KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+79
sevenMAJA
lenjivica
Vuchica
majat
BabyBear
PalcicaBg
mimi85
SoJa
jelena*mama2andjela*
alisa
jelena.kuburic
Daca88
chokoladica
Dragan 1
Alex78
Gabriela
jelena84
lela1984
gogili
zvoncica36
noja
Tangerine
miksa
tatjanica
Zmajuška
dorinta
cocolo
Lilli
potos17
Ambra
JocY
MAAKKI
milkyway
Senka sunca
KoMetaK
pudza
lilymar
snedra
ZarPtica
nina :)
Jadraban
Bebironcic
mimica
Shizika
lena
ciklama
bebko
loki11
Srecica
Jelence
bak
BiKsi :)
djole42
brinbili
caci
jovana 77
jecab
JAmajka
Yvonne
Alexandra
bokica
anna
gea
dr mali pariz
Zvezdica
Jelena*
nabla
Tinche
Simona
buby
Sara
eni
tuli
Orline
kasia
Struzzo
catherine290505
NINA1
HappyGirl
83 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 14/10/2016, 23:13

Samo da kazem cekalicama da ako vas izaberu odmah krenete u skupljanje papira koje ste predavali onomad na pocetku. 11 papira u totalu, 1 ide iz centra. Mi smo sve papire skupili bukvalno za 2 dana da bi dete ostalo sa nama a mi dobili resenje o adaptaciji. Nemojte da vam u centru kazu (kao nama prvobitno) kako imate vremena ili kako cete to dostaviti pre finalnog usvajanja. Da bi dete krenulo sa vama svi papiri moraju da budu na gomili u vasem maticnom centru a zatim se po sluzbenoj duznosti salju u centar odakle je dete.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Danara 14/10/2016, 23:16

nama su rekli da ako nas izaberu pribavimo svu dokumentaciju ponovo (jer ista važi samo 6 meseci)
Danara
Danara

Broj poruka : 199
Datum upisa : 30.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 14/10/2016, 23:37

sad sam se setila neceg znam da nije mesto ali vidim da se ovde pise zadnjih dana tako da verujem da ce dosta vas videti
dali neko od vas planira da dodje na druzenje u novom sadu 19.11.
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od JAmajka 15/10/2016, 00:01

Ambra,čestitam!Baš sam se obradovala kad sam pročitala da ste postali roditelji.Mnogo volim priče sa srećnim krajem yes .Drago mi je da ste i vi imali sreće sa hraniteljima.I moji blizanci su bili u divnoj porodici,sa kojom redovno komuniciramo,viđamo se i uživamo, kad smo zajedno.
Sada je naporan period pred vama,znam da nije lako.Treba menjati stare navike,treba mnogo strpljenja,puuno energije,odricanja..,ali jedan dečji osmeh,zagrljaj,poljubac pokreće lavinu u nama,daje nam snagu,uliva veru i budi u nama neka nova,do sada nepoznata osećanja.
Sad,kada je sve prošlo,opustite se i uživajte. radost radost radost
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 15/10/2016, 00:03

Mi bi to mogli da razmotrimo ako se termin druzenja ne poklapa sa njenim popodnevnim spavanjem, ili bar da spava do Novog Sada, plus sa poslom mog muza. Sama sa njom ne mogu da putujem jer nece hteti da sedi u sedistu toliko dugo. Nigde nisam procitala o druzenju, je l' u nekoj igraonici?
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 15/10/2016, 00:06

Hvala Jamajka. Ako ih ti imas troje onda i nije tako tesko ☺
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 15/10/2016, 11:00

Ambra, kakav potpis, kraljice! U tvom stilu! Ja koliko shvatih druzenje je bez dece, jer pocinje u 18 h.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 15/10/2016, 11:15

to sam i ja tela da napisem biks .druzenje je bez dece od 18 pa negde do ponoci i nije druzenje usvojitelja nego svih zena sa kutka a znamo da i zene koje nisu u prici oko usvajanja podrska nama usvojiteljima kao sto smo i mi njeke njima podrska,zato sam ovde stavila isto ako je koja zainteresovana da se licno upoznamo i da uzivamo malo u caskanju bez dece.da proslavimo zajedno 9 g naseg kutka otkad postoji i da cemo ga cuvati i negovati narednih 100 g da i nasa deca uzivaju i druze se na njegovim stranicama i kasnije njihova deca
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 15/10/2016, 12:48

Ja baš napisah Happy da imam nekih obaveza tog dana pa neću moći... No verujem da će druženje biti prelepo kao što je i uvek d

Slažem se za Ambrin potpis - sjajan! A i tvoj Biksi takodje :) Ustvari mislim da svaki izražava nas kako i treba da bude... Ja nekad poželim da promenim moj, pomislim da može i drugačije da se shvati nego što sam ja htela da poručim... A opet mi je tako u skladu sa mnom, Jarčica, gde drugačije nego da pričam o uspehu koji dolazi kroz borbu ali je utoliko sladji Wink Nekako mi leži pa nikako da nadjem neku drugu poruku... Čak se oduševim kad nadjem i slike sa tom porukom na fb pa ne dam Kutanjkama ni na fb da se odmore od nje nego delim i tamo Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 15/10/2016, 15:03

E posto je bez dece, ja cu da dodjem kad budete proslavljali 20 godina kutka. ☺☺☺☺☺
Mozda ranije ako nadjem bebisiterku 😆😆😆
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Dragan 1 16/10/2016, 15:55

Ambra, nisam bio par dana na netu, ali kad sam pogledao novosti na Kutku odusevio sam se. Sve cestitke i uzivajte sa bebicom, siguran sam da ces biti divna majka.

Dragan 1

Broj poruka : 46
Datum upisa : 18.01.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 16/10/2016, 20:57

'Ocu Dragane, ova cica je sjajan dvogodisnjak Very Happy Very Happy Very Happy
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Viktory 19/10/2016, 23:36

Sta mislite,da li da zovem sutra da pitam da li je odluceno nesto? Sutra je deveti dan od kad smo bili na razgovor.
Viktory
Viktory

Broj poruka : 84
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Danara 20/10/2016, 00:39

Viktory, pozovi ih nemaš šta da izgubiš. Baš sam se pitala da li ima novosti kod vas. kod nas još ništa Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Danara
Danara

Broj poruka : 199
Datum upisa : 30.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Simona 20/10/2016, 07:11

Viktory,
da, svakako zovi i srećno :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 20/10/2016, 10:07

I ja bi zvala da pitam da li su se pomerili sa mrtve tacke, resili nesto, smilovali da rade svoj posao, odlucili stogod itd... salim se... zovi i pitaj ljubazno kako stoje stvari. Very Happy


-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3152
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 40 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu