KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 16/1/2017, 18:23

Super, Bobice. Samo slušaj našeg profu (da samo znaš kako žalim što nisam u BG, da mogu da skoknem kad god prigusti kod njega) i uživaj sa mrvicama i bratićem.

Nema nam odavno Daduške i Branke86. Ženice, javite se, da znamo kako ste. Verovatno uživate u mirnijem periodu trudnoće. osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 16/1/2017, 21:22

O tavita znaaam ja sam stvarno sigurna u njena. Zato sam i jurila da me on vodi kao i prvi put. Samo polako i dan po dan i stizemo do nasih ciljeva. Danas sedim na 4spratu a jedna vrata dele od carskih rezova,cuju se bebe kako placu. Samo sam zatvorila oci i iskreno pozelela da lezim tamo i drzim svoj bebe pored sebe. Tako mi sve deluje daleko joooj..
Zakazali smo briseve u cetvrtak pa da budemo mirni.
Ja bebe povremeno osetim kao neko guranje iznutra a cesto se desava da ispod levog rebra visoko nesto mi iskoci,da ne mogu da sedim,da disem a onda rece profa da decak lezi glavom na dole a devojka popreko noge na levo a glava dole desno,guraju se nogama. Kaze vrte se oni ali ovako su najcesce postavljeni. A jaoooo ona je zauzela poziciju i nema sta. Vidi se i zna se da je devojcica,opasna.
Devojkeeee srecnoooo u svemuuuu
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 17/1/2017, 10:57

Bobi,bice sve to kako treba i brzo ce ti proci trudnoca,pogotovu zadnje tromesecje. I lezaces i ti tu gde su CR i kada ti donesu bebe treci dan,zaboravices na bol od rane i glad i sve...
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 17/1/2017, 11:15

Nije me bilo da svratim Embarassed
cure, svima čestitam na bebicama, raznežile ste me srca srca srca sada uživajte u malim mirišljavim osmeh srce
Bobice, odlično bata i seka napreduju srca1 srca1
Kornjačo, srećno i verujem da će rezultati biti skroz ok.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 17/1/2017, 23:44

Vanila cestitaaaaaaaaammmmmmm ff ff ff
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 17/1/2017, 23:44

Zene, jel se javljala Amna? Zna li iko sta je sa njom?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 19/1/2017, 11:24

Da se i ja oglasim 😀
Tiramisu i Vanila,  cestitam 😍😍😍  Mogu samo da zamislim vas i male smotuljcice 😘😘😘 Uzivajte, zasluzile ste! 
U NG smo usli bez interneta, malo obilazili rodbinu, docekivali goste, odlezali 10-ak dana virozu...... Sve je to proslo, i sada uzivamo! Napokon! 
Bobo, divan ti je izvjstaj o bebama, kao i nalazima! Sretno draga i da se tako nastavi do kraja! 
Kornjaco, nadam se da je sve proslo u najboljem redu! 
Tvita 😘
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 19/1/2017, 12:41

Daduska hvaalaaa ali ne ide kod mene sve lako,nikad u zivotu.
Zakazala kod profe privatno za 13.02 jer dugo da sest nedleja ne idem na kontrolu jer je na go u frontu.
Bila sam danas na brisevima kod moje dr i bas sam se iznervirala. Kaze imam nesto izmedju vagine i anusa,spolja,kao neki pecat,sumnja na kondilom. Ja to u zivotu nisam imala. Sad sam radila pregled u decembru nista nije bilo. Silne briseve i preglede radila pred VTO i sve bilo ok. Pogledace profa 13tog ali samo da nisi miran. Nigde vise nista nema ni spolja ni unutra samo to tu. Ja nista ne pipam koza mi je svuda ista ravna, valjda bi napipala koliko vec stavljam utrogestan. Nego jel imao neko problem sa istima. Kaze mi dr da se u trudnoci ne skida jer puno krvare i ide carski. Na carski su svakako ali sta posle. Nista ne znam a na internet necu da idem...ima do 13tog da siznem
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 19/1/2017, 12:43

I da povracenje se nastavilo ali manjeg intenziteta ali je tu....
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 19/1/2017, 13:11

O, draga Bobo! Pa ti bas nikako da sastavis para dana mira! Ne znam nista za taj kondilom......  Ja jedva izdrzim i cetiri sedmice do sledece kontrole..... Ne sumnjam da ce biti sve u redu, i nadam se da ce doci i tvoje vrijeme da barem malo uzivas u trudnoci!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2017, 15:19

Bobo pa odakle kondilom aman...moja kuma je imala preneo joj decko. isla je na skidanje, imala ih dosta i bas se namucila skidala u totalnoj anesteziji. daj ti to ispitaj, nesto ne verujem da je kondilom.koliko znam to su polne virusne bradavice prenose se odnosima ili moguce je i prenos preko vc solje.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 19/1/2017, 17:26

Bobo ja mislim da ona to nije dobro videla, kada si radila kolonoskopiju ? Meni prvi rezultati amino dobri
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 19/1/2017, 17:32

Super kornjaco! Sada malo odahni!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 19/1/2017, 17:55

Jao daduska kad ni mogla mozak da isključim bat naredna tri meseca bilo bi super
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 19/1/2017, 18:15

Kornjaco, znam da je tesko ako pokusaj barem malo da se opustis. Tako ce nam biti do samog kraja.
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 19/1/2017, 19:10

Bravo, Kornjačo, mada nisam ni sumnjala da će tako biti.
Bobice, i meni djeluje malo verovatno da je u pitanju kondilom. A da odeš još kod nekoga, pre pregeda kod prof. Mikovića? Čisto da bi bila mirnija.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 19/1/2017, 19:47

Kolposkopiju radila pred postupak u septembru a danas sam i gledala na ogledalo izgleda kao pecat sivo,bele boje spolja je to, u ravni koze nigde nije ispupceno. Kondilomi jesu virusne bradavice ali ne moraju se preneti seksualnim putem. Mozes da imas virus u krvi i da se ispolji kad padne imunitet. Ali ne izgleda kao bradavica,ravno sve nigde nista ne visi. Bas sam se iznervirala. Stvarno ne zelim da me svako cacka sad pogotovo pa cu sacekati profu ali cu iskreno pratiti na ogledalu da li se siri ili sta.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 19/1/2017, 20:15

Uzmi mazi flogocid masti, on je zakon za sve kozne zezancije. Ja sam tako imala neke papilome kao klinka na guzi. sve ih kidala ivicom gacica, uzas jedan, a jedan otkinem tri nova niknu...i dr hteli da ih spaljuju, ali onda kucni prijatelj, hirurg predlozio da mazem flogocid... mazala, nestali, nikad se vise nisu pojavili.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 19/1/2017, 22:03

Bobo, nemoj da se nerviras, zena je sigurno omanula. U trudnoci svasta izlazi po kozi, setices se i sama. Posebno npr keratoze. Dosta toga prodje kad i trudnoca. Sigurno je nesto prolazno.
A i sve da je kondilom, tebi to nije toliko bitno jer se neces prirodno poradjati. Pa ces o tome misliti kad trudnoca prodje.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 20/1/2017, 11:13

Da li sme flogocid u trudnoci,posto je to na 2mm od ulaza u vaginu? Neka je i kondilom samo da nije nista gore. Juce sam se bas iznervirala a posle razmislajm ma ajde bre imam pametnijih stvari ovo ce se resiti samo da nije nesto gore. Ja i dalje nista ne osetim,i kad se kupam,da izvinete,prepipam sve i nema nista ne osetim na dodir. Videcemo sta profa kaze. Rog mi jedan izasao na celu, sad cekam i drugi, bubuljica. Tako da ko zna mozda mi i rep izraste sve je moguce.
Drage moje Srecna slava svima koje danas slavite...da proslavite u zdravlju i veselju ipunih ruku..
Ljubimo vas
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 20/1/2017, 11:51

Ja jedva čekam da se profa vrati sa skijanja, čovek nije još ni otišao :-) ja idem kod njega 06.02 kao da je za mesec dana ! Mene ništa neboli povremeno zigne zategne ali ovo grčenje različitih delova stomaka to me brine iako je profa rekao da je to fiziološka potreba maternice ali nije dobro da počne da boli, živim od pregleda do pregleda kao i većina vas!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 20/1/2017, 12:09

Joj kornjacice sve te razumem. Mene boli i od prvog carskog done rez pa me nekad presec. Jaooo panike ali samo u trenutku. E kad mi ne mozemo da zivimo kao sve ostale trudnice i da uzivamo u trudnoci neko se samo preispitujemo i osluskujemo svoje telo. Da li boli? Da li curu? Zasto zigne? Aaaaaaa neka su nam samo bebe zive i zdrave i mi sa njima pa polako. 
Kornjacice ti ides kod profe privatno? Kakva je ina njegova sestra Vesna? Ju sto mi zena delovala arogantno preko telefona,to su pitanja isprepadala me zivu...
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 20/1/2017, 12:26

Da idem privatno, a Vesna hahaha da deluje arogantno ali navikneš se i kad te upozna čak je i prijatna ona ide na odmor ka se profa vrati tako da je nećeš upoznati biće verovatno neka sestra sa četvrtog! Ali je profa zato CAR!!! Joj kako su sretne one trudnice koje se boje samo porodjaja mislim da mi idemo pevajući na isti samo da doguramo
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kornjaca 20/1/2017, 12:30

E da žene drage savet mi treba, ja nisam pre trudnoće imala proširene vene ali mi je jedna venica iskocila da mazem nesto ili???
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 20/1/2017, 14:51

Imam ih i ja na nozi,i to samo levoj od posla i od prve trudnoce. Za sad ne mazem. I da upoznala sam zenicu u frontu kad sam bila zadnji put na kontroli pa sam se setila tebe,kornjacice. Izgurala je trudnocu do 38nedelje za velikim miomom a rekli su joj svi da nece ni do 4mes izgurati. Naravno profa je vodi pa dosla na prijem i da se dogovore oko carskog jer ce on da je ujedno i njega skida na porodjaju. Mislim da rece da joj je 11cm bas velik i da joj zatvorio grlic tako da ne moze ni da se otvori. Laze ona samo profu slusala i milina. Tako da sekiraj se.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu