KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 8 od 15 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sledeći

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bubamara84 13/11/2012, 12:12

Ja sve zube popravljam bez anestezije, nije mi problem da istrpim bol, nekako se plasim totalne, jer me strah da se necu probuditi... affraid
bubamara84
bubamara84

Broj poruka : 8
Godina : 39
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od anak 13/11/2012, 16:42

Razumem te, i ja isto tako Embarassed
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bubamara84 13/11/2012, 20:49

Hvala na razumevanju, dobro je da nisam jedina. tapšanje

Javicu vam se ja kad odradim Hsg, cisto da znate kako sam prosla. Mi smo tek sad poceli da se lecimo..., doktor kaze da je sa mm sve ok, pa sam sad ja na proveri. Za dva tri dana treba da dobijem pa da odradim hormone a deveti dan idem u Makedoniju na Hsg.
bubamara84
bubamara84

Broj poruka : 8
Godina : 39
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Erata 14/11/2012, 08:23

bubamara84 ::Ja sve zube popravljam bez anestezije, nije mi problem da istrpim bol, nekako se plasim totalne, jer me strah da se necu probuditi... affraid

Pogrešno razmišljate, ali kako hoćete. HSG se mnogo bolje odradi kada je žena uspavana. Postavite se u ulogu doktora. Da li biste mogli da odradite nešto, ako se pacijent krivi od bolova? Nedavno je moja drugarica radila bez anestezije i ispalo je da su zapušeni. Nešto joj je bilo sumnjivo, pa je odradila ponovo u Frontu, sa anestezijom (naravno bila je ubeđena da se neće probuditi). Jajovodi potpuno prohodni. A ona se sada smeje čega se plašila. Pa kako biste sutra da morate na carski rez? Na bilo kakvu operaciju? Opet kažem, to nije totalna, već opšta anestezija. Kako god, srećno i navijamo za dobar rezultat.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od krol 14/11/2012, 11:21

erato ::
Pogrešno razmišljate, ali kako hoćete. HSG se mnogo bolje odradi kada je žena uspavana. Postavite se u ulogu doktora. Da li biste mogli da odradite nešto, ako se pacijent krivi od bolova? Nedavno je moja drugarica radila bez anestezije i ispalo je da su zapušeni. Nešto joj je bilo sumnjivo, pa je odradila ponovo u Frontu, sa anestezijom (naravno bila je ubeđena da se neće probuditi). Jajovodi potpuno prohodni. A ona se sada smeje čega se plašila. Pa kako biste sutra da morate na carski rez? Na bilo kakvu operaciju? Opet kažem, to nije totalna, već opšta anestezija. Kako god, srećno i navijamo za dobar rezultat.
Da sam juce umro ne bih znao da totalna i opsta anestezija nisu jedno te isto.... zbunjen
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od HappyGirl 14/11/2012, 11:29

Narode, ovo je tema o klinici Very Happy Pre pisanja je potrebno pročitati pravila za pisanje na ovim temama. Zato vas molim da to uradite jer ovde nije dozvoljeno pisanje ostalih detalja, kao ni vođenje dnevnika vto ili dnevnika pripreme za vto. Sva pravila su postavljenja da ne bi dolazilo do zatrpavanja tema i radi bolje preglednosti.
I svakako imate temu o hsg pa će na nju biti prebaćena ova diskusija i tamo možete nastaviti istu.
Najljubaznije vas molim da se pridržavate pravila jer u protivnom moraću da brišem vaše poruke. Hvala na razumevanju!


Poslednji put izmenio HappyGirl dana 14/11/2012, 17:06, izmenio ukupno 2 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od krol 14/11/2012, 15:48

pa dobro...zastranili malkice....nemoj da si na kraj srca :) ponijela nas diskusija
krol
krol

Broj poruka : 135
Datum upisa : 10.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od HappyGirl 14/11/2012, 17:08

E moj krol da sam ja na kraj srca vi bi već bili obrisani Wink a zamisli kako je meni kad vas po celom forumu ponesu diskusije a ja sedim i sređujem ga. Imajte i vi malo milosti Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bubamara84 24/11/2012, 17:53

Ja da se javim, juce sam radila Hsg u Sistini kod doktora Nikole, i mogu da kazem da nije nista strasno traje 5 minuta, dokotr je divan, pazljiv... Sve pohvale
bubamara84
bubamara84

Broj poruka : 8
Godina : 39
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od beta 14/2/2013, 12:12

Drage, ne znam da li kasnim sa informacijama... ali evo infeormacije koja je za mene nova. Malopre sam slusala na TV da u Sistini rade i donaciju jajne celije. Reportaza je bila jako kratka, svega par minuta, vise kao reklama. Ali informacija je svakako bar nekom od koristi. Znaci rade donaciju jajnih celija. Nisu pominjali cenu.

Rekose da ce poceti i neku prenatalnu dijagnostiku koju nisu do sada radili.

Klasicna IVF 1200 e bez lekova.

doktor

beta

Broj poruka : 44
Datum upisa : 06.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od mashnica 28/3/2013, 22:35

Iskustva sa Sistinom fenomenalna, stvarno su najbolji. Naša dr Klementina Kuzeska i biolog mr Boban Janevski su učinili čudo, to su naši 9tomesečni blizanci iz VTO sa donorskim materijalom. Svaka im čast, celo osoblje je ljubazno i profesionalni, hvala ima na svemu. I hvala Maakki što je probila led i ohrabrila sve nas. Prošli smo strašno težak put, ali uvek smo se nadali! Hvala Kutku što postoji da ohrabri i uteši. Veliki pozdrav!
Za sva pitanja i pomoć, tu sam! Very Happy

mashnica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 29/3/2013, 14:03

Cestitam Mashnice neka su oni zivi i zdravi, da je put tezak jesta, ali eto i isplati se sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od mashnica 29/3/2013, 20:07

Hvala Maakki! Očekujemo tvoje najlepše vesti ljubav

mashnica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 10.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sjujocaa 10/4/2013, 03:17

Veeeeeeeeeeeeeeeeliki pozz za sve,nova sam na forumu i ovih dana planiram da stupim u kontakt sa klinikom Sistina,ako mozete da mi pomognete zanima me da li je neka od vas radila IUI sa donorom sperme u ovoj klinici i kakva su iskustva? jos jednom vas sve pozdravljam i zelim svimabebiceeee:************
sjujocaa
sjujocaa

Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sjujocaa 7/8/2013, 13:41

Pozz još jednom za sve vas.Nadam se da je neika imala iskustvo sa dr.Ivanovski Mitkom,imam zakazan razgovor sad 12.08.palo bas na moj rodjendan;-) pa me zanima vase misljenje o njemu kao doktoru t.j.kao strucnjaku,inace me zanima vto sa donorom spermatozoida.unapred se zahvaljujem ako mi neka od vas odgovori:-*:-*:-*:-*:-*
sjujocaa
sjujocaa

Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 8/8/2013, 18:46

Sjujocaa ja nisam konkretno imala sa njim nikakvo iskustvo, ali svi su oni strucni za posao kojim se bave, na ovim stranama imas i iskustva sa doniranim materijalom pa procitaj, u svakom slucaju neka bude srecno i bebicetno roda 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ana78 13/8/2013, 13:58

sjujocaa, jedva cekam da napises iskustvo svoje, ja sam tek danas iscitala ovu temu, tako da si ti vec bila na konsultacijama. MM i ja smo prosle godine bili na konsultacijama u Sistini i primio nas je bas gin. Ivanovski Mitko, nas dvoje smo bas bili odusevljeni sa njim, i na nacin kako se ophodi prema pacijentima i strucnoscu, nadam se da ces i ti steci takav utisak, cekam tvoje iskustvo da nam ispricas. Inace, mm i ja isto planiramo tamo da pokusamo da ostvarimo nas san da dobijemo detence.

ana78

Broj poruka : 29
Datum upisa : 06.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sjujocaa 26/8/2013, 15:09

pozz za sve vas....bila sam u Sistini 12.08. ali smo sutradan otisli odmah na more tako da vam se tek sad javljam...utisci su o.k sto se dr.tice ,za baksuza embriolog Boban Janevski im je bio na odmoru tako da u svakom slucaju moramo jos jednom da odemo na kliniku zbog njega i odabira materijala.Dr me je pitao da li sam radila histeroskopiju uopste zbog tolikih neuspeha 3 VTO i 3-4 IUI , ja naravno nisam, tako da moram i to da odradim da bismo mogli da pocnemo sa nekom pricom kod njih...inace za taj postupak se trazi lek Danoval koji ne postoji na nasim prostorima naravno, mucim se vec danima da ga nekako nabavim jer se pije od 1.dana ciklusa da bi se odradila histeroskopija neki 8 dan odprilike, jos imam problem sto se to ako se radi u Sistini kod njih placa nekih 1340e sto je stvarno mnogo,bez te pripreme sa Danovalom koji kosta jos 90e. zanima me da li je neka od vas radila histeroskopiju u Srbiji, u budjavom Kragujevcu im ne radi aparat, pa me zanima da li rade negde da znate i koja je cena? u svakom slucaju cu vas izvestavati o svakom koraku koji preduzmem, mozda ce nekoj pomoci...ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
sjujocaa
sjujocaa

Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od leptirko82 26/8/2013, 15:17

Sjujoco, bas ovih dana neprestano pricamo o tome na temi.
https://kutak.forumotion.com/t227-histeroskopija?highlight=histeroskopija
Tu ces saznati i cene.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sjujocaa 27/8/2013, 20:22

e super leptirko82,divna si cveće sad cu bas da pogledam tamo
sjujocaa
sjujocaa

Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sjujocaa 26/9/2013, 23:43

samo da vas pozdravim d zagrljaj cveće  jos uvek cekam histero u NF,zakazan za 14.11. malo sam se ubedacila, jer mi vreme prolazi sporo,jedva cekam da to odradim:( Sad Sad 
sjujocaa
sjujocaa

Broj poruka : 14
Datum upisa : 10.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bombombica 4/10/2013, 22:00

Zdravo svima! radost 
nova sam na forumu, pa cu prvo ukratko da se predstavim:
ja sam Bombombica, imam 33.god, u braku sam 5godina, trudimo se da zatrudnimo od 2010.godine.   Veci deo lecenja sam provela u borbi protiv E.coli, onda smo mislili da je suprugov spermogram ono sto nas koci, ali posle dve IUI jasno je da je problem kod mene. imam perzistentne folikule, koji ne pucaju, pa mi je preporucena ivf.

Skoro sam dosla do ovog saznanja pa sam, cini mi se, jos u shoku affraid
razmisljam da kontaktiram ovu kliniku iz Skoplja, obzirom da kazete da su znacajno povoljniji sa cenama od klinika u Srbiji. Kako ste ih vi kontaktirali, putem mejla, telefonom, licno? zanima me kako generalno ide taj prvi kontakt, sta podrazumeva prvi odlazak u bolnicu? da li priznaju nalaze iz nasih laboratorija ili moram tamo da radim? u stvari zanima me sve sto mozete da mi kazete, jer se trenutno osecam vrlo ,vrlo pobugbljeno. samo znam da bi htela sto pre da pocnem sa postupkom i ako Bog da, sto pre da postanem majka, sto i vama od sveg srca zelim!
c

bombombica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Erata 5/10/2013, 09:05

Bombonice, a da ti daju pregmil za pucanje folikula? Cini mi se da su malo pozurili sa vto u tvom slucaju. Pridruzi nam se na ovoj temi https://kutak.forumotion.com/t2690-korak-po-korak-na-putu-do-bete, pa da malo analiziramo tvoju situaciju. Najlakse je otici na vto, polako.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od bombombica 5/10/2013, 16:55

Draga Erata, hvala na pozivu! htela sam tamo da ti odgovorim, ali mi je malo bzv da upadam ko padobranac, a sad nemam vremena da procitam celu temu, pa cu ovde ukratko da opisem.

ne bih nista vise volela nego da ostanem trudna prirodnim putem, ali kako sam ja razumela doktoricu, sanse su skoro nikakve. radi se o tome da su moji folikuli perzistentni, pa u vreme ocekivane ovulacije ne pucaju, i jajna celija se ne oslobadja. ja sam dva puta radila IUI i oba puta primila pregnil, prvi put manju dozu, drugi put vecu (doktorica kaze najvecu sa kojom oni rade) ali do pucanja nije doslo. ja sam listala i po internetu, neki doktori preporucuju da se proba sa duplom dozom pregnila 20000, pa ako i to ne pomogne, onda vto, ali u SPEBu je dr rekla da oni rade najvise sa 15000jedinica.
inace su svi ostali nalazi uglavnom dobri.

bombombica

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Erata 5/10/2013, 17:10

Ne upadas kao pdobranac i ne moras sve da iscitavas. Samo ispricaj svoje iskustvo i mozda ce se naci neka cura sa slicnim problemom da te posavetuje. A vi budite vredni, nikad se ne zna kad moze da pukne:)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 8 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 15 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu