KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 19 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 22/5/2009, 12:58

Postujemo pravila, nema pitanja i navijanja Wink , samo malo podrske za naseg nablicka likeit
srca srca srca srca
Malo da zacrvenimo ovu nasu kuco- vikendicu  b
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
A ko zeli, neka doda jos ponesto od dekora...
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 22/5/2009, 13:09

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 157k6jn

Recimo da je ovako ja zamisljam, hehehe lol!
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 22/5/2009, 15:31

Anuskice nema lepse vikendice od ove nase, svaka ti cast, kakav odmor za oci i dusu love

Cestitam ti za posao, kada pocinjes da radis smiledraw
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 22/5/2009, 17:01

....Mislila na ovu stranicu...a pisala- komentarisala na chatu-donacija... v d b

Nastavak...Ali, Anuška vidi, pre toga gde sam ja u kućo-vikendici...iihihihhihi.... b d Šta ću, sezona je već počela...  b  b  b

e, da , nastavak..
Ali, pliz, niko nista da me ne pita!
A kada da te pita?Pa, ne dam ja...Cccc,..../ Mini bi rekla "tctctc"  b / Lutko, ma, kako bre da te pita, ma, kad?,...Pa, dobro..ko je ovde glavna b ??? radost x d d b as z v e z d a?Ha? Wink

Ok, danas sam mnoogooo bolje raspoložena, jer se pripreme privode kraju..pa je i olakšanje nastupilo....
Nablota, ljubavi, tebe ću zaposliti prijemom sms-ova...te ćeš se tako malo baviti mnome...I skrenuti misli....
A,samo da podsetim....na priču: "leto, ...bašta...pre podne...i trudnica trudnica
No, dosta je bilo o tebi...aj, sada..dalje "malo" opet ja.....ihihhihihihiiiiiiii radost bravo x  b  b

Mini, šta bi sa fontele??Hajde, javljaj, kad ćeš biti na mreži!!
E, vas dve, samo da znate...ništa se ne prepušta slučaju..ihihihiii....uvek bude neki supervizor... yes

BMW,
pusti muža da pravi fontanu...da se lepo rashlađujem letos......kada budem trudnica srce

ćaos, otišla .... d
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 22/5/2009, 20:01

Uf Anuska, masta ti je "katastrofa" likeit

Nablota, ljubavi, tebe ću zaposliti prijemom sms-ova...te ćeš se tako malo baviti mnome...I skrenuti misli....
Tacno znas sta mi treba... Very Happy

Logonce, zavrsio se stampedo na poslu, mada i dalje ima dosta posla. Ceo dan smisljam kako cu da im kazem da me "nece biti" jedno vreme- mislim, ja to ne krijem, al taman ce se poterfiti s nekim fiksiranim obavezama...I pravo da ti kazem, muka mi! Stalno me prati neki osecaj krivice, kao da izbegavam posao, kao da ih ostavljam na cedilu. Kako su me istrenirali, ha? Rolling Eyes
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 22/5/2009, 20:06

Kristina, nisam radila nikakve analize ponovo. Poslednje hormone koje sam radila jeste onaj fsh od 8. Taj ciklus smo imali ciljane odnose, onda je sledeci bio s kontraceptivom i eto ovaj...
Malo me cudi da mi nije u protokol stavila cetrotide Rolling Eyes , a i nista ne spominje neku posebnu akciju posle transfera, iako je trazila da joj napisem (tabelarno) dan-po dan sta se desavalo u mojim proteklim trudnocama.
No, videcemo, ona voli da iznendjuje Rolling Eyes Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 22/5/2009, 21:08

nabla :: Ceo dan smisljam kako cu da im kazem da me "nece biti" jedno vreme- mislim, ja to ne krijem, al taman ce se poterfiti s nekim fiksiranim obavezama...I pravo da ti kazem, muka mi! Stalno me prati neki osecaj krivice, Kako su me istrenirali, ha? Rolling Eyes

Jedno je ulagati u sebe, druga je stvar ulagati sebe u posao...Poštenim i vrednim ljudima, teško da će se vratiti neka dividenda od te i takve investicije...Trenutno, nikada više nije bilo šljama na rukovodećim mestima...Treba se snaći, a ne sve na oruk, toliko sam ogorčena zbog nekih dešavanja, pa shvatih, izgleda mnogo kasno.......Morao je da mi muškarac-kolega kaže: da su se ljudi pretvorili u hijene..da ja treba da gledam svoj život i svoja posla...Dakle,za tvoju savest je dovoljno da se interno zna ko si , šta si, kako i koliko kvaliteno radiš.....Od onih od kojih bi ti volela, teško, retko ćeš dobiti priznanje i verifikaciju tvog rada...Jer, retkost je da tamo gde treba - i bude kadrovski i moralni kapacitet... dostojan prolongiranja tvojih životno važnih planova......meni je donacija, rekla bih, bila izgovor..da tako podređujem poslovno, privatnom...jer, ionako nisam imala sa čim...da pokušavam....a posao mi je odvlačio misli da pošteno sagledam da donacija nije najstrašnija stvar koja bi se ženi mogla dogoditi...


Inače, u vezi mog UZ...nema ništa....od folikula....minijaturni...nije ih ni merio...a tek ne da su prazni.....Tako da i u tom smislu idem rasterećena...

Nabla, uči se na tuđim greškama....Pls...nemoj ići na posao....opusti se malo....sebe radi.......Nema avanzovanja bez p..........podrške..........
Ustvari, želim reći,kada je posvećenost poslu, trebala da se valorizuje...izostao je "minuli rad"..i sve se pretvorilo u gorku pilulu...I, to kada?Čim zatražiš malo vazduha za sebe....tako da ....nema nikada "zgodnog"momenta.............

uf, počela ko na D....neću više...
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 23/5/2009, 00:22

Anuska ::kad bolje razmislim, najveci entuzijazam za rad sam imala dok sam jos bila volonter. Kad su mi dali platu, svo zadovoljstvo su mi pokvarili  b
 b  b yes Ima u ovom istine...Nikad tako ne izgaras kao kad volontiras, kod mene je srecom vrlo kratko trajalo, mislim izgaranje, sa poslom sam bar dosad uvek imala srece, ne moze bas na svim poljima da mi skripa Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 24/5/2009, 20:11

Pa nama treba beba beba u ovoj kućo- vikendici..! Mislim da je krajnje vreme da neko napravi pometnju u redovima yes angel Jedva cekam, jedva cekam... sreca

Ja sinoc bila na decjem rodjendanu... Od moje kume, drugo dete, prvi rodjendan. Dece koliko hocete v , trudnica - dva komada trudnica trudnica . Pri tom, jedna od njih je moja bivsa koleginica Shocked s kojom sam imala "kompetitivan" odnos u mnogo cemu pa i u tome koja ce prva da se uda, i ode na trudnicko Wink . I ona je cekala neke dve godine na trudnocu, ali evo, as je njen. .. Prirodna trudnoca, nije stigla ni do HSG-a. čestitamo Verovatno je i moj osmeh ovako izgledao, hehehe...

Znam, prica vec ispricana... A ona druga trudnica me je pitala u kom sam ja mesecu zbog nesporazuma u prici... Ups Embarassed . Naravno, ja to prihvatim s prenaglasenom salom ne bih li njoj olaksala blam i progurala moju knedlu u grlu. (Od sutra hitno na dijetu! affraid Razz )

Prodje i to... Kad smo krenuli kuci, mm i ja sami, iskreno, nisam nimalo bila tuzna.
Osecala sam se slobodno, rastereceno, i - zaljubljeno d
Ma, ja imam boljeg dasu pored sebe f srca srca srca srca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 24/5/2009, 22:37

De si, bre ti ,Anuska, sta se desava sa poslom?
Slika je divna, jeste malo veca, ali cemo mi brzo preci na drugu stranicu, pa nece biti problema Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 25/5/2009, 20:45

ima li neka iskustva s glavoboljama od lekica za stimulaciju? Danima mi tinja glava, a danas bas ubija. Neki dan je krenulo migrenozno, pa sam skrkala jedan nimulid. Evo sad drugi. Malo me strah da time nesto ne poremetim?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 25/5/2009, 22:12

Mene nije bolela glava ali sam cula od drugih zena u Genesisu da je mnoge bolela, pa sad ne znam znas i sama da na svemu od tih lekica pise da su moguce glavobolje. Nadam se da nece dugo da traju mozda se navikavas.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 25/5/2009, 22:50

ma znam, pise u uputstvu da je glavobolja cest nus produkt, brine me da li smem lekic da krknem. Ja ga krknula, pa sta bude! Rolling Eyes Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 25/5/2009, 22:54

Ma krkni zeno samo mislim da ne smeju antibiotici a ovo ostalo sme do transfera naravno.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 25/5/2009, 23:00

ma nesto sam se utripovala odkako mi je Goca rekla da brufen pravi ciste, odn. "prazne folikule". Ajd, nimulid je nesteroidni antireumatik, pa valjda je sve OK. Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 25/5/2009, 23:01

Nabla, glavobolja moze biti od lekica, ali i od vremena, pa vidi kako je blesavo. Ja bih na tvom mestu ipak zvala Ivanovice i pitala sta sme da se pije. Taj jedan nije strasan, ali nemoj da ti predje u naviku :)
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 25/5/2009, 23:02

Joj ja brufen ne volim nikako nesto mi stvara ludilo u glavi (mada nisam bolja ni bez njega ) ali nimulid mislim da smes. Ako se plasis nazovi je i pitaj mada ti tako malo sigurno nece smetati.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 25/5/2009, 23:09

Ih, ja sam vam poznati tabletoman  b Mada se ovih dana suzdrzavam b
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od maša 25/5/2009, 23:25

nabla ::ma nesto sam se utripovala odkako mi je Goca rekla da brufen pravi ciste, odn. "prazne folikule". Ajd, nimulid je nesteroidni antireumatik, pa valjda je sve OK. Very Happy


Vau, ovo prvi put u zivotu cujem!!! affraid A moja Cica godinama zivi na njima!!! affraid affraid affraid
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 25/5/2009, 23:33

Hmm, pa mozda zato nema druge be-be Shocked . Kaze Goca, a to cuh i od nekih drugih docova, a i pise na netu da brufen hoce da pravi fokiluarne ciste.
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 26/5/2009, 00:39

na "donaciji-chatu" poruke od Lilike
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 26/5/2009, 00:45

HAHAHA videla sam zar sumnjas Wink
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 26/5/2009, 09:33

Nadalina bas sam sinoc mislila na tebe, nema te, znala sam da uzivas u najdivnijoj ulozi. Lepo je sto mislis i ti na nas. Uzivaj u setnjicama, mazenju i pazenju, a kad god ugrabis malo vremena dodji pa nas obraduj. Ljubim vas oboje.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 26/5/2009, 10:33

Pa ovo mora da je neki znak. Da se bas sada javila, bas Nadalina, sa bas Gocinom rukotvrinom od proslog proleca. Sada se tu umesala medju Vas za koje ne navijamo uopste i bas nas briga uostalom sta radite i dokle ste stigle.... Razz Razz Razz
Eto ovo morah da primetim Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Icon_coolOdbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Icon_coolOdbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Icon_coolOdbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Icon_cool...
A sto se ne pije stari dobri analgin ili cafetin za glavu. Hajde edukujte me malo ako ste cule sta lose za njih.
ff
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rolnica 26/5/2009, 10:57

Devojke, vi ste sve toliko pozitivne, da lenja osoba za forume kao sto sam ja, ne moze a da ne ostane ravnodusna i da ne pozeli da napise neki redak, posle svega ovoga. Ja vas inace redovno pratim, samo nisam bas neka velika pricalica, ali vidim da ce i to da se promeni :), i ne mogu a da ne posaljem poljubac za Liliku, Nadalinu i Nablu o ovom krugu. Ove tri price su obasjale ovaj topic u poslednjih par dana sunny
Kiss i za sve ostale divne cure koje idu istim putem. srca1
rolnica
rolnica

Broj poruka : 13
Datum upisa : 28.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 19 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 35 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 27 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu