveno dvorište nije u popisu javnih površina.
vesti rts,malopre
Baka i njena unuka poginule su jutros u krugu crkve na Panteleju u Nišu kada je na njih pala grana sa drveta lipe. Nesreća se dogodila nešto pre 9.30 časova kada su, kako se pretpostavlja, prolazile ispod drveta u dvorištu.
Izveštaj Lidije Georgijev

Šef smene u Hitnoj pomoći Draginja Manić rekla je da su baka, starosti oko 60 godina, i unuka, uzrasta oko 10 godina, poginule na licu mesta.

Manićeva je navela da je baka imala višestruki prelom kičme, a devojčica teške povrede glave, zbog čega su preminule na licu mesta. U crkvi je u vreme tragedije još uvek trajalo bogosluženje.

Direktor Javnog preduzeća "Gorica", koje održava parkovske površine u Nišu, rekao je da crkveno dvorište na Panteleju nije u popisu javnih površina.
nis-crkva.jpg

"Dvorište crkve na Panteleju gde su poginule baka i njena unuka, kada je na njih palo drvo, nije u programu redovnog održavanja Gorice", rekao je direktor Branimir Jezdimirović, izražavajući žaljenje zbog velike nesreće.

U Nišu je u vreme nesreće duvao vetar, a u Meteorološkoj opservatoriji u tom gradu Tanjugu je rečeno da brzina vetra nije bila veća od osam metara u sekundi.

Istraga zbog nesreće u dvorištu crkve je u toku.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od djole42 11/9/2010, 18:07

Strasno....nemam reci...
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od bak 11/9/2010, 18:13

qq. Bas strasno.

Ja se ne remontiram za sutra, nemojte da se postidim. Septembarska jutra - Page 5 Lol
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 14 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu