KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 20/1/2016, 13:04

Ja jos imam traume zbog te frizure!!!!v Baba me "ubogaljila"... Tj sve nas....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/1/2016, 14:13

annci ::Serpa frizura lol! lol! lol! lol! gde se setiste..hihihi...bome sam je ja nosala dosta dugo. Doduse, nemam tu sliku ispred geografske karte...hmmm...mi smo se slikali ispred skole, da se vidi spomen ploca u pozadini...

Sto se tice ctg-a, mene bome vec trecu nedelju dr prati na ctg-u. Ne znam da li ima nekih posebnih razloga, ali niti sam sta trazila niti mi nesto pomno objasnjava. Verovatno je bilo nekih indikacija, ali on nije hteo da me plasi. Samo je do sada govorio, sve ok, saamo pripremne. Prvi put je prekjuce rekao da ima jedna kontrakcija, ali da to nije nista strasno.
Nas dvoje dosli kuci pa pokusavamo da provalimo sve ctg-ove. Imamo ih 4 kom, ali kao mala telad zevamo i nemamo pojma sta znaci....

Annci, koliko sam ja skontala CTG nalaz gornja kriva predstavlja rad bebinog srca, a donja kontrakcije. Mislim da je rad srca u redu ako je izmedju 120 i 160 (brojevi pisu sa leve strane papira), a kontrakcije maksimalno mogu da idu do 100. Kad su ucestale i jake, to je vec porodjaj. Ispravice me neko ako gresim.

A "serpa" frizura je u nase vreme bila totalni hit...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/1/2016, 14:16

Eho ::

Aries, da se potpuno resite grceva i da brzo izbacite nocnu klopicu.

.

:-*
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 20/1/2016, 14:29

Daco neka ti je srecno rodjenje sina,mnogo me je obradovala nasa Jelena87 srca1
d d d d d d d

Okruglice vidim da lepo gurate i da je sve ok,hvala bogu.Nekima se bas primaklo upoznavanje,a imamo i dosta novih trudnicica.
Nisam bas u toku,zakacih samo da je prva na tapetu Annci queen
Drzim fige da sve prodje u najboljem redu i jedva cekam da nam stigne Djole!

Ljubim vas sve,veliki pozdrav! d
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/1/2016, 17:53

...palcice,imas novu profilnu,neka ti ova roda donese bebicuuuuuu sto preeeeee!!! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb


Poslednji izmenio tatjanica dana 21/1/2016, 07:11, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fight&faith 20/1/2016, 21:02

Annci, Nina i ja navijamo i drzimo fige da na porodjaju bude sve bude onako kako zelis.  b  d  b  b  d  b  

Ostale trudnicice, mame, bebe i cekalice d

Palcice, zelim ti da ove godine ostvaris svoj san vv vv vv vv vv vv vv vv

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 21/1/2016, 09:01

Ma i ja znam toliko, Aries, pogotovu sto mi je pokazao tu jednu kontrakciju. Samo veliko-siroko brdo. Ono sto nas buni, je sto smo prosli put imali mnooogo vece pikove na donjem grafiku, samo su bili ostri, ne tako siroka brda lol! lol! lol! Al objasnih....hihihi...ma neka doca radi svoj posao, Djole i ja cemo svoj. Svega sam se naslusala, i moje kume, drugarice i sestre imaju najrazlicitija iskustva. Tako da je jedino pravilo da nema pravila Very Happy.
Po meni, bice onako kako Djole kaze, a on od pocetka igra za nas tim. Kad god sam se uplasila nesto ili istraumirala na UZ (a i to je bilo mozda 2 puta oko onih mozdanih komora), on bi me smirio kada dodjemo kuci...zivahno bi se igrao u stomaku kao da kaze "ludice, sta brines, vidis kako sam dobro! Uzivkam i igram se ovde"

Palcice zagrljaj Bas si nedostajala. Neka si uzela malo odmora od ove price. Nadam se da ste prikupili energije i snage, i da ste spremni za nove pobede! Ova godina je vasa!!!

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 22/1/2016, 10:02

Annci znace doca ne brini...Meni su 2 nedelje pred porodjaj u 15 min ctg zakucavale 3 puta na stotku,pa sam eto produzila 2 nedelje...
Drago mi da svi lepo napredujete...
Mi obavili juce dnevnu bolnicu,sestre su pale na sarm i namigivanje,i hiperaktivnost bebe,kazu vole nevaljale bebe :)sto se vratica tice skoro pa savrseno...kada ga drzim prav,a kad je duze na stomaku onda hoce malo da zanese,razlika izmedju jedne zile i druge ceo 1.5mm sto je po meni nista...naravno da dr uvek nadju zamerkre,sad kazu rukice su mu u pesnici,ja im objasnjavam da je zbog zubica,jer se stalno cese,a dudu ne zeli,oni kazu mama to ne sme da radi,pa sta da vezem dete????? Ja nocu kad zeli dam mu jos da siki...Nekad se probudi 2 puta,nekad ni jednom... :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 22/1/2016, 14:30

Uradise mi CTG sad u 36. nedelji. Nisam se udubljivala kako taj grafikon treba da izgleda lol! , doktor kaze da je sve ok: nemam kontrakcija, a beba je u redu, ne pati ni zbog cega, tako da nisam dalje ispitivala. Uglavnom, radicu CTG jednom nedeljno do porodjaja i to je to.
Znam da se pred kraj, ako postoji razlog, ponekad radi cak i svakodnevno, ali o tom potom.
I sve ostalo je na UZ pregledu bilo u redu, i dalje nam je dijagnoza "cekamo termin".
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 23/1/2016, 09:25

Bravo, Eho!
Onda zajedno "cekamo termin".

Annci, bravo za vratic. Pa dr moraju nesto pronaci. Samo vi polako, sve ce se to ispraviti. Vezbajte po malo i bice ok. Isto dijagnoza i kod moje bratanice. Boze koliko smo se brinuli svi, i gledali je pod lupom...a treba da je vidis sada...mali zvrk. Zovem je Nadja Komaneci.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/1/2016, 10:51

...anciceee,rekla sam ti,ma nema tu greske,nas plavusan je za reklamu i tacka!!!

....anci i eho,pa sad nam jedino ostaje da tipujemo na datume,on line kladjenje! Wink

.....ljubi vas vasa tatjanica,danas mi je prvi radni dan....fali mi moja bebojka,ali raditi se mora... sreca ...baka cuva sofku a ja pravim veliko spremanje u agenciji,tona kataloga nam je stigla za leto,a jos se ni zimovanja nismo otarasili..... usne
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/1/2016, 11:49

Ancice moraju pasti na taj šarm, on će biti veliki frajer, već to najavljuje. osmeh srce
Trudnicice brojite sitno, jupiiii srca
Ja sam danas bila kratko do dr, ginekoloski brisevi mi u redu, a mene dolje svrbi izludjeh. Ona kaze nista da ne diram, ja sam je zamolila da mi ipak nesto da jer me bas svrbi. Ona mi onda rece da kupim Macmiror vaginalete. Da li ih je neka od vas koristila i da li su bezbjedne u trudnoci jer u indikacijama pise da se ne proporucuju u trudnoci????
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od masato 23/1/2016, 12:05

Blanka, probaj spoljno ispiranje sa kamilicom, meni je pomoglo. I vidi sa dr. da li da par dana pijes utrogestan, hoce od njega svrab.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 23/1/2016, 12:16

blanki,isti problem sam resila normogin vaginaletama...kissss
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/1/2016, 12:30

Tatjanice cula sam za te vaginalete, ne znam sta da radim, vidjecu jos veceras dako se svrab malo smiri.
Masato ja utrogestan odavno pijem jer mi je prije 2. mjeseca "dolje "bilo uzasno stanje od njega, neka alergijska reakcija. Kamilicom se ispiram evo nekoliko dana, i upravo je kuvam. Bitno je da su mi brisevi uredni, sad ih cesce vadim zbog serklaza, a sa ovim čudom od svraba dako se izborim ljubav

PS. Žene moje, ja sledeće nedjelje ulazim u 5- ti mnesec, ne mogu da biliv osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 23/1/2016, 12:55

Ancice, super za vratic.

Eho, bravo za dobre rezultate.

Tatjanice, srecno na poslu.

Blanka, kad pre peti mesec?! Meni je to proletelo. Ja sam koristila Macmiror vaginalete u trudnoci, jer sam imala eserihiju u vaginalnom brisu.

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3062
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu