KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 12 od 34 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od cicsa80 24/1/2012, 21:37

Likoli, Biksi je uputila AndyM gde moze dalje da nam pise. Samo se zatrpavaju teme i ne mozemo da se snadjemo posle. Olaksajte starim i novim clanovima. Nema ljutis.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Bebe1 21/4/2012, 22:53

Moje iskustvo sa dr Crnogorac je fantasticno. Toliko je posvecena pacijentu, ljubazna i strpljiva da smo mm i ja ostali fascinirani njenim pristupom. Kao i svaka zena poslije vise neuspjelih pokusaja imas na hiljade "glupih " pitanja, ali nas je doticna ispostovala i hvala joj na tome. Jos uvijek nemogu u postupak jer sam skoro radila, ali samo njoj cu da povjerim "pravljenje" nase bebe, jer je jedna od rijetkih koja mi je vratila vjeru u dr. Sve je to individualno ali morala sam svoje misljenje da iznesem.

Bebe1

Broj poruka : 6
Datum upisa : 04.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 27/4/2012, 16:30

marija47 ::a ja sam mislila da sam izmislila toplu vodu Embarassed , i h znajuci da ova stranica postoji tamo u nasem kutku sam pisala svojim prijateljicama, NAPROSTO SAM MORALA evo copiracu svoj tekst kao skroman prilog u znak zahvalnosti GENESISU


lezim i razmisljam koliko coveku znaci lepa rec, topao osmeh smireni ton.kada sam svojoj dr , u malom gradu rekla da zelim bebu pogledala me je prteko naocara i pitala bez trunke emocije sta ste cekali do sada, znate li kako je mala sansa za to a o riziku i da ne govorimo.sutradan sam promenila odabranog lekara..sledeci razgovor je bio sa dr. Trninic-Pjevic, njen osmeh topao glas, njen stav i njene oci su govorile da ne ocekujemo nemoguce ali ako imalo nade postoji sama njena pojava je obecavala....kada je stigao prvi + rezultat i kada je krenula da me bodri i hvali moje poljuljano samopouzdanje je poraslo do nemogucih granica.nisam je mnogo zapitkivla -samo sam joj verovala i odgovorno slusala....kad sam stigla u genesis nakon 47 god lutanja po belom svetu milion pregleda po raznim bolnicama sto sama sto sa decom, bila sam ,blago receno sokirana.toplina, usluznost, ljubaznost i iznad svega iskrena zainteresovanost za vas , higijena, pozitivna energija lelujale su celom klinikom.posteno sam platila njihove usluge, ali posteno sam placala i mnogo puta pre ove klinike i nigde nisam dobila takav profesionalizam, ako postoji ocena za njih , i moja dr i Genesis dobijaju najvisu ocenu,
hvala im sto se osecam vrednom sto se ne saginjem na salterima, hvala sto nam daju veru da medecinsko osoblje radi u sluzbi coveka u svakom pogledu
morala sam ovo podeliti sa vama kao preporuku i kao savet da ako nemate dobar kontakt sa vasim lekarom odmah idete dalje jer pola snage do uspeha nosite vi a pola vam daje strucni tim oko vas
I SADA KAD SAM PROCITALA VASE PISANIJE SADA JOS POTPISUJEM TEKST KOJI JE IZASAO IZ MOGA SRCA
MARIJA
ja se spremam za vto u genesisu pa citam iskustva............daju mi snagu i nadam se kopitovicki
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 27/4/2012, 19:11

dali mi neko moze reci koliko kosta vto u genesis n sad ...i kakav im je protokol? mislim,dali tj koliko im se krecu cene analiza....posto bi najbolje bilo raditi analize kod njih i poceti sa vto.....molim ako neko nesto zna o tome neka me obavesti....hvala
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od jaca*caca 27/4/2012, 19:25

Caos Brbljiva! Ja ti mogu reci da IVF kosta 1680 eur a ICSI 2000 eur. To je cena postupka bez terapije,koju mozes da nabavis sama,kupujuci u nekim od apoteka,a mozes i tamo kod njih da dobijas terapiju,mislim njihove hormone koje kasnije platis dodatno. E sad,ja nisam nikakve analize radila tamo,imala sam neke od ranije koje sam radila u drzavnim labaratorijama i ordinacijama,osim kolposkopije,koja me je kod njih kostala 5.000,00 din. Na kakve si analize mislila?
Ja imam samo pozitivna iskustva vezana za Genesis,tako da zelim i ti da se tamo osetis prijatno i dodjes do ostvarenja svojih snova. lol!
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 27/4/2012, 19:54

posto sam ja radila vto pre god dana u nisu,i izgubila dvojke u 8 nedelji....ja bi sada morala da odradim sve nalaze iz pocetka.volela bi sve u njihovoj ordinaciji da odradim,pocevsi od hormona,uz,briseve bakterije itd....to mi je najbitnije a sumnjam u moju drzavnu bolnicu ,da bi mi to dobro odradili.nebih htela da rizikujem,posto od svih tih nalaza i zavisi sam proces vto
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 27/4/2012, 19:59

inace moj dragi ima oligospermiju 1,pa varira spermogram.....tako da bi i to kod njih radila ...spermogram,spermokultura.....i sve pre toga navedeno...meni su rekli da je vto u genesisu 1800e,a kada sam pitala koliko bi me max kostale inekcije(sve zavisi od mojih nalaza i hormona,to znam)...rekli su da je mah 1500 inekcije......pa se sada raspitujem koliko bi me analize pre procesa kostale kod njih...da bi mogla neku racunicu otprilike da svedem........ cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ananana 28/4/2012, 23:53

Hormone mozes kupiti i u Madjarskoj, u Segedinu ali opet zavisi koja vrsta se prepise,... ali znam da je moja drugarica kupila tamo po njihovoj preporuci i cela terapija je izasla oko 300 eur. Oni joj rekli da kupi tamo kako bi ustedela.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 2/5/2012, 20:42

bila bih ti zahvalna kada bi mi dala neke podatke o tome gde ih je kupila u madjarskoj,,,adresu,,,br tel,,,mesto.....bilo sta od toga! molim te. meni su rekli da bi me ovde kostale inekcije max do 1500 e! ne mogu da verujem su tamo samo 300 e............molim te saznaj mi neki podatak..... Embarassed
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 2/5/2012, 20:44

ananana ::Hormone mozes kupiti i u Madjarskoj, u Segedinu ali opet zavisi koja vrsta se prepise,... ali znam da je moja drugarica kupila tamo po njihovoj preporuci i cela terapija je izasla oko 300 eur. Oni joj rekli da kupi tamo kako bi ustedela.
nadji mi br tel ili adresu te apoteke.....bila bih ti zahvalna Rolling Eyes yes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ananana 5/5/2012, 23:33

Pitacu,...mislim da je apoteka u marketu CORA
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lilins 12/5/2012, 14:27

Evo, da se i ja priključim.
Čekam na juli za VTO u Genesisu. Od terapije sam dobila Merional, Puregon, Orgalutran i Primolut. Sad sam trenutno u fazi zivkanja apoteka i traženja najjeftinije varijante. Znam za Irisfarm u NS ali ne mogu da ih dobijem.
Bila bi mi jaako korisna info o apoteci u Segedinu (ime, cene, tel i slično) ako neko zna. Ne znam ni da li se isplati ići u Mađarsku??
Hvala i pozdrav!

lilins

Broj poruka : 20
Datum upisa : 12.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 12/5/2012, 14:49

cula sam i ja za jeftine hormone u segedinu,oko 300 e kaze jedna forumasica,ali jos nisam dobila nijedan br tel ,,,i ja sam isto trazila od nje sve te podatke ali nista.....ako cujem nesto,javljam ti
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ananana 13/5/2012, 23:00

Nemam telefon ni adresu za apoteku u Segedinu, treba otici licno, ima par apoteka kazu. Jedna je u marketu Cora i ima nekih po centru.
Ova apoteka u kojoj je moja drugarica kupovala, odnosno njoj je tata kupio, je negde u centru.
Ako jos nesto saznam javicu.
zavisi sta vam treba, odnosno koja vrsta inekcija. Inace znam i da treba recpet od nasih lekara, bez njega ne moze. Bilo kakav papir na kome pise sta vam treba sa pecatom i potpisom lekara, to uvazavaju.



ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lilins 14/5/2012, 13:25

Hvala puno, i ovo je već neka informacija. Posebno ovo za recept, ja sam mislila da ne treba.

lilins

Broj poruka : 20
Datum upisa : 12.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Kamilica 15/5/2012, 22:57

Jel radi Genesis prirodnjake, i ako radi koliko košta?
Molim, ako neko zna.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 16/5/2012, 10:14

Kami, iskačem bezveze, ali mislim da radi, i da su dosta skuplji od Jevremove...čini mi se da mi je Deni svojevremeno rekla, a i pisala o tome. pošalji joj p.p.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Kamilica 16/5/2012, 20:05

Hvala osmeh srce
Pozvaću ih pa ću pitati, i rešeno.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ananana 17/5/2012, 23:33

Jesi pitala Genezis za prirodnjake? Sta kazu?
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 21/5/2012, 22:11

Ovo je danas postavljeno na njihovom facebook profilu. Postavila sam pitanje da li imaju podatke o broju iznetih trudnoca.

U 2011. Godini u GENESIS-u je uradjeno 475 aspiracija od toga kod 22 zene nije nadjena celija (vecina sa jednim folikulom) dok je kod 10 nije radjen transfer (vecina sa jednom do dve celije) Od 453 kod kojih je nadjena celija: 278 je IVF i 160 je ICSI metoda oplodnje. Ukupna stopa trudnoce za sve starosne grupe: 45.9%
Stopa trudnoce ispod 35 godina: 65.3%
Stopa trudnoce izmedju 35 i 39 godina: 38.8%
Stopa trudnoce iznad 40 godina: 17.6%
Stopa trudnoce sa metodom IVF za sve starosne grupe: 47%
Stopa trudnoce sa metodom ICSI za sve starosne grupe: 45%
GENESIS stopa trudnoće po embrio transferu embriona dobijenim korišćenjem spermatozoida dobijenim TESA/ICSI metodom za period januar-decembar 2011. iznosi 47.1% ukupno za sve starosne grupe.
GENESIS stopa trudnoće po transferu embriona u stadijumu blastociste za period januar- decembar 2011. iznosi 68.7% ukupno za sve starosne grupe.
GENESIS stopa trudnoće po cryo embryo transferu za period januar- decembar 2011. iznosi 38,6% ukupno za sve starosne grupe.
U 2010. godini u GENESIS-u je uradjeno 282 embrio transfera sa ukupnom stopom trudnoće 45%, od toga 24% je finansirano od strane “Republičkog zavoda za zdravstveno osiguranje“ sa ukupnom stopom trudnoće 53%.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lilins 22/5/2012, 12:36

Ovo baš dobro zvuči. Ali i mene interesuje kada oni beleže trudnoću, nakon samo jedne bete pozitivne ili nešto kasnije? Jer i inače ima baš puno biohemijskih, zato kažem...

lilins

Broj poruka : 20
Datum upisa : 12.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 22/5/2012, 15:39

Lilins, to je razlog zasto sam im i postavila to pitanje, jer po procentima bih rekla da pod "ostvarenom trudnocom" uzimaju u obzir prvu pozitivnu betu. A to nikako nije realno stanje. Ne bih da lupam, ali bih ja ove procente prepolovila.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od ciklama 22/5/2012, 16:14

Ovo previše dobro zvuči!

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Zoka83 25/5/2012, 11:54

https://www.youtube.com/watch?v=V3BaO48NNMc&feature=youtu.be

16.maj 2012.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 25/5/2012, 17:39

KONACNO SAM VIDELA KO JE KOPITOVICKA! HVALA TI c
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 12 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 34 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu