KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+39
tiramisu
Lija
srculence 84
panda :)
bebko
BabyBear
Blanka
Mimi12
PalcicaBg
kornjaca
Hobbes
sanja 73
winni
ivanicasale
Tavita
Bobac
valika77
Jerapetra
BiKsi :)
Šašava
Ancica 87
micam
zsuki75
marina_82
daduska
Anka13
Bobaue
alisa
bobica83
MalaSaJuga
mamadabudem
saska1
Zmajuška
nina :)
Sirijus
kolibri5
Niny
Tebi
makica1984
43 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 12/6/2017, 08:23

Dobro nam dosla, BB, na jedno duuuugo i dosadno druženje Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 12/6/2017, 09:42

Bb dobro nam dosla,jedna cedjena narandza za trudnicu :-)
Kako je lepo videti te ovde.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 12/6/2017, 10:33

Drago mi je zbog tebe BB,uzivaj! Za ostalo ne brini,tu smo.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 13/6/2017, 12:50

Zdravo devojke evo i mene posle dosta vremena. Uradili su mi hitan carski 23.05 u 37+1 nesto ctg nije bio dobar i profa da nerizikuje porodi me. Rodila sam Manju imala le 2800 i 48 cm. Sad se upoznajemo bilo je dista stresno u pocetku meni mleko nije nadoslo samo malo tako da smo na aptamilu od pocetka! Grozno sam se osecala sto nisam dobila mleko i sad mi je tesko ali sta je tu je! Posle svega dobro smo mi izgurale! Sad nas muce grcici affraid affraid affraid  . Nisam citala unazad ali sve vas punoooo pozzz i zelim dobrodoslicu novim devojkama
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 13/6/2017, 12:58

E mozda ima tema pa prebacite ali ovde je najvise trudnica !! Imam 7 kutija utrogestana 200 , 2 kutije gluformina 500 i po jednu kutiju siofora od 500 i 850 pa ako nekom treba da ne kupuje poslacu!!!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 13/6/2017, 13:12

Kornjačo, čestitam!!! Baš sam se pitala gde si. Da ti je Manja živa i zdrava 100 godina srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 13/6/2017, 14:17

Cestitam ti Manju Kornjacice. Ljubi je od tetaka sa Kutka, ziva, zdrava I vesela bila
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 13/6/2017, 15:07

Cestitam Kornjaco!
Nije Manja ni tako bila mala lol! . Polako sad. Sad se svakog dana vidi napredak. Grcevi su stvarno grozna faza, ali srecom prolazna i prilicno se brzo zaboravi. Cisto da znas da kad to preguras, sve je lakse. A i kako beba raste, svaki dan je zanimljiviji.
Uzivajte!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 13/6/2017, 15:57

Cestitam Kornjaco od srca.Bitno da ste vi dobro..
Ljubimo vas puno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/6/2017, 17:22

Kornjaca cestitam,nek je Manja ziva i zdrava,bas joj je lepo ime.
Sto se utrogestana tice trudnice ga dobijaju na recept,ovaj post bolje da se prebaci na koracima,znacice devojkama u postupku.
Ne znam kako da ga prebacim s telefona.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 13/6/2017, 19:09

Palcice jer znas da ga meni ne daju,daju mi samo 3 kut za mesec dana vise ni da cuju.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 13/6/2017, 19:18

Ivanice, verovatno zavisi od doktora. Meni ga je doktorka davala i pred ET, a i sad od posle bete. Ne 7 kutija odjednom, koliko je porebno a 1 mesec, nego po 3, kao do kontrole.

Verovatno znate, a ako ne znate evo za ove nove trudnice:
pored utrogestana i folnak ide na recept, i fraksiparin, i injekcije progesteron depo, i prednison od 5 mg
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/6/2017, 21:24

Ivanice zaboravila sam,jer moja dr meni daje sakom i kapom,na dve nedelje po 4 kutije.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 13/6/2017, 21:29

Ivanice, bas su bezobrazni, iznervirah se sad. Mislila sam da je to sredjeno, secam se kad si pisala. Imam jednu kutiju Utrogestana od 100mg sto mi ostala, nije neka pomoc, ali ako hoces da ti posaljem postom, samo mi posalji u pp podatke i saljem sutra.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 13/6/2017, 21:51

Ma nije se sredilo.Jedino sto sada koristim 2x pa manje ide.Pitala sam i da dolazim na dve nedelje da mi pise rekla mi je da moze samo 3 kut na mesec dana i to je to.I ja sam iskreno digla ruke,necu da se nerviram.Petra hvala ti poslala mi neka cura sa fb pa imam za sada.Ako nikom ne poklonis kad mi bude trebalo javicu ti.Mozda nekoj curi zatreba hitno.
Inace zvali su me iz ferone u petak u 18:30 zakazano kod dr .Taite
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 13/6/2017, 22:01

Super, gledate se u petak znaci osmeh srce Vazi, ako treba, javi ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 13/6/2017, 22:11

Super Ivanice,jedva cekamo izvestaj.

Ne znam kako je vama,al mene ubise ove vrucine,a tek je pocelo,uh.
Tavita kako ste?Vidis da ce bambi da ceka 40tu nedelju :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 14/6/2017, 15:07

Drage moje tete mi ne stizemo nista. Tesko sa troje dece,vremena uvek fali.
Da vas sve pozdravimo puno,nema zanse da iscitam sve unazad ali se obradovah kad videh da nam bb trudna,divno.
Mi rastemo proslo je mesec dana. Imamo pomoc ali se desi,desilo se da tri noci budem sama I to je onda ludo.
Bebe lepo napreduju sad imaju oko 4.2kg,ubise nas grcevi batu pogotovo. Nina je zivka I hoce sve odmah I sad. Ja ih dojih I dohranjijem pa je onda ludo,dok ih sredim. Dimitrije trazi svoje,pravi sranjca,vise nije sam pa onda privlaci paznju,ma koliko se trudili I oko njega.
Meni krvna slika lose,gvozdje I hemoglobin nikako da ppdignem sve to,nespavanje I ne jelo plus.
Alarmi mi se ukljucili,sami smo.
Ljubimo vas sve,mislimo na vas I ljubimo puno.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 14/6/2017, 16:01

Bobi moja draga zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 14/6/2017, 16:29

Bobice, grlim vas cetvoro jako I saljem hiljadu poljubaca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/6/2017, 17:19

BabyBear ::Usunjala sam vam se ovde, ali necu do prvog UZV nista da vam pisem, samo da vam mahnem i da kazem da sam sad i ja tu da ucim nesto od vas
sreca
Kakvo sunjanje, ulazak na velika vrata! sunny smajli angel

Mimi12 ::Joooj Biksi, i meni se to isto desava u ove "pozne godine". Da mi je ko pricao.... Citav zivot cvrsta kao stena, iako sam imala u zivotu ozbiljne lomove, probleme, svasta. A otkad stiglo ovo sunny  malo, ja sam kao pihtija. Sve mislim jos je uticaj hormona posle porodjaja, ali se bojim da ce stanje i kod mene potrajati zauvek.
Kako mi Arsenije raste, sve sam gora! lol! lol! lol! lol! I pihtijastija, hahahahahh!

kornjaca ::Zdravo devojke evo i mene posle dosta vremena. Uradili su mi hitan carski 23.05 u 37+1 nesto ctg nije bio dobar i profa da nerizikuje porodi me. Rodila sam Manju imala le 2800 i 48 cm. Sad se upoznajemo bilo je dista stresno u pocetku meni mleko nije nadoslo samo malo tako da smo na aptamilu od pocetka! Grozno sam se osecala sto nisam dobila mleko i sad mi je tesko ali sta je tu je! Posle svega dobro smo mi izgurale! Sad nas muce grcici affraid affraid affraid  . Nisam citala unazad ali sve vas punoooo pozzz i zelim dobrodoslicu novim devojkama

Kornjaca, nek ti je sa srecom rodjenje princeze,divno ime, ja ga obozavam! smajli angel

Bobo, ne moras nista vise da pises,ja vec zamislila situaciju,uh, ajd prvo da prodju grcevi!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 14/6/2017, 20:09

Bobice ljubim vas puno,da grcici prodju sto pre,mogu zamisliti taj cirkus,al bice vremenom lakse,valjda... :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 14/6/2017, 22:52

Kornjačo, čestitam, nek ti je Manja živa i zdrava sto godina! Važno je da ona raste, ne sekiraj se zbog mleka - imala si dobru volji.

Palčice, sačekao bi Bambi 40. nedelju, ali dr ipak predlaže indukovani porođaj za vikend. Ne smemo da rizikujemo. Ctg je u redu, kao i protoci, ali svejedno ne možemo biti mirni. Ceo tim je vrlo pažljiv i odgovoran, nemam razloga da sumnjam u njihove odluke.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 14/6/2017, 22:54

Tavita pisala sam ti kod mene u dnevniku.Mislim na tebe i bambita
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 14/6/2017, 23:06

Tavita, nasi dlanovi su spremni, da za vikend pozdrave Bambija i tebe kako i dolikuje - aplauzom ljubav

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu