KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

+34
black magic woman
Mini
kasia
nena beba
HappyGirl
Sami
bebko
dolores
dejna
bokica
thaia
Mishesa
vremejezabebe
nevena50
logona
lavica
Cupava
Kata
nina68
Anuska
tanja68
maša
Jelence
nevena.50
maus
Orline
kristina33
Gala
rikikiki
Lada
Jeckie
Lily
zalosna_sova
nabla
38 posters

Strana 12 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 35  Sledeći

Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nevena.50 29/4/2009, 12:08

Orline!
Znam da nema u Draganicu tamo sam i ja prvo trazila ali onda predjes preko puta pa odes u knjizaru pored doma kulture. E tu je bila. Ja videla samo tu jednu ali ko zna gde su ih jos strpali.

Riki = beta = roda Jao sva sam se najezila! molitva
nevena.50
nevena.50

Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 29/4/2009, 17:25

Moj folikul na desnom jajniku danas (11 dc) 20 mm! Na levom se nista posebno nije desilo. Primila sam Pregnil i radice mi inseminaciju sutra. Idelalno bi bilo u petak, pa cak i u subotu, ali ne mogu zbog praznika. Nemaju nijednu sigurnu intervenciju za VTO koja pada na praznike tako da moraju da me "zbudze" sutra... Mada lekara uvek ima, dezurnih, problem je biolog. Kod mene izgleda mora tako: pocetak ciklusa na Uskrs, ovulacija na 1. maj... bice neka praznicna beba anđeo .
Sad sta je tu je. Za svaki slucaj dr nam je rekla da se potrudimo i za vikend u prirodnim radovima vođenje ljubavi .

Da zbrka bude veca: mm napokon docekao intervju za posao, ali mu odloze, ne danas kako je trebalo, vec sutra u 12 h ! Ceka taj intervju vec 2 meseca, a oboje smo bez posla... Ja sam rekla da ga ne pustam dok na gak-u ne ostavi deo sebe juriš hahaha... Ali,moram opet na temu zaljenja nm v , stvarno mi ga dodje malo zao, nije mu bas i taj stres trebao sada... srca1
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 29/4/2009, 19:22

Anuska,iz sveg srca navijam za tebe!Bice bebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yes

roda
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od rikikiki 30/4/2009, 15:04

Samo sam svratila na kratko da vas sve pozdravim jer idem na par dana na more .... ovaj puta nosim i foto! love

Anuska .... sreeeetnoooo!!!! napred scuro sretan početak
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 30/4/2009, 16:26

Riki embriotransfer je prosao ok? radost

Pozz
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od vremejezabebe 30/4/2009, 18:33

ne razumem ,sta se desilo imala si et i gde ces sad na more c c v
aj lep provod

vremejezabebe

Broj poruka : 609
Godina : 42
Location : negde tu iza duge
Datum upisa : 30.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 30/4/2009, 18:46

I ja ne razumem...zato sam pitala da li je sve proslo kako treba......


Embarassed

srca1
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 30/4/2009, 19:04

Zavrsila se inseminacija... Sve je proslo o.k. Imam utisak da sam danas i imala ovulaciju (iako je tek 24 h od Pregnila) jer me je bas zigao desni jajnik i boleo stomak od jutra. A dr je rekla da je izgled grlica "odlican" i da ukazuje na ovulaciju, valjda po poziciji i sluzi Shocked
I dalje mi je stomak kao balon, valjda je to normalno, sto zbog Menopura, sto zbog ovulacije?
Za svaki slucaj, u ponedeljak idem na jos jedan uzv da dr bude sigurna da je folikul pukao.
Eh, kad bi moglo da se zavrsi na ovom... tj. da se zavrsi sa beba sreca . Ovim svakodnevnim visesatnim cekanjem naslusala sam se raznih prica i sudbina. Sta je sve covek tj. zena spremna, i moze, da podnese... Zato mi je tesko da se i nadam da mogu proci tako lako. Hm... A bilo bi dovoljno samo da odem do drugog odeljenja gde se resavaju nezeljene, slucajne trudnoce, sa jos punijom cekaonicom, da shvatim da imam puno pravo da ocekujem i nadam se uspehu iz "tek prve ineminacije"... ?
ff
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od dejna 30/4/2009, 19:20

Anuska,drzimo fige!Bice sve ok! Ne brini!

jumping

poljubci
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od lavica 30/4/2009, 20:35

bravo anuska, i bravo riki...imacemo 2 nejnovije trudnice....yes!!!

lavica

Broj poruka : 55
Datum upisa : 03.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 30/4/2009, 23:18

Riki, uzivaj na moru...Malo i za nas... i donesi vec jednom te slike Laughing Drzim fige da dogodine sa bebicom u narucju ides tamo osmeh srce

Anuska, to je super, inseminacija se ocito poklopila sa ovulacijom, daj Boze da bude bingo lol!

Da se i ja update-ujem: Veceras primila Pregnyl, bila tri dobra i jedan moguci folikul sunny , veceras i sutra vođenje ljubavi , pa sta Bog da. Samo ja bas nesto i ne vjerujem u klomifenske radove, da smo mogli prirodno vec bi ga opravili. d Samo moj doca je bio tako zarazno optimistican, da ne mogu da se ne ponadam, luda zena, sta cete Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 1/5/2009, 11:37

Orline, čestitam za folikule as .
Samo se vi bacite u posao, ma ima da budu trojke beba beba beba . Ali, ako bas bude samo jedna - nema veze, neka ostane nesto za drugi put sreca
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od nabla 2/5/2009, 11:29

Opa, pa mi cemo da se radujemo trostrukoj beti yes
Imacemo trudnica trudnica trudnica , pa jos i Lilika kad prijavi betu, otvaramo novi konkurs "najlepsa trudnica" d
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 2/5/2009, 19:09

Joj, devojke, što volim ova iščekivanja srca



roda
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od zalosna_sova 2/5/2009, 19:27

Napred zene navijamo!!! radost igracice zagrljaj roda igracice igra b vv d
zalosna_sova
zalosna_sova

Broj poruka : 505
Godina : 48
Location : Novi Beograd - Blokovi
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od kristina33 3/5/2009, 21:05

Samo da vam mahnem. Vratila se u BG, bila na devojackoj veceri i svadbi, super se provela. Uz kontracepciju dodala malo alkohola valjda nece da skodi. Idem na tusiranjac i spavanjac, mrtva sam umorna.
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 3/5/2009, 23:18

O, kristina, tu si Very Happy , drago mi je da ti je bilo lijepo.
Riki, de si bre ti, kad dolazis sa tog mora ( u stvari sam zavidna, jer nisam bila sto godina Laughing )
Nabla, de si se ti zagubila, jos citas manifest? Razz Laughing
Sovo, Lily, hvala na podrsci lol!
Anuska, sta se desava kod tebe???Ti i ja cekamo-ne cekamo M u isto vrijeme ovaj put, samo sto si ti bila kod "inseminatora sa visokom strucnom spremom",za razliku od mene  b  b
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od logona 4/5/2009, 13:28

Pozdrav drage moje,

Slatko iscekivanje je pocelo kod nasih Orline, Anuske i Riki srca1

Anuska nesto me interesuje. Da li znas ko je na GAK-u obradio spermu za IUI da li to rade embriolozi koji obradjuju spermu i za VTO? To te pitam zato sto u Narodnom frontu obradu sperme za IUI radi laborant a ne embriolog koji je obradjuje za VTO.

Kristina 33 ko kaze da je tokom kontraceptiva zabranjen alkohol? Znam da je rizicno pusenje ali nisam cula nista za alkohol.

Pozdrav do trudnica
logona
logona

Broj poruka : 206
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/5/2009, 17:45

Logona, u GAK-u obradu sperme za IUI radi biolog koji radi i VTO. Mm se predstavila kad je dosao da preda uzorak, a i meni tokom same inseminacije. Na pisanom izvestaju spermograma stoji ime V. Stankovic; meni je delovala kao fina zena Very Happy . Za "plivace" mm je rekla da su malo lenji (ima slabiju pokretljivost) ali da, nakon swim-up metode koncentracija koju je dobila (26 miliona) bi trebalo da bude sasvim dovoljna za trudnocu... Eh, kad bi bilo samo to...

Inace, ja sam danas ponovo bila na uzv i folikul je pukao (dr je htela da bude sigurna da je folikul nestao), a preporucila mi je i 3x1 Utrogestan (na usta). Kaze: ipak moji jajnici ne funkcionisu kao sto bi pre 10 godina, pa zeli malo da podrzi eventualnu trudnocu. Ako ipak stigne M, moram da joj se javim odmah na pocetku ciklusa da bi zapocela novu stimulaciju...

Orline, drugarice - sapatnice u iscekivanju zagrljaj srce ja verujem da je i tvoj inseminator visoko strucan na tom polju  b A i mozete posle detetu pricati romanticniju pricu o njegovom postanku smajli angel . Mm je inace izleteo besan, besan fd iz onog "kabineta" na GAK-u koji je jedan najobicniji WC bez toalet papira i sapuna, a ja mu nisam ni vlazne maramice stavila u dzep; da ne pricam da mu je i poklopac od posudice ispao na prljav pod, ma uzas... Cista romantika  b

Zanimljivo, mene su vec pocele da bole grudi, ali se to uklapa u pricu da u stimulisanom ciklusu mnogo ranije pocne porast progesterona. Ja inace mucim muku sa PMS-om, ali kad sam merila progesteron - on na donjoj granici Crying or Very sad . Ocigledno imam osetljivije receptore za estrogen i progesteron, jer cula sam da i to postoji...

Bilo bi lepo da bude bar jedna trudnica, Riki je najvise ulozila pa mozda ovaj put ona Wink , ali moze da nas strefi i ono pravilo trojke sreca . Ili da se pojavi neka skroz neocekivana, to bi bas bilo cool likeit . Nabla nam stvarno cita manifest ili je danas skoknula do Kuce cveca  b  b  b Ja bila sa sestrom na ortopediji na Banjici pa videla guzvu usput, i onda mi sine koji je datum zbunjen
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Anuska 4/5/2009, 17:49

A sto se tice alkohola i kontraceptiva, nije bas sjajna kombinacija zbog jetre, ali mislim da malkice ne moze da skodi igra
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/5/2009, 18:17

Anuska::

Ocigledno imam osetljivije receptore za estrogen i progesteron, jer cula sam da i to postoji...

Obraduj me, jte, i meni je progesteron bez Pregnyla uvijek bio iznad donje granice, ali nikad nesto visok 30-40 ili 12-16, zavisno od mjernih jedinica lab-a, a svakog mjeseca imam folikul ( praceno smoran broj puta) i osetim ovulaciju. Nisam nesto specijalno bogata ni estradiolom, 3.dc bude skoro u menopauzalnim vrijednostima, do O naraste, ali, kako kaze moj dr, neobicno malo u odnosu na tako pravilan folikul. Ja stalno mislim kako nisam dovoljno zenstvena, a ova teorija bi potvrdila da sam riba i po, jer mi jako malo treba da me potakne  b , jer sam osjetljivija na zenske hormone f . Hihihi, uljepsala si mi dan....

A sto se tice WC-a po drzavnim bolnicama c -potrude se da ubiju i ono malo dostojanstva sto nam ostane kad dodjemo po pomoc Crying or Very sad Ja to uvek gledam sa smesne strane, sve sto se tice ove nase price, ali MM pocesto pop... Rolling Eyes

A daj boze da mi imamo kome da pricamo ove nase dogodovstine, bile romanticne ili ne Wink

De se seti Kuce cveca  b  b , luda si skroz...Jel ono bi u 15 05h da smo stajali mirno na sirene? Very Happy

De nam je riki???
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od bokica 4/5/2009, 19:31

Kad ste kod tog progesterona. ja vadila i 18 i 21. dana kako mi je receno i on 12 ref vrednosti 1,5-22,6.
Oba puta ista vrednost, proveravala sam da nisu poslali stari rezultat
Valjda je to ok, iznad 10 je?
ja ovaj ciklus nista nisam osetila vezano za ovulaciju, bila sam ubedjena da je nije ni bilo, ali me grudi bole od pre par dana
Mislila sam da ce za tri dana da promeni vrednost, poraste ili opadne
Anuska drz se, pij progesteron
Svidja mi se sto ste dobili informaciju o broju plivaca nakon obrade
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Jeckie 4/5/2009, 19:38

Pravilo trojke, pravilo trojke Wink
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Lily 4/5/2009, 19:58

e, šta ima novoga u vašem dvorištu?

pa jos i Lilika kad prijavi betu, otvaramo novi konkurs "najlepsa trudnica"
Sve ćemo biti trudnice!!!I Riki, i Anuška, i Ori, i Nabla i Kristina,i direktor/ka/ nam, i ja bićemo trudnica Ali, nema tu nikakvog konkursa, molim!!  b Sve ćemo biti trudne, ali jedna samo može biti najlepša d  b f

Nabla nam stvarno cita manifest ili je danas skoknula do Kuce cveca

100%..Ona sve što ne bi smela da obnaraduje, samo svali na Nablonju..kao...Provaljena je! yes

Ja stalno mislim kako nisam dovoljno zenstvena,
Ori, pa nemoj da si ovo još jednom ni pomislila! yes yes

A sto se tice alkohola i kontraceptiva, nije bas sjajna kombinacija
A vino?Kupinovo? Shocked Wink

Anuška, i ja mislim da treba da zajačiš Rolling Eyes progesteron..

...Morala da prelistam i vidim kada je Riki imala transfer,obzirom da je skoknula do mora...Ok, dva dana.Mene to prilično muči....i ova moja d dr. napisala da mogu putovati nakon 2 dana, mada je dodala"ili kasnije"...verovatno zbog dužine puta..presedanja...

A, ovo za toalete...ne, nemam snage da premotavam, opet!Bruka!ali, evo iskustva mm u Rusiji: muzikica, dvd,časopisi,ubrusi...I, ono najvažnije, kada "obavi"samo se pozvoni, time stavi do znanja da je stvar svršena:aa76: i napusti prostoriju, tako da nema neugodnosti, npr. da se sretne sa sestrom i tako to...ali, ovaj moj balkanitos, mučenik, iz straha" da ne pomešaju", čekao da se pojavi lepa ruskinjica, koja se pojavila vrlo brzo, pa je kaže"iskulirao", ali da on bude "siguran"!??Ljubim ja njega!
kada budemo išli na transfer, možda će i do sobe embriologa da krene  b  b
Lily
Lily

Broj poruka : 706
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Orline 4/5/2009, 20:02

Jeckie ::Pravilo trojke, pravilo trojke Wink
poljubac

Bokice, ja ti neznam to oko vrijednosti iz vise vadjenja krvi. Ja uvijek vadim samo jednom, sedam dana posle O. Jeste preko 10 OK, ali svi ginekolozi vole sto vise to bolje Razz . Tek kad je 20 po tim mjernim vrijednostima, kazu da je dobro. Mislim da je to stara skola, dr Obgyn sa doktora smatra da je to bezveze, jer se P luci pulsatilno, pa kako koju vrijednost u krvi uhvatis. Uhhh al ga zakomplikovah. osmeh srce
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat - Page 12 Empty Re: Odbrojavanje / fsh i ostalo/ chat

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu