KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 26 od 35 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 5/6/2009, 14:13

orline ::Tanjuska, kakav divan avatar...

A moj, a moj.... lol!

Mislim, valjda se proplodnim sada s ovim avatarom lol!

Onda me on pita hocu li injekciju za prskanje folikula i ja kazem:"ne". Toliko o folikumetriji.

Kako moze da te pita za pregnil, kad nije proverio da li je fol. narastao do 18 mm? Ili sam te ja pogresno skapirala?

Laparo je bolji nego hsg. Very Happy
Znam da je nezgodno da se putuje do Bg-a, al ja bih ipak to uradila na tvom mestu (posle laparo). Eventualno probaj s folikulometrijom 3-4 ciklusa (sa pregnilom), ako nema trudnoce, trebalo bi da razmisljas o nekim drugim metodama ili bar docovima koji se bave sterilitetom i koji imaju iskustva s povisenim fsh.
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 5/6/2009, 14:27

nabla ::
orline ::Tanjuska, kakav divan avatar...

A moj, a moj.... lol!

Mislim, valjda se proplodnim sada s ovim avatarom lol!

Ja ti to zelim od sveg srca...Nabla da Vincha hihihi ako jedno dete bude curica moze biti Vinka, ako avatar donese srecu Razz

Inace, tvoj avatar mi je favorit, posle admin-ovog najjaci Very Happy .
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 5/6/2009, 14:33

Mirjana, jeste bolja laparo...Sveobuhvatnija i preciznija. To zvuci malo neozbiljno da tebe pita da li ces da primis Pregnyl, izuzev ako nije pitanje podrazumevalo da li si se sa svojim doktorom dogovorila da primis kad folikul bude potrebne velicine. Cesto i mi od treme i zbunjenosti ih lose razumemo, a vecina doktora je "poznata" po volji da objasnjava Crying or Very sad .

A ako si u Subotoci, blizu su ti i NS i Segedin...Ne znam da li ides privatno ili kod drzavnih dr?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 5/6/2009, 14:41

Mirjana, iz licnog iskustva a kako vidim i iskustva vecine nas ovde odlazak kod nasih gin u domovima zdravlja kada je sterilitet u pitanju je cisto gubljenje vremena. Zavrsi laparo i idi kod nekog ko se ozbiljno bavi tim stvarima jer ovi nasi docovi ne znaju bas puno o tome ( cast izuzecima na koje ja nisam naisla).
Ne kazem da oni ne zele da pomognu ali mi se cini bar na mom primeru da je tu bila samo dobra volja u pitanju a ne i znanje koje mi je bilo potrebno i tako ja izgubih silne godine... cekajuci da nesto bude i da se smirim i opustim.
Na dam se da kod tebe nije takav slucaj ali treba sve proveriti pa se tek onda opustiti kako to ovi moji vole da kazu. Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 5/6/2009, 15:43

Nabla, bravo za avatar lol! . Nadam se da ce se ispuniti simbolika Laughing
Primer mojih kolega je da su do 40. bili bez dece, radili i VTO, naravno, ali nije uspevalo. Onda je ona prirodno ostala trudna sa 39., rodila devojcicu, a kad je beba imala par meseci shvati da je zabebila ponovo i sad imaju devojcicu i decaka! Puna kuca dece... bebe bebe a mnogi su ih verovatno vec otpisali... Sto u narodu kazu: kad se otvori... Verovatno su sad, posle drugog porodjaja, na kontracepciji prvi put u zivotu  b

I tanjuski zelim bas jednu- jednog onakvog iz cveca, a BMW onog bucu iz kupusa ff

Moracu i ja da poradim na mom avataru... dosta ove setne plavusice Rolling Eyes
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 5/6/2009, 15:46

Da znas Anuska, moram i ja naci jednu bebu na avataru za "pelcer", hihihi
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 5/6/2009, 16:41

Nabla the best lol!

Anuska,tvoj avatar naginje ka onim miss titulama i meni se bas svidja.Nekako je patricijski.

I ostali bebcici mi se svidjaju,ali moj bucko je pravi slatkis kog bi ja sva izgrickala i jos u kupusu,pa ko sarmica sreca

Ori,tvoj ima neke lepe porukice i treba nam razlicitost,pa i u avatarima,
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od andro-gen 5/6/2009, 23:20

nabla, doista ne izdržavam(o) a da barem ukratko ne prokomentiram(o) avatar: vidio sam svakakvih, manje lijepih i lijepih, ali ovaj je doista vrhunac produhovljenosti&duhovitosti. čista jedanaestica!

f

pozdrav svim nablima, postojećim i nadolazećim, od bolje četvrtine jedne forumašice!!
andro-gen
andro-gen

Broj poruka : 134
Godina : 56
Location : Zagreb
Datum upisa : 24.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 5/6/2009, 23:26

Pozdrav boljoj cetvrtini i jacoj polovini Very Happy . I poljubi nam Riki lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 6/6/2009, 07:50

Embarassed uvijek me otkriju kad se predstavim.
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od andro-gen 6/6/2009, 07:54

...a narocito kad zaboravim log out napraviti i sebe log in.
tada pozele...hm... poplavim od neugodnosti
No
andro-gen
andro-gen

Broj poruka : 134
Godina : 56
Location : Zagreb
Datum upisa : 24.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 6/6/2009, 10:38

v igra  b
Sjajni ste oboje...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 6/6/2009, 12:39

Jaooooooooj zene, ubi me PMS ovog puta c Glava mi puca cele nedelje,a sto sam tek nervozna,mislim da bih sve oko sebe poubijala.Sve me zivo nervira,svaki zvuk,razgovor.....Jadni svi oko mene,bas ih zalim.
Jos sutra opet neko slavlje,bas me poteralo,vec treci vikend uzastopno,a raspolozenje NULA.
Ima li neka neki univerzalni lek da borba PMS inace cu borba sve oko sebe.Prava sam veštica Da sam inkvizitor,sama bih sebe spalila sada i bio bi good job
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 6/6/2009, 13:05

Meni je jedini lijek za PMS kad stigne M. Very Happy
Kod mene je upravo stigla...Ja nemam uvijek toliko izrazene simptome nervoze, al zato frizider strada Laughing Laughing . Ne volim sto mi je on najbolji prijatelj u nevolji Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 6/6/2009, 14:05

A sta vam je to PMS  b  b  b to sto vi navodite kao simptome meni je izgleda urodjeno v .
Sad ozbiljno ja nesto nemam klasicne simptome PMS-a ali poslednjih godinu dana osecam grudi pre nego sto cu da dobijem, eeeee toga nekad nije bilo verovatno stigne kad tad.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 6/6/2009, 15:43

ni kod mene je nema poludecu primam suprefakt 9 dana sta mislite jer zbog toga kasni??????????????????????? lol! lol! lol!

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 6/6/2009, 17:55

BMW mozda idemo sutra na isto slavlje igra Wink .
I mene PMS obicno izludjuje, ali ovaj mesec nije tako strasno. Grudi bole, losije spavam, ali raspolozenje se drzi na visem nivou nego obicno. Najcesce upadnem u depresiju Sad . Saznala sam i da to stanje ima ime: PDD iliti predmenstrual disphoric disorder. Nije mi bas lakse sto znam nomenklaturu  b ali bar imam opravdanje pred sobom i drugima. Samo im poturim dijagnozu doktor , ipak zvuci ozbiljnije nego kad samo odmahnu i kazu: ma pusti je, sizi, zenska histerija... fd

Orline, kad pre kod tebe veštica , mi smo tu negde bile u istoj fazi?
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 6/6/2009, 18:34

mom muzu je neobjasnjiv i pms,a jos sad da spomenem i taj pdd ...na kraju ce mi on sam postaviti svoju dijagnozu koju cuva u rukavu.
Ne znam kako vi sa vasim polovinama tada izlazite na kraj,imaju li oni uopste tada nekog razumevanja za to stanje u kome se ne nadju bas sve,ali vecina zena u nasim godinama ima sto jace,sto slabije ,izrazene simptome pms ili pdd-a.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rolnica 6/6/2009, 20:40

Ja nikad nikakav PMS. Dok sam regularno dobijala, malo me noge bolele dan dva pre nego sto stigne, inace nis' drugo.
Sad ni toga.
Verovale ili ne, ali nekako mi oduvek bilo krivo, sto i ja tako ne sizim, ne menjam raspolozenja i nemam bolove pred ciklus, ko sve druge zene. To mi je oduvek bila najubedljivija odlika zene, koja je kod mene izostajala.
Posto nikada nisam tacno u dan dobijala, nije mi se malo puta desilo da me potpuno iznenadi. Embarassed
rolnica
rolnica

Broj poruka : 13
Datum upisa : 28.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 6/6/2009, 20:49

BMW sad videh na D.... da dr Ivica dao ostavku na forumu
kaze nece da ga vise blate
mora da si umesala prste, bas je simpa, deluje intelektualno
ja sam bila blaza
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 6/6/2009, 21:05

Meni je isto zao sto se Ivica odjavio ali znate da mu nije prvi put Wink pa se nadam da mu nece ni ovo dugo potrajati. Nece on izdrzati  b  b  b .

Jos mi je vise zao sto je otisao DRBGD e njegove izjave su haos, njega bas volim da citam f .


Od svih doktora najvise volim dr bokicu sreca
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 6/6/2009, 21:16

Prosto neverovatno Rolling Eyes Ja uvek bila i ostala magnet za muskarce, yes
Ne znam zasto Ivko pobeze od mene zbunjen

Boki,ja uvek ciljam pravo u sredu boks
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od black magic woman 6/6/2009, 21:18

Cak mi ni PMS nije olaksavajuca okolnost. boks
Kriva sam, a i nije mi zao
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 6/6/2009, 21:20

Mozda je Ivko  b hteo samo da skrene paznju na sebe vidis da je stavio i sliku v al mu to kod tebe ne pomoze b
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 6/6/2009, 21:27

BMW ti si u PMS-u pa ti se Ivko nije svideo, bas je zgodan
izgleda da ga je bas pogodilo sto nije po tvojoj meri
meni je najjaci lik onaj hunter, on je sa svim dr-ovima super ortak, a lud je ko struja
nego ti bmw lepo pozovi coveka, ostavio ti je mob pa mu objasni svoju trenutnu hormonsku situaciju
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 26 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 35 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu