KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

+103
maza1972
saska1
mata
atomski mrav
Malu
Mrvica78
OKacica
makac71
Bebita
ivi
pavlovic_miljana
Strumfeta78
Olja-B
Tiki-Liki
ganedina
SoJa
leptirko82
fight&faith
Simancce
Ceca797
Hugolina
BettyBoop
m-someone
hany
SSanja
ShareLove
pereca82
red
Maksi
tanjica
JocY
Vuchica
Ninche
djole42
Orline
dragana76ns
ms_do
Crvic
lelas
Nada83
Stenli
mimamoja
Honey Bunny
danilche
jaca*caca
Erata
pempy
Sirijus
Tanja83
beta
ariadne69
lenjivica
aleksa
makica84
Tinche
zvoncica36
bak
Biljka86
Sofija Veks
ciklama
labradorka
Nataly17
Ema78
missile
NatasaM
Em&Jas-SKOPJE
LaFolie
krol
dunjas
mare41
Bubica28
BiKsi :)
anak
breskva
lilya
heart84
Leda
KoMetaK
pegaz
2207mina
mijaki
Xena
maus
Elle
Mirjana
zova
simona68
Malina
racili
Struzzo
zoxa
MAAKKI
7-patuljaka
Bitter Sweet
dr mali pariz
Aki
HappyGirl
venera3
tuli
Jelena*
nena beba
maka71
nabla
107 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 1/2/2013, 14:10

Miss, Prag ima odlican gradski prevoz, tri linije metroa, direktnu tramvajsku liniju od hotela do centra. Sad jedino ako ste planirali da idete negde van grada, onda vam treba auto. U trenutku kada smo mi bili radila se tramvajska traka bas oko naseg hotela i nije tuda bilo prevoza pa smo mi isli pesice svaki put do centra. Ima nekih pola sata, ali je nama prijalo.
E sad ako se ja dobro secam, hotel Park naplacuje parking, ali ne znam po kojoj ceni, a okolo se ne secam da je bilo besplatnih mesta za parkiranje. To oko parkiranja bi moralo dobro da se proveri ili da nam jave devojke koje su isle kolima.
Voz uopste nije tako strasan, ali da traje dugo traje. Nama nije kasnio i bio je gotovo prazan do tamo, bilo par studenata i ti je to. Meni je najveci problem povratak vozom, ne zbog ET nego zbog toga sto krece ujutru jako rano i ti zapravo moras da ustanes u 4 da bi stigao na voz i sve ti se poremeti.

Za bus vam ne mogu pomici, nismo se ni raspitivali, ali cenim da Fudeks sigurno ima neku varijantu. Sad je samo pitanje da li ima svakim danom tamo i nazad.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 1/2/2013, 14:19

Lasta i Eurolines vozi za Prag, moja svekrva ljetos putovala sa njima. Nema svaki dan, tri puta sedmicno.
https://www.elines.cz/jizdenky/CZE:Prague-SRB:Belgrade
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 1/2/2013, 14:23

zoxa ::Lasta i Eurolines vozi za Prag, moja svekrva ljetos putovala sa njima. Nema svaki dan, tri puta sedmicno.
https://www.elines.cz/jizdenky/CZE:Prague-SRB:Belgrade

Pa da, to je onda malo problem. Sta ako idu npr ponedeljkom, sredom i petkom, a nekom treba utorkom. Naravno moze da uplati jos jedan ili dva dana duze, ali nisam sigurna da li se onda bus isplati vise od voza.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 1/2/2013, 14:33

Sad vidim da se PFC seli na drugu adresu posle 25.02.

Sokolovská 810/304
Praha 9
190 00 Praha, Vysočany
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 1/2/2013, 19:50

Dobili smo 6 jajnih celija,dr.Sonja radila aspiraciju!sve proslo ok,sad cekamo sutrasnji dan da vidimo kako napreduju embrioni.transfer u ponedeljak!hvala na podrsci :)
tacno je da se uskoro sele u veci prostor!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od ariadne69 3/2/2013, 19:51

zoxa ::Sad vidim da se PFC seli na drugu adresu posle 25.02.

Sokolovská 810/304
Praha 9
190 00 Praha, Vysočany
Zoxa, ukucala sam ovu adresu, i po google mapsu bar 10-15 dr-a se nalazi na ovoj adresi. To znači, da se PFC seli u neku već postojeću zdravstvenu ustanovu?
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od aleksa 4/2/2013, 09:25

Pozdrav devojke,
da vam se javim , ja sam se u petak vratila iz Praga, sve je proslo i bolje nego sto smo ocekivala, doktorka Sonja je jako ljubazna i strpljiva i sve nam je polako objasnjavala. Donacijom smo dobili osam savrsenih embriona od toga su nam vracena dva i ostalo smo zamrzli, i sada cekamo i nadamo se pozitivnoj beti.
Moj muz i ja smo isli kolima, sa manjim zadrzavanjem u Becu , vinjete smo ukupno platili 39 eura, madjarska austrijska i ceska, nismo isli kroz slovacku, a sve vinjete smo kupili odmah cim smo presli granicu u madjarskoj.
Pitajte ako vas nesto zanima

aleksa

Broj poruka : 5
Location : Novi Sad
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od mare41 4/2/2013, 13:25

evo tu se sele http://www.clinicum.cz/onemocnici.html
već odavno, pred par godina, pričaju da se sele na kat jedne bolnice

mare41

Broj poruka : 21
Datum upisa : 13.06.2012

http://www.prag-putopis.com

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od zoxa 4/2/2013, 14:06

Evo mare me preduhitrila, poslala je sliku i sajt poliklinike i bolnice u koju se sele. Ovo je super!
Jedino za vas koji ne poznajete dobro grad, dalje je od centra ali opet dobra starana, imate metro blizu, 5 stanica metrom do centra.
Vjerujem da ce vam na klinici preporuciti neke hotele blizu.
U medjuvremenu evo predloga od mene, isla sam nekad sa Ninom na bazen kod njih i cini mi se ok hotel http://www.wellness-hotel-step.cz/
Jako blizu je trzni centar, tamo opet idemo sad na klizanje a preko ljeta je tu Dinopark. http://www.galerieharfa.cz/cs/
Radnje u TC Harfa nisu nista posebno, za vece kupovine preporucujem centar grada ili za one sa autom http://www.fashion-arena.cz/
Pozdrav od nas i puno srece!!!
Aleksa drzimo fige!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 5/2/2013, 23:19

Devojke, da li postoji neka banka u Srbiji u kojoj ako imam devizni račun, neću imati problema u Pragu da dižem novac na bankomatu?

Labradorka, šta se kod tebe dešava?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od KoMetaK 6/2/2013, 00:05

Miss, ti i sa dinarskog racuna mozes da dizes novac tamo, samo treba da ga imas lol! Dovoljna je visa ili maestro/master (ne znam koja je debitna) i mozes da dizes novac gde god.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 6/2/2013, 08:59

Ok, to imam, a da li njihovi bankomati prihvataju karticu Komercijalne banke? zbunjen Ili nema veze koja je banka, važno da je npr. VISA? I mogu sa dinarskog da u Pragu podidnem krune?
(Ja sam uvek nosila keš, tako da pojma nemam, ako je neko umro od smeha na ova pitanja, drago mi je da sam nekog nasmejala od srca! lol! )
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od anak 6/2/2013, 09:21


Ne znam za Češku, ali u ostalim zemljama je to OK. Ja uvek tako. Nosim svoju karticu a u 2.zemljama dižem sa nje njihovu valutu.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tanja83 6/2/2013, 09:37

Draga,to su sasvim normalna pitanja koja ti postavljas.

E ovako,banka nije bitna,bitna je kartica koju imas a uglavnom sve primaju,sto na bankomatima sto u radnjama.

Moze sa dinarskog,deviznog,svejedno,bitno da pare imas lol!

Ti podizes krune a TVOJA banka,npr komercijalna ti obracunava transakciju prema njohovom kursu

Naravno,svaka banka na njihovim bankomatima,kao i ovde,ti zaracunava proviziju

Moj ti je savet da sve sto pazaris,kupujes,klopas itd placas karticom (tu nema provizije) i uglavnom svi primaju kartice a da sto manje kesa dizes jer neke banke(njihove) znaju fino da te oderu sa provizijom

Nama su jednom na 100e podignutih uzeli 10e provizije i od tada ne podizemo kes i iskljucivo placamo karticom
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 6/2/2013, 09:39

Miss, mislim da samo Dina ne moze zato sto ona sluzi za platni promet u Srbiji.
Mi smo nosili kes zato sto su prilicno visoke provizije dok ti banka obracuna kurs pa proviziju sto podizes na njihovom bankomatu...
Nama se cinilo da se nesto bas i ne isplati. Mozda i nismo u pravu. Nemam pojma, javice se neko ko bolje zna.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 6/2/2013, 09:40

Eto Tanja i ja pisale u isto vreme.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 6/2/2013, 09:42

Najjednostavnije je sa kešom, i ćao. Ali ne volim baš puno para da nosim sa sobom, sigurnosti radi. Jel ću moći kod dr Sonje da platim karticom?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 6/2/2013, 09:44

missile ::Najjednostavnije je sa kešom, i ćao. Ali ne volim baš puno para da nosim sa sobom, sigurnosti radi. Jel ću moći kod dr Sonje da platim karticom?
Mi smo platili kesom. Najbolje da pitas Danicu. Mi smo uredno dobili racun sto znaci da mozes i karticom, ali proveri.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Tanja83 6/2/2013, 09:50

Slazem se sa tobom ali na 2-3 hiljade evra transakcije sa dinara na krune je dosta velika sigurno. Ti ces platiti tamo karticom i skinuce ti krune a tvoja banka to obracunava u dinarima i skida sa tvog racuna.Svi znamo kakvi su kursevi po bankama kod nas. Mislim da bi sigurno dosta izgubila

Ti mozes za Sonju poneti evre,zameniti tamo u krune ako ne prima evre i ostalo placati karticom
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od missile 6/2/2013, 10:01

DakleM:

- raspitujem se za kurs dinar-kruna u banci, i za kurs dinar-evro i evro-kruna u menjačnici, uzimam u obzir da je kurs kod Sime povoljniji, i procenjujem otprilike jel mi je slično ili baš i nije.

- pitam Danicu oko plaćanja, pa ako mora keš, ima mesta kod mene u brushalteru, da me u vozu ne pokradu. Very Happy Joj samo TE pare za postupak da ne izgubimo, ostalo kako bude. Biće toplo u maju, može i u parku da se spava.

Dobro je što ne moram da otvaram nikakav račun, već imam dinarski.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 6/2/2013, 10:08

Miss, mi smo pare nosili sa nama. Voz bio polu prazan. Plus sam ja nosila i sluzbeni lap top. E sad da li smo mi imali srece ili je u vozovima OK ja ne znam. Mozda se javi jos neko ko je putovao vozom. Ja stvarno nisam stekla utisak da je u vozu neka frka. Nemam pojma, mozda gresim. Mada sad kad se setim i meni je bila frka pred put Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od labradorka 6/2/2013, 11:26

Evo i mene,stigosmo sinoc sa dva embrioncica ali i sa herpesom na usni,kasljem i respiratornom infekcijom.pojescu se ziva :-( bas brinem da ce mi ovo sve pokvariti a bas je dr sonja bila zadovoljna i embrionima i endometrijumom..ostao je jos jedan embrion da se vidi dali je za zamrzavanje..moja prica ukratko :-)
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sirijus 6/2/2013, 12:15

dodro došla Labradorka, navijam za tvoja dva embriončića igracice igracice igracice
ponekad onda kada ti se čini da ti je krenulo naopako ... e baš tada naprotiv ispadne da bolje biti ne može. Very Happy
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od lilya 6/2/2013, 12:21

Bravo Labradorka bravo bravo bravo bravo bravo
Kazu da nije lose da ti malko oslabi imunitet i da se embrioncici lakse zakace yes Nemoj da se sekiras cvet

Ako sam lupila i nisam se najbolje izrazila, molim nekog da me ispravi Embarassed

Ajd na Korake da navijamo i ovde ne zatrpavamo radost radost radost radost radost radost
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Xena 6/2/2013, 12:38

Lilya i ja sam to tako nekako skontala, valjda zato dr Sonja daje kortikosteroide, da malo obori imunitet... hm ovo je neka uproscenja verzija koju moj mozak moze da preradi zbunjen
Labradorka, dobrodosla i zvanicno otvaramo navijanje igracice
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska - Page 12 Empty Re: Prague fertility centre - dr. Sonja Lazarovska

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu