KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 11 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od lavica 27/4/2009, 22:14

anuska, logona, evo zasto ja mislim da su i bris i spermokultura vazni - na nasem poslednjem nalazu, a radili smo oboje sve, dakle komplet briseve, i hlam, miko i ureaplasmu i sve rezultate dobili posebno. pre svega toga mm je privatno radio spermokulturu i tu smo vec znali da ima eserihiju. medjutim, na nalazu sa higijenca pise - uretralni bris - eserihija, pa dole ove tri svaka posebno negativni. za mene posebno vaginalni, posebno cervikalni i posebno ove tri. dakle ja 5 nalaza, on 4!
e sad, kad sam otisla kod dr da nam propise terapiju dala mi je upute za kontrole, i opet posebno- spermokultura, posebno uretralni bris,opet zbog eserihije, ali ne i hlam, miko i ureaplasmu jer su negativni.
i naravno za mene vaginalni i cervikalni bris, a ove tri ne!
svi uputi su bili posebni, i svi nalazi posebni, zato ja mislim da je sve to svaki za sebe, jer da nije dala bi mi za mm samo 1 od toga!
al opet kazem, ne znam, ali u svakom slucaju bolje proveriti sve, zar ne!

lavica

Broj poruka : 55
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od lavica 27/4/2009, 22:26

evo sad jos iscitah nablu pa da dodam - i nama je goca trazila samo spermokulturu, ali s obzirom da meni nije nikad trazila sveze briseve, ja i ne uzimam to sto oni traze zdravo za gotovo i radim ono sto mislim da treba. moji brisevi su bili iz aprila a vto mi je radjena u decembru, dakle 8 meseci mi NIJE trazila nove briseve, s tim sto sam ja naravno radila zbog sebe ali joj nisam nosila na uvid, sto da nosim nesto sto mi ne trazi.
ipak, mi sebe vise volimo, nego sto nas dr vole, barem ja!!!
a pravo da vam kazem, s obzirom kroz sta sve mi prolazimo u ovoj borbi,od bockanja pa zakljucno sa rizikom koji nosi totalna anestezija, nm ne prodju ni pola, pa nece umreti od brisa uretre jednom-dva puta godisnje, a 'fatacemo ih ako padaju u nesvest lol! ! naravno, nisam za to da se bilo ko muci, pa naravno ni nm, ako ne mora!

lavica

Broj poruka : 55
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od lavica 27/4/2009, 22:26

evo sad jos iscitah nablu pa da dodam - i nama je goca trazila samo spermokulturu, ali s obzirom da meni nije nikad trazila sveze briseve, ja i ne uzimam to sto oni traze zdravo za gotovo i radim ono sto mislim da treba. moji brisevi su bili iz aprila a vto mi je radjena u decembru, dakle 8 meseci mi NIJE trazila nove briseve, s tim sto sam ja naravno radila zbog sebe ali joj nisam nosila na uvid, sto da nosim nesto sto mi ne trazi.
ipak, mi sebe vise volimo, nego sto nas dr vole, barem ja!!!
a pravo da vam kazem, s obzirom kroz sta sve mi prolazimo u ovoj borbi,od bockanja pa zakljucno sa rizikom koji nosi totalna anestezija, nm ne prodju ni pola, pa nece umreti od brisa uretre jednom-dva puta godisnje, a 'fatacemo ih ako padaju u nesvest lol! ! naravno, nisam za to da se bilo ko muci, pa naravno ni nm, ako ne mora!

lavica

Broj poruka : 55
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jelence 27/4/2009, 23:15

Zemske samo da vam pozelim svima srecu i uspeh u borbi koju vodite i jos da vam kazem,ako smem naravno Very Happy daj molim vas ne stedite te muzeve,pa poenta i jeste u tome da zajedno prolazimo kroz sve,nece im otpasti alatka ako koji put urade bris,a i to je nacin da vide kroz sta sve mi prolazimo,pa ce znati vise da cene trud i muku,a ne samo da budu logisticka podrska.

Milslim ziveli nasi muski,samo alatka na sto,pa ko prezivi pricace Laughing
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 28/4/2009, 10:35

Nablice nije nam trazen taj bris nego se meni ucinilo iz vasih postova da vasi muzevi to redovno rade v

Samo da znate da muskarcima moze i iz urina da se uradi hlamidija, mikoplazma i ureaplazma ista je cena kao i za briseve u privatnim lab., samo ne znam da li je toliko pouzdano.

MM kaze da taj dan kada je davao bris nije mogao ceo dan normalno da piski jako ga je bolelo a o ostalom da i ne govorim tako da nam je jedna ovulacija bas zbog tog brisa propala Wink
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 28/4/2009, 12:05

Jelence ipak smo uspele da te zaintrigiramo, nije mala stvar da nam u posetu dodje jedna od glavnih i odgovornih naseg Kutka Very Happy

Ljubac Andrei lepotici, bas nam je porasla radost
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od lavica 28/4/2009, 13:01

podstaknuta padanjem u nesvest vm, ja sinoc pitah mog o utiscima posle uretralnog brisa  b . inace, on se vise i ne zali, valjda ukapirao da mu je dzaba kukanje Rolling Eyes , pa ja i ne znam dal ga u stvari boli, i pomislih da mozda njemu nesto nije radjeno kako treba cim ne kuka, a i nije jos padao Embarassed ! odgovor je bio - jok, tebe boli, nego sta, nego boli, 2 dana posle ne mogu da funkcionisem normalno - kud pitah v ! dakle, boli i izgleda da mora da boli v
ne znam za varijante iz urina

lavica

Broj poruka : 55
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dolores 28/4/2009, 13:21

Moj puzic se, tek u prolazu, pozalio da nije smeo da gleda sta mu rade dok su mu uzimali bris Wink, ali nije pominjao bolove nakon toga.
Medjutim, juce ga pitam za to i kaze da ga jeste bolelo, ali da, delikatno moje stvorenje, nije hteo time da me opterecuje jer svaki bol ima svoj kraj. srce

dolores

Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena50 28/4/2009, 14:01

nevena.50 ::
E da i kupila knjigu "Prvo stanje" - odlična je da se razonodiš i zapitaš?


Gde si je nasla? Ja trazila i na Platou i u Mamutu, ali nema ... Rolling Eyes


Ja sam iz Pančeva i knjigu sam uzela u nekoj praistorijskoj knjizari tu kod nas u centru.

I verovatno sam najveći moron na ovom kutku koji ne ume da umesto reci citat: napise nabla: Embarassed Embarassed Embarassed
Tako da eto jos jedne titule as i recite kako? tuga
A ja vas već sve ljubav
nevena50
nevena50

Broj poruka : 163
Godina : 46
Location : Pančevo
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 28/4/2009, 14:34

Ja jos jedan mesec kontracepcije, a onda ako sve bude ok verovatno dugi protokol. Nadam se da ce sledeci ciklus sve biti ok i da nece promeniti misljenje. Ovaj mesec nisam ni zelela da krenem jer mi ne odgovara, ali bi mi sledeci bio taman u pravo vreme. Nije trazila da vadim hormone, dugo sam se mislila da li da ih odradim na svoju ruku, ali sam odustala, necu vise da se igram doktora, ovog puta cu se totalno opustiti i prepustiti dr.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 28/4/2009, 14:41

Kristina ... bravo za stav!
Neka taj dugi protokol bude bingo za tebe radost
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 28/4/2009, 17:21

8-stanični je u buši osmeh srce smajli angel sreca

Nadam se da će tamo i ostati sljedećih 8 i pol mjeseci molitva
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 28/4/2009, 17:28

TOOOOO RIKI

Sad samo opusteno roda
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Location : Sabac
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jelence 28/4/2009, 19:21

Ma logona ne postizavam alim kads god imam malo vremena ja vas iscitam,a trudicu se i da se javnem.


Rikikiki BRAAAAVO radost
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 28/4/2009, 19:48

Super Riki!
Bice sve ok!Odmaraj i uzivaj!

Pozz


srce
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 28/4/2009, 20:25

Uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! b b b

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 727619jxwrtgxhtk

E ima da se dobrano napijem za dve nedelje smiledraw
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bebko 28/4/2009, 20:35

Bravo Riki igracice
da tu i ostane narednih devet meseci beba
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sami 28/4/2009, 20:49

Rikikiki cestitam bravo g g Daj Boze da ostane sledeci 8,5 mjeseci molitva molitva
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od HappyGirl 28/4/2009, 21:20

navijacica RIKIKIKI navijacica
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 28/4/2009, 22:04

Riki cveće nemam reči nemam reči

Drzimo fige, bice, bice.... roda roda
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 28/4/2009, 22:07

nevena50 ::Ja sam iz Pančeva i knjigu sam uzela u nekoj praistorijskoj knjizari tu kod nas u centru.

De, nevena? Ja popodne bila poslom u Pancevu i trazila u nekoj knjizari Draganic u centru- kazu da nemaju? U kojoj knjizari si kupila, kad budem isla ponovo da potrazim?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 28/4/2009, 22:13

Riki, g g g bravo srca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 28/4/2009, 22:53

riki drzim palceve svom snagom (ne rade mi smajlici, ali ovde idu oni koji jako navijaju)
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od thaia 29/4/2009, 10:20

rikikiki iz sveg srca navijam za uspjeh navijači2 molitva

thaia

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 29/4/2009, 11:29

Dolores dobro nam dosla! love

Riki BRAVO i za mamu i za bebu borce! yes

Lavice i Dolores sad mi je lakse mislila sam da mozda MM dramatizuje stvar oko tih briseva igra

Nablice ja sam knjigu videla u Prosvetinoj knjizari na Terazijama kod hotela Balkan
srca

Pozdrav drage moje srca
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 11 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu