KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 9/1/2016, 11:26

Aries, pa maashala za Filipa!!! Bravo i za kukove! Bas ste sve to ekspresno i dobro odradili. I grcevi ce polako postati proslost. Sto se tog spavanja tice, nista meni nije jasno...u americi se deca iskljucivo stavljaju na stomak da spavaju (kuma mi je u Chicagu, a drugarica u LAu. Znaci cela Amerika, a ne samo pojedine drzave. Dobro, mozda samo Californija i Ilinoi), a siroki povoj nemaju pojma sta je. Moja kuma na prvojk kontroli izazvala salve smeha kada je odvila cerkicu. A tek kada je pitala za kukove..."Dr, je li sve ok sa kukovima", "Sa kukovima? Zasto? Da li joj se nesto desilo? Ne vidim da je bilo komplikacija na porodjaju? Jeste li je povredili?" Zamalo da zovu socijalnog radnika lol! lol! lol!
A kod nas bez sirokog povoja nista, i nikako na stomak...nista meni tu nije jasno. A pogledas, i mi normalni porastemo, a ne vidim ni da Ameri bas svi hodaju iscasenih kukova....

Ganedina, da sto pre izbacite taj slajm...jedva ceka ta kisobran kolica na dunavskom keju...zovite obavezno i Djoleta i mene. Mi cemo biti maliii, ali bicemo dobri Very Happy

Samo da kazem, posto je juce svakako bio dan za apoteku, meni je dragi kupio i silikonski katetar. E sada, zove i pita za promer...jbg, ko ce ga znati. Ja po logici rekoh da uzme najmanji...
Iskreno, nije mene boleo ni onaj normalni bolnicki, ali ko da ja znam koji su stavljali u Gradskoj bolnici 2010...mozda je bio i silikonski. Tamo se takodje klisitranje obavlja uvece, i spreman si za jutro. Katetar su stavljali na operacionom stolu, ali pre anestezije.
Videcu vec kako je u Frontu.
Nadam se da cemo u ponedeljak zakazati CR, tako da cu u zavisnosti od toga da zakazem i depilaciju. I sto je jos vaznije, da vidim da li farbamo krevetac koji smo dobili, ili moramo da kupimo nov. Ako mi zakaze do 20/01 moramo da kupimo, jer se nece lepo osusiti, a ne planiram da drogiram dete od malih nogu. Ako bude posle toga, onda cemo ovaj ofarbati. Divan je i maltene nov, samo sto mi se boja nikaaaako ne uklapa.
Joj, zene, kako sam ja srecna i uzbudjena....jedva cekam da ga vidim...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/1/2016, 11:46

Moje lepe mamice i trudnice ljubim vas sve i vasu dječicu najljepsu na svijetu! ljubav
Molim za savjet, od sinoc podrigujem, hvata me gorusica, do sinoc nista trudnocu nisam osjecala niti sam imala mucnine niti povracanja ali me ovo podrigivanje od unisti. Dajte neki savjet pliz. Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 9/1/2016, 18:51

Annci, dogovoreno da zajedno setamo praske sunkice/sinove po dunavskom keju

Blanki ja sam podrigivala I 1 mesec posle porodjaja, a da ne pricam za celu trudnocu, cini mi se jos od ET

Mi smo bili kod pedijatra, malo pre dosli. Od terapije imamo inhalaciju sa fiyioloskim 2 puta dnevno . Radicemo to u kucnoj varijanti, mada ja to nikad nisam radila I ne znam da li cu uspeti nekako da se izborim sa njim .Pozajmila sam od 1 snahe inhalator,u utorak bi trbali na kontrolu .
Lazine su bronhije prepune sekreta iz nosa, nadam se da mu se nece spustiti na pluca ili pojaviti upala usiju ne daj Boze .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 9/1/2016, 19:09

Ganedina,i mi smo bolni,pun mu nosic izvlacimo 3 put dnevno pumpicom i sipkamo bebi sol...Kaze dr bili smo 31 ne treba inhalacija ali vec mu dugo traje...Doduse i ja sam vec 2 nedelje smrkonja...
Annci ime pa bas se primaklo...Ju,jedva cekam i ja Djoleta momcinu da vidim...
Tartjanice,D77 vi imate prave manekenke!
Za kattetere nista ne znadem :)
Blankic,nista meni pomoglo nije u podrigivanju,a nikad to nisam znala a u trudnoci prosto samo od sebe!
Aries super napredujete...A za postavljanje bee na stomak,pedijatri ne daju a fizijatri bukvalno teraju da ga stavis,pa sad,po meni,mama zna najbolje... :)
Drage tete,nismo sigurni sta je ali dole nesto sitno maleno belicasto grebucka bebca u vilici...da li je zubic? sacekacemo da vidimo...Ljubimo vas sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jadranka 9/1/2016, 19:21

Blanka, pa moras malo i da trudnujes Razz rupurut pomaze za gorusicu i uspravljanje u krevetu, podigni uzglavlje

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 9/1/2016, 19:33

auuu, kako rastu bebci! puj puj
kod nas jos nema zubica, ali su zato svi simptomi nicanja tu Shocked

Annci, baaaas se priblizilo, jedva cekam ponedeljak da cujem izvestaj. Da li da ti odvojim neke letnje krpice? ..jedva su 2-3 puta obucene, greota ziva...

Ganedina, ljubac za Lazu, da sto pre prodje
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 9/1/2016, 20:30

annci ::Aries, pa maashala za Filipa!!! Bravo i za kukove! Bas ste sve to ekspresno i dobro odradili. I grcevi ce polako postati proslost. Sto se tog spavanja tice, nista meni nije jasno...u americi se deca iskljucivo stavljaju na stomak da spavaju (kuma mi je u Chicagu, a drugarica u LAu. Znaci cela Amerika, a ne samo pojedine drzave. Dobro, mozda samo Californija i Ilinoi), a siroki povoj nemaju pojma sta je. Moja kuma na prvojk kontroli izazvala salve smeha kada je odvila cerkicu. A tek kada je pitala za kukove..."Dr, je li sve ok sa kukovima", "Sa kukovima? Zasto? Da li joj se nesto desilo? Ne vidim da je bilo komplikacija na porodjaju? Jeste li je povredili?" Zamalo da zovu socijalnog radnika lol! lol! lol!
A kod nas bez sirokog povoja nista, i nikako na stomak...nista meni tu nije jasno. A pogledas, i mi normalni porastemo, a ne vidim ni da Ameri bas svi hodaju iscasenih kukova....

Ganedina, da sto pre izbacite taj slajm...jedva ceka ta kisobran kolica na dunavskom keju...zovite obavezno i Djoleta i mene. Mi cemo biti maliii, ali bicemo dobri Very Happy

Samo da kazem, posto je juce svakako bio dan za apoteku, meni je dragi kupio i silikonski katetar. E sada, zove i pita za promer...jbg, ko ce ga znati. Ja po logici rekoh da uzme najmanji...
Iskreno, nije mene boleo ni onaj normalni bolnicki, ali ko da ja znam koji su stavljali u Gradskoj bolnici 2010...mozda je bio i silikonski. Tamo se takodje klisitranje obavlja uvece, i spreman si za jutro. Katetar su stavljali na operacionom stolu, ali pre anestezije.
Videcu vec kako je u Frontu.
Nadam se da cemo u ponedeljak zakazati CR, tako da cu u zavisnosti od toga da zakazem i depilaciju. I sto je jos vaznije, da vidim da li farbamo krevetac koji smo dobili, ili moramo da kupimo nov. Ako mi zakaze do 20/01 moramo da kupimo, jer se nece lepo osusiti, a ne planiram da drogiram dete od malih nogu. Ako bude posle toga, onda cemo ovaj ofarbati. Divan je i maltene nov, samo sto mi se boja nikaaaako ne uklapa.
Joj, zene, kako sam ja srecna i uzbudjena....jedva cekam da ga vidim...

Annci, nama su u skolici rekli da uzmemo Romedov silikonski kateter od 16 mm. Ja sam taj kupila i nisam imala nikakvih neprijatnosti.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/1/2016, 20:31

jadranka ::Blanka, pa moras malo i da trudnujes Razz rupurut pomaze za gorusicu i uspravljanje u krevetu, podigni uzglavlje

Hahahahah, moram, priznajem osmeh srce
Danas me spasila žvaka tako da vidjećemo!

Ganedina snaci ces se sa inhalatorom bez brige, super sto ga imas da ne zunjate po bolnicama zbog toga. Ljubi Lazu ozdravice on brzo mali junak srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 9/1/2016, 20:31

Ganedina, zelim brz oporavak Lazi.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 10/1/2016, 09:20

...hej vuchice,ni kod nas ni z od zuba a simptomi uglavnom svi tu!

...ganedina,brzo mi ozdravite...sigurna sam da chesh se snachi sa tim inhalatorom,,,,kad je meni sofka bila prehladjena doka je rekla da je stavim u krevetac,pored kreveticha lonac vrele vode sa prokuvanom morskom solju ili kashikom fitobalma i preko svega,plahta,kao shator....to je za nas koji nemamo inhalator,mada ova tvoja metoda je sigurno delotvornija,,,,ljubim vas i da ste mi shto pre bez shlajma!

...blanki,osim rupuruta kao shto kazhe jadranka,probaj i bademe,meni su malko pomagali....inache,znash one babske priche da ako mama ima gorushicu beba ima veliku kosu,a znash da je sofka rodjena chelojka a i sad bash nema neku kosu bujnu! Wink


...anciceee,da se reshite tog punog nosicha shtO pre,ljubi mi plavog medenjaka! :*

.....ljubim mamice,trudnice i dechicuuuu....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 10/1/2016, 09:24

Aries. Filip bas super napreduje sto je najvaznije, a grcici u prisutni kod 90 posto bebica
Srecom, ja sam sa Lazom bar toga bila postedjena.

Hvala vam drage moje na zeljama za Lazin brz oporavak . Sreca je da nema temperature I da koliko toliko normalno jede, ali sinoc je doziveo fras od inhalacije
Nocas se cesto budio jer mu je ispadala duda, a nosic poluzapusen.Jadnicak, bas puno kija I kaslje, a sav pun sekreta
Rece nam juce dr da deca na dohrani treba ranije da pocnu sa uvodjenjem nemlecnih obroka, a deca koja doje mogu I sa 6 meseci. Ne znam, kako stvari stoje mi cemo poceti izgleda sa 6 , a ja se nesto I ne uzbudjujem zbog toga, niti zurim
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 10/1/2016, 09:36

Ganedina skuvaj caj od bosiljka u serpi i stavi u sobu da isparava dok spava. Crni luk preseces na pola, dobro bi bilo da je neki jaci, a ne ovi bez mirisa i ukusa i stavis u sobu preko noci. Zatim naparis kupatilo, otprilike potrosis celi bojler tople vode i onda uvedes bebu na par minuta u to zapareno kupatilo, a onda umotas bebu u cebe pa na prozor jedan minut. To sam procitala na jednom forumu, primenila i pomoglo je. Cura je pisala da joj je pedijatar savetovao ovo za kupatilo. Ni moja nece inhalator. Zatim imas fitobalm, to je na prirodnoj bazi, ima u apotekama i namazes mu na grudi pre spavanja.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 10/1/2016, 09:37

D77 curica je pravi andjeo, lepa je kao lutka :**
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 10/1/2016, 10:58

Hvala, Aries. Evo proveravam i moj je Romed, size 16 30 ml. Valjda je to to.

Ganedina, Ime moje, drzim fige da ti slajmovi sto pre prodju. Pokusavam da zapamtim sve ove savete, ali sam ipak mnogo vise skoncentrisana na porodjaj i pocetak dojenja...podseticete me kada bude zatrebalo.

Vuchice, cuvaj sve krpice. Djole sve nasledjuje od sestara, tako da izginusmo izbegavajuci roze, ljubicasto, karenerice i srculenca Very Happy
A oni sve stigunu da obuku po par puta, bukvalno prolete kroz te prve krpice...

Trudnjac i mamice...odoh da peglam, malo sam usporila ovih dana, tako da danas ne idem na pijacu...smireno cekam sutrasnji pregled. Inace, nisam se nikada poradjala, ali sam sigurna da se primaklo. Juce smo ponovo skitalii po radnjama i dokupljivali sta jos fali, pred kraj me bas zatezao donji stomak. Nekako cudno. Napne se ceo, blago neprijatno, ne da jako zaboli, pa se opusti....Mislim da se organizam vezba i prirpema...

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/1/2016, 11:02

Annci priprema se nego šta, jupiiii, jupiiii, jeeeee srca
Dolazi nam Djole brzoooo sreca
Tatjanice hvala na savjetu , ljubi Sofkicu pozerku ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 11/1/2016, 14:39

Pozdrav za sve trudnice i mame d
Evo i mene da se oglasim malo Very Happy moram priznati da mi ova trudnoca mnogo teze pada nego prva Sad do skoro tj. do 12 nedelje bas sam se osecala iscrpleno, malaksalo bilo je dana da nisam mogla iz kreveta da ustanem i non stop mi je bilo muka,gorusica me je ubijala, zadnjih par dana mi je konacno bolje Very Happy Ali sad su bas krsta pocela da me bole i prepone, desna strana ko da mi je utrnuta, malo popusti pa opet.Ali rekla sam da ovaj put necu paniciti za svako strecanje i bol Very Happy Uradila dam double test i on je dobar i sad se razmisljam da li da uradim onaj novi Nifty test Rolling Eyes malo je skuplji... Ljubic mi je rekao da razmislim i o toj opciji
Ljubim vas sve
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 11/1/2016, 15:13

Vidim da pricate o kateterima, meni su mislim stavili silikonski, ali ja sam trazila da mi stave kad me uspavaju jer je bio CR tako da nista nisam osetila i nikakvih neprijatnosti nisam imala, a samo vadjenje nista ne boli. Tako da ko ide na CR trazite da vam stave kad vas uspavaju, sto da se mucite Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 11/1/2016, 21:40

Erata, hvala ljubav
Ganedina, nemam nekog iskustva, jer je moja N bila prehladjena 1x oko Sv. Nikole i drzala je kijavica 2 dana, ali ja sam kacila crni luk u uglove kreveca i proslo joj je bez posete dr...toliko je bio ljut da je smrdela soba danima...
Zelim vam brz oporavak... igra igra igra

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 12/1/2016, 08:08

...ganedina i anchice,kako su nam dechaci?

..blanki,jel pomazhe rupurut i bademi?...

tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 12/1/2016, 10:24

Heart 84, bas mi je zao sto te tako smlatio ovaj drugi bebac...al sta da se radi...proci ce i to. Super za duble! Ti si jos mlada, ne znam za Nifty sta da ti kazem. Ja sam radila Prenatest, ali izmedju nas je skoro decenija, i definitivno nisam ni razmisljala o opciji da preskocim. Drzim fige da ostatak prodje lako...

E sada nas izvestaj! Izgleda da je Djoletu super kod mamice, tako nismo jos uvek zakazli termin za CR. Na pregledu sve ok, sledeci CTG i UZ u ponedeljak. Tada cemo vise znati. Ne smem ni da pricam koliko mi sin napreduje..pu, pu, pu...ni manje zene-ni vece bebe, kaze moj dr...malo je grlic omeksao i skratio se, tako da cu malo da se primirim, utrogestan nastavljam, da izguramo sto duze...
Umrla sam od smeha...moj Djole se meri kao njegov tata. Krade na vagi. Tata mu redovno podesava vagu da ima manje kg, a sada i dr krenuo njemu da smanjuje sve dimenzije da mu nekako smanji tezinu. Meri mu obim stomacica prvi put i kaze 337, onda kaze mnogo je, uzme ponovo da proveri, mi gledamo na ekran, lepo pise 349, a dr krene da se smeje i kaze, upisi 330. Tako za sve ostale mere, sve mu je smanjivao, a ovaj i pored toga 3.200 lol! lol! lol! Sta su ti geni...

ljubimo vas sve moj junacina i ja
ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 12/1/2016, 10:29

Annci slatko sam se nasmejala sunny
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/1/2016, 10:35

tatjanica ::...ganedina i anchice,kako su nam dechaci?

..blanki,jel pomazhe rupurut i bademi?...


Tatjanice, pomaže mi žvaka najbolje. Spas je sto juce nijesam imala uopste gorusice a koliko čitah utice u mnogome i ishrana.
Ja danas vadila nalaze, popodne idem kod endokrinologa. Preksjutra na UZ jedva cekam bas sam se uželjela ovih mojih skočica da vidim kako napredujemo.
Ljubi mi Sofkicu medenu osmeh srce

Ganedina kako nam je Laza Maza???

Heart ja sam radila Prena test ,preporucila bih ga svakome. Dosta je skup, ali kad smo i toliko para dali mozemo i jos 650 eura za nase bebe. Meni dr nije ni pominjala dabl, preporucila mi je odmah Prenu a prednosti su brojne i nismo ni trenutka razmisljali. ( imas ovdje posebnu temu o prena testu)

Annci pa Djole je zvek lol!
Ljubimo ga u trbu Very Happy samo neka on raste sunce drago, pa će on napolje kad on hoće i tačka osmeh srce

Ljubim vas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/1/2016, 14:46

Hemoglobin mi je 95 pored prenatala, folacina i 2 heferola dnevno sa c vitaminom affraid
Bas sam zabrinuta sad, za dva dana cu kod ginekologa, veceras idem kod endokrinologa pa cu pitati i nju za misljenje doktor pa je valjda nesto i o tome zna.
Da li je neka imala slican problem? Šta ste pile za hemoglobin.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 12/1/2016, 15:19

Annci, divan izvestaj osmeh srce
Blanka, ja sam u 9.mesecu imala problema sa KS i tada sam pila isto Heferol, Vitamin C, B12...posle presla na ampule gvozdja i odrzavala sam HGB na 106.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 12/1/2016, 15:24

d77 ::Annci, divan izvestaj osmeh srce
Blanka, ja sam u 9.mesecu imala problema sa KS i tada sam pila isto Heferol, Vitamin C, B12...posle presla na ampule gvozdja i odrzavala sam HGB na 106.

Draga , na tothemu misliš?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu