KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 9/12/2015, 16:13

Ganedina, držim fige da Laza što prije ozdravi. Srce malo, duša mala, to je mamin borac ozdraviće on brzo. ljubav

Mi smo bili na kontrolu, sve ok, rastemo, rastemo, što bi Biksi rekla pu,pu, usrale nas koke. Za bol u nozi dobila magnezijum, za svrab po tijelu mi rekla običan Pantenol da uzmem jer je kaže sve to normalno u trudnoći zbog bilirubina koji raste i otuda svrab v
Vadila danas briseve, dobila grdilo nekih nalaza i uputa zbog serklaža pa sad redom da vadimo jedno po jedno. Kod nas su zavladali virusi, gripe, ma užas. Srećom drugarica mi radi u labu pa samo protutnjim do nje i ne čekam red. Baš izbjegavam da igdje idem, svi kašlju i šmrkeljaju Rolling Eyes
Stisak za sve debelice i mamice. I da li se nekom javljala Aries, kako su ona i zamotuljak Filip?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 9/12/2015, 16:34

Blanka, cuvaj se

Mi kupujemo Bambo pelene u Rodi, zgodno nam je, jer i inace tu pazarimo. 3-jka je 1620, a 4-ka 1580 din.
Ako bude neka akcija, javljam

Lazo, verujem da nije nista, samo bzvz sekiras mamu. Da sto pree proliv stane!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 9/12/2015, 18:06

Drage devojke, hvala jos jednom na lepim zeljama, divne ste.

Nas su u subotu pustili iz porodilista. Sad smo u fazi upoznavanja i privikavanja, nocnog ustajanja i vremena bez sna. Ali nije mi zao. Za ovo sam se borila i svaki pogled na mog smotuljka me preplavi neizmernom ljubavlju i srecom. Ova kolicina emocija se ne da opisati.

Meni sledece nedelje skidaju konce, rana od CR je dobro, hvala Bogu, skoro da me vise i ne boli. Filip je super, lepo rucka, vec se izdize na ruke i dize glavu kad lezi na stomaku, bas je "cvrsta" beba...

Jedini problem je sto su mi se upalile grudi, jer je mleko naglo nadoslo, a o tome u porodilistu niko nista ne objasnjava niti vodi racuna. Sad mi dolazi medicinska sestra da me cedi dok se ne uspostavi laktacija. Ide na bolje, ali ce trebati jos vremena da se sve lepo razradi.

Ne stizem ni da pisem, ni da vas pratim, ali vas sve ljubim. Javicu se kad uhvatim ponovo malo vremena.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 9/12/2015, 18:42

Aries,polako,uhodacete se...Kako ti nisu objasnili za grudi? sestra Borka mene stalno obilazila i jos neke devojke,ona je glavna tamo za (.)(.) i za dojenje...naucicete sve!
Blankic,bravo za vas...Ne urekli se!
Ganedina nadamo se da cete biti dobro...Mi opet ne kakimo po 5 dana Sad
Pozdrav Lenjivici i Atili :)
I mi dajemo nasu preporuku za Bambo...Kupimo ih u Merkatoru ili u Gudvil apoteci...
Kako su Kometak i Simon? Javlja li se nekom?
Annci,mi smo imali 51cm i 3550 po rodjenju,a cak 2 odelca 56 :) Sanja je u pravu,jako brzo prerastu...
Ljubac svima!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 9/12/2015, 19:07

Tatjanice Hipp combiotik koji vec u sebi ima probiotike I bas mi je cudno da mu se ovo desava. Ceo dan sam uz njega I non stop ga presvlacim, srecom da lepo jede, al sta vredi kad oko pola sata posle svakog jela ima proliv , a I izmedju . Inace, nije bio prehladjen prethodnih dana , niti je kasljao da bi mu sluz bila iz respiratornog trakta . Ovo je ocigledno neki gadan virus a on ipak jako mali sa jos nerazvijenim i vrlo osetljivim digestivnim traktom . On non stop trpa rukice u usta , a I cucla je neizostavna, te je verovatno tako oralnim putem pokupio neki virus .Nabavila sam pored svih krema kojim mu mazem guzu jer je sva crvena kao krv I jekoderm , kazu da je on najbolji za te stvari .
Ovi sa Halo bebe su mi rekli da mu dajem vodu od barenog pirinca , ja je stavim u flasicu I u njoj mu rezmutim mleko onda kad ogladni I on mi to sve lepo pojede, a u to mu stavljam I ove probiotike sto su nam dali .
Molim Boga da mu bar sutra prestane proliv ili sa se smanji ucestalost stolica .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/12/2015, 20:29

...aries,masiraj se shto vishe mozhesh i razbijaj chvoriche ako ih imash...ne mogu da verujem da te u porodilishtu nisu uputili,sramota...srechom imash tu sestricu...znam da boli,izdrzhi josh koji dan...ljubb za tebe i filipa!

...ganedina,za pirinchanu vodu sam i ja chula...hipp su i nama preporuchili mada sam ja nastavila sa nanom jer je to dobijala u bolnici...shta koristish od probiotika?...mi smo uzimali bio gaja kapi.....sudokrem preporuchuju za guzu....mish mali,bash se muchi,zhelim vam brz oporavak i dobre rezultate u nedelju...

...za odelca su sanjica i ancica u pravu...

...ljubim mame,dechicu i trudnice nashe lepe! :* :* :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 10/12/2015, 01:29

Hvala Tatjanice i sve ostale zenice . Ja sam njemu do skoro davala Biogaju I bilo mu je super, nije imao ni grceve . Sad mu doktorka dala Bulardi I dajem mu to .

Aries da li si se porodila u NF,to ponasanje onih sestara iz laktacije mi lici na NF jer sam I ja slicno prosla tj., niko mi konkretno nista nije rekao ni potrudio se oko mene . Cak mi je jedna glupaca rekla da su meni u 50 god mlecne zlezde atrofirale I da ja nemam sanse da dojim svoje dete . Ja sam joj kao potpuno neiskusna u tome poverovala . A onda su mi nadosle grudi , ja ih sama nesto masirala I mleko krenulo, ali ja nemam bredavice I to mi je bio najveci problem, jer on nije bio uporan da vuce na silikonske , vec smo se samo mucili I on I ja . Na kraju mi je mleko I presusilo .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 10/12/2015, 10:28

Aries, diivno sto nam se brzo oporavljas. Sada polako upoznavanje i privikavanje...uzivajte samo. Necu uopste da kvarim pricom o dojenju. Uvek me to iznervira. Ja sam se zato dobro informisala i pripremila (imam profesionalnu elektricnu pumpu). Planiram da se izborim da moj Djole ima dovoljno majcinog mleka. Bitno je da imas tu sestru koja te masira. Cula sam da je jako tesko da to radis sam kada su grudi vec upaljene. Prosto je nemoguce da svesno sam sebi nanosis takvu bol...Da se to sto pre sredi. Ljubi nam drugara srca srca srca

Ganedina, samo da sto pre prodje...dusa mala...bitno da hoce da rucka i da je veseo. Sigurna sam da ga pazis od dehidracije i da ce se brzo izboriti sa ovim.

Erata, ja bih probala sa domacim dajdajkama i baby star-om (inace preferiram domacu proizvodnju, mada petit lulu ima taaako divne dezene, da nisam sigurna da cu im odoleti). Znam da je problem kada su mali, tako da cu u porodiliste jednokratne i verovatno dok ne otpadne pupcic. Taman cu imati vremena da samu sebe testiram da li mogu da se snadjem sa pranjem i susenjem. Jos uvek samo razmisljam o broju koji treba naruciti za start. Sada zbog praznika imaju akciju 4+1 gratis kod baby star-a, ali ne znam je l mi to puno...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 10/12/2015, 11:00

https://www.youtube.com/watch?v=MKCFlXcSWzo

Ja sam sada u fazonu da čitam gledam i učim o dojenju pa sad šta će biti ko zna ali volim da se informišem. Većina žena koje nisu dojile kažu nemaju mleka pa to je genetika bla bla... Moja drugarica koja je dojila nije imala nikakvih problema ali kaće da je baš dobro bila informisana i da se baš potrudila da ne bi dobila upale. Što se tiče tih babica imam osećaj da je u svim bolnicama isto i da se malo koja potrudi pokazati kako se doji ili da pomognu ženama koje dobiju upalu. Ja sad pogledala i cene tih pumpica svi hvale Avent a ima i Chico koji je duplo jeftiniji pa sad uopšte nemam pojma ima li neke razlike mislim pumpica ko pumpica.

Mi danas idemo na kontrolni uzv. U principu se dobro osećam... kilograma ne manjka već sam dobila 10 kg ukupno, na moju visinu to i nije tako strašno ali opet imam još bar dva i po meseca do kraja pa ću morati povesti računa o ishrani...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 10/12/2015, 14:31

Annci ako hoces da ti bude opusteno i da uvek imas spremne pelene, treba ti 25 komada. Ja imam 10 od obicnog pamuka, sa dezenima, 10 od organskog pamuka i te su mi najdraze i 5 od bambusa koje stavljam nocu (najvise upijaju i najsporije suse, taman 4 dana za susenje). Cover-a 3 komada. Sve ispod ovog broja ti je trka sa vremenom za susenje, osim ako nemas masinu...a i tada tesko da prodjes sa manje od 20 komada. Dojenje nije velika nauka. Toliko se ljudi odhranilo dojenjem, to je nama priroda usadila. Problem je sto smo mi otrgnuti od prirode i ne slusamo sebe. Najbolje ce ti pomoci zene koje su uspesno dojile. Nekada su se na selima zene druzile uzivo i jedna drugu ucile i pomagale u svemu. A danas imamo gugl i viber i fb i trista cuda...ali tesko i komsinicu koja ce ti staviti dete na sisu dok si ti jos rovita, umorna i zbunjena od porodjaja Very Happy
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/12/2015, 17:34

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 2dbjleu

Drage moje, molim za tumacenje nalaza stitne. Pisala sam i na temi ali ovdje ce neko prije vidjeti jer sam po malo zabrinuta. Prije vto sam vadila nalaze i bili su ok, a sada vidim da tu nesto i ne štima. Pošto se u hormone štitne ne razumijem molim vas za misljenje.
Posto na telefonu ne vidim referentne vrijed. napisacu ih
Tsh -0.35-4.94
AntiTg- 0.00-4.00
AntiTpo-0.00.-6.50
Ft4 mi je ok na drugom je listu on je 15,34 a refer.vrij. 9.01-19.05


Poslednji izmenio Blanka dana 10/12/2015, 20:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 10/12/2015, 17:52

Mi danas bili u Tirsovoj. Dr. ga pregledala, uzeli mu kaku na Roto I Adeno viruse I na Clistridiu/privatno, cekamo rezultate . KS mu je OK. Od terapije Bulardi , rastvor infuzije na usta I adaptirano mleko bez laktoze . Ja mu ga dala ali on nece da pije jer nije slatko, popio pola kolicine I sad nervozan jer je gladan I ja ne znam sta cu . Kaka je vec pocela da mu se normalizuje I proredjuje ucestalost stolica .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 11/12/2015, 09:15

Blankic, rezultati su ti, po meni ok. TSH ti je malo nizi, ali to je dobro. Meni je bio gotovo nula, pa se prof Trbojevic i nije nesto preterano sekirao. Sto se anti tela tice, nisam neki strucnjak, jer sam raidla u Konzilijumu, a oni imaju neke drugacije ref vrednosti. Moji rezultati su bili Sto se tice Ft4, znam da su ref vrednosti razlicite za razlicite trimestre (bar u Konzilijumu), ako je ovo tvoje za I trimestar, opuuusteno.
Nastavi da uzivkas u svojoj trudnoci. cmoka

Ganedina, bitno je da se taj glupi proliv smiruje. Drzimo fige da prihvati novu formulu da bar nije gladan.
Ljubni ga
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/12/2015, 10:43

Annci hvala. Poslala sam mail mom endokrinologu koji je po baksuzu je na odmoru, pa cekam odgovor. Ali hvala umirila si me, jer ja bas o štitnoj i hormonima nemam pojma nikad s njom nisam imala problema pa nisam ni istraživala.
Ljubac za tebe i Djoleta ljubav

Ganedina, malac napreduje, proliv polako nestaje, ja sam sigurna da ce danas vec biti sve ok. Bravo za Lazu i njegovu mamu. Stisak srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 11/12/2015, 13:27

Ganedina drzim fige da to sto pre prodje. Trudnice, evo da se malo zabavite dok cekate bebu :) www.makemebabies.com Ubacite slike vas i vaseg partnera, a sajt vam izbaci kako bi izgledala beba decak ili devojcica
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 13/12/2015, 09:56

...ganedina,kako nam je laza? sunny

...blanki,pa josh nedelju dana i idemo na euz! yes

....kako su mi trudnice lepotice? love

....ljubim mame sa dechicom,jel' shetate drugari?...mi smo juche shvrljali po gradu a danas se spremamo da idemo na palich ako se podigne ova grozna maglushtina!!! cvet
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/12/2015, 12:58

Tatjanice jeste EUZ jedva čekam srca1
Ganedina kako nam je Laza Maza?

Ljubim vas ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/12/2015, 19:55

annci ::Sasava, pa ja o tim platnenim pelenama i pricam. Imas tu ispunu od cistog pamuka, ili bambusa, ili konoplje...Od nasih imas te dajdaj, Baby bubu, a od stranih....ijaaaooooo....Ne mozete ni da zamislite koliko je to lepo. Kakvih sve dezena ima!!!Pamet da ti stane. Jesu one skuplje od jednokratnih, ali kratkorocno. Odmah moras da spremis bar jedno 200 eurica za njih. Ali je to sve. Ako gledas na period od 2 godine, za jednokratne das preko 1000 eurica. Ali poenta je i u to mome koliko su pamucne/bambus zdravije....e to ne mozes da platis parama...Ali da su JP lakse za upotrebu i to jeste...videcu vec.
Ne znam kakav je stav samo u porodilistu. Jer su te platnene pelene ipak novost (cudno zvuci, ali je tako) i ne znam kako gledaju na njih. Posto sam cula raznorazne price da i na pumpice za izmzavanje gledaju drugacije od porodilista do porodilista. Mene interesuje Front, jer cu se tamo poradjati

Na spisku za porodiliste traze jednokratne pelene, koliko ja znam...
Kaze se da je beba najbolja pumpica, te da ne treba bez preke potrebe unapred to kupovati...
I ja cu u Frontu, mozda se i sretnemo Very Happy

p,s, ima li ovde tema o platnenim pelenama, ao je neko ko je koristio podelio iskustva...?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 13/12/2015, 20:19

Drzite se, Ganedina! Nemam savet, ali vam zelim da se dilema sto pre razresi i, ako neki problem postoji, da sto pre prodje!

Aries, na to se svi zale kod nas u porodilistima... Kako to prevazici, da li moze da se "potplati" neka laktacijska sestra na vreme?
Pogledah ovaj video sto je Pegaz postavila, prvi koji odgledah na tu temu, hvala!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 13/12/2015, 20:43

Drage tete, samo da vas obavestim, moja beba je bila nestrpljiva da izadje, pa se 9.12. rodio moj Sergej. Ja sam jos mali 2550, ali sam mnogo sladak i poceo sam i da sisam. Jos smo u bolnici, nadam se da cemo izaci za par dana kad mi ova zabica dobije malo na kilazi. Pozdrav svima!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 13/12/2015, 22:12

Marija čestitam od srca! Sergej dobrodošao osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Da što prije idete kući i da uživate c
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/12/2015, 22:31

Sergej, dobrodosao dusoooo!!!
ff ff ff ff ff ff ff ff

Da nam tako budes nestrpljiv u zivotu i uvek ides ispred vremena, da zgrabis od sudbine najveci komad srece, okean smeha i ceo svemir ljubavi!!!

Marija, neka ti vam je sa srecom! Jesi li ti ok? Sergej normalno siki nije u inkubatoru? Alal vera! Drzimo fige da sto pre dodate malo salca i idete svojoj kucici

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 13/12/2015, 22:38

Sasava, ima na kutku, naravno, i tema

https://kutak.forumotion.com/t482-platnene-pelene

nego nesto je zamrla...Ja ih svakako planiram, pa cu malo razdrati i tu temu. Ja pratim na face-u tu grupu, i stvarno mi je zao sto su u Hrvatskoj mnooogo zastupljenije mpp nego kod nas. Vidim po broju aktivnih clanica, kao i po broju krojacica od kojih se mogu naruciti..

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 14/12/2015, 10:43

...marija,cheshtitam na rodjenju maloga sergeja i da vam je zhiv i zdrav 100 godina i da brzo brzooooo idete vashoj kuchi da se mazite....prichaj nam,jel ima dosta mleka?...kako je bebac?...jel u inkubatoru?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 14/12/2015, 11:03

Marija 123 bravo za Sergeja čestitam od srca....
Šašava i meni je bio super video, mislim da vredi biti informisan pa videćemo kako će sve to ispasti. Inače imam osećaj da se ni u jednoj bolnici niko ne trudi da pomogne ženama oko dojenje, pre svega da žene ne bi dobile upalu ili tako nešto.
Ja definitivno planiram kupiti pumpicu pa neka je, samo ne znam koju zbunjen dosta se preporučuje Avent (ručnu bih uzela).
Što se tiče pelena svaka čast za upornost na tetra pelenama ali ja ću ipak jednokratne plus široko povijanje i to je to.
d
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 24 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu