KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 19/1/2016, 15:10

Dobro nam dosao Jovane. Da si ziv i zdrav.
Tatjanice sofka je medenjak. Inace i Vasica brblja ta-tata,i njanja- sanja,hihi.mora dete kad mu stalno to ponavljam.
Anci blizi se,blizi.
E bas ste me nasmejale.dobro je da moj Vasica ne lici na Stojketa;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 19/1/2016, 15:35

annci ::Hvala, Aries. Jedino me to i brine. Ja pitala da li da idem do Elezovica i donesem njegovu semu, dr kaze (i stvarno ne sumljam) da imaju dobre hematolege i u timu u Frontu. Samo je pitanje sta ako ja bocnem sebi Clexan i posle par sati krene porodjaj. Al nadam se da nece. Nista mi nije pominjao elasticne zavoje, pretpostavljam da tamo imaju. Ili mozda za moju trombofiliju ne treba...

Za niskomolekularne heparine postoji antidot, nemoj brinuti ako porodjaj krene nakon sto si dala injekciju. Za aspirin ne postoji antidot, pa je to problematicno. Ovo mi je rekla moja dr sto mi je vodila trudnocu, tako da no sikiriki oko toga. Uzivaj u cekanju najlepseg upoznavanja. Elasticne zavoje sam dobila u bolnici, mada sam ponela i svoje, jer nisam znala da li ih imaju. Hematolog mi je na svom izvestaju, pored seme za Fragmin, napisala da je obavezna bandaza. Inace svi jako ozbiljno u porodilistu shvataju trombofiliju i maksimalno ispostuju sve sto hematolog napise. Niko ne pametuje i nece da se igra sa tim stvarima.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 19/1/2016, 15:53

Daci sve cestitke....da uzivaju u najdivnijem poklonu!
Laza je secerlema prava!
Sofkica,modernica :)
Svasta ce ljudi pricati...ima ona pesma od DJ.B. Lajte kere... :)
debelice moje...jedva cekam da nam javite da ste zagrlile vase zamotuljke...
Nama je bila guzvaja i u subotu i nedelju,jedva prezivesmo,u cetvrtak idemo u dnevnu bolnicu zbog vrata,da dr vidi stanje.. mama mi se razbolela,ne moze na noge kazu jaka reuma,ma udarno mi je pa ako vas ne obidjem cesto mislim na vas i eto tako
poljubac od nas..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/1/2016, 16:06

Hvala na detaljnijem objasnjenju, Aries. Sada mi je definitivno lakse.

Ime moje, da nadjete prave vezbice za taj vratic i da se mama sto pre oporavi!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 19/1/2016, 16:17

...ancice mila,verujem da ce doka reci da je vrat prav ko strelaaaa...i moja bratanica je imala tortikolitis,valjda se tako pise,uz vezbe sve nestalo....ljubim moje vezbace i da ti mama sto pre ozdravi...javi kako ste prosli na pregledu...


aries,kako ste vas dvoje? ....raste nas filip,mogu misliti kako je meden!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 19/1/2016, 19:12

Cestitam dacco Jovana, neka je zdrav i radostan☺
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 19/1/2016, 19:13

Kakva je Sofija, ovo je neverovatno :)
Stvarno su ovde deca jako lepa (ili vi svi imate neke profi fotoaprate Razz).
Mozda vam onaj Kinez poklanja (sto rece Mr Blank).
Hehe.

Annci, polako, sta fali, jos koji dan da se provlacimo :)
Ja kaskam za tobom 2 dana (po mojim proracunima).
Stvarno se mozda i sretnemo.
jel imas neki osecaj, da se nesto promenilo?
Ja gotovo nista, sve mi je isto kao da sam peti mesec :)
Znas li sta treba od ovih "obicnih" analiza za Front...?
Na sajtu pise jedno, moja dr mi dala samo za hepatitis i cervikalni bris upute (naravno treba najsvezija krvna slika, biohemija i mokraca - za to nisam dobila uput jer "ne moze tako cesto", radila sam prosli put pre mesec dana!)
Pitacu svakako moju dr iz NF u petak...
al ajd kad smo vec tu :)
ancice, drzi se!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 19/1/2016, 20:59

Annci odbrojavamo, jos malo, jos malo. Jedva čekamo slikicu Djoleta.
Šašavice vidiš šta radi Kinez lol! Inace cula sam da je dr Artur Bjelica dr za kineskinje, kaže ima šemu koja uspijeva iz prvog puta lol! lol! To je pričao on jednom prilikom u Podgorici.
Ljubim vas sve koliko vas ima osmeh srce a bilo nas ko braće Kineza sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 19/1/2016, 21:19

Daco, cestitam! Dobro dosao, Jovane!

Sofka, Laza, i sva ostala decica su prepreslatka. osmeh srce

Hvala na lepim zeljama, videcemo sta kaze doktor na sledecem pregledu, to ce mi biti prvi u 9. mesecu. Kad ste vi krenule na CTG, u kojoj nedelji?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 20/1/2016, 02:52

Anci dan ispred porodjaja primas duplo manju dozu heparina,bar je tako meni bilo.Dva hematologa su dosla,stigao mi je rezultat D dimera i na osnovu njega mi je odredjena dalja terapija.Pitala sam zasto mi je smanjena doza rekli su da se uvek smanjuje dan pred cr.A na dan cr nisam ujutru primila fraxi.Ancice i moja devojcica je imala tortikolis sada vise nema,sredili smo vezbicama.Mora obavezno da se rade vezbice
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/1/2016, 06:07

...hihihiiii...,,sasavice,mr blank je u pravu,ovaj kinez nam lepu decu pravi...hihihiiiiii...jedva cekam da vidim nove male kinezice nase  Laughing  sunny  king   ...i samo da znas ,dragi mi je kupio dva profi foto aparata,podvodni i kopneni,kad donese sa broda, nagrebali ste od mojih i sofkinih slika...hihihihihiihihi...  lol!

...sanjiceee,pa vasica se raspricao,ljubim ga u to oko lepo!  sreca

...eho,mislim da od 30. nedelje pocinje ctg...kako stojis sa kontrakcijama? ...ja nisam nista osecala.  trudnica


...ljubim moje trudniceeeee!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 20/1/2016, 08:52

Sasavice, meni dr iz Fronta rekao jos proslog ponedeljka da uradim HbS, HCV, koprokulturu, krvnu sliku, protrombinsko vreme, d-dimer, biohemiju, urin, urinokulturu, on mi uzeo vaginalni bris...krvnu grupu imam od ranije. Tako da smo Djole i ja spremni.
A sto se tice osecaja, ma ja ti nisam uopste merodavna. Kod nas ti moj dragi ima ocinski instikt, mene je ovaj materinski vise puta prevario...
Kad nam je Jurisic dijagnostikovao spontani, ja sam plakala kao kisha i prestala sa lekovima. On je sve vreme ponavljao da nije moguce, da je beba sigurno tu, da treba da nastavim sa terapijom...znamo rezultat Razz
Sve do rezultata PrenaTesta, bila sam sigurna da je devojcica, jer sam citala da su zenski embrioni jaci, a i bilo mi logicno da onu kataklizmu moze izdrzati samo najjace bice na svetu-zena. On se jos od Praga mom stomaku obracao sa "Djole"...znamo kako se zove Razz
Jutros mrtav hladan kaze "nesto sam siguran da nece Djole da ceka bas jos dve nedelje, mnogo se sutira nocu, mislim da ce sada za vikend" affraid A ja kao da je on CTG "kako mislis za vikend? Sta ako dr spava ili iskljuci telefon ili ide na bazen, ili ga otmu vanzemaljci? Dok se mi objasnimo u Frontu...mozda mi nece dati CR, a ja se nisam spremna za prirodni porodjaj..." lol! lol! lol!
Kao da on to zna sa sigurnoscu bolje od dr, ali...iskustvo nas je naucilo da do sada nije omanuo. Videcemo sada....

Tatjanice, jedva cekamo te profi fotke. Ako su amaterske ovakve, mogu misliti tek sta nas ceka....a nisam komentarisala Sofijin styling....mislim, sta reci?...dzemper bih rado ja ponela
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 20/1/2016, 08:53

Sasavice, meni dr iz Fronta rekao jos proslog ponedeljka da uradim HbS, HCV, koprokulturu, krvnu sliku, protrombinsko vreme, d-dimer, biohemiju, urin, urinokulturu, on mi uzeo vaginalni bris...krvnu grupu imam od ranije. Tako da smo Djole i ja spremni.
A sto se tice osecaja, ma ja ti nisam uopste merodavna. Kod nas ti moj dragi ima ocinski instikt, mene je ovaj materinski vise puta prevario...
Kad nam je Jurisic dijagnostikovao spontani, ja sam plakala kao kisha i prestala sa lekovima. On je sve vreme ponavljao da nije moguce, da je beba sigurno tu, da treba da nastavim sa terapijom...znamo rezultat Razz
Sve do rezultata PrenaTesta, bila sam sigurna da je devojcica, jer sam citala da su zenski embrioni jaci, a i bilo mi logicno da onu kataklizmu moze izdrzati samo najjace bice na svetu-zena. On se jos od Praga mom stomaku obracao sa "Djole"...znamo kako se zove Razz
Jutros mrtav hladan kaze "nesto sam siguran da nece Djole da ceka bas jos dve nedelje, mnogo se sutira nocu, mislim da ce sada za vikend" affraid A ja kao da je on CTG "kako mislis za vikend? Sta ako dr spava ili iskljuci telefon ili ide na bazen, ili ga otmu vanzemaljci? Dok se mi objasnimo u Frontu...mozda mi nece dati CR, a ja se nisam spremna za prirodni porodjaj..." lol! lol! lol!
Kao da on to zna sa sigurnoscu bolje od dr, ali...iskustvo nas je naucilo da do sada nije omanuo. Videcemo sada....

Tatjanice, jedva cekamo te profi fotke. Ako su amaterske ovakve, mogu misliti tek sta nas ceka....a nisam komentarisala Sofijin styling....mislim, sta reci?...dzemper bih rado ja ponela
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/1/2016, 09:26

...ancci,sasava,eho jos koji dan pa cete i vi uzivati u tim preslatkim bebi stvarcicama...danas stvarno svega ima za bebice,da ti pamet stane....a kad smo mi bili mali,somotske pantalone na tregere i serpa frizura pa bog da te vidi! Wink  .....fotografiju obozavam,a sofka mi sad dosla ko savrsen model,pozira od malena,to je na mamu...hihihiihihih....naslikala sam se mora za sve pare,sad malo da predjem na sofku....a i iskrena da budem,moj dragi moze da je vidi samo na slikama,pa i to je razlog za to moje manijakalno slikanje deteta....pa kad vec njemu saljem,ja i vama okacim,eto,vi ste mi ko familija,da znate! d

.....ljuuuubim ja vas,trudnice,mamice,deco i mamice koje ce tek to postati! :)  d


Poslednji izmenio tatjanica dana 20/1/2016, 09:45, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 20/1/2016, 09:45

Familija Kutak, gde su sve zenice i tetke:sunny: 
 Annci primaklo se upoznavanjeeee, ako muz ne omane onda za vikend? A kog datuma ti je termin? 

Tatjanice uzivamo u Sofkinim slikama, prelepa jeeee!!! I ja obozavam fotografiju srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/1/2016, 09:49

...ti mimi,rode moj,pod hitno da predjes na ove strane da te ne trazim po drugim temamaaa...a to da volis slike sam shvatila jos od one zimske,sesir na plazi da i ne spominjem....
...anci,ti muskarci su nekako uvek u pravu oko beba,sve sto je mm  rekao,tako je i bilo...spremaj mama torbuuuu stize moj lepi zet!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 20/1/2016, 09:59

Mislim da to koliko sam resena da predjem na ove stane je jasno ko dan... Juce sam pocela da radim a jedino o cemu mislim je da otvaram bolovanje sunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 20/1/2016, 10:12

Tatjanice, to u 30. nedelji je rano, tad se verovatno ide ako postoje vanredne indikacije za to. Inace se sa tim pocinje u 9. mesecu kad je sve ok. Ja sam vec u 36. nedelji, jos nisam isla. Uskoro cu, pretpostavljam. Videcu sta kaze dr na sledecem pregledu, svakako, samo me zanimalo kad ste vi krenule...

Sto se kontrakcija tice, imam povremeno one pripremne, Brakston-Hiks kontrakcije, koje su uobicajene i pozeljne u zavrsnom stadijumu trudnoce.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/1/2016, 10:16

Eho ::Daco, cestitam! Dobro dosao, Jovane!

Sofka, Laza, i sva ostala decica su prepreslatka. osmeh srce

Hvala na lepim zeljama, videcemo sta kaze doktor na sledecem pregledu, to ce mi biti prvi u 9. mesecu. Kad ste vi krenule na CTG, u kojoj nedelji?

Eho, ako se dobro secam sta mi je dr govorila, od 38. nedelje. Kod mene je bilo ranije, jer sam prokrvarila u 35. nedelji, pa sam od tada, cim su me pustili iz Betanije, isla na svaki 3 - 4. dan na CTG.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/1/2016, 10:19

tatjanica ::...ancice mila,verujem da ce doka reci da je vrat prav ko strelaaaa...i moja bratanica je imala tortikolitis,valjda se tako pise,uz vezbe sve nestalo....ljubim moje vezbace i da ti mama sto pre ozdravi...javi kako ste prosli na pregledu...


aries,kako ste vas dvoje? ....raste nas filip,mogu misliti kako je meden!

Dobro smo. U fazi smo izbacivanja nocnog obroka. Izgleda da sa tim nece biti problema. Mislila sam da ce biti teze, jer je jesan. Jos samo da ga prodju grcevi i sve ce biti lakse. Ljub za vas dve smizle.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 20/1/2016, 10:22

Ancice, zelim brz oporavak tvojoj mami.

Ljubim sve trudnice, decicu i mamice. A poseban ljub za koracaljke, uz zelju da se sto pre prebace na ove strane koje se polako prazne.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/1/2016, 10:28

...super aries,drago mi je da to lako ide.....znas da je i moja sofka jedna izjelica i isto smo se lako resili nocnog obroka,,,,e onda je prehlada opalila,pa je bila plackava,presla kod mame u krevet i pocela opet da se budi noci i trazi mlekicu....eto,i to je proslo,da prijavim,vec 3 noci hrane bez!!!

ps. jedva cekam da vidim filipaaaaaa,naseg vaterpolistu! :)




....eho,upravu si,to se ide kasnije,nego sam ja bila navalila na doktoricu da radimo,pa da radimo...sta ce zena,vidi da sa budalom ima posla pa ukljuci onaj ctg....te braxtonove su dobre i pozeljne kao sto kazes,ma ti si nam skolska trudnica i tu price nemaaaaaa!!!....verovatno ce ti doka traziti ctg u 38. nedelji!



....mimi,bolovanje nama radovanjeeeeee i naravno,bete proslavljanje!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 20/1/2016, 11:20

Tatjanice bas me slatko nasmija : Šerpa frizura lol! Svi smo imali šerpa frizure, hahahahah. Meni su najsladje slike iz osnovne škole dje se slikaš ispred geografske karte, svi imamo tu fotku, uokvirenu, moja jos stoji na zidu u kući kod mojih, presmijesna sam. Od tada furam šiške do dan danas, mada ih ne uvijam viklerom kao tada lol! lol!
Annci, Eho, Šašavice, primaklo vam se upoznavanje, joj kako ćete da uživate mamice drage. Da vam sve prodje školski. Ljubac osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 20/1/2016, 12:27

Serpa frizura lol! lol! lol! lol! gde se setiste..hihihi...bome sam je ja nosala dosta dugo. Doduse, nemam tu sliku ispred geografske karte...hmmm...mi smo se slikali ispred skole, da se vidi spomen ploca u pozadini...

Sto se tice ctg-a, mene bome vec trecu nedelju dr prati na ctg-u. Ne znam da li ima nekih posebnih razloga, ali niti sam sta trazila niti mi nesto pomno objasnjava. Verovatno je bilo nekih indikacija, ali on nije hteo da me plasi. Samo je do sada govorio, sve ok, saamo pripremne. Prvi put je prekjuce rekao da ima jedna kontrakcija, ali da to nije nista strasno.
Nas dvoje dosli kuci pa pokusavamo da provalimo sve ctg-ove. Imamo ih 4 kom, ali kao mala telad zevamo i nemamo pojma sta znaci....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 20/1/2016, 12:30

Hvala, devojke, javljam kakav ce biti moj raspored za ctg.

Aries, da se potpuno resite grceva i da brzo izbacite nocnu klopicu.

Serpa frizure, cega ste se vi setile haha.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu