KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 1 od 34 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od tanjaz 8/1/2009, 21:03

Specijalna ginekoloska bolnica Genesis se nalazi u Novom Sadu, Uroša Predića 4 , tel/fax: + 381 21 549 777 ili +381 21 549 444.
Radi lakseg snalazenja, klinika se nalazi u blizini hotela PRAG.
Klinika je lepo opremljena,osoblje je brojno i ljubazno.

Doktorka Vesna Kopitovic je veliki strucnjak, uliva poverenje i sigurnost.Gleda cinjenice veoma pazljivo, stroga je kod prognoza i dijagnoza, i nikada ne zavarava pacijenta.Ne predlaze metode i intervencije u koje ne veruje i koje nemaju osnova.
Njena pomocnica je sestra Tina.

Postoji jos nekoliko lekara i barem petnaestak sestara,molim da ih doda neko ko je imao sa njima iskustva!

Gotovo uvek je velika guzva u klinici, ponekad se ceka dodatnih sat i po od zakazanog termina.Ja im verujem, i nalazim opravdanje za tolliko kasnjenje, zato sto zaista svima hoce da izadju u susret i sve urade, sto je ponekad nemoguce.
Sestre su veoma ljubazne, ali takodje veoma zauzete!Ponekad sam zbunjena i ljuta na njih, ali svi oni znaju sta rade, i nista se strasno nije desilo, cak i kad ne stignu da mi objasne sve moje nedoumice.
To je tako kod njih,njihova dela govore najbolje, oni su jedna od najuspesnijih nasih klinika, i ja im zato verujem!
Dr Vesna Kopitovic je precizna, tacna,a jedina mana joj je sto ne pamti bas sve pacijente, jer ih dnevno prodje mnogo.
Ja sam odabrala nju, zato sto sam cula samo reci hvale za nju i to je opravdano.
Mada se buduci pacijenti mogu mirne duse opredeliti i za dr Aleksandru, ona je ista skola, i jos plus nalazi malo vise vremena za pacijente.

Molim da svi koji su imali iskustva sa njima dodaju ponesto o ovoj klinici!
tanjaz
tanjaz

Broj poruka : 439
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Kata 9/1/2009, 21:59

Dakle, jedina mana koju znam da ima dr Kopitovic, je to da je cesto van zemlje! Buduci da je strucnjak cesto je pozivaju da ucestvuje na nekim seminarima, pa vam se moze desiti da tada kada je trazite ona nije tu, ali zato mislim da ona svoj raspored zna po par meseci unapred, tako da ce vam reci kad mozete da je nadjete!

Je sam imala tu srecu da me Kopitovicka posle laparoskopije u Betaniji dodelila dr Aleksandri Trninic Pjevic i moram da prijavim da je to trenutno jedini ginekolog u kojeg ja imam poverenja! Prisustvovala sam i scenama posle kojih zene nisu bile zadovoljne njome, ali buduci da sam bila svedok svega, mogu samo da kazem da ima zena i ima zena, raznih fela....

U pravu si za genezis i guzve ali caka je da kad zakazujete termin uzimate neki koji je ranije popodne, posto kako odmice vreme kasnjenja se kumulativno nakupljaju, ali mislim da to nista nije, buduci da i u Betaniji cekate po par sati....

Na poslednjem pregledu ja sam ostala kod nje 50 min i verujte da mi je nacrtala sve do poslednjeg folikula koji se video na snimku, sta god sam je pitala odgovorila mi je...
ako ima jos neko pitanje, samo dajte....
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od medab 8/2/2009, 16:36

Ja sam takodje pacijent klinike Genesis,odnosno dr Kopitovic,ono sto je meni najbitinije a verujem i svim drugim zenicama jeste strucnost a to sam upravo dobila od dr Kopitovic,istina je da doktorka jako zauzeta i da je cesto odsutna ali vredi biti njen pacijent,ja sam radila jednu icsi u Genesisu i nazalost nije uspela,ali sad se spremam za novi pokusaj i ono sto je najvaznije imam jos vise poverenja u dr Vesnu,ono sto je mene odusevilo jeste da vam govori stvari onakve kakve jesu bez nekog uvijanja i pokusava odmah da ih resi.
medab
medab

Broj poruka : 136
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od NINA1 8/2/2009, 21:50

ja sam isto pacijent bila genezisa.radili smo vto prosle godine u aprilu i nazalost nije nam uspelo.dr nam je bila aleksandra trninic - pjevic.sto se tice sestara sve su prijatne.a i dr koji rade tamo,jedino imam malu zamerku kod aleksandre sto smo imali nekih istupanja dok smo radili vto.a to sam cula posle da sto trebali da radimo pre vto.i sto zamalo da nam cak nebude aspiracije.jer sam primala superfakt od 20 dana ciklusa i posle kad sam krenula na stimulaciju sa merionalom nisam imala pre uz od 7 dana.odnosno sam primala 3 merionala 7 dana a bilo je reci kao 10 dana po 3 i da smo cekali taj 10 dan vec bi mi folikuli popucali.jer kad sam otisla 7 dan od pocetka ( jer nam je dr tako rekla jer nerade uz pre 7 dana od pocetka stimulacije) sve bi nam propalo.jer kad je videla da imam prvo na desnom jajniku puno malih folekula samo je rekla nastavljamo dalje da merionalom .i kaze ajde da proverimo kako je stanje na levom kad ona u momentu aaaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuuuuuuu (a ja se upalsila da nije sad nesto uredu) kad ona ma kakvi ti moras da primis odma ujutru stop inekciju ili nam sve propada.a ja sto kad ona tebi su folekuli gotovi da popucaju jer su vec od 15-22mm.i da nebi izdrzali sutra ako primim merional.
a i kad smo otisli na et cekali smo u sobi 3 sata da dodju po mene da bi mi vratili moje mrvice.
ali svejedno opet mislimo da se obratimo u genezisu kad budemo isli sledeci put za vto.jer mi nemozemo da idemo zbog azospermije preko drzavnog fonda
mozda nije ovo mesto da se zalim zbog tih malih propusta ali eto da i tima nekog negativnog komentara u vezi dr.imate moj dnevnik na kolevci pa mozete da procitate sva moja iskustva da ne prepricavam sve.
jedino da kazem da je dr aleksandra inace jako prijatna i ljubazna osoba da se sve da ti objasni i da nacrta u detalje da ti objasni sta ce se desavati i kad.
ali sad posle prvog i skustva i ovih sa foruma za 2 cu biti naoruzana sa vise pitanja i nadam se sa vicim optimizmom da ce biti uredu
samo se boljim jos jednog neuspeha zbog mm jer je jedva podneo neuspeh i cak mi sad nekad u sali kaze slobodno mozes da ides i da se razvedemo ako oces.ali ja necu da cujem to,cak sam i za soluciju ako nam neuspe da idemo na usvaljanje da bi imali neko cedo da mu se posvetimo zajedno.da ga volimo i mazimo do kraja nasih zivota
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od medab 8/2/2009, 23:19

Draga Nina,normalno je da svuda ima nekih odstupanja ali to je jednostavno tako,teska je ova nasa borba a dr jednostavno nemaju vremena da nam se 100% posvete sto i mene malo nervira,i ja sam se sad nauruzala pitanjima za sledeci pokusaj,sto se tice odustajanja to nikako draga,bodri svog muza i hrlite u nove pobede i sigurno cete doci do cilja,i mm je tesko podneo prvi neuspeh ali nesmemo ocajavati,jednostavno nemamo taj luksuz da klonemo jer nas nasa deca cekaju,kada ti planiras ponovo da krenes u postupak?
medab
medab

Broj poruka : 136
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mala parizanka 5/8/2009, 17:42

Pa hajde da i ovde pridodam svoj glas Wink
Svoju prvu IVF sam radila u Betaniji,kod dr Alexandre Trninic-Pjevic,ali tu je bila dr Kopitovic,also,i dr Nada Tabsh,reproduktivni mikrobiolog,dakle novosadska ekipaza VTO . Bila sam u nacionalnom programu,u junu,Beta-<1 ,tako da i pored -ishoda,samo rechi hvale za ekipu,jer sam se osecala sigurno uz njih,shto mi je danas teshko postici. Ako prirodni radovi ne urode plodom,svakako ce i druga VTO biti kod njih,sada kod dr Kopitovic,jer je moja dr verovatno vec na porodiljskom Very Happy
Ako ima neko neko pitanje,neka pita slobodno,tu sam Wink
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mamica:) 25/12/2009, 14:46

Dugogodisnji sam pacijent dr. Kopitovic i ono sto mogu da kazem za nju jeste samo reci hvale. Prvenstveno je dobar strucnjak i profesionalac. Nikada nisam otisla od nje a da nisam bila zadovoljna sa njenim radom, ume da razgovara sa pacijentom, da objasni i ono sto je najvaznije jeste da ne daje lazne nade Genesis - Novi Sad- Iskustva 42399 .
Medjutim, ono na sta imam zamerku jese organizacija u GENESISU. Smatram da za novac koji uzimaju od pacijenata treba da pruze vise profesionalizma, kada ovo kazem prvenstveno mislim na medicinske sestre. Ja razumem da svako ko radi i gresi ali ne dopustivo je da se m. sestra ponasa nadmeno i neodgovorno prema pacijentu koji u klinici ostavlja hiljade eura Genesis - Novi Sad- Iskustva 355228 . Npr. sestra Tina je poznata po tome sto se danima ne javlja na tel. iako dr. Kopitovic insistira da se i za najmanji problem informisemo. Takodje, ne zamislivo je da jedna takva klinika nema psihologa( sto je u svetu jedan od uslova da bi se ginekoloska klinika bavila VO) koji bi psihicki pripremio pacijente. Ne znam da li je to propust same vlasnice klinike dr. Crnogorac ili su u pitanju neodgovorni i drski radnici koji sebi previse dopustaju. Mislim da trebaju da se ugledaju na profesionalce poput dr. Kopitovic i dr. Trnanic!

mamica:)

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Orline 25/12/2009, 19:54

Mamice, dobrodosla Genesis - Novi Sad- Iskustva Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 28/12/2009, 11:52

Mamice potpuno se slazem sa tobom. 23.10. sam bila na konsultacijama sa suprugom kod dr Kopitovic i ostavila je izuzetan utisak na nas. Nisam se bunila sto sam zakazan termin cekala blizu 2 meseca jer za takvog strucnjaka vredi cekati, a i nazalost, sve nas je vise sa istim problemom.... Predlozila mi je jednodnevnu dijagnostiku u Betaniji, TVL i histeroskopiju kako bismo imali potpun uvid u sve pre nego sto krenemo sa procesom VTO. Odmah u oktobru sam zakazala Betaniju 22.12. i zvala Genesis gde me je sestra stavila na spisak 25.12. Zamislite mog soka kada sam se 25-og pojavila u Genesisu, ocekujuci da ce mi dr Kopitovic dati neka pojasnjenja nalaza sa histeroskopije i da cemo se dogovoriti da krenemo u postupak, a docekala me je nasmejana sestra sa pricom kako dr nije tu, kao primice me neki drugi ( zaboravih ime).... I sta sad? Nista, zovem danas da me zakazu za februar!! Genesis - Novi Sad- Iskustva 355228 Nikakvog izvinjenja, a da ne pricam o tome da nisu ponudili da me `ubace ` ranije, jer Boze moj, u januaru nema mesta! Mozete zamisliti kako sam poludela, a mm je izjavio kako se oseca kao kreten. Zaista bi trebali da povedu racuna o sestrama i osoblju jer je nemoguce da nisu znali ranije da dr Kopitovic nece doci 25.12. jer zena slavi Bozic tada, a ne radi u Genesisu 2 meseca vec godinama!
Kutanke, veliki pozdrav!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Struzzo 30/12/2009, 08:13

Zoko, dobrodosla na Kutak... Genesis - Novi Sad- Iskustva 338438
Ako ti je za utehu, u skoro svim nasim klinikama za potpomognutu oplodnju, ti kao pacijent najvise komuniciras sa sestrama, a mnoge od njih umeju biti nedovoljno ovavestene (ali ti to ne bi priznale, nikad), bezrazlozno nadobudne ili prosto "nadrdane", pa ti, ako tad naletis na njih, otprilike to postane i tvoj problem... Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes
Cast izuzecima, takvih sigurno ima i na Genesisu...
Ja sam bila dugo pacijent dr G. Ivanovic i sad dok cekam termin u Mariboru, razmisljam gde bih mogla ici...Meni upravo zbog te prezauzetosti, a koja je jedan od razloga koji me je udaljio od moje dosadasnje doktorke, vise se svidja ideja da idem kod dr Aleksandre Trninic, a ne kod Kopitovke, iako je ona nesumnjivo vrlo strucna.
Neko je pomenuo da je nezamislivo da jedna takva klinika nema psihologa...Slazem se. Ali nema ga nijedna klinika za potpomognutu oplodnju u Srbiji. I nazalost, u ovoj nasoj zalosnoj zemljici mnogo toga je nezamislivo da postoji ili ne postoji.
Pozdrav... Genesis - Novi Sad- Iskustva 275568
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 30/12/2009, 11:14

Struzzo, hvala na dobrodoslici Genesis - Novi Sad- Iskustva 275568
sto se tice tvog premisljanja, nisam sigurna da ces kod dr Trninic Pjevic doci pre na red iz razloga sto se u avgustu porodila i na klinici provodi nekoliko sati dnevno... U svakom slucaju, a sudeci po postovima mnogih Gocinih pacijenata sa ovog i drugih foruma, mislim da ce ti dr Trninic biti dasak svezeg vazduha jer je veoma blaga, prijatna i objasnjava sve sto te zanima u sitna crevca. Sta god da odlucis zelim ti puno srece pa da ti Maribor ne zatreba! Genesis - Novi Sad- Iskustva 951205
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 8/1/2010, 10:01

Zvali su me 31.12. iz Genesisa i rekli da dr Kopitovic nece raditi u januaru i da ce me staviti na spisak za februar. Da li neko zna sta se desava? Takodje, cula sam da nije vise vodja tima u betaniji, vec je to sada dr Bujas.... Bas me zanima zasto? Ako neko ima kakvu informaciju neka javi.
Pozdrav svim devojkama!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Simona 9/1/2010, 08:13

Struzzo,
u Jevremovoj ima psiholog, ne znam detalje, nisam bila...

Sto se sestara tice slazem se, i ja u Jevremovoj komuniciram sa njima. Jednom mi se desilo da u 5 min jedna kaze jedno a druga drugo... Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes Postupila sam onako kako je meni bilo logicno... Ali dok sam bila u Befesu mnogo vise sam komunicirala sa doktorkom a bila je jedna sestra pa je pamtila sta mi govori. To (vec napisah negde) je razlika malih i velikih klinika...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Struzzo 9/1/2010, 09:30

Simona ::Struzzo,
u Jevremovoj ima psiholog, ne znam detalje, nisam bila...

Bravo za Jevremovu! Genesis - Novi Sad- Iskustva 729680 Nisam znala...Meni bi vrlo znacio razgovor sa psihologom posle trece vantelesne, ma znacio bi mi i razgovor i sa mojom doktorkom...nazalost, imala sam samo brzopotezni telefonski razgovor od 30 sekundi sa nezainteresovanom sestrom... Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes

Zoko, ne znam sta se trenutno desava sa Kopitovickom, ali i ja sam cula da je nju jako tesko uvijati...Zato sam letos imala konsultacije sa Trninickom...i u pravu si, mnogo je drugacija od Goce i tad je sa mnom pricala 40-ak min, sve u detalje...prija mi to za promenu. Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_biggrin
Ona inace, uveliko radi...Mala parizanka je kod nje radila IVF u decembru.Znam da je u Genesisu svaki dan u podnevnim casovima.
Samo jos treba da ubedim MM da do NS nije cimanje kako on tvrdi... Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 9/1/2010, 11:54

Struzzo, dr Trninic radi samo par sati dnevno i ne prima mnogo novih pacijeneta. Parizanka je vec radila kod nje IVF, pa ju je i sada vodila kao staru pacijentkinju. Nemam nista protiv nje i sigurno mi je ona jedina opcija za zamenu Kopitovicke, ali kad sam vec krenula kod dr K. ( konsultacije i histero) nastavicu pa sta bude. Svakako necu cekati doveka.
Odakle si? Pozdrav! Genesis - Novi Sad- Iskustva 582639
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mala parizanka 10/1/2010, 18:44

Evo me opet...posle neuspeha...kao i proshli put. Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes
No-shta je tu je.
Zoko- Genesis - Novi Sad- Iskustva Lol dobro nam doshla!!
Nemam rechi za tu zbrku oko dr Kopitovic...i ne treba doveka da chekash,vec da grebesh do Kopitovicke,jer u nju imash poverenja.Pusti priche koje valjaju med.sestre,nek ti dr kaze da ne radi,ili nek te otvoreno odbije,pa onda da pravish planove za dalje.Ovako,neka se njihovi lichni sekretari ne uzivljavaju mnogo,i ti se ne primaj mnogo na to Genesis - Novi Sad- Iskustva 275568 Ti si moja pumica,znash to.
Nego,dr Trninic - Pjevic radi punom parom,iako se porodila u avgustu.
Struzzo,ona krajem januara,tachnije,u februaru se vraca i u Betaniju,jesi li znala to?Samo napred mila,ja navijam za vas.Ja cu i sledeci postupak kod nje,a ako ni 3. ne opali...onda razbijamo maler i menjamo kliniku...
Struzzo,dokle si dogurala?
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 11/1/2010, 11:28

Znam Genesis - Novi Sad- Iskustva 275568 jarcice moja.

Sta mislite, da li je rano da danas pozovem da pitam da li su dobili raspored za februar? Bez obzira sto su reli da ce me zvati, opet se bojim da me ne zaborave...
pari, pretpostavljam da ces iskoristiti ovaj drugi besplatan pokusaj? Planiras uskoro? Ljubim te.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Struzzo 11/1/2010, 11:48

Zoko, ja sam iz BG-a.
Javljam vam kad budem znala sta i kako...Paris, aludiras na Betaniju i besplatnu...ne znam da li ja mogu da biram...a samim time, pre cu da platim i nadam se boljem tretmanu...(sto nazalost, nije pravilo Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes )
Cmok i pozdrav... Genesis - Novi Sad- Iskustva 338438
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mala parizanka 11/1/2010, 16:31

Evo me...
Zoko,znash me Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_rolleyes ,i znash da cu ti reci da zovesh-a ne da cheskash poziv,jer sumnjam da ce ga biti...rano je sad,jer mislim da su na godishnjim,nemam info,ali pretpostavljam,praznici,pa godishnji.Zovi krajem meseca,tad cu i ja svoju dr .
Struzzo,ne aludiram na besplatan drugi pokushaj-jer znam tvoju sit.vec kazem apro po Zokine priche da Trninic-Pjevic radi samo par sati-tako je bilo u pochetku,ali kad ima aspiraciju ili IUI,ili ET,bila je po ceo dan u Genesisu,a ja navodim Betaniju i njen start,shto znachi da se vraca punom parom,i u drzavnu instituciju.
Ja hocu drzavni iskoristiti,jer mi je to predlozila,i misli da cu sigurno moci u Betaniju,kao i 1.put,ali ako me nateraju u Bg,i ponude shta oni hoce-odustajem od besplatnog-sigurno.
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 12/1/2010, 13:56

Zvala sam juce. Javila se sestra ( znaci poceli su da rade) i rekla da jos uvek nemaju Kopitovickin raspored za februar i da pozovem za nekoliko dana. Zvacu ponovo u petak.
Pari, ja sam se poslednja dva puta iznenadila kada su rekli da ce me pozvati - i stvarno me pozvali. Ali i razocarala onda kada nisu zvali da kazu da dr nije tu i hteli da me utrape dr-i Crnogorac, a imala sam zakazano. U svakom slucaju ja sam nestrpljiva i necu cekati sigurno njihov poziv.
Kraj meseca takodje necu cekati jer pocetkom februara ispijam drugu kutiju Microgynona i necu da zapocinjem trecu bez potrebe, vec hocu pre toga da se vidim sa dr i dogovorim sta dalje....
Devojke, kako god odlucite, puno srece, trebace nam!
Genesis - Novi Sad- Iskustva 679696
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mala parizanka 12/1/2010, 14:07

o.k. opet je neki pomak...zaboravila sam da si na mikroginonu,i da su tvoji rokovi ogranicheni time.
Srecno,nadajmo se da ce do petka imati raspored!! Genesis - Novi Sad- Iskustva Icon_biggrin
nalaz ti josh nije gotov?
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 12/1/2010, 15:50

Opet ne mogu da dobijem Betaniju, niko se ne javlja.
Uf, samo da vec jednom pocne nesto da se desava. Sumnjam da ce me odbiti za VTO, kad im mahnes parama ispred nosa, svi tesko kazemo NE.
Ljubac jarcice moja!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mala parizanka 12/1/2010, 19:55

Dusho,pa nema razloga da te odbiju-ti mlada,sve o.k.,njegov nalaz malo loshiji,ali nishta shto bi im pretilo neuspehom,a Boga mi,moraju se malo dokazati bolje...neshto mi se chini da ni januarska tura-tj.decembarska nije bila plodna...
mala parizanka
mala parizanka

Broj poruka : 1533
Godina : 46
Location : 015
Datum upisa : 05.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od MILICA77 16/1/2010, 11:52

Zoko 83 , jesi li zvala Genezis?
Pozdrav svim curama

MILICA77

Broj poruka : 16
Datum upisa : 14.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 16/1/2010, 16:31

Cao Milice, dobrodosla! Genesis - Novi Sad- Iskustva 338438
Jesam, zvala sam juce i sestra koja se javila mi je rekla da dr Kopitovic jos nije donela svoj raspored za februar. Iako sam na spisku kod Tine, i ovoj sestri sam ostavila br da mi se javi, za svaki slucaj. Do sada su se uvek javljali kada obecaju, nadam se da ce i sada biti tako...
A ti? U kojoj si fazi?
Pozdrav Genesis - Novi Sad- Iskustva 237612
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 34 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu