KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 11 od 34 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od AndyM 5/7/2011, 21:43

Devojke i ja sam ovde nova.Dugo vas pratim i vase informacije su mi dobro dosle u mojoj VTO prici.Izabrala sam Genezis i dr. Vesnu Kopitovic.Danas sam prvi put bila u Genezisu i zakazana mi je VTO u oktobru.Idem preko fonda.Tako devojke da znate da je septembar zauzet!

AndyM

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ananana 5/7/2011, 23:39

Devojke hvala puno na odgovorima :-))
Cekam da dobijem sutra, pa da od cetvrtka pocnem da skupljam rezultate, pa da predam na komisiju. Iskreneo se nadam da cu stici na VO za oktobar jer stvarno vise nemam snage da se borim sa svojim ocajem, jer vec 5 godina se svaki mesec nadam i na kraju razocaram :-( Tako da znam da cu sutra dobiti, jer stigne uvek tacno u sat.
Jedino me jos zanima, da li se u Genesisu placa zmrzavanje ukoliko sam na besplatnom programu??
U principu doktorke iz Genesisa rade i u GAK-u, pa razmisljam mozda je tamo manja guzva. Ja bih jako volela da urade smrzavanje, cisto da me ne muce za nedaj Boze sledeci put, a to u GAKU ne rade, pa sam zato mislila da izaberem Genesis. Imate li vi neki savet??
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 6/7/2011, 08:21

Ananana, i ukoliko si i u besplatnom programu, zamrzavanje se plaća. 400e je prva godina, a mislim daje svaka sledeća 200e (ovo nisam sigurna) Vraćanje embriona 700e.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Likoli 6/7/2011, 09:55

Nolinice u pravu si, prva godina 400 a svaka sledeca 200eura.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 29/7/2011, 22:31

Da li neko zna nesto vise o raskidima ugovora sa privatnim klinikama? Pretpostavljam da se to ne odnosi na parove koji su vec prosli komisiju i izabrali pravatnu kliniku? Rolling Eyes
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 29/7/2011, 22:58

Mlato, o tome se ovde pise

https://kutak.forumotion.com/t426p960-vantelesna-oplodnja-o-trosku-osiguranja-rzzo

pa slobodno tamo pitaj devojke sta te zanima da ne spamujemo temu...
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 30/7/2011, 12:57

Najbolje je da nazoveš privatnu liniku koju si odabrala i da pitaš!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Mlata 31/8/2011, 08:56

Ko je prosao komisiju i prve konsultacije u Genesisu do 19.6.2011 ostaje u njihovom programu a ostali prelaze u drzavne klinike.
Mlata
Mlata

Broj poruka : 28
Location : izmedju raja i pakla
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od traveler81 27/9/2011, 11:09

Evo mog misljenja o genesisu pa koga zanima neka cita

http://traveler81.blog.rs/blog/traveler81/genesis
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od red 14/11/2011, 17:51

Pozdrav devojke, nova sam ovde...citam vec duze vreme i mnogo mi znaci ovo sve...
U Genesisu smo uradili, u nacionalnom programu smo bili...prvi pokusaj...
Cekamo betu...
Misljenje o Genesisu nam je ok...dosta je parova bilo, uvek je bila guzva i bez obzira na zakazani termin uvek smo cekali...
zamerila sam im sitnice dve...
prva je...trazili su mi krvnu sliku ... ispisali sve lepo šta treba, i da im rezultate pošaljemo faxom... nakon dva dana sam to i uradila...nakon što sam posle nekog vremena ponovo došla kod njih, nakon čekanja...i pre samog pregleda, usput sam pitala sestru da li su u redu rezultati krvi koje je laboratorija faxirala...ni ona ni Andjelićka nisu imale pojma...onda su se izgubile pa su nešto većale, pa zvale dr Crnogorac, koja je vodila moju VTO ali samo preko telefona...jer je pred porodjajem...krvnu sliku niko pogledao nije...pitala sam samo, što ste onda tražili da vam je šaljem faxom...
drugo...kad smo stigli na embriotransfer tamnoputa iskvarcana sestra koja je čitala Cosmopoliten (prvi put smo je tad videli) apsolutno nije imala pojma da neko uopšte treba da ima embriotransfer... Sad
Prošlo je...razumela sam...gužve su velike...nemogu sve da znaju...
inace su vesele,nasmejane, mlade i lepe...
Biolog nam je bio neki Madjar...Balas...nisam cula da ima neka nova...

Uh...nadam se da vas nisam smorila... :)
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 14/11/2011, 19:31

red ::razumela sam...gužve su velike...nemogu sve da znaju...

ONI MORAJU SVE DA ZNAJU!
nije ta nakvarcovana koja je i mene izluđivala svojim načinom obraćanja, još pre 2 godine, tu za tim pultićem da čita Cosmopolitien, već da gleda u svoju beležnicu i sprovodi zapisane momente!
Red, neka je sa srećom čekalice!
U Srbiji ti je svuda tako, davno su prestale da postoje razlike ...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Likoli 14/11/2011, 20:30

Ja imam prijatno iskustvo sa sestrama iz Genezisa i nikako ne mogu da skontam koja je ta koja vas sve toliko izludjuje, mada mi je malo i drago sto nisam osetila na svojoj kozi tu nakvarcanu ili sam ja potrefila njen dobar dan. Ovaj mesec se spremam na FET u Genezis i nadam se da nisu velike guzve.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Marija86 15/11/2011, 07:53

Likoli to je Marija..ona mnoge izludjuje a meni se pokazala fina kada mi je bilo najgore.. Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od red 15/11/2011, 08:38

devojke...opet bih ja u Genesis...bez obzira ...sve vreme embriotransfera dr Dubravka je sedela pored mene, drzala me za ruku i pricala sa mnom da me opusti...izuzetna je, mlada,simpaticna, brizna...salile smo se za vreme embriotransfera...pitala sam je: ja sad ustanem oni ispadnu. Very Happy sestra Tamara je predivna...ma sve, sem te crne iskvarcane sto je citala Cosmopoliten...
ne znam gde da pitam...da li ste posle et imale neke simptome...ja ne osecam nista...prva dva dana me malo zatezao stomak...sad niti me zateze stomak niti me bole grudi, tako da sam se vec psihicki spremila za drugi pokusaj...imala sam temperauru 37,2...i to je proslo...
Lezala sam 2,5 dana, sad mirujem, lezim, sedim, setam...ne znam kako da se ponasam kad nista ne osecam...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Likoli 15/11/2011, 14:01

Marija86 ::Likoli to je Marija..ona mnoge izludjuje a meni se pokazala fina kada mi je bilo najgore.. Very Happy
Ja i dalje nemam pojma koja je to, pomcenje imena mi nije jaca starna, ali bas me zanima koja je sad kad budem isla pitacu koja je Marija, zivo me interesuje.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 16/11/2011, 23:24

Red, znam za dr Dubravku, mlada i jako lepa? Ona sada radi transfere? Nisam to znala, ako je tako... Ja sam je upoznala kada sam zavrsila u Genesisu zbog uzasnih menstrualnih bolova, muz mi bio u Francuskoj, ja sama kuci i zvala hitnu, medjutim nisu mogli da mi pomognu ( rekose da dodjem sa uputom?!?). Tamo mi je dr dubravka dala infuziju i sve vreme sedela pored mene, pricale smo da nisam ni primetila kada je bol prestao Very Happy

Sto se simptoma tice, necu da zagusujem temu, caskacemo na koracima, ali ukratko da ti kazem da sam ja imala blage predmenstrualne simptome, isto kao i svakog meseca, a ispostavilo se da je ipak drugacije Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od red 17/11/2011, 08:43

Zoko, Dubravka je mlada i lepa, ja sam na pocetku mislila da je sestrica, sve su takve... :) doktorka je ali,ne radi ona embriotransfer, umesto dr Crnogorac mi ja radila neka mlada dr...nigde se ne spominje u mojoj otpusnoj listi...tako da joj prezime nisam zapamtila...na P...to se sećam...dva prezimena ima...krivo mi sto ne mogu da se setim...valjda svi ovi hormoni... :)
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Dacaa 17/11/2011, 08:48

Prema meni su stvarno bili svi ok!Mada se cekalo i po dva sata.A ta nakvarcana sa silikonskim usnama je bila skroz ok.  b Mene je jedino izludjivalo sto je tolika guzva i pregled je trajao tri min.Sto sam potpisala toliko papira da sam obavestena o svemu a sve sam saznala preko interneta!E sta da nemam internet,sta da nemam drugarice i zivu rec koje su sve to prosle????To mi je onako malo zasmetalo.....Ali su bile jako ljubazne cak nam i kafu kuvale dok cekamo f
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od dragana76ns 19/11/2011, 01:13

Ja sam SOKIRANA ponasanjem sestara u Genesisu, ono njihovo "javicu vam"....traje i po par dana, i kada ponovo pozoves naravno nemaju pojma o cemu se radi i prebacuju loptu sa jedne na drugu,kako god mislim da narusavaju ugled klinike. One kao da nisu svesne sa kakvim "profilom " ljudi rade, kakva su nasa ulaganja, verovanja, ocekivanja da ne spominjem koliko sve to i kosta, e jedino bih sestru Tamaru izdvojila iz te grupe, vrlo je odgovorna i odmerena. Meni ne treba da mi one slade, cicaju i micaju nego samo da rade ono sto je njihov posao, da budu veza izmedju dr i pacijenta. Nisam zadovoljna kako to sve tamo funkcionise ali....probacu i ako mi nesto ne bude odgovaralo trazim na drugom mestu. O dr Dubravki Miljojkovic mislim isto sto i ostale devojke, ljubazna, mila i otvorena je za sva pitanja. Zanima me kakva su vasa iskustva sa dr Andjelic?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Marija86 19/11/2011, 09:00

dragana..dok.Andjelic,ne znam sta bih rekla,meni se pokazala kao neko ko nema pojma...da tako ublazeno kazem!
IMala sam hematom za koji je ona ekla da nije nista i da se ponasam normalno da bi na kraju ispao teski belaj..ako si malo pratila moj dnevnik znas sve! Ja kod nje ne bih,a sa druge strane zenica koja je sa mnom bila u postupku i takodje je trudna je kod nje jos uvek i super joj je! Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od red 19/11/2011, 10:44

uh...Andjelicka...ja sam svaki put kod nje na UZ lezala i molila se Bogu za zivot, jer ona je svaki put po pola sata gledala miom koji je moja dr videla i ustanovila za minut sta je...rekla da ne smeta, da ce smetati samo kod porodjaja, treba ga pratiti i ako Bog da kad budem trudna moracu carskim...ona nije imala pojma da je miom, oba puta...zaboravna, a mrzilo je da pregleda prethodne rezultate...
Naime, Andjelicka je svaki put gledala i dramatizovala da sam se ja bukvalno u sebi molila da ostanem ziva...beba mi nije padala na pamet...mnogo me je zivaca kostala. Poslednji UZ je pozvala dr Crnogorac, koja je kao iz topa rekla,miom, ne smeta, ne dirati.
Iz svega ovoga sam shvatila da Andjelic nema pojma, da je verovatno neko ko tek uci svoj posao, ali i da nema takta sa pacijentima jer previse dramatizuje...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od AndyM 19/11/2011, 10:56

Devojke ja sam ovde nova.Radila sam svoju prvu VTO u Genesisu.Sve je islo kako treba.14 dan beta je bila 183,zatim 16 dana porasla na 296.Ubrzo sam prokrvarila.To je odmah stalo kad sam primila inekciju pregnyla.Nastavila sam sa pregnilom svaki 5 dan,bila na ultrazvuku video se gestaciski mesak 3,5mm.U medjuvremenu sam opet krvarila.Pre 2 dana sam opet bila na ultrazvuku da bi mi dr. Kopitovic rekla da od moje trudnoce nema nista da se vidi gestacijski mesak od 8,5 mm koji je u odlasku,i da cu dobiti menstruaciju.Danas mi je 33 dan od et.U tom soku nisam pitala za koliko dana da ocekujem menstruaciju?Vidim da je Likoli prosla slicno kao ja.Sad strepim da necu morati na kiretazu.Imam braon sekret,izludecu!

AndyM

Broj poruka : 2
Datum upisa : 10.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od BiKsi :) 19/11/2011, 11:11

AndyM, dobrodošla. Mnogo mi je žao što se sve tako odigralo Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 639820. Ima dosta cura koje su slično prošle, nažalost. Pridruži nam se na Koracima, evo ga link, https://kutak.forumotion.com/t1848p645-korak-po-korak-na-putu-do-bete#242416, tu ćeš naći mnogo dobrih i korisnih informacija, da ovde ne zatrpavamo. Naša kutanjka Daxi011 je skoro imala sličnu priču, pa ako hoćeš pošalji njoj privatnu poruku (to je ovaj kvadratić ispod naših nikova na kome piše MP), pa će ti ona sigurno objasniti kako i šta. I Bak je imala istu priču, i ona će ti sigurno pomoći. Ja ti želim da se što pre oporaviš od ove priče, i da što pre ostvariš svoj san i izneseš trudnoću kako treba! Sve najbolje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od marija47 24/1/2012, 19:18

a ja sam mislila da sam izmislila toplu vodu Embarassed , i h znajuci da ova stranica postoji tamo u nasem kutku sam pisala svojim prijateljicama, NAPROSTO SAM MORALA evo copiracu svoj tekst kao skroman prilog u znak zahvalnosti GENESISU


lezim i razmisljam koliko coveku znaci lepa rec, topao osmeh smireni ton.kada sam svojoj dr , u malom gradu rekla da zelim bebu pogledala me je prteko naocara i pitala bez trunke emocije sta ste cekali do sada, znate li kako je mala sansa za to a o riziku i da ne govorimo.sutradan sam promenila odabranog lekara..sledeci razgovor je bio sa dr. Trninic-Pjevic, njen osmeh topao glas, njen stav i njene oci su govorile da ne ocekujemo nemoguce ali ako imalo nade postoji sama njena pojava je obecavala....kada je stigao prvi + rezultat i kada je krenula da me bodri i hvali moje poljuljano samopouzdanje je poraslo do nemogucih granica.nisam je mnogo zapitkivla -samo sam joj verovala i odgovorno slusala....kad sam stigla u genesis nakon 47 god lutanja po belom svetu milion pregleda po raznim bolnicama sto sama sto sa decom, bila sam ,blago receno sokirana.toplina, usluznost, ljubaznost i iznad svega iskrena zainteresovanost za vas , higijena, pozitivna energija lelujale su celom klinikom.posteno sam platila njihove usluge, ali posteno sam placala i mnogo puta pre ove klinike i nigde nisam dobila takav profesionalizam, ako postoji ocena za njih , i moja dr i Genesis dobijaju najvisu ocenu,
hvala im sto se osecam vrednom sto se ne saginjem na salterima, hvala sto nam daju veru da medecinsko osoblje radi u sluzbi coveka u svakom pogledu
morala sam ovo podeliti sa vama kao preporuku i kao savet da ako nemate dobar kontakt sa vasim lekarom odmah idete dalje jer pola snage do uspeha nosite vi a pola vam daje strucni tim oko vas
I SADA KAD SAM PROCITALA VASE PISANIJE SADA JOS POTPISUJEM TEKST KOJI JE IZASAO IZ MOGA SRCA
MARIJA
marija47
marija47

Broj poruka : 129
Godina : 60
Location : srem
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Likoli 24/1/2012, 21:26

Andy M zao mi sto si prosla kao ja, uzasan osecaj znam. Taman pomislis najgore je proslo kad ono bum. Ja sam prokrvarila 3 dana nakon ocekivane menstruacije i imala sam jake bolove i nisam morala na kiretazu jer je otislo sve u jednom komadu, ne bih zalazila u detalje, jos uvek dusa boli,
nadam se da neces ni ti morati na kiretazu, ja sam se dve nedelje posle mestruacije javila kod dr i sve je bilo ok, zelim i tebi da tako bude, kad vec nije ono sto smo zelele da bar ovo drugo bude u redu.
meni je dr rekla da bi bilo super da sto vise krvarim i da materica sama odbaci sve i tako se i desilo, nemoj dugo cekati, ako ne dobijes idi opet kod dr da vidis.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 11 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 34 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu