KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 14/1/2016, 08:40

Joj Lenjivice, kako prolete vreme! Pa Atila pravi decak! I to jos peva!!! Dusa nasa srca srca srca Jedva cekamo tu slicicu...

Ja sa takodje planirala taj apartman. Najvise zbog toaleta i toga sto stalno neko moze da ti bude tu...Nadam se da nece biti problema, ali koliko sam cula, to ne mozes da rezervises (sto je i logicno, vecina zena ne zna kada ce se poroditi), vec kada dodjes, ako ima mesta, moze.
Shasava, bas me nasmeja...pa ja se svakako depirliram...ne zbog Djoleta i doktora, nego zbog mene. A ovo sam samo tempirala da bude sveze depilirano za CR. Na stomaku nikada nisam imala dlake, ali sada u trudnoci su se pojavile. Cudo bozije. To nisam cula ni citala da se nekom desilo. Da manje rasstu, to svi kazu, ali da izrastu tamo gde ih nije bilo...nije to nista strasno, paperjasto je, ali se bas vidi kada namazem stomak...fuj! Nadam se da ce opasti posle porodjaja...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 14/1/2016, 09:38

Lenjivice vi ste vec raspevani,bravo! Mi se smejemo na glas samo kad se golicamo :)
Ja za betaniju ne komentarisem jer sam poslednji put bila u toaletu na patologiji dole i tamo je ok...
Annci rastu dlake,meni je ceo stomak odlakavio,sad ih vise nemam...
e tete i mi poceli neku pirincanu kasu,jednom na dan pomalo,svidja mu se samo ne znam koliko za pocetak je dovoljno da pojede :)
E devojke jedva cekam da se lepo isporadjate...i da sa apartmanom ili bez ostane u najlepsem secanju...Ljubim vas sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/1/2016, 18:14

Nekad davno sam bile (nesrecno) zaljubljena u jedng Atilu, koji je lepo svirao gitaru i pevao. Vidim da ce i mali Ati isto biti smeker :)

Annci, dobro me podseti to za apartman... ostaje da se nadam da ce imati mesta... A i da se pripremim da mozda nece biti po toj mojoj volji. Inace, u apartmanima je bolja i hrana, a i odnos sestara... Verujem da je i taj WC cistiji, s obzirom na to da ga manje njih koristi...

Konacno kupih peglu radost Sad mogu da finishiram pripremu krpica za bebu Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 14/1/2016, 22:01

Ja malo prije sa redovne kontrole. Guramo, rastemo, sve je pod kontrolom. Bebice se druze, dodiruju, maze se srecice moje. sreca zagrljaj  Znate prekjuce da sam vadila nalaze I da je hemoglobin bio 95. Elem, dr me posalje da ponovim danas hemoglobin ali u bolnicu, I on 104 I rekla da vise ni slucajno ne vadim privatno nalaze. Pijem tothemu, uvela mi Elevit, nastavljam folnu I utrice.Od sada samo bolnica i nidje drugo ne vadim nalaze.
Sjutra idem kod hematologa pa kod endokrinologa dako I tu bude sve OK. Very Happy
Ljubim vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 14/1/2016, 22:21

Annci, vezano za ovo brijanje/depiliranje. Za CR se sece ispod donjeg stomaka, tj na pocetku stifnih dlacica horizontalno... tako da svakako treba sredjivanje, zato sam pitala Very Happy
Nije to stomak Very Happy

Blankic, super za bolje rezultate, i ohrabrenje, kao i to druzenje devojcica u stomaku <3
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 15/1/2016, 08:21

Blankik super za dobre nalaze I mazanje bebica, ma ipak nista bez devojcica kad smo vec kod mazenja

Annci, sve se ti lepo , lagano pripremas, Djoletu se ne zuri napolje , te kod tebe nece biti iznenadjenja . A mi smo kao I ti bas nestrpljive da vidimo tog maminog junacinu .
Ja mislim da su apartmani u ovom delu gde sam I ja lezala u dvokrevetnoj sobi . Ako su tamo, ne moj da ocekujes bogzna sta, ipak je sve to jadno I bedno .Sem ako nemaju apartmane u nekom drugom delu .

Sasava, I ti si nam tu uz rame sa Annci, brojis sitno .

Lenjivice, mislim krajnje je vreme da postavis Atinu slicicu da I mi malo uzivamo da ga gledamo, a ne samo ti . Vidim da ce nam taj lepi, dobri crvenokosi frajer biti bas poseban, mozda neki novi Pavaroti .

Moj Laki jos kaslje srce mamino, jos ima dosta sekreta ugornjim disajnim putevima. Evo ga se probudio I svasta nesto prica mami . U utorak idemo u Tirsovu kod kardiologa na kontrolu da vidimo kako stojimosa rumom na srcu, ja sam bas nestrpljiva da vidim da li mu se bar malo smanjila.

Meni kosaopala za 30 do 40 posto I sad mi se cini da malo manje opada, tj., nema vise sta ni da opada.

Nego cure moje, hocu da vas pitam vi koje imate IR, sta radite posle porodjaja, da li ste opet uvele terapiju Metforminom ili ....Ja sam pre nekog vremena merija secer posle dorucka 30 minuta I bio mi 5,1 gledam u ovaj Glukofaz na stolu I ne znam sta da radim . Inace, ja od porodjaja ni ne pazim na hranu odnosno jedem sta stignem, pogotovo od kako je pocela sezona slava pa sve do danas.
Razmisljam da odem do laba I uradim onu analizu tromesecnog proseka secera valjda HBSA 1 ili vec koja mu je skracenica, pa u zavisnosti od tog rezultata padne odluka da li uvesti metformin ili ne , mozda recimo 500 mg Glukofaza posle dorucka
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 15/1/2016, 22:14

I moj maleni deckic je navukao virusnu infekciju Danas smo isli prvi put na inhalaciju,moracemo jos 2 dana dva puta dnevno.Tatjanice,procitah da si koristila fitobalm,da li on sme da se koristi i kada se inhalira?Pozdrav kutakinje
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 15/1/2016, 23:00

Mamice da vam dječica što prije ozdrave.
Ja danas od endokrinologa do hematologa i tako. Sve u svemu nije bilo loše.
Hematolog mi povecala folnu 2 na dan, plus 2 heferola ili dvije totheme na dan da kombinujem. Mada je vise za heferol jer je bogatiji gvozdjem od totheme. D dimer u redu.
Endokrinolog mi iskljucila siofor ali zato stroga dijeta sto se tice hrane moram da forsiram hranu niskog glikemijskog indexa, po tablici , pa da vidimo za dvije nedelje sta ce biti sa secerom i tom popodnevnom dozom koja meni šara gore- dolje. Hematolog je vise za životinjsku hranu zbog hemoglobina a endokrinolog više za biljnu hranu zbog glikemije. Ginekolog kaže da je to njemu sve ok i da ne treba da se pretjeruje i da pazim sta jedem svakako ali ne bas tako striktno. I eto sad 3 dr bez koja ne mogu a svako vuče na svoju vodenicu. Ja moram naći neki balans u svemu pa ću da vidim rezultate za mjesec dana.
Mi trudnice iz VTO smo previse oprezne i treba da bude tako, ne mislim da treba izbjegavati interniste strucnjake u svojim oblastima, a nekad kazem sebi daj batali sve dosta je vise doktora,uzivaj kao i sve trudnice ali ne mogu.
Eto, to je to uglavnom. Bice dobro. Ljubim vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 15/1/2016, 23:34

Samo da vam mahnem!

Lenjivice, kraljice, kako opisa Atilu, daj sliku da vidimo smekera!

Uzivajte max dok ne radite, uz obaveze na poslu,sve je drugacije!

Vidim primice se ovde upoznavanje, Annci, jesi li ti prva na redu?

Samo da javnem da imamo jos jednu frisku trudnicu, nasu dragu forumasicu Caci! Markic ce dobiti bata ili seku!

Nadam se da ce ova godina doneti mnogo zdravih i urednih trudnoca, kao i zdravih i jakih bebica!

Ljubac veliki od mene!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/1/2016, 00:47

Bravo Caci . sunny:sunny:Marko dobija drustvo . Nisam te dugo cula...pisi nam . 
Biksi kissic lepe vesti , 
Blanka cedi sok cvekla sargarepa i limun. Ponekad dzigu teletinu al sve pomalo brokoli sta ima jos od tog sezonskog zima je pa zbog tog .
Lenjivice cekamo sliku osmeha 
Meto Kometo dugo te nisam cula. Sta ima u Venezi ? 
Baybear jesi cula za Bioastin to su alge sportisti koriste dobar preparat procitaj malo o njemu. Ja sam ga porucivalla iz UK direktno , a ima ga i kod nas . 
Cekamo NOVE TRUDNICE 
Ljubim Vas osmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srceosmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 16/1/2016, 01:01

Mico uzmite kod kuce inhalator . Zbog higijenskih uslova bolje kucna varijanta a i noras da se cimas po ambulantama ....
Anci priblizilo se upoznavanjeeee
Yup Yup
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 16/1/2016, 01:56

Uzreli smo noja,od sutra ga kod kuce inhaliram.Blanka,ija sam imala secer u trudnoci,nizak hemoglobin i imala blizanacku trudnocu kao ti i glasam za meso.Nisam nijednu vocku pojela,pridtzavala se svega,mesila integralbi hleb zbog dijabetesa,sve po tabeli i dosla do 9 meseca.E sad dr kaze da ne bi dogurala dotle da se nisam pridtzavala dijabeticne ishrane jer bi bebe bile mnogo krupne a grlic ne bi izdrzao.Meso slobodno jedi samo nemoj masno,piletina,curetina.To ti je dozvoljeno u dijabeticnoj ishrani
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 16/1/2016, 05:45

....mico,mozhesh fitobalm ako nemate temperaturu,tako je nama doka rekla...mazhi mu grudi i ledja i mozhesh malo ispod nosicha,tu gde che mu brkovi porasti kad bude mamina momchina....ljubim vas i shto pre nek ozdravi mali bata! :*

...blanki,morachesh i neki balans osim ishrane u tim specijalistichkim pregledima da nadjesh...i meni su se bili popeli na vrh glave,svake nedelje neki pregled u trudnochi,a opet da ne idesh,pojedesh se zhiva...a kad kazhesh vto,ne vantelesna nego kao da si rekla vanzemaljska trudnocha,eto tako te dozhivljavaju....hihihihihiihihi....josh mene sa godinama i prvom izgubljenom trudnochom,no dobro....prodje sve to...poshto su blizanci a i serklazh,znash da su ti kontrole sudjene....brzo to sve prodje mila i eto tebi tvojih devojchicaaaaa lepoticaaaaa....ljubimmmmm sve tri moje djevojkeee!!!

....ganedinaaaaa,drago mi je za lazu,materinu mazu da mu je bolje......drzhim fige za pregled srca i nadam se dobrim vestimaaaaaaa !!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 16/1/2016, 09:26

Blankic drago mi je da je sve u redu...Ljubim vas tri,dosadice ti dr,ali cuti i teraj napred najvaznije su te devojane koje se mazuljkaju :)
Mamice trudnice :*
Cekamo lepe vesti i od ostalih forumasica!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 16/1/2016, 09:50

Caci, cestitam. Zelim ti mirnu trudnocu.

Decici koja su bolesna zelim brz oporavak.

Blankic, mazi stomak.

Meni je hematolog napokom ukinula Fragmin. Primala sam ga punih 11 meseci. Da sam morala i dalje, stvarno vise ne znam kako bih se bockala, jer mi je koza zadebljala od silnih injekcija.

Ljub za sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 16/1/2016, 09:57

....arieees,znam koje ti je olakshanjeeeenje!!! ...ljubb za vas dvoje!!!
....ps devojke u benettonu je 50% snizhenje,opustoshih bebi program i neka udje u zapisnik,sebi nishta nisam uzela!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 16/1/2016, 12:19

E, Blankic, lepo si opisala sve ovo. I ja sam sve vreme imala ginekologa, hematologa i endokrinologa...svak na svoju stranu. Ja sam bar sto se tice endokrinologa imala srecu, pa je od 24 nedelje i poslednjeg ogtt testa sve bilo ok. Tako da me nije dalje bar on davio. Sve vreme mi je secer posle toga ok, ali je cinjenica da kontrolisem samo ovaj jutarnji. Tako mi je on rekao, jer nisam neka rizicna kategorija. Ja nisam skroz izbacila slatkise, ali su definitivno na minimumu. Sto znaci, kod kuce nikada ne jedem slatko, eventualno kockicu crne cokolade sa steviom (odlicna je!), ali kada izadjem na veceru sa drugaricama ili odem kod nekog na rucak, pojedem kolac. Sve je to umereno i ok, po meni. Doduse, ja stvarno nisam nikakv ljubitelj slatkisa, pa mozda zato tako pricam. Ni pre trudnoce, ni sada. Eto, mozda mi se u poslednje 2 nedelje nekada prijede slatko, ali i to je vrlooo retko.
Sto se hematologa tice, terapija nam je ista, ali...moj ginekolog je uvek bio u fazonu da je moja krvna slika ok za trudnice i nikada se nije bog zna kako potresao oko nje. Ja se jesam trudila da osim lekica (ja sam heferol samoinicijativno smanjila na 1xdan zbog stolice. Da nisam to uradila, porodila bih se od naprezanja). Tako da, moj ti je savet, uzimaj sve sto ti je hematolog dao, ali obrati paznju na ishranu. Varijanta povrca bez mesa, po meni nije dobra varijanta za trudnocu. Pratis li ukupne proteine? Beba to bas izvuce, tako da je mesce neophodno. Ali podrzavam mesenje zdravih hlebova. Nizak glikemisjski index, slozeni seceri, odlicni za probavu...mogu ti poslati neki recept, ako zelis.

Doduse, kod blizanackih trudnoca, je sve jos vise pod lupom...ali imam osecaj da ti to sve lepo hendlujes i ne panicis, sto je najpametnije. Ne mozemo ignorisati sve te specijaliste, ali ipak treba uzeti sve sa rezervom i umereno...Tvoje lepotice su bezbedne jer imas serklaz, a one svu ljubav i brigu ovog sveta. Naravno da ne treba da lupas po sampitama i baklavama, pa da one dodju do po 4 kg...to sigurno ne bi podnela. Ali sve umereno i uz redovne kontrole, e to ne moze da smeta...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 16/1/2016, 12:25

Ganedina, Mico, drzimo fige da vam se decaci sto pre vrate u formu!

Ime moje, hvala sto me utesi za te dlake po stomaku...bravo za kashice!!! Kako brzo vreme proleti...

Aries, cestitatm sto si oslobodila bockanja. Stvarno je sve teze od kada je stomak velik i zategnut. Svaki put se isprepadam kada je igla unutra a on krene da se okrece...kao da nas oboje brani, junak moj mali...ali znam da je to za njegovo i moje dobro, pa trpim sta cu. Ali svejedno, jedva cekam da se zavrsi sa tim bockanjem

Trudnice i mamice
poljubci poljubci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 16/1/2016, 15:28

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 1y4749
Cik pogodite,ciji je ovaj lepotan. ime mu je LAZAR. osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 16/1/2016, 16:49

Laza je divan!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 16/1/2016, 17:44

Lazo, prelep si!
Pravi medenjak!
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 16/1/2016, 17:49

...jooooooj,kako je meeeden,srce malooooo!!!.....stvarno su deca sa kutka naaaajlepsaaa!!!
..vidi samo kako je rumen ko jabucicaaa!!!

zmajushkaaaa,tebe ljubim posebno i mantraaaam ti da nam sto pre dodjesh na trudnicke straneeeee,vucemooo te sofka i ja jako jaaaaaako!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/1/2016, 18:19

Ljubac za ovog malog vragolana gore, ovo je šećerko pravi srca
Annci moja sve sto si napisala slazem se u potpunosti. Ja to zaista hendlujem cini mi se na pravi nacin. Ni moj ginekolog se ne opterecuje. Njemu je to sve u granicama normale ali sta da se radi kod endokrinologa i hematologa moram ici.
Sto se tice hematologa tu je sve ok, d dimer je ok bogu hvala pa nema problema. Proteini su mi na donjoj granici i zato sada krkamo meso vise. ( hematlog je vise za meso a endokrinilog vise za biljne proteine, nikad ugoditi ) Nikad nisam imala problem sa secerom, pila sam Siofor zbog PCOS a ne zbog IR i kad sam to rekla endokrinologu onda se ona malo uspanicila pa mjerim i jutarnji i popodnevni šećer. Jutarnji je ok, popodnevni je šarao 2 puta i to tačno znam kada ( Badnji dan i krompir salata) bio je 8,2 . Vise ga nikad nisam okusila. Onda je šarao, 4, 5, 6, i jednom 7 posle rucka jela sam malo masnije meso. Tačno je da je sve od hrane i nema šanse da ću ikad više dozvoliti da šeta do 7,8 poslije ručka. Skinula sam sve o glikemijskom indexu  hrane pa ćemo da vidimo. Inače odavno ne jedem slatko nista, (kolac se ne sjecam kad sam pojela) bijeli hleb, nista sa bijelim brasnom, ugljene hidrate , peciva, kifle itd. Bas pazim sta jedem al jbg ta dva puta ne mogah odoljet pa je skočio. Za recepte sam uvijek raspolozena, tako da slobodno šalji. Hvala ti puno na opsirnom postu, kao i ostalim djevojkama na podrsci. Ljubim srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 17/1/2016, 11:14

Lazo, lepotooo!!!!
Savrsen si! Satkan od ljubavi, nade i snova....

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 17/1/2016, 11:43

Hvala vam drage nase tete .

Ljubi vas sve mali Laza puno,puno,puno .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu