KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+79
sevenMAJA
lenjivica
Vuchica
majat
BabyBear
PalcicaBg
mimi85
SoJa
jelena*mama2andjela*
alisa
jelena.kuburic
Daca88
chokoladica
Dragan 1
Alex78
Gabriela
jelena84
lela1984
gogili
zvoncica36
noja
Tangerine
miksa
tatjanica
Zmajuška
dorinta
cocolo
Lilli
potos17
Ambra
JocY
MAAKKI
milkyway
Senka sunca
KoMetaK
pudza
lilymar
snedra
ZarPtica
nina :)
Jadraban
Bebironcic
mimica
Shizika
lena
ciklama
bebko
loki11
Srecica
Jelence
bak
BiKsi :)
djole42
brinbili
caci
jovana 77
jecab
JAmajka
Yvonne
Alexandra
bokica
anna
gea
dr mali pariz
Zvezdica
Jelena*
nabla
Tinche
Simona
buby
Sara
eni
tuli
Orline
kasia
Struzzo
catherine290505
NINA1
HappyGirl
83 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od bak 26/2/2016, 18:19

Maki, divna, divna vest! Odusevila sam se kad sam cula! Ti si meni tako divna osoba, puna topline i ljubavi i ne sumnjam da ce ljubav biti obostrana i ogromna! Cestitam vam svima! Kako divna vest.... smajli angel

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od JocY 26/2/2016, 18:26

Joooj Maki divno. Znam koliko dugo si se borila za to da budes mama pa mi je samim tim ova vest jos lepsa. Ako mi verujes sakrih suze ovde na poslu. Kao sto Bak rece ti si divna osoba i stvarno si zasluzila svu srecu. Ljubim te pisem sa telefona pa nemam smajlice da zasarenim sve. :-D :-) :-D :-) :-D:-)
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 26/2/2016, 18:27

MAAki, divna vest, cestitamo od srca! sunny sunny sunny

Bicete divni roditelji vasoj Cici! Da u vasem domu sve vri od veselja i ljubavi!

Samo polako, korak po korak, strpljivo i istrajno kao i do sada!

Poljupci!

srca srca srca
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 26/2/2016, 19:17

Maakki,
čestitam i ovako javno vv vv vv

Srećna sam zbog tebe, zbog vas... d

Već jeste a tek ćete i biti divna porodica. Deca su nam sličnog uzrasta pa se nadam da će biti prilike da se upoznamo i družimo i oni i mi.

JocY ::Joooj Maki divno. Znam koliko dugo si se borila za to da budes mama pa mi je samim tim ova vest jos lepsa. Ako mi verujes sakrih suze ovde na poslu. Kao sto Bak rece ti si divna osoba i stvarno si zasluzila svu srecu. Ljubim te pisem sa telefona pa nemam smajlice da zasarenim sve. :-D :-) :-D :-) :-D:-)

Meni je Maakki javila još pre neki dan i isto sam ovako reagovala, isto sam se rasplakala. Znam koliko se Maakki borila, koliko je čekala ovaj čas, šta je sve prošla... Ponekad sam je bodrila a nekad im je toliko teško išlo da sam jedva nalazila reči ohrabrenja. I onda odjednom obrt, filmski skroz a tako i treba da bude... i znam koliko je divno kad je prvi susret tako baš onaj o kome se mašta i kad odmah čuje 'mama'. Baš rekoh Maakki biće sigurno teških časova ali uvek taj prvi filmski susret znači, daje snagu... Kako Maakki reče - njihova ćerka je njih usvojila srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 26/2/2016, 19:18

maka bas mi je drago za cicu I vas I nadam se da cete brzo da se uhodate I da nece biti toliki dug period adaptacije kako predlazu soc radnici nego da ces brzo biti mama ponosne devojcice drugog razreda,koji cete zajedno da obnovite tvoje znanje I da ona proverava koliko mama zna da se snadje sa tako niskim brojevima,nepoznatima,tablicom,latinicom I svim slatkim problemima u drugom razredu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od ciklama 26/2/2016, 19:29

Makki, cestitam...predivna vest!!!!!

radost radost radost radost radost

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od HappyGirl 26/2/2016, 20:40

Eh Makki, imala sam težak dan ali ti si me ne oduševila nego oživela. Srećno vam bilo roditeljstvo i da uživate sa tim zlatom. Presrećna sam zbog vas!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 26/2/2016, 20:42

nina :) ::... koliko mama zna da se snadje sa tako niskim brojevima,nepoznatima,tablicom,latinicom I svim slatkim problemima u drugom razredu

Ja sam Maakki već uplašila da imamo roditelja koji u prvom razredu ne mogu da se snadju i pokažu deci... mogu da zamislim kako će biti kasnije... Ali navijamo za Maakki, propituj malo i mene Maakki ako treba i ja sam učenica pored Viktora, do duše u prvom sam razredu ali vredno učim lol!
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od majat 26/2/2016, 21:46

Divno!!!! Čestitam!
majat
majat

Broj poruka : 130
Godina : 50
Datum upisa : 07.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od SoJa 26/2/2016, 22:16

MAAKKI ::Drage moje, evo da se i ja javim i to sa lepim vestima.
Postali smo roditelji devojcice od 8 godina, nasoj sreci nema kraja, ona je slatka, umiljata, pricljiva, otvorena. Bila je spremna odmah da krene sa nama, ali znamo da mora da prodje neki period da do toga i dodje, tu je naravno problem i skola, socijalna radnica predlaze da razred zavrsi tamo, a mi se bas i ne slazemo sa tom idejom jer je to dosta dug period, pitanje je kako ce ona to da pregrmi, nase dolaske i odlaske, ali videcemo u kom ce to pravcu dalje da ode, mozda i dodje kod nas mnogo brze.
Sto se tice hraniteljice kod koje se nalazi nemam neke vece primedbe, zena jeste starija, ali vidi se da joj je maksimalno posvecena, lepo je vaspitana, izuzetno cisto dete, komunikativno i prihvatila nas je na prvu loptu. Naravno uvek je tu prisutno da je to dete  sve je njoj to sada jako interesantno, ali kroz neka druzenja sam sigurna da ce te emocije da dodju na pravi nivo. Nasa Cica je smestena u selu, u kuci, tako da kod nje nece biti problem tog prelaska jer i mi zivimo u kuci. Sto se tice vaspitanja, sada ne znam nista, jer smo oboje pod utiscima, ali nekako verujem da ce nam to situacije same po sebi pokazati, naravno da mi imamo neke svoje vizije svega toga, ali znam da je to u praksi uvek suprotno.
Nama vec nedostaje, u frci smo oko pripreme njene sobice, nekih neophodnih stvarcica za nju, jer se nadamo da ce vec iduci vikend doci kod nas kuci na prvo spavanje, jedva cekamo. osmeh srce

MAAKKI, prelepa vest, mnogo sam srećna zbog tebe. Ti si divna, mila osoba, znam da će tvoja Cica uživati sa vama. osmeh srce osmeh srce osmeh srce  sreca  sreca  
Želim vam svu sreću ovog sveta. srca srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od MAAKKI 26/2/2016, 23:23

Hvala vam cure, sto se nas tice mi smo u totalnom zbunu, preipitujemo sebe, medjusobno postavljamo pitanja koja na kraju ispadnu i smesna, jednostavno smo van sebe, od srece, brige, neverice i svega sto nas je snaslo. Cujemo se sa njom telefonom i uvhatimo sebe da kada nas Cica oslova sa mama i tata mi ne reagujemo uopste, valda treba vremena da se covek navikne na to.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 27/2/2016, 00:13

Pooolaakoo... Slobodno i pitaj a sve će to brzo leći na svoje. Dajte sebi strpljenja i vremena. Meni je bilo da okrenemo krug godine, prodješ sva godišnja doba i vidiš šta se radi u kom... I nekako je lakše, posle to krene godina za godinom, samo se nižu.

Ja sam se od prvog časa stopila sa rečju 'mama'. Ali mom mužu se dešavalo da na igralištu kad dete počne da viče 'tata, taaataaa...' u trenutku pomisli 'koga zove ovaj mali... o pa da, to je moje dete, mene zove ' Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Dragan 1 27/2/2016, 01:22

Maaakice, najdivnija vest koju sam mogao cuti, a samo pre nekoliko dana smo se "zalili" kako sporo tece usvajanje starije dece sunny .
Cestitamo i radujemo se vasem uspehu i uspehu devojcice, jer znamo da ce biti srecna sa vama. Posebno nas raduje sto vidimo da to nije samo san i da se snovi pretvaraju u javu, pa se nadamo da cemo i mi ove godine postati roditelji :). Trenutno smo u skolici roditeljstva, jedva cekamo da nas upisu u registar i nadamo se da ce to biti u sto kracem roku zavrseno. Uzivajte i srecno vam bilo.

Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od jelena*mama2andjela* 27/2/2016, 10:46

Maki cestitam srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Tangerine 27/2/2016, 11:37

Dok smo bili u prici o usvajanju, ja sam, za razliku od supruga, nekako uvek mastala da cemo dobiti "veliko" dete, tj. starije od tri godine -- mozda, izmedju ostalog, i zato sto sam se nekada nadala da cu biti mlada mama velikom detetu. I sad pomislim kako bi bilo lepo da sa svojih 30 imam dete od 7 ili 10 i da budem, recimo, jedna od mladjih mama na roditeljskom. Pored toga, nekako u teoriji nisam bila, da upotrebim veoma nezgodnu rec, zainteresovana za brigu o bebi (Htela sam odmah sagovornika! Odmah saputnika za setnju! Odmah sparing partnera za rekreaciju!), a ni spremna da se, s obzirom na opterecenu genetsku anamnezu u porodici, eventualno suocim s bolescu koja se ne moze sa sigurnoscu dijagnostikovati kod sasvim male dece.

Nosila sam prelepo iskustvo iz rada u osnovnoj skoli, sa lakocom i ljubavlju sam nalazila zajednicki jezik s decom skolskog uzrasta... Zamisljala da je roditeljstvo "starijeg" deteta tako prirodno i lako, kao plivanje... kad, pored ljubavi i postovanja, imas i verbalno orudje...

Secam se kako je jedna Kutanjka (ne secam se nicka), zena bez partnera, mastala o velikoj devojcici, cak pretpubertetskog uzrasta, i kako sam se sa stavovima iznetim u njenim postovima u tom periodu zaista mogla identifikovati.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 27/2/2016, 12:34

MAAKKI, ja sam toliko srecna zbog vase srece da nemam reci prave da to i iskazem! Svaka dobijena poruka od tebe, kad vidim da je od tebe, je bila tipa, da li je to to, da li je ovo ta poruka, koju dugo cekam da mi javis! I evo je, konacno je to bila ta, kad su mi zaigrali neki trnci po stomaku! Otvaram poruku sa najlepsim sadrzajem, da ste postali mama i tata! Suze, radost, sreca, ljubav, toplina, i osecaj da je jos jedna prosirena porodica rodjena! Neprocenjivo! Moja drugarica MAAKKI je postala mama!!! Ma sad bih te tako jako zagrlila da nemas pojma! Sve od miline i ljubavi!

Uzivajte u svim carima roditeljstva, ne sumnjam da ces biti predivna i strpljiva mama, puna razumevanja, ljubavi, topline!

Nadam se i da cete biti skupa pre zavrsetka skolske godine, ja verovatno ne bih mogla izdrzati da je ne dovedem, sta god psiholog u centru pricala!

Ljubim vas srecna porodico, novo zivotno poglavlje je pred vama! Nema tu oko roditeljstva velike buke, ako joj pruzite sve gore pobrojano, i uticete da bude zadovoljna, samosvesna, odgovorna devojcica, da ima samopouzdanje i stav da se bori kroz zivot, nema zime za vas! A to sve nekako ide usput, samo bez opterecivanja! Dobro je sto je hraniteljica bila tako fina i sto ju je lepo vaspitala. To je zaista veliki korak u ovoj prici, koji ne moras ponovo da prolazis!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od noja 27/2/2016, 23:17

Makki divno . Da vam se princeza sto pre pridruzi . Kako lepe vesti
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od tatjanica 29/2/2016, 13:31

maakki,pa to je divna vest,brzo ce vam se vasa cica pridruziti i onda pocinju ti dani puni ljubavi,boja i muzike!!! cestitam od srca mama!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 4/3/2016, 08:50

Maaki, nadam se da lepo napredujete!

Dragane 1, poslala sam ti privatnu poruku. Pozdrav!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Vuchica 4/3/2016, 09:17

MAAKKI ::Drage moje, evo da se i ja javim i to sa lepim vestima.
Postali smo roditelji devojcice od 8 godina, nasoj sreci nema kraja, ona je slatka, umiljata, pricljiva, otvorena.

Ojaooo, kako divna vest!!! Cestitam, Maaki, da ste zivi i zdravi, da se sto lakse prilagodite jedni na druge. Verujem da je to bila ljubav na prvi pogled osmeh srce
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od lenjivica 6/3/2016, 22:15

Maakki, predivna vest!!!!!!! srca
Cestitam vam od srca i svu srecu vam zelim sa vasom devojcicom! ljubav
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Gabriela 10/3/2016, 16:30

Zasto na ovoj temi sada ima 33 stranice, a kad sam poslednji put bila ovce bilo je 48? Da li neko zna nesto? nema ni mojih komentara, ni svih drugih od prosle i ove godine.

Gabriela

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od sevenMAJA 11/3/2016, 00:32

Ne znam da li me se neko od clanova jos sjeca. Vodila sam VTO dnevnik pod svojim nickom. Nisam pisala na ovom forumu skoro 6 godina.
Voljela bih da ovaj post ode u moj vto dnevnik iako je zakljucan.
Postala sam mama, nakon zamalo 20 godina braka. Usvojili smo djecaka 19.6.2015. Sada imamo momka od 3,5 godine.
Citam, pisem, placem. Sta da vam kazem drage moje zene...
sevenMAJA
sevenMAJA

Broj poruka : 85
Location : Banjaluka
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od lenjivica 11/3/2016, 01:09

sevenMAJO, diiiiiiiivna vest! Cestitam od srca! Uzivajte sa vasim decakom! srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 11/3/2016, 07:36

Gabriela, postoji mogucnost da je administrator foruma sredjivao teme, pa otuda manji broj strana. Posebno ako pisanje nije vezano za ovu temu, administrator brise poruke. Moguce i da ih prebaci na drugu temu.

Sevenmajo, sve cestitke, jako mi je drago da cujem da se jedna po jedna cura ostvaruje u ulozi mame! Nek vam je srecno roditeljstvo
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 33 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu