KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 12/1/2016, 15:26

Da, Blanka...nego, stade mi mozak i ne mogu da se setim naziva...ubija sam se i sokom od sveze cvekle, limuna, sargarepe i jabuke, jela kupine, ali nista od toga mi nije nesto pomoglo...samo sam odrzavala da ne padne...jela i konjsko meso jedno vreme...ma svasta je bilo...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/1/2016, 15:41

d77 ::Da, Blanka...nego, stade mi mozak i ne mogu da se setim naziva...ubija sam se i sokom od sveze cvekle, limuna, sargarepe i jabuke, jela kupine, ali nista od toga mi nije nesto pomoglo...samo sam odrzavala da ne padne...jela i konjsko meso jedno vreme...ma svasta je bilo...

Ja sam je pila ranije i bio mi je oko 118 sto nije toliko lose, a sad dvije bebice pa vuku dosta. Vidjeću šta ce dr reći. Hvala osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 12/1/2016, 18:30

Blanka,

Meni otprilike krajem sestog meseca pao hemoglobin na 106. Naravno i eritrociti su bili nesto ispod minimuma.
Doktor mi je odmah dao terapiju tothema ampula dva puta dnevno 21 dan. Nije neki ukus, ali sa sokom od pomorandze moze bez problema. Radila sam nalaze prosle nedelje i hemoglobin se popravio na 118 , a eritrociti su iznad minimuma.
Od vitamina pijem femibion 2 svaki dan i vitamin C svaki drugi dan. Vitamin C uzimam onaj kao najprirodniji Acerola..
Ishrana mi je kao i kod svake revnosne trudnice... to smo vec naučile napamet.

Eto, to je moje iskustvo, ako moze da pomogne...
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 12/1/2016, 20:02

Evo I mene da vam se javnem

Ja inace zivim na teritiriji ovog sugavog Obrenovca I zbog problema o kojima ste verujem svi upoznati 3 dana nisam imala ni kap vode,tek su veceras pustili malo nesto . Da vam ne pricam kako je 3 dana ziveti bez vode sa bebom .

Laza mi je valjda malo bolje , ali sad bas dosta kaslje sa puno slajma koji on naravno ne ume da izbaci . Sve koristimo od pocetka i Fitobalm, fizioloski u nos I izvlavlacenje sa pumpicom, inhalacije 2 puta dnevno......Nismo se naparavali jer nismo imali dovoljno vode .

Sad mi je I tata od 83 godine bolestan, kaslje toliko da usta ne zatvara . Mrzim zimu najvise na svetu uglavnom zbog virusa I bolestina , kao I zbog toga sto si vrlo cesto zavejan ,
jer nam ne ciste put do kuce. Zivot na selu u zimskom period je odvratan .

Annci, vidim da je djoletu kod tebe mnogo lepo, pa mu se ne izlazi napolje, a s druge strane ti si nestrpljiva I jedva cekas da se upoznate . Jos malo, bogami brojis sitno .

Blanka , ne znam kako da ti pomognem, jbg, 2 su bebe pa piju krv kao pijavice . Tako sam ja govorila za mog Lazu kad je I meni krenulo naglo da pada gvozdje . Verovatno ce ti dr. povecati dozu gvozdja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 12/1/2016, 20:03

...blanki i ja mislim onako laichki da je to jer dve male crnogorke vukuuuu....sigurno dr ima neki preparat da ti prepishe,evo i zhenice imaju korisne savete...ja sam imala srechu da mi je gvozhdje bilo iznad granice,verovatno jer sam jela kao prase!!!

...mi dobili rezultate prve krvne slike,sve je super...

...ljubim vas puno sveee....

ps. ganedina,ancice kako su nam momci?

ancci nisam ni sumnjala u mog zeta,biche to mamin vaterpolista!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 12/1/2016, 21:23

kakva su nam lepa deca, nema sta :))

Ne znam ja da li cu na carski, nada se da ne, i za sad tako i stoje stvari.
Koliko ja cuh, stavlja se kateter i za prirodni porodjaj...
ali nisam cula da je neko nosio svoj Very Happy
U svakom slucaju, hvala sto ste ovo rekle, kupicemo!

@Ganedina (i sve ostale) Nama su u skolici za trudnice rekli da ne stavljamo fizioliski bebama u nos, da to nema potrebe i da takodje tecnost moze da udje u pluca... To nam je pricala babica u DZ.

Jeeste, Aries, sitno brojimo ... Trudim se da ne mislim mnogo o tome, kad nas sterfi - strefi, pripremamo polako sta imamo jos (nikako da kupim peglu, ne podnosim doticnu napravu Razz)...
pa lagano, izdrzacemo :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 12/1/2016, 21:38

@Aries, nama u skoli roditeljstva pricali da bebe nikako ne spavaju na ledjima da se ne zadave ...
nego bok... jedino se ne secam tacno do koje starosti tako preporucuju, msm do tri meseca. Rekli su bebe treba da se stavljaju na stomak, to im je isto bezbedan polozaj, i opet naveli i spavanje na stomacicu kao bolju varijantu od spavanja na ledjima.

@Tatjanice, kakav WC bez vrata, gde je to tako savremeno i prijatno...?
(sto rekla jedna moja poznanica, posle porodjaja vise nemas nikakvg blama u zivotu)...

@MarkoSanja, kazes bila si u apartmanu, gde to? Ja planiram da uzmem dvokrevetni u NF, ne znam kad to i kome treba da se kaze/najavi?

Ma taj siroki povoj je kod nas neka za svaki slucaj varijanta, opste prihvacena, a ne moze da skodi.... pa kao za svaki slucaj, mesec dana...Inace, Šveđani nemaju pojma kakve su te švedske pelene Very Happy
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 12/1/2016, 21:59

@Annci, a sto zakazujes depilaciju, ako ides na CR...?
Mozda glupo pitanje... ali depiliras taj deo koji se sece... ili kako?
Cisto da budem spremna i ja na sve varijante.
Ja glasam za brijanje (kod kuce, ako se utrefimo posto brzo raste Razz), ali ako je stomak u pitanju onda depilacija.

@Blankic, za gorusicu jedino znam da treba manje obroke da uzimas...

Zene, imam dve kutije utrogestana i jedno pakovanje celo mrezastih gacica velicine M (5 komada, jedne sam probala i pri tome otvorila pakovanje - pa sam skontala da su mi male, mada svakako se te gace peru pre koriscenja na ruke) - to sam "nasledila" od friske mame, i mogu da prosledim nekome kome treba, cisto da se ne baci. Kome treba, ja sam u BG... da napomenem.

@Annci, i ja ponekad imam taj blagi bol u donjem stomaku, mislim da to nisu grcevi, ali sta je ne znam... desi se i kada sedim i nisam pod nekim opterecenjem... a desi se i u setnji. Svakako, i pored toga, nemam neki osecaj da se to nesto mnogo blizi... Cini mi se da necemo "poraniti".
Annci, 3200!!! Covece!!! Pa vi ste bre spremni Very Happy Znajte da svakako UZ laze, mojoj kumici predvideli da beba ima 500 g vise nego sto je imala (doduse na porodjaju).
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 12/1/2016, 22:12

Blankic, ja pijem sideral forte. Isto imam gvozdja dovoljno, ali su niski hemoglobini i eritrociti. Znacu za nedelju dana da li se ista popravlja... Inace nikakve lose nus pojave nemam sa ovim lekom.
Konacno sam smanjila kafu, pijem kakao (eto i u njemu ima gvozdja). Mozda mi fali vitamina C, jer ja pusim i dalje, verovale ili ne Embarassed
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/1/2016, 22:19

Žene moje hvala. Jedva čekam četvrtak kad ću kod moje dr da mi vidi ovaj urnebes od nalaza. Bas me to danas ubedačilo, ali totalno.
Popodnevne vrijednosti secera su mi povisene,a Hba1c mi je ispod donje granice prenizak. Bas mi nalazi nikad nisu bili gori ali valjda je to normalno jer ove male crnogorke vuku sve Very Happy . Nadam se da cu ovo uskoro korigovati jer poludjeh čitav dan. Danas sam isla kod endokrinologa kojeg su mi svi preporucili i u mom gradu je i bas mi je bilo super da ne moram da idem svaki put za PG. O tom pregledu ne mogu ni da pričam, više sam ja pričala od nje, i mislim da je bila iznenadjena koliko vise sve znam jer je mozda navikla na pacijente koji ne znaju toliko koliko mi zene iz ove nase price VTO. Sjutra ću ipak za PG kod mog endokrinologa, i zaista ne treba mijenjati dr u kog imas povjerenja pa neka je i na kraj svijeta. Baš danas nije moj dan, i malo se pozalih vama, šta ću kad vas volem. Ali sjutra je novi dan i biće bolje.
Ljubim vas mamice moje sadašnje i buduće
ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 12/1/2016, 23:39

Blanka i dallje mucim muke sa hemoglobinom.bolje odmah kreni sa terapijom.meni pred porodjaj pao na 86.najbolje su ampule tothema. Zenice nisu dovoljni samo vitamini tipa mamavit,elevit ili dr. Kome krene da opada hemoglobin,mora terapija.

Sasava ja u Leskovcu. Moja ginekolog je zakazala meni apartman kod glavne babice
Tako kod nas funkcionise.1000 din dnevno.
Bravo za Sofkicu.
Djole veliki decko,bravo.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/1/2016, 06:38

...sanjchiiii,shta nam radi vasica?  osmeh srce

...shashavice,taj chuveni wc je u predporodjajnoj sali subotichke bolnice...inache,moram da kazhem da je sve renovirano,apartmani su kao hotelske sobe,neonatologija stvarno po evropskim standardima ali eto morali su neshto i da ostave kao uspomenu na stare dane!!!  lol!

...i da,drugarica ti je pravu,reshichesh se svih vrsta sramote! Laughing


...ganedina ljubim vaaas i brzo ozdravite!!!  sunny


ps. najavljuju sibirski talas za vikend,josh danas shetajmo ko mozheeeeee!!! ZIMA6
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/1/2016, 09:47

Ehej tatjanice. Hvala na pitanju,Vasica je bas nemiran decak i zeza dok ga hranim.moram da budem i macka i pas, majmun,a tata je igracica,sve samo d
a bi jeo:)
Pozdrav za vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/1/2016, 10:01

....ahhhhhhaaaaahhhaaaaaaaa...mogu vas samo zamisliti...vasica je med jedan,nestashko mali...a sofka baca igrachke dok jede,pa ja kao hobotnica,sa tri ruke zhongliram igrachke,sa dve ih dizhem sa poda,sa dve je brishem a sa osmom je hranim....ps. kad se jako umorim,pustim joj crtani,hipnotisano gleda u neki daddy danny crtani,kao sin crta a tata pogadja shta je...kazhi mi,dokle ste stigli sa vakcinama...shta ruchkate?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 13/1/2016, 11:29

Da podelim korisnu informaciju za one koje ne znaju: drogerije DM i Lilly daju poklone bebama, potrebno je samo odneti bebinu krstenicu na uvid i popuniti papir sa podacima bebe i roditelja. Lilly daje paket pelena i karticu sa popustima na odredjene proizvode koji su oznaceni, a za prvi rodjendan ponovo bebi nesto poklanjaju. Sta je tacno u DM-ovom poklonu ne znam, ici cu u ponedeljak po njega, jer trenutno nemaju sve artikle. Novosadske bebe dobijaju takodje poklon u prodavnici TSV kod Riblje pijace. Poklon je paket pelena i paket vlaznih maramica. Potrebno je poneti kopiju otpusne liste iz porodilista, jer je zadrzavaju.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/1/2016, 13:00

E tatjanice i mi gledamo taj crtani i poni i nodi i masu i raleta al to traje 5 min.ne zanima njega to. Inace kad je napunio 6 m po savetu dr ubacili piletinu,teletinu i curetinu. Jede svo povrce.voli da su mu guste kase,ako su redje nema sanse da pojede,samo pljuje.imamo jos jednu vakcinu 2.2. Al ne zapamtih koja.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/1/2016, 13:04

A Sofka? Arirs mi uzeli iz Tsv
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/1/2016, 13:23

...sve istoooooo...i mi jedemo teletinu,piletinu i churetinu...ne buni se ni za povrche,ali voche,pogotovo bundevu sa krushkom i bananu sa kivijem obozhava...pochela sam i suvo voche da joj kuvam(kajsija,shljiva,grozhdje),..a vakcinu i mi imamo tu josh jednu 4.2.,ja mislim da je hepatitis b....eee,nisu oni dzhabe drugari po terminuuuu!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/1/2016, 14:10

Blankic, ne zivciraj se, imas vremena da se boris i da popravis to stanje!

MarkoSanja, i ja cu onda videti sa dr da to zakazem. U Frontu je 8000 dan u dvokrevetnom aparatmanu :/

Tatjanice, bas grozan taj WC... msm nisu normalni... Zar moraju zene da se osecaju toliko jadno... na celu muku.
Nevezano za to, nego za porodjaj, nije lose resiti se sramote jednom za svagda Very Happy

Sibirski talas, a meni jedna jakna knap, na drugoj pukao rajsferslus koji ne popravih... taman da krenem da je odnesem, kad sad neka grmljavina grozna :/
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 13/1/2016, 20:35

Sasava, ma pozajmi od muza jaknu Laughing
to je preskupo pa nisi na odmor...a kod nas na neonatologiji gde je kupatilo za majke stavili kadu,zamislite zena cr da udje u kadu. affraid .jedino mi uzasno smetalo pusenje u wc. gde su porodilje gasile cigarete na dasci od wc solje,uzas.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/1/2016, 21:43

Sanja, ovaj moj jedva za sebe ima jaknu Razz
I sve nosi one kratke, nisam ni probala Very Happy

dal su seljanke morale na solju da gase cigare, OMG...
(msm kad vec puse ... Razz)

Preskupo, nego sta je. Ali... koliko god da je, ti novci sluze da se bar malo osetis kao covek...
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 14/1/2016, 01:54

Samo da vas pozdravim zene drage, da vam mahnemo Atila i ja. Ati je mnooooogo dobra beba, spava po celu noc, danju se samo smeje (naglas), kao kad navijete igrackicu. Poceo je i da peva, bukvalno ponavlja melodiju pesmica koje mu pustam i klati glavom u ritmu. A muz i ja antisluhisti! Ljubim vas sve, uskoro postavljam sliku, sladak je skroz, boja kose mu je tamno mahagoni, e kad bi ta boja ostala sto bi bio smeker.Ljubac za sve vas srca
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 14/1/2016, 07:57

...shashkaaa,svega chesh se nagledati ali to je novo islustvo iz kog izlazish sa titulom zhena,majka,kraljicaaa...jedva chekamo tvoj izveshtaj,kao i ancci i eho!!!

...lenjiviceee,daj da vidimo tog ridjana,maminu dobricuuuu...atila,mnogo mi se svidja ime!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 14/1/2016, 08:08

hihih, kakvi su to sve vrtiguzici Very Happy
Lenjivice, daaaj slicku!

Annci, saljemo veliki ljubac Djoletu! Jos malo, samo malo pa ces ga drzati u narucju srca1
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 14/1/2016, 08:15

jos samo da dam komentar o ponasanju zena u bolnici... Pre porodjaja sam lezala skoro tri nedelje i higijena toaleta je uvek zavisila od trenutne ekipe trudnica. Dakle, izgled Wc-a, ko je cistacica i koliko revnosno cisti, to nema skoro nikakve veze...

Najgore mi je bilo to kad puse u kabini i kad zavrse otvore prozor (a napolju minus), izadju, a ti udjes par minuta posle toga sa svom opremom za tusiranje i sledis se! Shocked
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu