KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 14/6/2017, 23:42

Kornjaca, srecno rodjenje malene. Nek je ziva i zdrava.
Ljubac trudnice
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 14/6/2017, 23:43

Tavita srecno za vikend. Mislimo na tebe. Kiss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 15/6/2017, 10:26

Tavita jako se radujem vikendu i drzim palceve da sve protekne u najboljem redu.Ljubim!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 15/6/2017, 10:34

Srecno Tavita. Sledi ljubav za ceo zivot
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 15/6/2017, 10:36

Joj Tavita onda još malo,super za vikend postaješ mama Very Happy
Srećno...baš ti se radujem
Jel imaš tremu...hihhi? likeit
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 15/6/2017, 18:08

Hvala, drage moje, baš me je dirnula vaša podrška. Kako se primiče susret, i ja sam sve više jedna pihtija, što bi rekla Biksi Very Happy
Danas me pregledala načelnica, već je grlić sam od sebe dilatiran, tako da se može desiti da prođem i bez indukcije. Začudila se da nisam osetila kontrakcije! Međutim, jutros ih nije bilo ni na ctg-u. Malo sam se pogubila kad je zvala porodilište da rezerviše salu, čak sam promašila sobu, ali posle sam se pribrala. Ipak neko mora ostati i hladne glave, pošto moj muž to danas definitivno nije Very Happy S vremena na vreme se javi poneka kontrakcija, stomak bolucka kao pred ciklus (kažu da je od onog odvratnog pregleda), i to je sve... Ako porođaj ne krene do nedelje, daće mi indukciju. Ljubac od mene i Bambija!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 15/6/2017, 22:06

mi u guzvi i nikako da svratimo na nase omiljeno mesto bebac nas okupirao sve neke slatke mukice sto od srca zelimo svima ...srca1 srca1 srca1 b.b tek sad vidim betu pa bravo likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit tavita sretno...i veliki zagrljaj za sve ostale .... ljubav ljubav ljubav ljubav
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 16/6/2017, 09:07

Winni uzivajte sa bebicom
Tavita mislim na tebe,javi se kad mozes...
Ljubimo vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Hobbes 16/6/2017, 09:09

Tavita zagrljaj
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 16/6/2017, 10:11

Ooo Tavita, sve to prodje za cas kakogod bilo tesko. Meni je cekanje pred kraj trudnoce bilo teze nego sam porodjaj i taj period neposredno posle. Onda bar imas neki cilj ispred sebe i sve nekako ima smisla. A i beba je vec tu i pogled na nju menja sve. I za tatu je normalno takvo ponasanje. Gori su od zena. Zeleli bi da pomognu, a ne znaju kako i onda obicno jos i naprave neki problem. Samo polako...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 16/6/2017, 10:23

Tavita,srecno,znam kako ti je,cak i neku suzu da pustis u redu je.
Winni,bas sam se pitala gde si,prosli grcici pa sad uzivate jel ☺ Jos Vanilla da nam se javi,nadam se da je i ona na slatkim mukama pa je zato nema.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/6/2017, 12:58

Tavita draga srecnooooooo. Uzbudjenje je skroz ok pred kraj, jos kad ocekujes i znas da je bluzu. Za nas kojima je.porod bio hitan i ne znamo sta.znaci to iscekivanje bas. Zelim ti da sve prodje besprekorno, pa kad god bilo.
osmeh srce

Winni slatke mukice nego sto, uzivajte i pozdrav za tebe i bekanu ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od winni 16/6/2017, 14:32

hvala drage moje osmeh srce osmeh srce ...jesu slatke a grcici nas jos muce ali prolaze polako... love od bekana i mene za sve savete ..nadu i suze... pre svega snagu da izdrzimo ...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 16/6/2017, 17:39

Tavitaaaaà, za carobni susret, bice to najlepsi vikend ikada! A onda slede sve lepsi i lepsi vikendi! Drzim fige i verujem u vas dvoje!

Wini, pozdrav, kao i za ostale trudnice, mamice, strpljive cekalice da stignu na red da budutrudnce!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 16/6/2017, 20:18

I cekamo dva decaka...Sve je ok.beba gornja nam je i mahnula
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 16/6/2017, 20:21

Ooooo Ivaniceeeeeee pa to je divnooooooo.
Lepo ste se I pozdravili Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 17/6/2017, 08:16

Ja juče bila na četvoročasovnoj radionici o dojenju affraid
90% nas je bilo prvorotkinja bilo par ženica drugorotkinja čak je bila jedna koja čeka treće dete,eto ima iskustva svog sveta u dojenju ali je ipak došla i da čuje nešto i da ispriča svoja iskustva...Generalno svi su rekli što su čuli od svojih drugarica da je dojenje jako teško u početku ali treba biti uporan,istrajati i verovati sebi ne dozvoliti da vas nagovore da dajete adaptirano mleko sem ako beba ne napreduje naravno.
Sve je to nekako lepo bajno u teoriji a kako će biti u praksi videćemo.Važno da se čovek pripremi da će bit ii jako teških dana a biće valjda dana kada ćemo i uživati u podoju.I obavezno da ne prebacujemo sebi ako ne uspemo.
Nisam ni znala da u novom sadu postoji i savetovalište za doljije čak izlaze i na teren,to dobro dođe kad već patronažna sestra prestane da dolazi a treba vam pomoć kasnije.Dobili smo brojeve tel. pa ću staviti na odgovarajuću temu ako nekome zatreba u ns.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 17/6/2017, 08:35

Stigao bambi Luka juče po podne!!!
Kad pohvatam konce šta se izdešavalo od juče ujutru, pišem vam... Dobro smo oboje, mada je beban u inkubatoru zbog toga što je meni iznenada skočila temperatura juče ujutru, i oboje smo na antibioticima. Inače, Bambi je mamin veliki dečak od 3150g ♡♡♡
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 17/6/2017, 08:50

Tavita čestitam srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Hobbes 17/6/2017, 09:01

Cestitatm Tavita!!! srca1
Neka vam je ziv i zdrav vas decak!
ljubav
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 17/6/2017, 09:06

Tavita divno srca srca srca Neka vam je ziv i zdrav srca srca srca
Prelepoooooo sta reci...
Cekamo izvestaj kad budes mogla
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 17/6/2017, 09:47

Jao Tavita diiiiiiivno!!!
Cestitam vam Bambija, neka vam je ziv I zdrav sa vama godina sto vas veliki decak.
Nadam se da ste dobro oboje. Poljubac
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 17/6/2017, 10:00

Tavita cestitam,neka je Luka ziv i zdrav,da sto pre izadje iz inkubatora pa da uzivate kod svoje kucice svi skupa.Ljubim puno!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
d d d d d d d d
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 17/6/2017, 10:10

dobro doso luka veliki decace
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 17/6/2017, 10:37

Tavita savka vam čast super ste izgurali,čestitam ti iz srca.......sve naj naj vam želim.

srcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrcasrca  as as as as as as as as as as as as as as as as
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu