KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/3/2017, 22:35

Kolibri, ukoliko ti je inace nizak kao sto si napisala, onda je doktorica u pravu, jer je to za tebe ipak visoko. Za mene npr nije, jer je meni uvijek 120/80. Inace, u mom dnevniku sam bas pisala moj slucaj sa pritiskom. Juce sam bila kod kardiologa i rekao mi je sve ovo sto je nasa Bobac napisala, ali bukvalno sve isto. Mozda je i Bobac moj tajni , skriveni doktor osmeh srce

Bobac, ne mogu da vjerujem da si pitala isto sto i ja prije par mjeseci. Sto se tice tema o roditeljstvu rekli su mi da se nece otvarati jer te teme postoje. Ja sam ih ranije dizala nekim mojim postovima, ali nije bilo pomaka, tj nijesu opet zazivjele.

Evo linka za roditeljstvo https://kutak.forumotion.com/f12-roditeljstvo
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 17/3/2017, 12:08

Devojke,sta mislite o ovom? Planirala sam u ponedeljak da odem do Visegradske i da potrazim dr Petronijevica,tada bi bilo tacno 11 dana od poslednjeg UZ,a tako smo se i dogovorili da se javim za desetak dana.Medjutim ja danas zovem da se raspitam da li radi u ponedeljak i rekose mi da je sutra dezurni pa najverovatnije nece raditi.Koliko mi je pametno da odem sutra kad dezura? Ubi me ova neizvesnost,ne mogu vise da cekam,a ovamo mozda on sutra i nece imati mnogo vremena,mozda ne primaju ako nije hitno... ne znam sta mi je najpametnije.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 17/3/2017, 15:39

Makice vidi ja da sam na tvom mestu ja bih otisla. Prvo ne dezura on sam a kao.drugo nemaju oni.bas puno posla vikendom,sem hitnih slucajeva,pa te na tenane moze I.pogledati. lepo poneses sve papire kazes sta I kako. E sad sutra je subota. A sto.ne bi.radio u ponedeljak? Oni ne rade ako dezuraju nedeljom onda ponedeljak ne rade jer izlaze iz dezurstva. Da se nisu oni.nesto prebacili,da ne dezura on u nedelju?
Ja.iskreno pratim na sajtu fronta kad mi profa dezuran pa se tako I gledamo na kontrolama,ako je.dezuran nedelju kontrola je umesto ponedeljak sreda. Vidi da li imaju raspored na netu pa ti.dobro proveri
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 17/3/2017, 16:02

Nemaju na netu raspored lekara, gledala sam. Ma sestra je bila kao u fazonu da pozovem u ponedeljak pa da vidim, mozda ce i raditi, ali verovatno ne. Moj suprug kad dezura u subotu takodje ne radi u ponedeljak, kao ima slob.dan.Da znas da cu tako i uraditi,pa u najgorem slucaju neka me vrate, sta ima da izgubim. Hvala ti, ovde kad udjem i posavetujem se sa vama nekako se umirim. Neko rece da je ovaj forum sigurna luka, druga kuca, slazem se sa tim u potpunosti.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 18/3/2017, 10:31

Makice javni sta je bilo!!! Meni brisevi ok nema e. Coli ali me mnogo svrbuckalo pa mi profa rekao da uzmem ipak canesten vag. Možda dam od silnih antibiotika i vaginaleta poremetila floru! Neznam zbunjena sam
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 18/3/2017, 10:58

Isla sam, ali ja vama ne mogu da opisem kolika je guzva tamo tako da nisam nista ni pitala, okrenula se i vratila kuci. Icicu u ponedeljak ako bude radio. I da sam ostala ko zna koliko bi cekala i na sta bi taj UZ licio. I mene svrbucka dole, dr kaze svi se u poslednje vreme zale, to je od utrogestana. Eto ako ti je za neku utehu ako ga koristis vaginalno to je od njega onda.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/3/2017, 14:16

Kolibri, i meni je krv iz nosa cesto isla, desni su mi takodje cesto krvarile.

Bobac, posto imamo dosta tema na temu roditeljstva, nema svrhe otvarati zajednicku temu, jer bi se tako pogubile sve korisne informacije i ne bi bilo one preglednosti i dobrih tema, koje si u sledecem postu pomenula. Zato i treba pisati na temama, da bi bilo sto vise razmena i iskustava, kako bi se drugi umirili ili iskoristili prave info.

Makice, veruj u svoja srculencad,u ponedeljak da brzo zavrsis.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/3/2017, 14:23

https://kutak.forumotion.com/f5-brak-ili-mrak

https://kutak.forumotion.com/f12-roditeljstvo

https://kutak.forumotion.com/f40-nedonosead

https://kutak.forumotion.com/f2-blizanci

https://kutak.forumotion.com/f81-deeje-bolesti

https://kutak.forumotion.com/f20-deeiji-kutak

Ovo su sve podforumi, u okviru kojih ima bas dosta tema.

Postoji mogucnost otvaranja roditeljskog dnevnika, ali za to se mora imati odredjen broj napisanih poruka, da nam postavis svoju sliku, a ako te neko sa foruma, ko je dugo tu poznaje, dozvolu mozes dobiti odmah.

Koja tema te posebno zanima,mozda je vec imamo?

Takodje, trudnicke strane,ovde se izgubi mnostvo informacija, umesto da se pise na posebnim temama. Zbog toga cesto molim cure da pisu na pravim temama, da bi neko mogao da iskoristi  tu informaciju, a koju je cura vec podelila ovde.

https://kutak.forumotion.com/f28-trudnoaa Evo cure link, pa vas molim pisite na temama,zarad svih nas i onih koji citaju. Ako mislite da nema neka tema,a bila bi korisna, mozete je otvoriti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 19/3/2017, 23:30

Hvala puno na cestitkama i lepim zeljama.
Cekamo trecu trudnicu :)
Mada jos nisam zvanicno,
posto ovde dok zakazes u domu zdravlja, mozes i da se porodis Razz
Test je pozitivan, ako se to racuna Very Happy


Poslednji put izmenio Šašava dana 19/3/2017, 23:46, izmenio ukupno 2 puta
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 19/3/2017, 23:35

Divno, Palcice, samo polako,
navici ces se, a istovremeno i stalno cuditi :)))
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 20/3/2017, 19:32

Bobac, stara-nova drugarice, dobro nam došla :-)
Izgleda da su nastupili neki mirni dani na ovim stranama, čekamo samo nove stomačiće Very Happy
Ja sam u petak po drugi put radila ogtt, i jedva ga preživeh. Pola sata nakon ispijanja glukoze počeo je da me obliva hladan znoj i da mi se mrači pred očima, tako da sam ostatak vremena provela ležeći. Pritisak mi je bio 86 sa 44. I beban se baš uznemirio - kako i neće, ta količina šećera i za njega je pravi šok. Nadam se samo da će rezultati biti dobri, sutra ću ih podići.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 20/3/2017, 22:55

Šasava nema tu zvanivno, nezvanicno!Kad konzilujum Kutka cestita to je to. Ultrazvuk mu samo dodje kao potvrda. osmeh srce
Tavita draga, dok procitah ovaj tvoj post sjetih se svog oggt testa sa skocicama. Uzaaas. Ovaj put ga nemam namjeru raditi, bez akose neko cudodesi oa moram. Bice rezultati tvoji ok. Ljubac za tebe i bebana ljubav
Debelice, ne znam.koja je gore pisala za svrbyckanje, ja sam ga imala od utrogestana u prosloj trudnoci a svi nalazi bili uredni, i onda sam pocela da ga pijem.od 3 mjeseca do kraja. Zato ga i sada pijem u ovoj trudnoci da ne bih opet imala tu alergijsku reakciju koja me izludjivala dobrih mjesec dana.
Uzivajte u stomacicima.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 20/3/2017, 23:00

uhuh sto je lepo ovde kod vas...pa jos nove trudnice..cestitammmm trudnice da sve bude super...
ljubim vass
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 21/3/2017, 13:11

Devojke jedno pitanje,ja sam I zaboravila kako je bilo sa Dimitrijem a I.sad dve bebe. Cesto.osetim kao pulsiranje,ritmicno sporo da traje po 10min,vise puta u.toku dana. Da li je moguce da stucaju toliko? Bas sam se bila jedno vreme uplasilA,kao srce da lupa,ritmicno ali.sporo malo ih prodrmam I kao.da se okrenu I onda se oseti.negde u dubini stomaka? Sad su veci dosta jako.udaraju,nekad je I jako bolno. Dosta su budni I aktivni da evo vec neko.vreme ne zaspim pre tri sata a I danju ne mogu da spavam. Bice zurke kad se rode vidim ja.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 21/3/2017, 19:49

Draga Tavita, hvala na dobrodoslici.

ljubav

Blanka i Biksi hvala vam na linkovima, malo cu ja to da citam. Nemam neku ideju za posebnu temu sto se tice roditeljstva, mozda samo da pozovem celo drustvo da ozivimo i te teme, da se lepo druzimo i razmenjujemo iskustva.

Bobice83 ja se stucanja secam bas kako si opisala, blagi pokreti, ritmicni. Vrlo je moguce da stucaju tako dugo. Moja beba nekada danima nije stucala, a nekada bi stucala dugo pa cak i po 3-4 puta dnevno.

Drage trudnice ljubim stomacice!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 21/3/2017, 22:27

Bobice i Bobac, hvala što sre mi otkrili da beba štuca : D Mislila sam da ti ritmični pokreti dolaze od rukice ili nogice.
Rezultat ogtt mi je dobar, jedino je vrednost nakon 120 minuta idpod donje granice, ali u ref. vr. nakon 60 i 120 minuta date su samo vrednosti iznad kojih se može govoriti o gestacijskom dijabetesu. Hemoglobin mi je na donjoj granici, ostalo je manje-više u redu. Da, nemam više proteina u mokraći, ali ima mnogo kalcijumovih soli i sluzi. Za ovo prvo pretpostavljam da je uzrok ili neadekvatna voda ili to što sam poslednjih dana manje tečnosti unosila... A otkud sluz i da li je to normalno, ne znam... Ds li je neka od vas imala sličan opis urina?
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 21/3/2017, 22:37

Tavita, imam ja uvek kalcijumovih soli u urinu  tj. negde od drugog trimestra, kažu mi da je pesak i da pijem što više vode flaširane, što i radim sa zadovoljstvom, ali i dalje su tu. Za proteine sam ti rekla da će da nestanu, a za hemoglobin nemam neki pametan savet jer meni ništa ne pomaže, bebci vuku kao ludi, zamenjena mi je Totema za Feroglobin, pa ćemo videti sledeće nedelje da li se bar malo popravila situacija. E, pa i ja sam mislila da su to rukice/nogice, kad ono vidiš, oni štucaju Very Happy Svejedno, mnogo volim kad se jave, a sad se sve češće javljaju,čim sednem/legnem, ali teško mi je da razaznam ko je ko sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 21/3/2017, 22:51

Da, mamama bluzanaca je duplo zanimljivije ksd nagađaju koja od beba i kojim delom tela se pomera :) Ja se nekad baš zabrinem kad beban dugo ne kontaktira sa mnom, ali shvatila sam pre neku noć da je to jedns noćna ptičica.
Obično pijem dosta vode, naravno flaširane, ali u poslednje vreme nisam baš disciplinovana...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 22/3/2017, 10:51

Evo i ja da se javim da ne ispadne da sam tu samo kad je frka. Bila sam juce na uz kod prof. Petronijevica. Inace je trudnoca 11+5dana.Veca beba odgovara 12+2 i ima 51mm NT je 1,4, nosna kost vidjena, pokreti prisutni i deluje da je sve odlicno. Manja beba raste istim intenzitetom, sada ima 28mm i odgovara 10nedelji, za tu nedelju je i ona ok. On kaze da bi jedino objasnjenje bilo da su embrioni bili razlicitog stadijuma, ali to znamo da nisu. Nije ni za kakve invazivne testove tipa amnio,jer smatra da bi mogli izgubiti obe. Prenatalni testivi iz krvi bi po njemu takodje bili gubljenje para i vremena jer ako pokaze da nesto nije u redu necemo znati kod koje od beba nije i onda opet mora amnio, a i nema neki konkretan razlog za neku od radikalnih mera jer osim te razlike obe su vitalne. Za nedelju dana idem ponovo na UZ. Ja sam juce bas bila pod stresom i ne znam vise sta da radim, ali nekako mu verujem i nadam se da ce na kraju ipak biti sve u redu. Ponovo mi je napomenuo da se moze desiti da manja beba ipak u nekom trenutku i odustane sama. Eto toliko od mene.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 22/3/2017, 11:15

Makice, navijamo za oba borca, verujem da je sve jako, jako stresno, ali isto tako verujem da će na kraju sve biti u redu.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 22/3/2017, 11:20

Devojke I.ja imam u urinu I soli I sluzi ali nesto se ne zabrinjavam posebno. Mi smo juce dedinitivno uzeli aparat za vodu,jer ne mogu vise vucem flasiranu a mm kao I.svaki zaboravi da kupi a I kad se porodim treba ce mi voda za mleko,tako da smo ovim udarcem ubili.dve muve. Lepo imam I toplu I hladnu I ne razmisljam. Nasa voda je I onako puna kamenca tako da sam sad mirna a I finansiski mi dodje jeftinije. Ja za nedelju dana na kontrolu,sutra punih 29 I 30nedelja,prolazi vreme.
Makice sad nesto razmisljam a da se ova mala beba nije kasnije uhvatila pa je zato manja? Mozda implantacija bila kasnije? I ja nisam za cackanje ako ne treba,drzim pesnice da sve bude ok.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od makica1984 22/3/2017, 11:27

Ne znam sta vise da mislim, ja sam u petoj nedelji imala i neko krvarenje sa ugruscima, praceno bolovima. Ko zna sta je u pitanju uglavnom ovaj malac se bori. Kada sam radila prvu VTO do stadijuma blastociste su dogurala 7 embriona s tim sto je jedan bio dosta napredniji i izgledao je kao da je embrion star 6 dana. To je sada moj sin Jakov :). Samo mi tako nesto i pada na pamet da se oni mozda i ne razvijaju svi istom brzinom kako lekari ocekuju. Ja sam tada morala da pozurim u kliniku, i ET je odradjen par sati pre nego sto je planirano zbog tog naglog njegovog rasta. Ne znam, drugo objasnjenje nemam.
makica1984
makica1984

Broj poruka : 116
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 09.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 22/3/2017, 12:18

Suncice moje male, slatke debelice, mrzim da razbijam mitove...ali znate li da sve te kupovne vode manje vise imaju isti sastav kao i voda sa cesme... ako hocete manje tvrdu vodu onda iskljucivo u obzir dolaze prolom ili rosa a sve ostale vode su tvrde.... dosta analiza vode sam radila... drugo voda sa cesme se redovnije kontrolise nego flasirane vode. Uvek imate opciju da prokuvate vodu sa cesme, ohladite, kamenac se istalozi po zidovima posude, vi tu vodu procedite i sve ok... a sve te flasirane, na balone, aparate itd....sve je to samo stvar marketinga i prodavanje magle za skupe pare. opet kazem smisla imaju samo meke (da ne kazem bljutave) rosa i prolom
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 22/3/2017, 12:23

Mimi sve ja to znam ali kad vidim kad prokuvam vodu da mi prliva kamenac ili sta vec,da mi sudopera bude bela,flasice bele pa bolje vala I ova nego takva prokuvana. A vala I muz kao I svaki suntav zaboravi sad I hleb da kupia a ja tesko da cu moci sa troje dece da skoknem kad mi.nestane vode,jer znam da ce prvih meseci biti ludnicaaaaa a necu imati.bas neku veliki pomoc sa strane. Tako da I ova ce biti odlicna...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 22/3/2017, 12:26

E, te bljutave, Rosu i Prolom, najvise volim! lol! A stvarno su nekako slatkog ukusa,barem meni, i onda je logicno da se meni kao starom sladokuscu to navise dopada Very Happy Sve ti verujem, Mimi, sve ovo sto kazes za vodu...kod nas sve mora da bude neka prevara, pa to ti je.

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu