Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Strana 18 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 18 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline taj 20/5/2009, 16:29

c c Tanja, bolje da ovo nisi pomenula, zeludac mi se okrece od takvih komentara. Srecom, familija od MM je mala, a i sa tih malo nije bas precesto u kontaktu, svojom voljom, nije snajka kriva, majke mi, mada se nesto i ne buni previse x
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 47
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 18 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od tanja68 taj 20/5/2009, 16:45

Ma ja sam na to navikla jos od ranije, samo sto ne reagujem svaki put jer se drzim onoga da se sa budalama ne vredi raspravljati, ali sad su bas preterali...
Naravno kad se ovako nesto desi snajka, sto volim taj izraz nemate pojma, se nacifra, dotera ko prava rospija ( kao da to stvarno i nisam ) i onda ih jos vise nerviram a kad ne govore samnom mogu samo da me gledaju. To su sve same gluposti i sto bi ja rekla zadnji prostakluk ali nema veze.... kad ih klepim pusice se ali samo polako.
tanja68
tanja68

Broj poruka : 338
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od black magic woman taj 20/5/2009, 16:57

Zdravo devojke,
evo samo i ja da potvrdim delimicno preselenje na ovaj forum.
Vidim da vas je Nabla vecinu preselila,a bas sam se pitala gde je vecina od vas i sta se desava.
KOd mene nema niceg novog...pokusala sa Vujovickom tri puta...nista..i pored dobrih rezultata fsh,koji je nakon milion godina (tj od kada ga prvi put izmerih) nikad ne bese bolji,pre tri meseca 8.36,drugi mesec 10.1 sada nakon cetiri meseca 16...ali moji jajnici cute.Bilo je folikula u prvom ciklusu,porastao do 12mm (11dc).ali posle poce regresija...i nista tuga Sada ne radim nista,odnosno radim sama...pa sta bude boks

Pozdrav devojke.
black magic woman
black magic woman

Broj poruka : 197
Datum upisa : 20.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 20/5/2009, 17:08

Lily, tek sad vidim da si me pitala za victor inox. To je neka svajcarska firma koja proizvodi razne "nepotrebne stvari", vidjala si sigurno onaj crveni nozic sa belim krsticem, imaju kompase ( posle se nasmejah kad videh anuskin post) satove i sl. Nemoras bas nozic, jedino ako je Srbin Laughing . Mm voli te skupe sitnice, znas ono sat, cvike, kais, dobre cipele, sto mu uz to ide i taj victor inox, nemam pojma, hihihi, snobovska posla Razz

BMW dobro dosla ti nama, ko ti brani, mos ti i tamo i 'vamo, hehehe ff
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 20/5/2009, 17:09

BMW, jesi li ti ona ista sto si postavila pitanje dr Radoncicu? Mislim, redak je nick.
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 20/5/2009, 17:13

Tanja, i mene nervira izraz snajka Very Happy , a ni kod mojih u Bosni nije puno bolje- snaha.
Ali, sto je zanimljivo ista rijec kod mene razvija razlicitu sliku u glavi.
Snajka- mlada osoba zenskog pola, jarko nasminkana, vrckasta, obozava lascivne sale i ocijukanje sa muskarcima.
Snaha- mlada ili nesto starija osoba zenskog pola, prilicno ofucanog izgleda, zapustene frizure, pognute glave i skrivenog pogleda.
Sta kazete, jel mogu da pariram Vujakliji Laughing Razz Rolling Eyes
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tanja68 taj 20/5/2009, 17:16

Ej bre BMW pa kako ti nisi znala da smo i ovde jel nije lepo pisalo na D. Ne pratis pomno desavanja Wink . Dobro ti nama dosla i videces ovde bas zna da bude zanimljivo, ja sam nekako malo opustenija, kao da smo same Rolling Eyes .

HAHAHAHA Orline svaka cast ne da si opisala nemam reci,a ja kad mi kazu snajka imam osecaj ko da su mi rekli Sarulja, Cvetulja ili neki tako naziv za poznatu nam domacu zivotinju. Tvoj opis mi je opet malo lepsi .
tanja68
tanja68

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od black magic woman taj 20/5/2009, 17:29

Da to sam ja,sta cu kada sam izuzetna,o tome govori i moj nick!!!!

Inace,skromnost mi je vrlina,to znaju cure sa doktora.
black magic woman
black magic woman

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 20/5/2009, 17:36

tanja68 ::
HAHAHAHA Orline svaka cast ne da si opisala nemam reci,a ja kad mi kazu snajka imam osecaj ko da su mi rekli Sarulja, Cvetulja ili neki tako naziv za poznatu nam domacu zivotinju. Tvoj opis mi je opet malo lepsi .
 b  b  b tvoja asocijacija je nemam reči Moja je lepsa, kad je iz VuKAJlije

BMW ukapiraces da je ovde vecini skromnost vrlina, ukljucujuci i moju maenkost. Bila skoro neka dodela lenti za mis, ovde interno, taman nije bilo za mis skromnosti, pa ti je ja, skromno dodeljujem cveće
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od black magic woman taj 20/5/2009, 18:17

Ah,pa to mi je neko ukrao ideju sa doktora!!!
Tamo smo odavno podelile titule,doduse malo smo se sporile oko nelih lenti....ali smo se na kraju sve pronasle u skoro svakoj kategoriji.
black magic woman
black magic woman

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Anuska taj 20/5/2009, 19:00

Fino, drustvance se siri radost . Ja se dugo premisljala da li da se registrujem na doktoru i na kraju svi s doktora stigli ovde x d .

A za NJEGOVU rodbinu - jao, to je tema za izbegavanje, ali potpuno...
Samo jedan detaljcic: moj svekar je svog sina odgajio zdravog i pravog do 30-e godine i ima pravo da od njega ocekuje potomstvo... I KO je njemu rekao da mu spermogram nije dobar, KO?! v A snajka jos nepune 2 godine starija... uzas.
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tanja68 taj 20/5/2009, 19:50

Anuska a sta kazes sad na ovo, moja mama pre par meseci kaze meni da mi se udaje sestra od strica. Vidim ja nije ona nesto odusevljena pa je pitam, dobro bre mama pa sta je problem kakav je mladozenja? Kaze nije los mladozenja nego sestru moju ne vole njegovi roditelji. Ajde sad ja cekam da navede razlog sto je ne vole jer znam lepa je, pametna i mnogo finija npr. od mene, nekako je sva nezna i mila. Dobro bre pa sta je razlog? Seka je starija od zeta 10 godina hahaha Wink .
Sta bi tvoj svekar rekao na to?

Zakljucak ko ih j...... sve ako smo nasim muzevima dobre onda je to dovoljno.
tanja68
tanja68

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jeckie taj 20/5/2009, 20:14

Blago vama, vi bar imate rodbinu, kakvu takvu...mm i ja jedinci, moj tata jedinac, mamina rodbina daleko, rodbina mog muža daleko...šmrc, imam samo nekoliko prijateljica, i naravno svog dragog, predragog mužića
Ali kad počnu da mi se vrzmaju suludo-realno depresivne misli po glavi, o starosti, samoći, beznađu, promašenom životu, praznini koja me okružuje, vremenu koje neumitno prolazi, pustom stanu, o predprazničnoj depresiji( kako mrzim nove godine, božiće, uskrse itd...Bože mi oprosti, ali tako je,) tad moja praznina dobije i taj grozni ukus, miris, tup , ogavan zvuk....

Jbg, uhvatio me PMS izgleda
Pod hitno ću da nabavim psa, ali pod hitno!!!!
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 20/5/2009, 21:00

Joj, Jackie, razumem te...MM nema veliku familiju, a jedinac je, njegovi vise nisu zivi...
Moja mama i sestre daleko... I ja kompenzujem prijateljima, ali ponekad fale i moji, valjda geni, pa se sa sestrama razumem bez reci. Da Bog pozivi Skype Laughing
Ja praznike jos uvek nekako izguram, ali me bedak uhvatio kad smo praznili stan od roditelja MM koji smo prodali...Mi smo bar odvojili slike i licne stvari, uspomene, kristalne case iz trideset i neke isl. Bas bi bilo lepo da nekom mogu da ih nekad pokazem. A sta kad neko bude praznio moj stan, brrrr...Mislim ako ne budem imala dece...Odmah teram bedaste misli, ish

Ovo sa tanjom je druga prica, veruj mi, koliko god da ti fale blizi, toliko se nabere neke familije koju ne bi birao ni za komsije, a ne za prijatelje, i trpaju se tamo gde im nije mesto, sa primitivnim fazonima i "dobronamernim" savetima
Orline
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lily taj 21/5/2009, 08:19

Ovu priču moram da preskočim...jer, je za mene užasno bolna i stresna.Toliko.
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Lily taj 21/5/2009, 08:41

tanja68 ::ovde bas zna da bude zanimljivo, ja sam nekako malo opustenija, kao da smo same Rolling Eyes .

Jeste, Tanjuška, i ja se osećam opušteno, ovde...onako..laganica...Mislim da smo debatama na Doktoru spržile mozak..u jednom periodu...Npr.ja trenutno nisam u stanju da vodim teške diskusije...No, to je našu temu razlikovalo od ostalih.....Koncentracija pametnih, snažnih žena, sa humorom, često na svoj način, logistička međusobna podrška, psihološka, takođe,... mislim da je sve bilo za zavideti...Podizale smo se posle padova...Direktne,... nema oblandi, niti smo bile nepotrebno kitnjaste...
No, nisam oduševljena činjenicom da naše postove pogleda dnevno preko 15 000 ljudi...Dakle, toliko intrigantnosti, usled naše pisane reči...Hahahaha, a tek da mogu da nas vide...
Wink
kako se moj put za R odložio, to sam ja intenzivirala dolaske ovde...praktično"on-line "komunikacija...Iskreno, nedostajali su mi , ponekad, vizuelni efekti...koji , naravno, nikada neće zameniti poruku koju jedna drugoj imamo da saopštimo...Jer, to rdimo na najbolji način...opet moja skromnost

Embarassed
Zadržala sam se na Doktoru i dalje, jer ne želim da "izgubim" devojke kao što su sve one koje još uvek tamo postiraju...Zna se ko su...I zna se zašto...
Sa druge strane,nikakao ne želim da osiromašim sebe usled nedostatka komunikacije sa Nablom, na čiji poziv i došla ovde...a potom se ubrzo ugnjezdila....
Tako da sam u jednom momentu rezonovala ovako: Doktor-to mi je kuća, tu su mi "koreni"...
Kutak-to mi dođe vikendica...tu se opustim...relaksiram...nakupim energijice...

I sada, pred put, biću i na Doktoru, jer osećam pripadništvo tamo, još uvek,iz više razloga.....Pa, ću zamoliti i sve devojke iz te naše kuće da se pojave i tamo....u ime svega što smo tamo zajedno prolazile i znam da će te me razumeti..................
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tanja68 taj 21/5/2009, 10:02

JOOOJJJ LILI koja prica od ranog jutra. U pravu si sto se D tice jer i ja ga osecam kao neku svoju drugu kucu i sto kazes ovo ovde kao vikendicu, samo sto meni sada za neke price koje su malo intimnije vise lezi ovo ovde. Stalno sam ja tamo samo sto ne komentarisem tako cesto kao ovde jer iskreno nemam sta ni da kazem.
HAHAHA tipicno za mene da se nikada ne zatvaraju vrata tj. uvek ostanu malo odskrinuta za nove momente.
Znaci i tu i tamo a pred put" Haljinica boje lila" ,samo opusteno.....
tanja68
tanja68

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 21/5/2009, 10:13

osecam se krivom Embarassed . Mene je tamo najmanje u poslednje vreme. Ali ne zato sto necu da postiram, jednostavno ne stizem na dva mesta. Oslonila sam se na vas da cete tamo da odrzavate temu zivom, jer, ruku na srce, steta bi bila da se ugasi i padne u zaborav.

Za tu temu i nase drustvance je Mini najzasluznija, iako sam na toj temi i ja od samog pocetka- od prve strane. Prosto, koncepcija Doktora nije takva da se zamecu duge diskusije i da se povremeno promalja chat, ali Mini je ta koja je to promenila, stalno podgrevajuci pricu. I tako su se prilepile, ko muve na med, i ostale misice Razz

Pa, ću zamoliti i sve devojke iz te naše kuće da se pojave i tamo....u ime svega što smo tamo zajedno prolazile

Da, buduca mamo! Very Happy
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od black magic woman taj 21/5/2009, 13:20

Drage moje,ala ste vi bogate.I kuca i vikendica sestro slatka

Moja je vikendica malo dalje, navijači2 na Zlatiboru

Isto kao i Lily i ja sam na doktoru mnogo,mnogo duže tako da ga osećam više i komunikacija tamo mi je sa devojkama nekako odomaćena,ali Bože moj ,ne može se biti ni kod kuće stalno (pogotovo sšto sam ja dinamičan tip,volim putovanja )pa tako često skoknem na moju vikendicu jer i tamo imam neke druge prijatelje,drugačiji mentalitet,klima......pa ruža vetrova....pa neka gužva,pa mir,pa blejanje u zelenilo....
Eto,Lily..a i ostale,ako me primate kod vas na vikend...tu sam. anđeo
black magic woman
black magic woman

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kristina33 taj 21/5/2009, 19:46

Nabla sta ima novo kod tebe? Jesi bila kod Goce? 
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 44
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nabla taj 22/5/2009, 01:31

Nadala sam se da me nece niko nista pitati! I, eto ti ga na...prvo Ori, pa sad ti Razz

Pala prva boca danas/juce (fostimon, za sada 5 ampula dnevno), nisam se nesto preterano nadala, ali eto, ipak smo krenuli. Uostalom, vecina vas zna kako je sve neizvesno kod Goce.

Ali, pliz, niko nista da me ne pita! Ne zelim da pridajem znacaj svemu ovome, tako mi je lakse! Za sada uspevam u kuliranju. Prilicno sam mrtva-hladna. Nadam se da ce tako i da ostane. A ako me budete pitali sta, kako... i ako budete navijali, samo cete mi podgrejati ocekivanja, a onda se plasim kako cu se ponovo sastaviti ako bude "pucanj u prazno". Jednostavno, nemam hrabrosti za to! Bolje mi je da se pravim, dokle god mogu, da je ovo jedno sasvim regularno stanje.
Nadam se da cete me razumeti!

srcasti poljupci
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kristina33 taj 22/5/2009, 09:12

Drago mi je da si krenula, to mi daje nadu da cu mozda i ja uskoro. Necu te vise nista pitati, ali nemoj biti ravnodusna, veruj u uspeh i on ce se dogoditi. Ja ti drzim fige jako, jako da nam za dve nedelje javis veliku betu, a do tada cutim. Reci mi samo jesi vadila hormone ili je krenula bez provere?
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od logona taj 22/5/2009, 09:27

Nablice da li imas puno posla ovih dana ili si zavrsila u roku onaj veliki posao?
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od rikikiki taj 22/5/2009, 11:04

Nablice .... bit ću malo neposlušna pa ću reći: NAPOKON i dodati jednog smajlića f !

Od sad nadalje te slušam love
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od black magic woman taj 22/5/2009, 12:07

sestro slatka nemam reči napred scuro
black magic woman
black magic woman

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 35 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu