KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genesis - Novi Sad- Iskustva

+119
Zmajuška
Daca Djuric
Maja89
Petraa
sunny.tp
Sirijus
BabyBear
mimi85
Tebi
aurora
DonaMona
lilyt
Jeka1984
LAJTOP
*Titi*
HappyGirl
zlatica
ncoka
PalcicaBg
tiki89
libra35
Andja111
Sanjci87
Mika
nina :)
harper
nj sa 92
natural123
Malena88
pluton1
Bubamara
SoJa
lela1984
Maja.Bojan
mamadabudem
Sofija Veks
Smrdica
bezdan
d77
OKacica
fight&faith
bundevica
saska1
vesna060176
noja
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
bak
strumfetica
Botox
leptirko82
bubi80
missile
REAANITA
libertte
maus
KoMetaK
vlajakg
Gral
lekica
menora72
Erata
makica84
bibi.libi
tetreb
LaFolie
darija79
ninica2
medolino
ciklama
Kamilica
lilins
jaca*caca
sareni leptir
Bebe1
cicsa80
marija47
red
AndyM
ananana
Mlata
vanjaq
dragana76ns
JocY
bridget jones
Xena
fenix
BiKsi :)
mikicapedja
Likoli
Dacaa
Aida
djole42
Melina
Sanjaa
traveler81
viktorija
Cupava
SannI-AlL
dr mali pariz
Deni
vašar
Marija86
stasa 85
nolinica
nabla
acagerilac
anna
MILICA77
Simona
Struzzo
Zoka83
Orline
mamica:)
mala parizanka
NINA1
medab
Kata
tanjaz
123 posters

Strana 22 od 34 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Sledeći

Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od mamadabudem 6/5/2014, 14:43

I to što kažeš, zvaću ih....
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 6/5/2014, 16:44

missile ::
sareni leptir ::
proces bilo koja metoda je zvanicno 2000 e sa hecingom 
ukoliko se placa u dinarima onda je cena 246 400 a hecing je 28 000 din .

Ne, nego 2000 EUR + 200 EUR za AHA. U dinarima si dobro napisala.

MiMajselfEnd Aj, zovi ih na njihov zvanicni telefon, lepo pitaj sta te interesuje, oni su tu zaista korektni i usluzni i sve ces cene dobiti tacnije nego da sad neko ovde nagadja i priseca se. Ali, racunaj na 120 000din + AHA ako rade jos 200EUR.
tako sam i ja mislila ,ali sa bila prisutna kada je jednom paru receno ,tu ispred mene da je sve sa hecingom 2000 e ...a meni se cini da je emni ranije receno da je 2000 plus 200 e hecing ,tj 2200 e ..zato sam ostala zbunjena kada je ovom momku receno tako ,par je bio iz subotice .e sada,
ima br tel ,pa se moze lepo nazvati i pitati genesis.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 10/5/2014, 14:21

Pozdrav cure, vec dugo sledim sve teme na kutku, ali do sad gotovo nikad nisam nista pisala o bilo cemu... Posto je ovo tema za Genesis, mogu i ja pisati o nasem iskustvu na ovoj klinici... Mi smo vec 5 godina u braku, a 4 se borimo se sterilitetom. Moj suprug ima azospermiju, pa smo gotovo na svim klinikama i svih doktora kod koih smo bili da potrazimo resenja za naseg problema, gotovo nas ispratili bez istog. Na kraju, po preporuci jedne nase prijateljice otisli u Genesis gde su nas srdacno prihvatili i rekli da nam mogu pomoci. I stvarno su nam pomogli... Sve je bilo super, sve nalaze ok, suprug je odlicno odreagovao na terapiju pri sto nasli su materijal potreban za VTO u samom uzorku bez potrebne punkcije i slicno, meni su aspirirali 6 jajnih celija i sve je bilo super... Posle 3 dana vratili su nam 3 embriona u odlicnom razvitku od po 16 deoba... Doktorica Crnogorac je bila odusevljena svega, embrionima, ispunjenjim uslovima za ET, sve je bilo super... normalno sve sem BETE koja je posle 12 dana bila negativna... Eto, sve je zavrsilo dok smo se okrenuli i neznam sta da kazem. Imam sve pohvale za kliniku i za doktoricu Crnogorac, za sav personal koi tamo radi, ali uzrok neuspesnosti VTO i pored svih idealnih uslova nemogu da shvatim... Ima li ko sa slicnim iskustvom? Rade li se kakvi drugi nalazi da se trazi uzrok neuspesnosti BETE ili sve je to sudbina?

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 10/5/2014, 16:44

maja .imas temu ovde -DODATNE ANALIZE _ pa pogledaj ..neznam sta si sve radila od analiza ,ali pogledaj i ostale teme ....
 moze biti svasta uzrok ....pa i sama priroda ,eto meni ubecene tri  blaste -pa me sve hvata strah iako je jako velika uspesnost sa blastama ,bar tako kazu .
jesi li radila ogtt sa insulinima ,jesi li posetila hematologa ,imunologa ,jesi li radila histeroskopiju? 
  ja sam shvatila da su ove analize medju bitnijim ,osim briseva ,jesi li radila sveze nalaze na viruse ...
  jel pije tvoj mm neke vitamine za azospermiju ,imas temu i o tome ,pa se baci na citanje ....
zelim ti srecu ,javice se jos koja cura sa nekim dodoatnim savetima .... Very Happy  Very Happy  Very Happy
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 10/5/2014, 18:36

Sto se tice pomenutih nalaza, sve je odradjeno, od TORCH, do histeroskopije.... sve je ok. Mm je pio sve postojece vitamine i primao Merional i to je dalo pozitivne rezultate...u svakom slucaju, ko zna...

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Likoli 10/5/2014, 21:16

Majo, ne gubi nadu, bice sve ok, i mm ima azo pa evo uspelo je....
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od missile 11/5/2014, 00:29

Majo, naravno da je moguce da je beta neg. i pored svih idealnih uslova. Dr nije madjionicar. Mm i ja nemamo fizioloski nikakvih problema, pa nece beba. Verujem u dr Crnorac do kraja, a ako i nama bude neuspesno, to ce znaciti da nismo imali srece i to jeppsve.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 11/5/2014, 10:00

missile,ja mislim  da ste sada na pravo mestu i da ce biti  beba  beba guze ! 
 obzirom da nemate nikakvih problema ,mada ko sto kazes ni to nije merodavno u vto procesima ,ja licno mislim da niste imali savresen tim lekara  oko sebe ....mada je i sreca malo kljucni faktor...ali Genesis ce ti doneti srecu ,videces !srecno !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 12/5/2014, 10:45

Pozdrav cure, hvala na razumljevanju i podrsku, u globali znam da je svaka VTO gotovo jednakva na lutiju, ali eto, pitanja zasto i kako uvek postoje... mi verujemo u dr Crnogorac i citav njen tim, naravno, cak i sledecu planiramo kod nje da radimo, pa Boze moj, nemoze se nista protiv prirode i Boga.... zelim svima vama srece, Leptiricu drzim fige za pozitivnu Betu, missile glavu gore, bice sve ok, Likoli, uzivaj u svoje ljepe dane... pozdrav svim ostalima

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 24/5/2014, 21:18

Zna li neka koracaljkica tacnu cenu prirodnjaka u "Genesis-u",listala sam ovde na forumu,ali nadjoh cenice samo za stimulisani.Neka mi kaze neka ako zna za prirodnjak.Pozdrav!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 24/5/2014, 21:21

Sad nadjoh,120 hilj. plus AHA ako treba jos 200 eura.Mozda cu i ja uskoro biti "Genesis" trudnica.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 25/5/2014, 11:50

aha je 28 000 din .a u evrima neznam..
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 25/5/2014, 11:59

Ok,znaci,standardne cene,kao i svugda,AHA je u Pragu 300 eura,tako da mu ovde dodje malo jeftinije.Ali,videcemo u kakvom ce stanju biti moja jajna cel.,ako je bude uopste i da li ce moci i trebati da se radi hecing kod nje.Hvala.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Maja.Bojan 31/5/2014, 20:03

pozdrav drustvo, ima li koga, desava li se sta kod koga.....

Maja.Bojan

Broj poruka : 13
Datum upisa : 05.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 31/5/2014, 20:04

Maja.Bojan, desava se, ali sva desavanja pisemo na koracima, pridruzi nam se: https://kutak.forumotion.com/t2878p510-korak-po-korak-na-putu-do-bete#493994
Ili na klub 38+.
Ovde je samo za najvaznije informacije vezane za Genezis, kako bi nam forum ostao pregledan.  Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od missile 5/6/2014, 22:10

Mordm da kazem nesto pre bete, da ne bi uticala na utiske o bolnici.

Doktorka Crnogorac - divno stvorenje, pozitivna, vedra, prijatna, NEsujetna (znaci inteligentna i strucna), odlican strucnjak. Pripremila me je ODLICNO za postupak, et sam zahvaljujuci njoj docekalazdrava, endometrijum bolji nego ikada, ciklus mi je natempirala u dlaku bez kontraceptiva. Naravno da sam imala pitanja i neko svoje misljenje. Ipak, potpuno joj verujem i svaki detalj koji je savetovala sam poslusala.

Dr Mitic, pa embriolog, pa doktorka anesteziolog, sjajna ekipa. Ne bih menjala za drugu bolnicu, ukljucujuci i PFC.

Sestre, i one su sasvim u redu.

Ako uspe, super. Ako kojim slucajem ne uspe, opet cemo na jesen kod nje.

Ukupni troskovi, ICSI, AHA, hormoni i ostali dodatni lekici, kostali su manje od 3000 evra, koliko sam dala Radulovicu. A dobila i hecing za te pare, o kome u Jovanovoj i ne razmisljaju, jer embriologa i nemaju.

Uskoro bi trebalo da rade i monitoring embriona, jedini u Srbiji.

Mnogo zena iz Beograda odlazi tamo, posebno zene preko 40 god, i dr Crnogorac je uspesna u tim slucajevima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od SoJa 5/6/2014, 23:09

missile ::Mordm da kazem nesto pre bete, da ne bi uticala na utiske o bolnici.

 lol! lol! lol! lol! Zato što si  queen love 
Uskoro ćeš se ti zahvaljivati ekipi Genesisa što su ti pomogli da budeš  trudnica   yes

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/6/2014, 12:27

Zna li neka da mi kaze cenu zamrzavanja spermatozoida u Genesis-u,posto postoji mogucnost da ce mi zatrebati ako mi Kopitovicka bude radila prirodnjak?Ne znamo da li ce mm moci da prisustvuje aspiraciji i da da svez materijal,zbog posla,pa,ako bude trebalo da ga ranije da i zamrznemo,pa da znamo cenu?Kometak,ti verovatno znas,posto cete i vi zamrzavati?Tell me,please,the price. sreca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od fight&faith 14/6/2014, 14:40

Lela meni su rekli da je cena zamrzavanja sperme 200 evra i da su potrebni uredani nalazi spermokulture, hepatitisa b i c, hiv-a i sifilisa. Cini mi se da je tako. Najbolje je da ih pozoves telefonom i jos jednom proveris.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 14/6/2014, 14:56

fight&faith ::Lela meni su rekli da je cena zamrzavanja sperme 200 evra i da su potrebni uredani nalazi spermokulture, hepatitisa b i c, hiv-a i sifilisa. Cini mi se da je tako. Najbolje je da ih pozoves telefonom i jos jednom proveris.
Nalaze imamo,to nije problem.Pa,pitacu je kad odem na kontrolu sad svakako,samo sam htela da znam okvirno cenu.Tako sam i pretpostavljala,znaci,kao i svugda,oko 200 eurica.Hvala. sreca 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od KoMetaK 15/6/2014, 01:41

Lela, tek sad dodjeoh do neta i videh pitanje. Nisam iskreno pitala za cenu, mislim da nama nisu nista posebno naplacivali prosle godine za zamrzavanje, ali je mm radio TESA, pa mozda zato. Ove godine cemo i mi morati da zamrznemo, jer se mm ne uklapa u termine, moj LH nam zeznuo koncepciju, pa cemo zamrznuti. Ako i kad saznas cenu, javljaj.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 15/6/2014, 05:28

KoMetaK ::Lela, tek sad dodjeoh do neta i videh pitanje. Nisam iskreno pitala za cenu, mislim da nama nisu nista posebno naplacivali prosle godine za zamrzavanje, ali je mm radio TESA, pa mozda zato. Ove godine cemo i mi morati da zamrznemo, jer se mm ne uklapa u termine, moj LH nam zeznuo koncepciju, pa cemo zamrznuti. Ako i kad saznas cenu, javljaj.
200 eura,rece mi F&F.Potrebna je  uredna  spermokultura(mm je konacno sterilna),nalazi hepatita B i C i HIV-a za njega, naravno,uredni.Tako mi rece F&F.A koliko je UZ, zajedno sa konsultacijom,tj., cena u "Genesis-u",
ja sam bila u "Ilic-u",pa ne znam?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od sareni leptir 15/6/2014, 09:36

konsultacije kod Dr.Crnogorac u Genesisu su 5000 din,preptostavljam da je sa UZ .to nisam saznala .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od missile 15/6/2014, 09:42

Lela, ja sam u Genesisu kod dr Crnogorac. Uz +konsultacije su 5000. E sad, kad smo isli da bi me dr spremala za Prag, platilh smo tu cenu. Ove godine, kad smo isli na uz i konsultacije da bismo radili kod njih, nismo platili ni jedne konsultacije niti uz. Ne znam kako je kad radis kod Kopitovicke i ides na konsultacije u Genesis. Ja sam svaki put pitala telefonom, objasnila sta mi treba, cak sam se i predstavila, i sve su me informisali. Ne znam zasto se uzdrzavate da zovete i pitate direktno, kad su jako ljubazni i usluzni po tom pitanju.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od lela1984 15/6/2014, 10:02

missile ::Lela, ja sam u Genesisu kod dr Crnogorac. Uz +konsultacije su 5000. E sad, kad smo isli da bi me dr spremala za Prag, platilh smo tu cenu. Ove godine, kad smo isli na uz i konsultacije da bismo radili kod njih, nismo platili ni jedne konsultacije niti uz. Ne znam kako je kad radis kod Kopitovicke i ides na konsultacije u Genesis. Ja sam svaki put pitala telefonom, objasnila sta mi treba, cak sam se i predstavila, i sve su me informisali. Ne znam zasto se uzdrzavate da zovete i pitate direktno, kad su jako ljubazni i usluzni po tom pitanju.
Pa,hocu samo cisto informativno da znam,jer trebam uskoro na kontrolni UZ,a necu da ih zovem,jer je kod mene pod znakom pitanja da li ce se uopste raditi prirodnjak ili ce isto samo da me spremaju za Prag za novu donaciju.Videcu sta ce Kopitovicka da mi kaze na kontroli.Zelim ti OGROMNU BETU sutra!  Very Happy lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Genesis - Novi Sad- Iskustva - Page 22 Empty Re: Genesis - Novi Sad- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 34 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 28 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu