KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 6/3/2017, 08:23

Bobice srećno,nadam se da će sve biti u redu osmeh srce 

Što se mene tiče važno da sam se iskukala....možda i to pomoglo Embarassed izgleda ovaj forum ima čudotvorne moći.....ha,ha šalim se malo
Pošto bolovi su mi se smanjili juče poslepodne a sad ujutru ih i nemam za sad,lakše mi je malo sam odahnula,jedino mi blage mučnine daju nadu uvek do sledećeg uz da je beba još tu.
Jedva čekam već taj uz u sredu.
Sa mužem se šalim ovih dana da kako nisu još izmislili neku kućnu varijantu uz,da  ujutru ustanem pogledam da li lepo kuca srce pa nastavim dalje mirno svoj dan,ah kako bi to bilo super.
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 6/3/2017, 19:41

Ja sam razmisljala o onom stetoskopu ili kako se vec zove. One slusalice sto imaju doktori 😁😁😁
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 6/3/2017, 20:31

Valika, ja imam endometriozu tj. imala sam pa sam operisala i tako me je bolelo u trudnoci. Desavalo se i da me probudi ostar bol nocu. Stalno me je nesto boleo stomak, zatezao, probadao, cak pred kraj i pekao i nikad nije bilo nista s bebom. A mislim da smo svi pozeleli da imamo ultrazvuk kod kuce, moj muz je cak pogledao jel ima da se iznajmi jednom kad smo se nesto salili Very Happy Inace postoje aplikacije za telefon za slusanje bebinog srca, nekako se prisloni pa se cuje na telefonu. Nisam probala naravno, nisam bas pristalica prislanjanja telefona na stomak...
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 6/3/2017, 21:46

Evo da se mi.javimo iz fronta. Danas kad ne poludeh necu nikad. U 07h sam dosla u front a u krevet sam legla u.13:30h,bila sam besna kao ris i.to.pitanje kad bih legla da Mikovica nisam uhvatila za ruku. Da bi mi sestra rekla da je krevet spreman od 10h a ona zaboravila da me smesti. Poludela sam.
Elem ovako danas uradjeno sve sto.je moglo,krv,brisevi,pregled (hvala bogu zatvorena) toko nema kontrakcija sve je ok. Pritisak dobar stim da su.mi.danas od tolikog sedenja pocele ruke i.noge da oticu pa sam se uplasila za pritisak ali dobar je. Sutra opet krv za.TSH i.sutra rade OGTT i valjda cu onda brzo.kuci. cimerke su.mi super tako da je sad sve ok. Uz je dobar bebe su dobre devojka je teska 1kg a decak 1.175gr. Debeli.moj.decak i.manekenka.moja. danas su posebno aktivni valjda sam ja nervozna bila.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 6/3/2017, 22:24

moram da dopisem ovo za sex...
i meni se zelja smanjila od kako imam bebu,
mozda zbog dojenja,
a mozda uopste... zbog majcinstva, pojma nemam.
Ne mogu sebe da prepoznam!

Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 7/3/2017, 08:59

tiramisu ::Ja sam razmisljala o onom stetoskopu ili kako se vec zove. One slusalice sto imaju doktori 😁😁😁
Baš si me nasmejala....nije loša ideja sunny a ja se setila one spravice koja izgleda kao truba pa  sa jedne strane prisloni na stomak a sa druge strane se osluškuje Very Happy
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 7/3/2017, 09:15

Bobice šta reći,naše zdravstvo se raspada.....uvek imam osećaj kad odem u te državne ustanove da sve visi o koncu da će se raspasti svaki čas.....neorganizovanost,bahatost...
A iskreno i malo ih je, i lekara i sestara naspram pacijenata.Kod mog državnog ginekologa se čeka 2meseca,koji mi inače samo upute piše pošto trudnoću privatno vodim.

U svakom slučaju važno da su tvoje bebice u redu i biće do kraja u redu v
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 7/3/2017, 09:28

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Sonoli10
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Unname10

Mi se šalili,a ono stvarno postoje ovakve stvari u inostranstvu  Crying or Very sad
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od valika77 7/3/2017, 09:29

Izvinjavam se zbog veličine slike Embarassed Embarassed Embarassed
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/3/2017, 11:56

E pa drage moje, druzicemo se mi jos na ovim stranama. Nisam jos nikom rekla, ali ovdje moram.da objavim, jer mnogo volem Kutak.
Onaj piš test pozitivan, a moja beta 7764!sreca
U šoku sam....ovo je veliki dar od Boga. Jos uvijek sam nesvjesna cijele situacije, mislim da je ovo san. Skocice su mi male, kako sve postici i to mi je za sada jedina briga, kao i pritisak koji nije bas najsjajniji jos od prosle trudnoće sa skocicama. Uz Boziju pomoc znam da ce sve biti kako treba. Eto, javljam se posle pregleda veceras. I pst!!! Niko jos ne zna sem Kutak, malo li je osmeh srce
Volimo vas trudnica
Ps. Srecan 8. mart!! cvet
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 8/3/2017, 12:18

Cestitamo!!!!!!! Divne vijesti nam donosis! 😘 Ipak ces ti imati najljepsi poklon za supruga 😍😍😍
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 8/3/2017, 12:31

Ooooo Blankaaaaaaa cestitam od srca!!!!!! Lepsu vest nisam mogla cuti danas!!!! Kinder surprise, nista lepse od toga osmeh srce ali posle trudnoce svasta nesto u organizmu se namesti, nasteluje pa cesto posle duge borbe i vto dodje i do prorodnog zaceca
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 8/3/2017, 12:36

O Blankić, razneži me ženo osmeh srce suze mi pođoše na oči. Tako predivna vest i tako divan poklon. Grlim te jako jako i radujem se od sveg srca.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 8/3/2017, 12:42

DIVNOOOOO BLANKA!!!!! PREDIVNA VEST!!!!! Sto rece mimi bolju nisam mogla cuti danas!!!!
CESTITAM!!!!!!!!!!!
Stize jedan bata osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 8/3/2017, 12:51

Wow, Blanka osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Čestitaam :) Da sve lepo prođe i da bude jedna fina i mirna trudnooća!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/3/2017, 13:07

Zene hvala vam od srca! Kad se malo saberem javljam se love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 8/3/2017, 13:10

Blanka cestitam
Boze kakva divna vest .Izgleda da ce devojcice da dobiju musko pojacanje, jednog divnog batu
Potpisujem sve sto je mimi rekla
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 8/3/2017, 13:26

Aaaaaaa sta kazes blanka pa to je divno,devojke ce da porastu i imace drustvo divno,divno.
Evo nas kod kuce,pustili.nas. sve je ok. OGTT dobar,nalazi dobri cekamo.briseve ali to da zovemo u petak da ne sedim samo zbog toga. I napokon smo u.svom krevetu. Kontrolu imamo za 3nedelje profa je zadovoljan skroz. I.da.dobih poklon na izlasku beluga jastuk od bio save i aventa danas za 8mart. Svi trudnicama u.narodnom.frontu su delili i snimali.nas. bas lepo od njih ja htedoh da kupim ali eto dobila.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 8/3/2017, 13:49

Blanka, ta beta je baš visoka, da nisu opet blizanci ?! Laughing Wink sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 8/3/2017, 14:10

Blanka, kakve divne vesti, odusevi me! Cestitam draga!!!! srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 8/3/2017, 14:50

cestitam blanka
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 8/3/2017, 17:45

Kakva divna vest,bravo,cestitam Blanka...

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 8/3/2017, 19:09

Blanka divno! Predivno! Cestitam ti od srca srca srca srca ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 8/3/2017, 20:39

Neko vreme me nije bilo i imam šta da pročitam.
Blanka, ženo, oduševila sam se, čestitam ti od srca i ne brini previše većuživaj u tom Božijem daru. Bravo!!!
likeit sreca sreca sreca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 8/3/2017, 20:46

Blanka sta ja to procitah?Pa to je predivno jeeeee Boziji dar i uzivaj u njemu sve ce se vec namjestiti kako treba pusti brigu na veselje!😊😊Tako mi je drago presrecna sam zbog vas.😘😘😘
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu