KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 7 od 34 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 17/5/2011, 21:30

Zvala sam danas i rekli su mi da ce mi za nedelju dana javiti kada mogu da se vidim sa dr Kopitovic, inace pitala sam za dr Bjelicu i rekla mi je da radi VTO ali samo onaj koji sami placamo. Sad ne znam sta da radim, pomagajte devojke, sta kazete za dr Bjelicu?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 19/5/2011, 12:38

Xena, nemam iskustva sa doticnim doktorom niti znam bilo koga kome je on radio VTO. Uglavnom zene koje su radile u Betaniji, radila ima je dr Kopitovic ili Trninic-Pjevic, eventualno dr Bujas, a u Genesisu Kopitovic, Crnogorac i ranije Trninic-Pjevic.
Neka me devojke isprave, ali koliko znam dr Artur Bjelica je reproduktivni endokrinolog? Ni ne znam da on uopste radi postupak VTO...

Moje iskustvo sa klinikom Genesis i dr Kopitovic koja mi je radila prvu i jedinu VTO imas u mom dnevniku:
https://kutak.forumotion.com/t1338-zoka83-dnevnik-prve-vto
A mislim da sam i na ovoj temi unazad pisala po nesto...

Srecno!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 19/5/2011, 12:44

Xena, Zoko, dr Bjelica sigurno radi vto u Betaniji, a u Genesisu nisam čula za taj slučaj, ali ako su ti tako rekli u Genesisu ok...
mojoj kumi je radio vto u Betaniji i ostala je trudna. Čula sam različita mišljenja za njega, i na osnovu svega ja sam se odlučila za dr Kopitović.
moja drugarica je jako zadovoljna sa njim....Dok dosta devojaka kje su bile kod njega na pregledu, nisu zadovoljne.
Odluka je samo tvoja!!! osmeh srce
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Marija86 19/5/2011, 12:55

xena ja mogu samo da kazm sta bih uradila na tvom mestu..

odlucila se za najboljeg,to sto treba da prodjes nije lako,i ne treba da te opterecuje odluka da li si dobro odlucila...neka ti nasa iskustva pomognu u odluci Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Cupava 19/5/2011, 13:08

Dr. Bjelica je radio VTO u Genesisu mojim prijateljima. Kazu da je jako ljubazan, e sad kakav je strucnjak-ne znam. Njima nije uspelo tada.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 19/5/2011, 13:58

Hvala devojke puno, blize sam odluci da to bude dr Kopitovic. Kao sto rekoh zvala sam juce i sad cekam da mi jave kad imam termin kod nje.
Zoko, citala sam tvoj dnevnik, pa mogla bih tvojim stopama, ne bih imala nista protiv lol!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od nolinica 19/5/2011, 13:59

Ako ti nešto znači i Vašar i Marija su radile vto u Genesisu, pa pročitaj i njihov!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 19/5/2011, 19:20

nolinica ::moja drugarica je jako zadovoljna sa njim....Dok dosta devojaka kje su bile kod njega na pregledu, nisu zadovoljne.

Da, ja sam citala iskustva devojaka kojima je bio na komisiji za VTO o trosku fonda i jako su ljute na njegov stav, bio je dosta...hm, pa neprijatan. Ne mogu da sudim jer nemam licnog iskustva, a i ne poznajem nikog kome je on radio VTO.

nolinica ::Ako ti nešto znači i Vašar i Marija su radile vto u Genesisu, pa pročitaj i njihov!

E da... i obema uspelo Very Happy Lepi primeri Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 20/5/2011, 18:47

Hvala drage moje, svako vase iskustvo i odgovor su dobro dosli. Bas sam izgubljena, a i nesto sam ovih dana posebno emotivna i placljiva pa mi ovaj forum i vasi odgovori mnogo znace. Uostalom sve vi, na zalost, znate kako je to!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fenix 21/5/2011, 17:35

E cao Xena i dobro dosla ja od aprila pokusavam zakazati termin za juni u Genesisu vec sam ih tri puta zvala i jos uvijek nemaju termine za juni.Ja se nadam da ce mi javiti sljedece sedmice vec se pomalo pocinjem nervirati,a isto nisam iz Novog Sada da odem licno da vidim sta se desava zasto se toliko ceka
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 21/5/2011, 21:36

Hvala Fenix na dobrodoslici. Oni, koliko ja znam, jos uvek nemaju raspored za juni i sada nas samo stavljaju na spisak, a kada raspored stigne obavestavace nas o terminima....ja se bar nadam da je tako! Jesu li ti rekli vec sta da im spremis od nalaza? Ja zapravo i ne znam kako taj prvi susret izgleda, da li je to samo razgovor ili tu bude i neki ultrazvuk ili pregled?
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 21/5/2011, 23:22

Ej Fenix, vidim da i ti imas problem sa prolaktinom, pa ako ti nije tesko, pogledaj moje pitanje u temi "prolaktin i uvecana hipofiza". I naravno, vidimo se u Genesisu USKORO radost
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fenix 22/5/2011, 10:48

Nadam se ija da ce nas uskoro pozvati,pa rekli su mi da ponesem sve sto imam od nalaza,a ja mislim da i rade ultrazvuk i pretpostavljam da odmah idemo sa Mikroginonom posto se on pije mjesec ,dva prije vidimo se jav cu kad mi jave kad imam zakazano i sretno Very Happy
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 22/5/2011, 12:52

Vazi, javljam i ja cim me obaveste!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od bridget jones 22/5/2011, 17:20

Posle dve neuspesne vto (ISCI) u narodnom frontu, na preporuku odlazim u Genesis u februaru 2011, kod Dr Zorice Crnogorac. Dr prijatna, dogovaramo sta sve treba da krenemo u postupak u aprilu-maju.
Pila sam femibion a mm profertil. Uradila sam samo osnovne hormonske analize, insulin u krvi ali ni jedan bris!!!??!!!
Al, racunam, nema veze, skoro sam radila vto, valjda je sve ok v
I tako mi krenemo...u medjuvremenu dr povredi nogu i posle napisane kratke seme sa izuzetno blagom stimulacijom vise je videla nisam...al, opet racunam, nema veze, znaju i dr sta rade..
Pri tome, ja se zapanjim koliko mi je blagu stimulaciju dr dala (samo po dva gonala dnevno a imala je moje stare otpusne liste i koliko lose reagujem!!!!) i ja je zamolim da mi pojaca, na sta ona polu zapanjena ubaci jos po jedan menopur dnevno...Kad sam 5 dana dosla na uz- sitacija slededeca-samo po dva jadna folikula sa obe strane i endo od 7,5...
Ja u kuknjavu, a dr Andjelic (koja mi menja dr, sva smirena kaze, neeee, to je super)
E, meni bas super bilo nije...sve u svemu, izuzetno brzo, nakon samo 10 dana od pocetka stimulacije, uradjena aspiracija, izvadjene 3 jc, treceg dana vracena 2 embriona - 1 četvorecelijski i 1 osmocelijski, uz asistirani haching...Pri tome mi apriraciju u et transfer radio dr Bjelica. Beta, negativna, prokrvarila ustvari pre, pa ipak uradila...
Sve u svemu, svi su izuzetno ljubazni, pozitivni, klinika je divna, uslovi odlicni ali....nisam odusevljena! Ipak sam ocekivala mnogo vise...Nemojte me pogresno razumeti, naravno da sam se nadala uspehu, ali ne pisem da sam vise ocekivala zbog neuspeha, vec jednostavno, ostao mi je neki bezveze utisak-naravno da je moguce da dr ode na bolovanje ali isto tako imam osecaj da ona nije bila dovoljno zainteresovana, nije mi prepisala dobru stimulaciju u to sam milion posto sigurna (i bila a tek sad)...
Citala sam puno pozitivnih iskustava a pre svega sa Dr Kopitovic...sebe krivim sto nju nisam sacekla, ali Boze moj, ko zna zasto je tako moralo....
I da kazem ISCI kosta 232.300 + 150 eura hachig...Vadjenje krvi, spermogram i spemokultura, kao i jedne konsulataCIJE (a to mislim da je med sestra pogresila) posebno su se placale. Pri tome, nikome nije ni na kraj pameti da mi kaze da dodjem na kontrolni uz posle ciklusa...
Eto, izvinite ako sam bila preopsirna, ali, kad budem skupila nove parice tesko da cu u Genesis...
Opet, ima i mnogo pozitivnih iskustava, sve je to vrlo subjektivno.
bridget jones
bridget jones

Broj poruka : 316
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Marija86 22/5/2011, 17:34

bridget a da li mozes o trosku fonda? Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od bridget jones 22/5/2011, 17:43

Marija, za sad vise ne- dva pokusaja sam iskoristila u Narodnom frontu...Nadam se da ce odobriti i treci pokusaj....a to tada (ili do novih para) veliki odmor organizma jer je zaista prezasicen svim i svacim....
bridget jones
bridget jones

Broj poruka : 316
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 22/5/2011, 19:00

Xena :: Jesu li ti rekli vec sta da im spremis od nalaza? Ja zapravo i ne znam kako taj prvi susret izgleda, da li je to samo razgovor ili tu bude i neki ultrazvuk ili pregled?

Xena, od nalaza ponesi sve sto imas: hormone, UZ, briseve...
Da li si prosla komisiju? Ako jesi, onda ce te dr pogledati i odrediti semu, a ako nisi, onda ce to biti samo informativni razgovor i dogovor sta dalje i eventualno ce ti traziti dopunu nalaza ( meni je trazila da uradim jednodnevnu dijagnostiku u Betaniji ili HSG). Izvini promaklo mi je da li ides o trosku fonda ili ...

Bridget, hvala sto si podelila svoje iskustvo. Stvarno mi je zao sto si tako prosla... Eto, ja sam imala isti protokol kao ti pa sam imala 25 jc, mada dr je morala da uzme u obzir tvoj od ranije los odgovor...
Sa dr Crnogorac su ili odusevljeni zbog njene ljubaznosti ili razocarani jer smatraju da nema dovoljno iskustva. Iskreno, vecina devojaka koje ja znam se odlucivalo za Genesis prvenstveno zbog dr Kopitovic ili Dr Trninic koja je tamo radila, a ne zbog same klinike kao takve...
Jos jednom, zao mi je zbog tvog iskustva, nadam se da ce ti se posreciti sledeceg puta! Very Happy
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od bridget jones 22/5/2011, 20:02

Zoko, hvala ti!
I ja znam da je sinonim za uspesnost Genesisa Dr Kopitovic, al eto...sama pala, sama se udarila....
Bice bolje Very Happy
bridget jones
bridget jones

Broj poruka : 316
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 22/5/2011, 20:03

Bice, nego sta! Puno srece u sledecem postupku, neka rezultat bude duplo bolji od mog, ma gde radila srca
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 22/5/2011, 22:47

Zoko, mislim da radim o sopstvenom trosku iako nisam iskoristila besplatne pokusaje, ali mi smo spremili parice za to i nekako su nam se zivci istanjili pa se nadamo sa ce ovako biti brze i po zivce bezbolnije Wink Samo ne znam da li se ide na komisiju ako sam placas (mislim logicno je da ne, ali ja sam jos uvek pionir na temi VTO pa moram da postavljam glupa pitanja, a zato ste mi vi drugarice tu, hvala Bogu) Imam rezultate HSG-a i laparoskopije, hormone, briseve ali sve je staro godinu dana, moracu ponovo da ih radim.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od JocY 22/5/2011, 22:57

Kad ides o sopstvenom trosku ne ides na komisiju. Ali zasto ne probati o drzavnom trosku? Sve rezultate mozes prikupiti za najvise dve nedelje, komisije idu sad jako brzo ionako ces morati da ponavljas neke analize. Naravno izbor je samo tvoj ali nemoj biti zastrasena prikupljanjem dokumentacije. Ovo je bio moj prijateljski iskern savet, koji ti naravno ne moras da uvazis Wink
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Xena 23/5/2011, 13:53

Hvala Jocy, mozda i krenem preko fonda, jos sam u dilemi, mislimda cu odluciti kad budem porazgovarala sa doktorkom.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 23/5/2011, 14:00

Xena ::Hvala Jocy, mozda i krenem preko fonda, jos sam u dilemi, mislimda cu odluciti kad budem porazgovarala sa doktorkom.

Mene je ubedjivala da idem preko fonda i rekla "zasto da placas kad sada to sve brzo ide" i bila je u pravu. Veruj mi, bolje da te parice sacuvas za neki lep odmor ili za ekstra bebecu opremu?
Na kraju smo mi ipak placali jer nismo ispunjavali uslove za vto o trosku fonda, i daleko od toga da mi je zao tog novca, Boze sacuvaj, ali ako ti vec ova nasa jadna drzava nudi, samo grabi i ne pitaj.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od dragana76ns 26/5/2011, 08:23

U poslednje vreme,dosta poznanica je ostalo trudnih i to bas zahvaljujuci ovoj klinici. A sto se dr Bjelice tice, na mene je ostavio pozitivan utisak, bio je veoma ljubazan i odgovoran on mi je posle dve nedelje mucenja pronasao pravu terapiju i vratio me u zivot nakon moje cuvene VTO u Sloveniji No
Bridget, ne zameri dr Crnogorac cula sam da je i ona trudna,verovatno je zato i isla na bolovanje...
Srecno svima i da vam novi izbor klinike donese i najvecu srecu Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 523476
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 7 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 34 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu