KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/7/2017, 09:23

Bravo mala sa juga.Navijam jako da Vasica dobije drustvo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 8/7/2017, 10:49

Super Mala,jedva cekamo da navijamo i da se radujemo s vama.

Okruglice gde ste,kako izdrzavate ove vrucine?
Ljubac od mene i moje devojke
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/7/2017, 11:57

Srecno Mala! Znam da si se lomila i drago mi je sto si prelomila. Sigurno nije lako sa malim detetom, ali ti si mlada i u punoj snazi. A i Vasica ce da ti pomaze lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/7/2017, 21:52

Ej trudnice ja danas osecam kao neko zatezanje dole nisko.Sta mislite da li je to normalno?Kao kad obucete nesto sto vam je tesno pa vas steze...Neznam kako drugacije da objasnim.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/7/2017, 21:55

Lepo si objasnila. Tesno, bice sve tesnije kako rastu bebani. lol! Neka samo rastu!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 8/7/2017, 22:01

Hvala mimi lakse mi je kad cujem i vase misljenje koje ste prosle kroz to. usne
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 8/7/2017, 22:04

Cinice ti se pred kraj da ces da eksplodiras, ne da je samo tesno lol! . Zna i koza stomaka jako da svrbi ako se prosiri odjednom u nekom periodu. Sve je to ok.
Jos dva momka nosis. Ihhhh!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 8/7/2017, 22:05

Mala bravo,uskoro ćeš ti na ovim lepim stranama osmeh srce osmeh srce
Ivanice trudnica srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebko 8/7/2017, 22:24

Devojke, jedna molba Very Happy
Treba da radimo statistiku za 2016. god,
pa koja se jos nije upisala neka skokne da svrljne neku... lol!
https://kutak.forumotion.com/t3060p50-statistika-za-2016-godinu
Pozdrav od mene Very Happy
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 8/7/2017, 23:23

Zenske, jedno pitanjce...dajem fraxi svako vece, jos od 21.05. Stomak mi nije plav od uboda I skoro da se ne vidi ni jedna tackica od uboda, ali su mi se pojavili cvorici sa leve I desne strane od pupka, jer sam samo tu davala. Donji deo sam cuvala za kasnije, da imam slobodne povrsine.

Sta smem I treba da radim za to? Za sta bese onaj margarin? I jel smem da trljam stomak, jer znam da kad imam cvorove u debelom mesu od PG depoa, trljam to u smeru kazaljke na satu I tako to razbijam. Ili neke obloge...

Sta predlazete?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/7/2017, 00:02

BabyBear ::Zenske, jedno pitanjce...dajem fraxi svako vece, jos od 21.05. Stomak mi nije plav od uboda I skoro da se ne vidi ni jedna tackica od uboda, ali su mi se pojavili cvorici sa leve I desne strane od pupka, jer sam samo tu davala. Donji deo sam cuvala za kasnije, da imam slobodne povrsine.

Sta smem I treba da radim za to? Za sta bese onaj margarin? I jel smem da trljam stomak, jer znam da kad imam cvorove u debelom mesu od PG depoa, trljam to u smeru kazaljke na satu I tako to razbijam. Ili neke obloge...

Sta predlazete?

Babyyy, margarin mazi slobodno. Meni on najvise pomaze. Mislim da moze i ona hepatrombin mast u trudnoci ali dako se neko javi da potvrdi. Ja to samo kad se sjetim namazem, ali bas pomogne. A sto se tice trljanja ja to samo namazem, nesto ne utrljavam ali ako tako razbijas od pg depo cvorice onda mozes i ove slobodno, jos bolje. Eto ja cu od sada kao ti pa da vidim hoce li se razbiti.

Mala s juga srecnoooooo. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 9/7/2017, 00:46

Pa ne znam koliko jako smem taj deo stomaka da trljam...

Debelo meso trljam jako, kad se tusiram, nasapunjam I onda jako trljam u krug tako nasapunjano, u smeru kazaljke na satu, I vec posle prvog "tretmana" osetim da je bolje. Tako je najefikasnije, a ne na suvo.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 9/7/2017, 04:08

Nafilovati Baby margarinom i medom i pojesti u jednom zalogaju lol!  Laughing  Šalim se , margarin je odličan za modrice , a za čvoriće na debelom mesu probaj da uveče pre spavanja na dve krpice sraviš med i to staviš i pričvrstiš gaćicama , probaj jedno 5-6 dana vidi hoće li ti pomoći , meni pomogne. Jeste da se malo ulepiš ali nije strašno , samo nemoj veliku količinu meda da ne iscuri . To su mi rekle neke starije žene i meni stvarno pomoglo , mada ne mrzi da stavljam redovno, dosadi mi ta ulepljenost .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 9/7/2017, 09:19

A kakav margarin?Obican ili?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 9/7/2017, 10:41

Bobaue ::Nafilovati Baby margarinom i medom i pojesti u jednom zalogaju lol!  Laughing  Šalim se , margarin je odličan za modrice , a za čvoriće na debelom mesu probaj da uveče pre spavanja na dve krpice sraviš med i to staviš i pričvrstiš gaćicama , probaj jedno 5-6 dana vidi hoće li ti pomoći , meni pomogne. Jeste da se malo ulepiš ali nije strašno , samo nemoj veliku količinu meda da ne iscuri . To su mi rekle neke starije žene i meni stvarno pomoglo , mada ne mrzi da stavljam redovno, dosadi mi ta ulepljenost .

Nisu cvorici na debelom mesu. Za debelo meso sam opisala sta radim. Cvorici su na stomaku od fraxiparina, pa zato ne znam sta smem
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/7/2017, 11:33

Baby ne moras da pritiskas jako, ja samo to namazem kao sto rekoh. Ti svakako mozes da uzmes kozu izmedju dva prsta kao sto davas fraxi pa da utrljavas jace. Isprobaj pa vidi. .
Ivanice pa bilo koji margarin koji se dobro razmazuje samo ne onaj tvrdi stoni, njega je teze mazati.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 9/7/2017, 12:03

Baby vidiš da sam prolupala lol! i da uopšte nisam dobro pročitala šta si napisala , izvinjavam se. ljubav A obzirom da noćas nisam mogla da spavam i da sam poruku pisala u 4 nije ni čudo. (Bože ja noćas uopšte nisam tačno pročitala poruku , ne mogu da verujem , sada čitam i čudom se ne mogu načuditi šta sam ja noćas pročitala    b  )

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 9/7/2017, 12:04

Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 9/7/2017, 12:07

Baby smes hepatrombin,znam da su ga trudnice koristile i da je delotvoran.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/7/2017, 13:15

I ja ssm lose spavala nocas.
Kad ste vec kod saveta, ima li neko ptoblem da su mu se pojavili kapilari na nogama u trudnoci? Meni u prvoj na par mesta pojavile se kao ljubocaste vene, pred kraj. A sad je pocelo ranije i intenzivnije :/
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 9/7/2017, 15:49

Meni je Kopitovicka rekla da Hepaltrombin sme da se maze u postupku kad se bockamo i posle transfera(sto verovatno znaci i u trudnoci) jer on ima lokalno delovanje, i meni su od njega prolazile modrice i cvorici od fraksija.
A za vene i kapilare drugarica je u trudnoci mazala Lioton a vi jos proverite
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od panda :) 11/7/2017, 11:48

devojke da li je mozda neka imala slicne simptome? 5 dan mi je od transfera imam mucnine bas...pijem samo utrogestan u podne a ujutro i uvece stavljam vaginalno..teperaturu imam 37.1 samo popodne

panda :)

Broj poruka : 103
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 04.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/7/2017, 13:06

panda :) ::devojke da li je mozda neka imala slicne simptome? 5 dan mi je od transfera imam mucnine bas...pijem samo utrogestan u podne a ujutro i uvece stavljam vaginalno..teperaturu imam 37.1 samo popodne

Panda mucnina hoce od utrica jer ga pijes. Ne znam da li jos neke ljekove pijes ako ne onda ti je to od utrogestana sigurno. Mislim da je rano za bilo kakve simptome. Mada nisam 100% sigurna jer ja ih nisam nikad imala pa ne znam.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/7/2017, 13:10

Panda, I htedoh da ti kazem da sve mi vaginalno 3x dnevno stavljamo utrogestan I da je vaginalna primena delotvornija od oralne. Ne znam sto ti je receno jednom oralno, 2x vaginalno. Slobodno I taj treci stavljaj vaginalno, bez razmisljanja, pa ces videti hoce li prestati mucnine
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/7/2017, 13:11

Tako je Baby, to sam i ja htjela da joj naposem. Vaginalno probaj pa ces vidjeti.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu