KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 17/1/2016, 13:13

Slatkis maleni , cmok, cmok, cmok osmeh srce
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 17/1/2016, 14:20

Ganedina, Laza je pravi medenjacic ljubav

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/1/2016, 09:15

Lazar je lep kao lutka, da ga ne ureknem, pu pu pu, usrale ga koke! Ganedina, kakvog si ti secera rodila!

Aries, stvarno je veliko olaksanje kad se prestane bockanje. Ja sam primala 6 nedelja posle porodjaja i u toku trudnoce. U ovom slucaju srecom pa se ranije porodih 6 nedelja, pa sam za toliko i krace primala bocke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/1/2016, 09:30

Nasoj dragoj drugarici Daci zelim lagan porodjaj, i magicno upoznavanje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 18/1/2016, 09:55

Arsa ima novi ticker!! cveće

A za Lazu nemam reči - medenjakovic!

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 18/1/2016, 11:42

Presladak je Laza. love

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/1/2016, 12:24

Ganedina,pokazala sam sliku Laze mom muzu kaze kad si slikala Nikolu (naseg sina)? Haha mislim da sam napisala pre par meseci koliko lici na naseg sina e sad su identicni.Moja mama i muz su u soku kada sam im rekla da to nije Nikola hahaha
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 18/1/2016, 14:56

Hahahaaa....
Mico, tetka mog dragog (koja je inace i zdravstveni radnik) i koja ima cerku koja takodje ima problem sa sterilitetom (ali pomoc trazi samo na duhovnim adresama), ladno je izjavila posle prvog naseg pokusaja "cuti, bolje sto nije uspelo, cula sam ja da svasta rade, nikada se ne zna ciju bebu ti vrate affraid affraid affraid "
Tada je moglo da leti perje po kuci, ali sam ja hrabro progutala tudju glupost, postidela se u njeno ime i izignorilsala...sa ove vremenske distance, sve mi je to smesno...
E sada, da moze da procita tvoj post i vidi lazine slike i slike tvog sina, bilo bi "sta sam rekla!!!". Nista ne bi vredelo da objasnjavamo da su u dve razlicite drzave radjeni postupci....mozda bi izmislila da "po tim klinikama" imaju neke instant bebe u kesicama, pa nam ih samo podele lol! lol! lol!
Jos ako moj Djole povuce na vase sinove....hahahahaaa....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 18/1/2016, 15:19

E slatko sam se smejala hihihi.....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 18/1/2016, 15:41

Hahahahah, moram da napisem nesto slicno. Imam jednu komsinicu u zgradi, staru dokonu babu koja ide po komsilikuku i olajava. I čula da sam ja trudna. Jednog dana je srela prijateljicu moje majke i pitala je je li to naše dijete lol! Ja kada sam to čula poludjela sam a moj dragi je umirao od smijeha. Posle nekoliko dana moj dragi je sreo i rekao joj : Čujem da se raspituješ je li naše dijete, pa da ti kažemo da će biti crnac ili japanac. Uzeli smo od obojice pa ne znamo koji će se primiti lol! lol! Ona osta sva u čudu, bez teksta. Zaista ima svakakvih ljudi , za ove starije me i ne čudi ali za ove mladje tek nemam riječi.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 18/1/2016, 15:43

...hihihihih...anchi,sad me podseti na nas slucaj....kad su me prozivali na et,puna cekaonica i sestrica vice paaavlovic,paaavlovic(mi se prezivamo na p,ali nije pavlovic)i niko se odaziva,izadje ona i kaze meni,hajde sta cekate vas zovem....ja zbunjena ulazim i krajnje ozbiljno govorim embriologu,nemojte mi nekog tamo pavlovica vracati u stomak,dete mora da lici na onog mog tamo u hodnikuuu!!!....svi su se smejali ko blesavi! Wink a sofka danas isti tata,copy/paste.....eto ti dokle je medicina napredovala! Wink


...e neka joj je vala mr blank i rekao!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 18/1/2016, 16:42

Hahaha...ja stvarno imam dva mala crnca u porodici. Rodica mi je udata za crnca i nakon dugo dugo godina pokusavanja i izgubljenih trudnoca rodili su se Kimani i Kai, jednojajcani blizanci, dva prelepa andjela :))) Oni su crni, mada ne kao otac, a majka plava sa plavim ocima :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 18/1/2016, 17:40

Erata, predivno, mogu misliti kako su medeni , male slatke čokoladice osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/1/2016, 20:35

Stigao nam novi clan, JOVAN, Dacca nam se porodila jutros na cr, i donela na svet svoje luce! Nek vam je srecno roditeljstvo i da uzivate maksimalno u svakom novom danu! Roditeljstvo je carobna stvar! Vredi se boriti svakim atomom snage! Bravo Dacco!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce srce d d d d d d d d d d d d d d d d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 18/1/2016, 23:00

Lazar nas je i ovde na Zvezdari ozario :)

Srecno Jovanu i njegovima :)

Annci, jesi li bila danas na pregledu?

Mi smo se dogovorili za petak, pa da vidimo kako to ide...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/1/2016, 00:16

Joco dobrodosao mali prince u ovom divnom Bogojavljenskom danu . 
Divno Daco cestitke osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/1/2016, 00:25

Moja mama 60 god ima   je kad sam joj pokazala slike druge dece tako kako su se redom radjala ovde na forumu . e ovako meni kaze :  kako sve bebe imaju tako usko lice uza glava kako svima naprave tako i kao i A ima malo , ja u shoku i nikako nemoze da skonta postupak kako se i sta radi  , inace je bila da idemo na vto nije joj to . Eto moja mama tako da se necudim drugim komentarima ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 19/1/2016, 07:46

...eeehej drugari,danas nam je 7 meseci!!!....poceli smo da brbljamooo...bbbbaaaab...mmmmaaaa...vuuuuu...i samo da znate,ni z od zuba!!! srca srca srca srca srca srca srca srca
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 5dv4a8
grle vas sofija & mama !!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/1/2016, 08:41

JOVANE, DOBRODOSAOOO!!!!
Daco, da ti je sin ziv i zdrav jos 100 godina!!!

ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff ff

vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/1/2016, 08:51

Ijaaaoooo, kakva mi je snajka! Sad kad je Djole video, mozda se odluci i da izadje....

Sasavice, mi bili sinoc. Sve ok, idemo ponovo u ponedeljak. Kaze dr kao da mi je 20...moj stiker inace kasni nedelju dana, a nekako nikako da ga promenim. Pokusavala, ali se deformise, pa odustadoh. Tako da sam ja trenutno 37+4. Po mom inzenjerskom mozgu, to je 38nedelja, tako da ce valjda u ponedeljak (kada budem 39) zakazati prijem. Da nas Djole sve ne iznenadi...Da ti pravo kazem, samo osluskujem stomacic, ali ne panicim preterano...Front nije daleko, stici cu svakako. Torba je spremna. Samo mi je malo zbog tog Clexana...pretpostavljam da ce mi ga malo redukovati pred CR, ali ko velim, dr svakako zna sta radi. Drzim fige u petak! Mozda se mi i sretnemo u Frontu
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 19/1/2016, 08:59

....sedi djole kod mamice jos koji daaaan...jojjj pa to se sad STVARNO primaklo....i tebi i sasavici..i eho.
...mislim na vas jaaako jakoooo...hrabre nase trudnice!!!

tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/1/2016, 09:02

Hvala, prijo Wink
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 19/1/2016, 11:20

Daco, cestitam! Da Jovan bude ziv, zdrav i srecan 100 godina!

Tatjanice, Sofka je kao lutkica.

Sasava, Annci, Eho, vama se bas, bas primaklo. Jedva cekam vase lepe izvestaje sa upoznavanja.

Devojke, ljub, ljub, ljub.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 19/1/2016, 11:23

annci ::Ijaaaoooo, kakva mi je snajka! Sad kad je Djole video, mozda se odluci i da izadje....

Sasavice, mi bili sinoc. Sve ok, idemo ponovo u ponedeljak. Kaze dr kao da mi je 20...moj stiker inace kasni nedelju dana, a nekako nikako da ga promenim. Pokusavala, ali se deformise, pa odustadoh. Tako da sam ja trenutno 37+4. Po mom inzenjerskom mozgu, to je 38nedelja, tako da ce valjda u ponedeljak (kada budem 39) zakazati prijem. Da nas Djole sve ne iznenadi...Da ti pravo kazem, samo osluskujem stomacic, ali ne panicim preterano...Front nije daleko, stici cu svakako. Torba je spremna. Samo mi je malo zbog tog Clexana...pretpostavljam da ce mi ga malo redukovati pred CR, ali ko velim, dr svakako zna sta radi. Drzim fige u petak! Mozda se mi i sretnemo u Frontu

Sigurno ce ti dr dati posebnu semu primanja Clexana zbog CR, da bi se smanjio rizik od jakog krvarenja. Ja sam od hematologa dobila semu u 35 - 36. nedelji, nosila je sa sobom u porodiliste i u Betaniji su me bockali tacno kako je bilo napisano. Jedino sto sam nosila svoj Fragmin, jer ga tamo nisu imali.

Moja sema je bila sledeca, s obzirom da sam se bockala u 6h ujutru: na dan CR izostavljena mi je injekcija. Za opstu anesteziju je potrebno da prodje 12, a za spinalnu 24h od poslednje injekcije. Posle porodjaja sam primila Fragmin nakon 12 - 24h u dozi od 2500, a od drugog dana 2500 na 12h narednih 7 do 10 dana (pre porodjaja sam primala 2500 na 24h). Zatim sam jos 6 nedelja dobijala 2500 na 24h, bila na kontroli i dr mi ukinula injekcije. I imala sam elasticne zavoje na nogama za vreme CR.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/1/2016, 14:51

Hvala, Aries. Jedino me to i brine. Ja pitala da li da idem do Elezovica i donesem njegovu semu, dr kaze (i stvarno ne sumljam) da imaju dobre hematolege i u timu u Frontu. Samo je pitanje sta ako ja bocnem sebi Clexan i posle par sati krene porodjaj. Al nadam se da nece. Nista mi nije pominjao elasticne zavoje, pretpostavljam da tamo imaju. Ili mozda za moju trombofiliju ne treba...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 38 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu