KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+44
Šašava
Simona
Sirijus
lolipop
makica1984
Smrdica
micam
kiki5
Sofija Veks
ganedina
HappyGirl
Ancica 87
Niny
Vanilla
sanja 73
alisa
tiramisu
marina_82
Bobaue
saska1
winni
Zmajuška
dusica78
bak
daduska
MalaSaJuga
Tavita
mamadabudem
BabyBear
Jerapetra
mimi85
Tebi
bobica83
Mimi12
kornjaca
Lija
Blanka
branka86
kolibri5
zumbulcic
jelena.kuburic
masato
BiKsi :)
nina :)
48 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 8/3/2017, 21:29

Blanka predivna vest.Bice to sve kako valja i kako treba ljubav
d d d
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 8/3/2017, 21:56

Vau Blanka ovo je carski king Sve cestitke od srca I da uzivas u trudnoci srca
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 8/3/2017, 21:58

Joj blanka divno. Jesi li bila kod dr.sta kaze? Kako si posumnjala da je to?
Pa jel moze to tako brzo? Mislim zbog carskog sto je ipak bilo relativno skoro.
Ja sam mislila da kada dojimo,nema ciklusa pa samim tim ni ovulacije.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 8/3/2017, 22:05

Sestro moja juzna, sve sam ti danas rekla samo mi je zao sto nisam uspela da te cujem, ali neka, trudnica mora da se naspava. Jedva cekam da cujem izvestaj od dr. Ljubim te najvise na svetu!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/3/2017, 22:42

Drage moje zene, puno vam hvala na predivnim rijecima, ja se nadam da ce do kraja biti sve kako treba. Vjerujte mi na riječ ja još ne vjerujem da se meni ovo dešava.

Elem, zovem danas doktoricu ona kaze odmah dolazi veceras na pregled mačka( ona me tako zove odavno) samo da bude plod u materici. Ja dolazim sestre vec raskezile cekaju me. Cestitaju mi. Ulazim, skidam se, i jedan smesak mesak u materici sto je bitno da je dobro pozicioniran. Sestra iza paravana pita jesu li dvojke??? Ne nisu odgovara doktorica a i meni lakse iskreno i sMo kad je ovaj mesak smesak tu dje treba da bude. Embrion se jos ne vidi, kontrola sledece nedelje sa svim onim nalazima standardnim. Dobila svu terapiju kao i sa skocicama, folacin, clexan, utrice (ovaj put 100 mg) i DIJETALNA ISHRANA, jer moj pritisak je veceras bio visok. Da li od uzbudjenja ili ne, moram da ga kontrolisem ovih dana pa ako bude visok da se uvede terapija sto ne bi nikako valjalo na pocetku. Ja se nadam da ce to biti ok, sta drugo i mogu, sem da budem istrajna, pozitivna i da vjerujem da ce sve biti ok. Sto se tice ishrane do sada je bila uzasna, nabacila sam kile posle porodjaja, krkala slatko i slano i pila kafe na tone, al od veceras vec novi rezim startuje, meni to nije problem ni sa skocicama bio pa nece ni sada.
Eto to je to drage moje. E da, pitao je neko gore je li rano zbog carskog? To sam i ja pitala, rekla je da nije. To je bilo prije 9 mjeseci a ako bog da do porodjaja ima jos dosta.
Ljubim vas sve i puno hvala na pozivima i porukama danas preko fb i vibera. Volim vas puno i ovaj put sigurno cu otvoriti dnevnik samo malo da dodjem sebi dok jos imam kome ☺☺☺

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 8/3/2017, 22:54

Draga moja, nema odgovornije osobe od tebe kad treba tako da be sumnjam ni malo da ce sve do kraja biti kako treba, a I Bog je uz tebe jer ti je darovao najdragoceniji moguci dar.

Volim te puno I ljubi mi tetkine K&K. Neka bude zivo I zdravo sta god da bude ali navijam da dobiju batu.

Kisssssssssssssss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/3/2017, 23:05

BabyBear ::Draga moja, nema odgovornije osobe od tebe kad treba tako da be sumnjam ni malo da ce sve do kraja biti kako treba, a I Bog je uz tebe jer ti je darovao najdragoceniji moguci dar.

Volim te puno I ljubi mi tetkine K&K. Neka bude zivo I zdravo sta god da bude ali navijam da dobiju batu.

Kisssssssssssssss

Volimo tetku nasu osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubimo i vučemooooo za nos likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/3/2017, 00:05

Ne udjem par dana na Kutak i zakasnim na ovakvu vest!!!!
E pa Blanka, rasplaka me. Ne mogu ni da zamislim u kakvom ste soku.
Sad sve znas, i o trudnoci i o bebama, tako da ce biti taj deo laksi. Dzabe si jurila administraciju oko pocetka rada za koji mesec. Eto tebe jos na bolovanju, pa i penziju da dobijes!
Presrecna, presrecna, presrecna sam!!!!!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 9/3/2017, 05:15

Divan izvestaj Blankic! Bice to jedna super lagana i skolska trudnoca! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 9/3/2017, 07:34

Blanka cestitam!!!! Pa to je stvarno dar od Boga!!!
Uzivaj u trudnoci. Prelepa vest!!♡

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 9/3/2017, 08:22

Nema me na kutku tako cesto,al kad svratim uvek neka bum vest :-)
Pa Blankic cestitam draga,bas sam u pozitivnom soku,neka od sad pa nadalje sve bude u najboljem redu.Ljubac za tebe i skocice!

Trudnicice ,mamice,ljubac i za vas,budite mi dobro.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/3/2017, 08:49


Hvala zeMske moje drage, predrage. srca
Tiramisu, ja sam dojila skoro 4 mjeseca, a dobila sam odmah posle mjesec dana, tako da pravila nema. I naravno mozes ostati trudna i dok dojis.
Pozdravcic moje bebelice ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 9/3/2017, 08:56

Pozdrav za sve zenice sa kutka. Cestitam svim mamama na prinovi, uzivajte sa svojim bebicama. Mi smo bili na drugom ekspertnom ultrazvuku i po recima doktora bebice su dobro. Jedino me malo zabrinuo doktorov komentar da jedna beba brzo raste i napreduje. Rekoh mu jel bi trebala da brinem, kaze da ne i da probleme ne treba traziti kad ih nema. Ja sam po UZ puna 21. nedelja a jedna bebica je 21+4 420 gr, druga 22+6 i 480 gr. Rekao je da uradim OGTT ali da prekinem sa terapijom Glucophage neki dan pre testa. I da gledao je i grlic, znate da sam pre dve nedelje na rucnom merenju grlic bio 1.5 cm a sad na vaginalnom je 35mm bez tunelizacije. Kaze da serklaz za sad ne treba da me moj ginekolog pogleda za dve nedelje pa ako t4eba da se stavi. Ja se bas raspisala..

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 9/3/2017, 10:26

Blanka, kakve vesti iz nesvesti! Cestitam! Uh, pa kad porastu bice kao trojke Very Happy
Ja sam cula da je vec 6 meseci posle carskog ok za drugu trudnocu, a ako se saceka dve godine onda se moze u nekim slucajevima pokusati vaginalni porodjaj posle carskog reza.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 9/3/2017, 11:32

Jaooooo, pa kako je moguće da ja nisam ušla ovde nekoliko dana baš sad kad imamo ovakve vesti!!! Blanka, čestitam!!!!!! Kakav razvoj događaja!igra igra igra igra igra igra bravo bravo bravo Izveštaj ti je super, a pritisak sigurno od uzbuđenja, pa ko ne bi bio uzbuđen, ej! Da, i meni pade na pamet ovo što je Mimi komentarisala, ti se raspitivala oko bolovanja, a sad ima da na miru gajiš svoje troje dečice narednih par godina, i penziju da dobiješ, sve kako si trostruko i zaslužila! Jedva čekam dnevnik osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/3/2017, 11:36

Lijo, da nas ne iznenade onda slicne vesti od tebe? Spremate se? family Ja sam odusevljena svakom novom bebom i drzim fige za svaku novu trudnocu. I ja da nisam okasnila, rodila bih najmanje jos dvoje  beba beba
Ceo dan mislim o Blanki... Definitivno je miljenica foruma. Pa kad se poslednji put ovom brzinom ovoliko zena javilo?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 9/3/2017, 11:45

Mimi, jeste Blanka miljenica foruma i to sa razlogom. Inače, i ja se oduševim svaki put kad čujem za novu bebu, a ne smirujem se od sinoć od radosti, moram i ovde da napišem: dogovara se moje odeljenje za proslavu 15 godina mature na četu na FB i ispostavi se da nas je trenutno 5 trudnica iz odeljenja (ako ne bude još koja do početka maja kada bi trebalo da bude proslava) i to smo nas 3 koje godinama nismo mogle da zatrudnimo i 2 drugarice koje čekaju drugo dete. Muški deo odeljenja kaže da proslava mora biti u blizini porodilišta lol! Izvinjavam se što vas davim ovim, ali baš sam euforična i zbog Blanke i zbog ovih mojih trudnica iz odeljenja vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 9/3/2017, 11:51

Kolibri, nemoj da brines. On iz ciste predostroznosti ti to kaze i salje na OGTT zbog, ne daj Boze, gestacijskog dijabetesa. Ali 2 bebe ne mogu da isto rastu. Sve su to dvojajcani blizanci, bice razliciti i kad se rode. Ne znam koji su ti pol, jer ako se tek radi o bati i seki, razlika i treba da postoji.
Uzivaj u periodu u kojem si sad. Po meni je to najlepsi deo trudnoce. A i sa najmanje problema i kad se najbolje osecas.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 9/3/2017, 11:52

Blanka srce moje,baš si me lepo obradovala presrećna sam zbog vas srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca ljubim vas punoooo srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kolibri5 9/3/2017, 12:06

Mimi da, radi se o decaku i devojcici ❤❤ hvala na savetu. To sam zaboravila da spomenem. Inace decak je ta krupnija beba. Duse moje male.☺

kolibri5

Broj poruka : 61
Datum upisa : 31.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dusica78 9/3/2017, 12:52

Kakve divne vesti! Blanka, čestitam od srca! osmeh srce
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 9/3/2017, 13:25

Kolibri nemoj se sekiras ja sam juce izasla iz bolnice raadjen OGTT koji je savrsena a inace ja sam 27nedelja devojka ima 1000gr i 27+2 a decak je 1185gr i 28+4 i profesor Mikovic kaze da je to sasvim ok i najbitnije je da nema secera i pritiska i da su im protoci dobri a kilaza i velicina pa ipak ce biti razliciti,dvojajcani su.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tavita 9/3/2017, 14:37

Blanka, i meni podjoše suze radosnice! To je veliki Božji blagoslov i nagrada za sve ono strpljivo čekanje. I ne brini se - sve će biti kako treba, iako su Skočice male! I pritisak će doći u normalu čima malo koriguješ ishranu. Presrećna sam zbog tebe - tromame Very Happy
Evo i moj beban pošandrcao od sreće, aplaudira i rukama i nogama Very Happy
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 9/3/2017, 14:45

Mimi, ma kakvi, moj muz i ja se salimo da nasa beba pokusava da se pobrine da ostane jedinica Very Happy spava uglavnom samo ako neko spava s njom. Ali srce me zaboli samo kad pomislim da bi ona mogla da bude jedino novorodjence koje cu drzati, nema nista lepse stvarno. Kako vama ide, sta radi beba? :)
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 9/3/2017, 18:56

Jaoooo Blankic. Bebac je tu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jaooo kako sjajne vesti.... dve devojke i jos jedno na putu lol!
Nego, kako je srecni tata podneo vesti lol!
Samo da znas kada me put prvi put nanese u CG ima kako znam i umem da skoknem do Niksica i da te vidim i ovaj put iscmacem skocice yes yes yes
Divna zeno.
P.S. taman da ti donesem i magnet Wink
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 26 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu