KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

+44
Ema78
millena
Ancica 87
mamadabudem
SladZana
zvoncica36
Bobaue
mikan
Dacaa
ru™a
Gramatika
OKacica
Mirjana
JocY
Milijana
dr mali pariz
Smoki
cicsa80
heart84
lolipop
vašar
Struzzo
MAAKKI
Simona
Deni
BiKsi :)
lilly13
anak
Orline
Tinche
mala parizanka
tanjaz
kasia
sunasce
Sami
nadalina
terka
alo-alo
maus
HappyGirl
Jeckie
TetaSneki
Gala
Kata
48 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od cicsa80 31/1/2011, 19:55

-"Nema nista dok vam ne popucaju federi u krevetu" -rece covek koji ima troje dece i oko 55god. "Ja sam moje tako dobio!"
-"Ali mi nemamo zicano jezgro!"
-"Pa nista....Vi terajte dok ne pokidate sundjer ili sta vec imate!" lol!
Eto, sad da probamo i to... A mozda cemo da kupimo i neki najlosiji zicani pa sto ga pre poderemo, pre ce doci biberon x
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od anak 10/2/2011, 16:46

Mislim da je menjanje naših jadničaka zagrljaj jedan od najčešćih "dobronamernih" saveta koje dobijamo
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Smoki 16/6/2011, 11:41

Kaze meni koleginica s kojom se inace samo srecem po hodnicima:
-Sta radis tu?
-Molim?
-Sto nisi na bolovanju?
-Kakvom bolovanju?
-Kakvom? Pa, trudnickom! Sto ne pravis to dete?
-Nesto ne ide.
-Ma, sta ne ide!? Zaskoci muza i gotovo!

I to tako ide svaki put kad je sretnem!!! Shocked
Smoki
Smoki

Broj poruka : 53
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od dr mali pariz 16/6/2011, 12:39

užas...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Milijana 16/6/2011, 13:01

Najgore je što to baš tako uspeva nekima kojima ja ne bih dala ni kuče da čuvaju No

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 16/6/2011, 17:13

Milijana ::Najgore je što to baš tako uspeva nekima kojima ja ne bih dala ni kuče da čuvaju No
queen queen queen lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Deni 16/6/2011, 23:13

Sta da vam kazem, neki dan me na nekom skupu napade zena ''Mislis li ti radjati''?!! Rekoh ''Molim''? Ja pomislila usi me varaju... Jok , ona ponavlja pitanje, ja gledam i rekoh da zaista nemam nameru sa njom komentarisati ista od toga. Ode zena, a ja pitam drugaricu, ko je. Ljudi, ja cak nisam znala ni ko je to....
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 17/6/2011, 09:35

Strahota! affraid
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od dr mali pariz 17/6/2011, 10:38

Deni...je l moguće affraid
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od HappyGirl 17/6/2011, 10:47

Shocked Ima čudnih ljudi stvarno
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od JocY 17/6/2011, 15:30

Deni ne nerviraj se, takvih ce uvek biti. Mene je jedna rodjaka od mm koju sam videla 2 puta u zivotu (pri tom ona je bila tad 7 mesec trudnoce) pitala sta cekamo vise i jel ona teeba da nam pokazuje kako se to radi. Ja sam joj smireno rekla da jako postujem njenu trudnocu ali da kad sledeci put bude pitala nekog takvo pitanje da se prvo ujede za jezik jer nikad ne moze da zna ko kakav problem ima. Nista posle toga nije komentarisala.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od anak 17/6/2011, 20:30

Nisu ljudi čudni, nego bezobrazni. I pokvareni. I mislim da ću i ja početi da bivam takva
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Mirjana 7/10/2011, 00:03

The Surprising Power of Happiness
If you had to choose a theme song for your life, would it be, "I Can't Get No Satisfaction" or "Don't Worry, Be Happy"? Great news if you picked the latter: You're less likely to have a heart attack.

New British research has found that the more satisfied you are with your life, the lower your danger of coronary heart disease.

Happy Life, Happy Heart
While it's long been known that negative emotions such as depression and anxiety put you at risk for heart disease, there's been surprisingly little research on whether positive emotions prevent coronary trouble. To find out, scientists asked nearly 8,000 people to rate their satisfaction in seven key areas of life: jobs, family, love, leisure, standard of living, sex, and self. Those who scored higher than average satisfaction in all categories had up to 13 percent less risk of heart disease, heart attacks, and angina. That's major.

People who were happier in four areas -- jobs, families, sex lives, and selves -- also had healthier hearts. But feeling contented in just the other three areas -- leisure activities, love relationships, and standard of living -- didn't have a significant impact.

C'mon, Get Happy
While it's not yet clear exactly how feeling good about your life helps your heart, it's well established that happiness is vital to your health. Studies have repeatedly found that happy people produce fewer stress-related hormones, have stronger immune systems, and live longer. Now it's clear that one reason is their hearts. Ready to turn that frown upside down? Here are seven ways to train your brain to be happier, starting today!

Talk nice to yourself. Is your inner voice quick to snap out things like, "How could you forget that, you idiot?" Trade put-downs for encouraging words; they set you up for success.

Connect. Talk -- really talk -- to people you care about; you'll both benefit by connecting. Get physical, too; hugs stimulate oxytocin, the "cuddle hormone," spreading a feel-good boost. Lovemaking does, too, in steady relationships (those couples report the highest happiness levels).

Keep a gratitude journal. Simply writing down what you're thankful for makes you healthier and more optimistic. (Don't miss these other tips for showing gratitude and feeling better for it!)

Don't sit around. Physical activity is a significant happiness booster. Get moving for 30 minutes a day -- you'll also make your RealAge more than 7 years younger. (Check out these four secrets for walking off weight.)

Meditate. We do. It eases stress, improves sleep, strengthens immunity, and measurably increases happiness (in one study, by 20 points on a scale of 100). (Here's how to train your brain to meditate.)

Help others. Volunteer at a soup kitchen, hospital, or shelter. Giving back adds more meaning which is essential to happiness in your life.

Go outside. Spending time with awesome Mom Nature makes you feel alert, enthusiastic, energetic, and, simply happy.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Gala 6/7/2012, 09:15

Ja sam vec par puta pricala ovde o tome kako me ljudi gnjave i pitaju kada cemo drugo dete, ali ovaj put je preslo svaku meru. Jos su i poceli da me gledaju kao sebicnu majku jer , eto, moja cerka nema brata ili sestru.

Cak ni tada kada nisam imala dete nisu mi toliko dosadjivali, zapitkivali i sta sve ne. Valjda su kontali da ako toliko dugo ne ostajem trudna mora da nesto nije u redu, a sada kada sam postala majka, pretpostavljam da kontaju ako je mogla ovo moze i drugo.

Bezobrazluk se ide dotle da mi pricaju price kako ce moja devojcica biti sama, nesrecna jer nema nikoga od brace, sestara, kako svako od njenih drugova ima nekog svog, samo eto ona nema, pa kako je jako sebicno to sto nema bracu ili sestre. Da poludis.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od anak 6/7/2012, 16:08

Cccccc.... Mad svakakvog sveta. Nikad nisu zadovoljni i stalno zabadaju nos u tuđe stvari. Verovatno da se ne bi morali počet bavit svojim životima
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od OKacica 3/8/2012, 16:00

Neverovano koliko zluradih komentara i stavljanja noseva tamo gde im nije mesto... U nasem narodu kad neko posle par godina nema dece, kao da mu na celu pise da je svako slobodan mu daje savete, postavlja intimna pitanja, daje zlurade komentare tipa "kupite psa ili macku, barem nesto da gajite"... Nebrojeno puta sam se osecala lose, preispitivala sebe da li sam dobro odgovorila, da li sam pokazala da su me povredili, da li ja stvarno manje vredim od zena koje su rodile decu... A onda u jednom momentu sam jednostavna pocela da svesno izibegavam situacije gde neko slucajno moze da me pita bilo sta sto da ima iole vaspitanja ne bi trebalo... Na nekim vecim skupovima drzim se "proverenog" drustva, gde znam da sam sigurna. Vise ne komuniciram bas sa svima, ne trudim se da budem komunikativna i pristojna, budem samo sa onima cuije mi drustvo prija i da vam kazem uglavnom sve prodje super as ... Mozda je to neka vrsta bezanja, a mozda samo nacin saomodbrane, uglavnom, mnogo se bolje osecam nego pre.

ff
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Gramatika 6/8/2012, 12:31

Ljudi su zaista dovoljno primitivni i bezobrazni da daju sebi svakakve slobode! I to iz najbolje namere!
Grozno je to šta sebi dozvoljavaju...
Mene su jedno vreme tetke mm i još neka rodbina znali vrlo drsko i ljutito da pitaju šta ja mislim i šta čekam. A onda sam shvatila da je pozadina pitanja prilično perfidna.
JIste te tetke na svakoj salvi jednu mladu rođaku koja ima jedno dete maltretiraju šta čeka sa drugim, a onda tako pred svima kažu njenom sinu ( dečaku od 6 godia) da uceni roditelje da mu rode brata ili sestru, i da pobegne od kuće ako neće! affraid
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od BiKsi :) 6/8/2012, 17:42

Gramatika ::
JIste te tetke na svakoj salvi jednu mladu rođaku koja ima jedno dete maltretiraju šta čeka sa drugim, a onda tako pred svima kažu njenom sinu ( dečaku od 6 godia) da uceni roditelje da mu rode brata ili sestru, i da pobegne od kuće ako neće! affraid

affraid Kakav primitivizam majko mila!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od OKacica 7/8/2012, 13:51

... da uceni roditelje da mu rode brata ili sestru, i da pobegne od kuće ako neće...

Da se odmtne u hajduke? Znaci stvarno nemam reci... v
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od ru™a 17/11/2012, 16:10

A da li se i drugim ženama dešava da dok ste u čekaonici kod ginekologa, a tu se obično nalazi još par žena, pa onako uđete u razgovor, pa kad im kažete da ste vi tu zbog steriliteta, uvek vas onako čudno pogledaju, pa se malo zamisle i odmaknu kao da ste šugavi...mislim na ove žene koje već imaju djecu i ne znaju za taj problem ?

ru™a

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Mirjana 17/11/2012, 16:29

Okacica :: ... da uceni roditelje da mu rode brata ili sestru, i da pobegne od kuće ako neće...

Da se odmtne u hajduke? Znaci stvarno nemam reci... v
Čitam i ne verujem Shocked
Dakle, ja stvarno mnoooooooogo ćutim, ali ovo im ne bi prećutala. Te više nikoga savetovale ne bi, garantujem!

Ru™a, meni se vrlo retko desi da prozborim s nepoznatim ljudima po čekaonicama, ali i kad se desi, mnogo me ne interesuje kako me gledaju. Možda ti se učinilo ili su to osobe koje bi te isto pogledale šta god da si rekla. Na kraju, možda i jesu odreagovale kako opisuješ, a u tom slučaju smo sigurni u to da su u pitanju "neobavešteni"-da ih ne nazovemo prikladnijim imenom Wink Jbg, možda i među njima ima onih koje će tek saznati da su u našoj koži. Neka ih. Ti drugi put ponesi novine ili knjigu, pa nek te gledaju ispod oka zato što ne znaju kako da te prekinu i ispitaju zašto si tu.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Dacaa 17/11/2012, 19:38

Joj ljudi su tako No affraid v c ma ja poludim!Mene je tako od kume strina pitala i to na krstenju!Inace kumovi imaju troje dece.I tako tu strinu vidjam od krstenja do krstenja,nemam pojma ni kako se zove.I sad ona meni zadnji put,prvo kaze"kumo jako lepo izgledas."A druga recenica je bila a sta je sa vama;sta je sa bebom??? c v Ja se pokocila,poludela samo sam je pogledala...Nemam pojma ni koje ni sta je....inace sad su svi u fazonu oko nas "jadnaaaa,ma samo se opustite bice...."Tacno znaju da mi pokvare dan kad sretnem tako nekog ludim.....
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od ru™a 17/11/2012, 21:33

Joooooj, meni je muka od tih pitanja, jesil trudna, a koji je problem, a što ne probate ovo ili ono, ovaj čaj...poludiću...Ali evo i ja ću poput njih...ja sam imala bakterije razne i sve moguće godinam, popila tonu antibiotika, vaginaleta, injekcija, pa kad izvadim briseve samo nije više bakterija od prošli put već neka druga., i tako sve u krug. Poslednji put izvadim briseve, bila ešerihija i enterokoka, baš tada čujem za neku smjesu od meda, propolisa i ne znam čega sve, terapija za podizanje imuniteta, ja po njihovom savjetu potrošim 3 kg. svaki dan 3 puta po kašičicu, nisam zaboravljala svaki dan trošila i potrošim za otprilike 2 meseca, a nisam pila antibiotike, ni bilo kakve lekove. Kad sam završila odem izvadim briseve i za NE POVJEROVAT nemam ni jednu bakteriju ni u jednom brisu, ni u urinu čak ni minimalno..

ru™a

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od mikan 4/3/2013, 22:04

tako sam se slatko ismejala za dogodovstine gore napisane, sta cemo drugo od sve muke koja nas zadesila. mm ima azzo,borimo se godinu dana, od komentara mi se dize kosa, ali me I slatko nasmeju. ljubim vas puno, budite srecne I vesele :-D

mikan

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Bobaue 27/2/2015, 12:26

U moru dobronamernih saveta  koje sam dobila a koji su blago receno smesni juce me jedan bas nasmeja. Da odes ti na more cim se prolepsa i na topao pesak da se da izvinete "raskrecis" i tako budes izvesno vreme. Samo zamislih sebe bez gaca u toj pozi na plazi i ubih se od smeha.  b

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Saveti - dobronamerni... i oni drugi... - Page 3 Empty Re: Saveti - dobronamerni... i oni drugi...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu