KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 7/12/2015, 14:28

Nadjice, srecan rodjendan, dusoo!!!!
ff ff ff ff ff ff ff
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 7/12/2015, 18:43

Trudnice evo par saveta,ako zelite vidim da pitate...
Sasava,najvidnije mesto treba da ti zauzmu,pelene,jedne,druge i svedske,krema vl.maramice,bodici...Mi smo nosili 56 prvi mesec i onda presli na 62 broj...
Mi nemamo komodu pa drzimo podlogu na krevecu,i bolja je ta sa cvrstim dnom...
Kadicu kad ga kupamo stavimo na krevet,mada je lakse sa tim magarcem za kadicu! :)
D77 nek je Nadji srecan divan dan!
uzivajte trudnice!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/12/2015, 07:18

Moje žene pomagajte. Mene toliko boli noga ( dio iznad noznih prstiju) toliko da jedva idem. Nesnosna bol i trnjenje. Sjutra idem kod dr ali me zanima jel neka od vas imala slican problem. Da li ste necim to mazale i čime. Muž mi je dinio bio freeze sprej bezbjedan za trudnice, naprskah i čekam. Nisam se nigdje udarila, znala bih ali bol je tolika da nisam spavala ni minut. Sad Ako imate kakav savjet pišite...
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/12/2015, 08:46

Joj, Blankic, ne znam za bol. Meni je desna noga konstantno utrnuta, nekada vise, nekada manje. Ume skroz da se oduzme. Ali ne mogu da kazem da boli. Ja se masiram, Mg dirket...ali ne boli, tako da savet za tebe nemam. Javnuce se vec neka devojka...navijam da prodje sto pre...

Ime moje, koliki je bese bio junak na rodjenju? Pitam zbog broja...

Pegaz, pa dugo te nije bilo...Drago mi je sto si sada bolje i sto lepo napredujete. Zbog geometrije sobe, ja cu i dasku za povijanje i kadicu na komodu koju vec imam. Problem je sto je malo visa, pa ce biti malo veselije za kupanje, ali srecom, moj dragi je visok...a ja cu ako treba na hoklicu lol!

E sada, pitanje za sveze porodilije. Ja planiram da probam sa modernim platnenim pelenama, znate li kakav je stav u Frontu na tu temu? Da ih nosim sa sobom ili za pocetak da nosim obicne pampers?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/12/2015, 08:47

Joj, Blankic, ne znam za bol. Meni je desna noga konstantno utrnuta, nekada vise, nekada manje. Ume skroz da se oduzme. Ali ne mogu da kazem da boli. Ja se masiram, Mg dirket...ali ne boli, tako da savet za tebe nemam. Javnuce se vec neka devojka...navijam da prodje sto pre...

Ime moje, koliki je bese bio junak na rodjenju? Pitam zbog broja...

Pegaz, pa dugo te nije bilo...Drago mi je sto si sada bolje i sto lepo napredujete. Zbog geometrije sobe, ja cu i dasku za povijanje i kadicu na komodu koju vec imam. Problem je sto je malo visa, pa ce biti malo veselije za kupanje, ali srecom, moj dragi je visok...a ja cu ako treba na hoklicu lol!

E sada, pitanje za sveze porodilije. Ja planiram da probam sa modernim platnenim pelenama, znate li kakav je stav u Frontu na tu temu? Da ih nosim sa sobom ili za pocetak da nosim obicne pampers?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 8/12/2015, 08:57

Aries, cestitke i od mene, neka je Filip zdrav i uvek nasmejan!
čestitamo

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/12/2015, 09:00

Kad smo vec kod Aries, je l' se javljala nekom? Sutra je nedelju dana, nadam se da se dobro oporavlja...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/12/2015, 09:04

Annci, sigurno ce ti traziti jednokratne pelene u porodilistu. A ja ti savetujem da ih ne pakujes u torbu koju nosis sa sobom, neko ce ti vec doneti kad se porodis (toplo preporucujem 'Bambo nature' pelenice). Tako je u Visegradskoj...
A sad mi pade na pamet, da li smo pre dve godine pomislljale da cemo razmenjivati ova iskustva...svakako se nadale jesmo, ali evo, sada je stvarnost osmeh srce

Blanka, videla sam da si otvorila temu serklaz, ali nikako da napisem svoje iskustvo, bila nam je slava, pa me uhvatio neki virus...pokusacu danas da kucnem koju.


ljubac za sve trudnice!


Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 8/12/2015, 09:09

AriesGirl ::Drage moje, evo napokon da vam se javim. Prvo zelim da vam se zahvalim na cestitkama i lepim zeljama, kao i na svim mesecima u kojim ste me bodrile i navijale za mene.

Porodila sam se u sredu, 02.12., carskim rezom u totalnoj anesteziji. Anesteziolog nije bio za spinalnu zbog terapije Fragminom. Stigla je moja duga, ceo moj svet, moja sreca Filip. Sve je proslo kako treba, hvala Bogu. Jos uvek smo u bolnici, oboje smo dobro, rana me malo boli, ali sam vec juce uveliko setala. Jedva cekam da stignemo kucici i da se mazimo i uzivamo.

Devojke su bile u pravu kad su rekle da se za ovako nesto vredi boriti. Ljubim vas sve, javicu se kad budem imala vremena.

evo poruke od aries


Aries, neka vam je Filip ziv i zdrav sto godina!!! Cestitammm! srca1

Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/12/2015, 09:13

Vucko, pa izgleda da si me dooobro povukla za nos Razz
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 8/12/2015, 11:16

Hvala, Anncice :)) Ajoj, pa najmanje imam tih tako malih stvari, br 56!!! Nabavicemo jos ponesto :))

Blankic, da li si radila neke vezbice? Postoje one za istezanje stopala, mozda to pomaze... savetuju mackanje nogu i stopala isto, npr maslinovim uljem, ono svaki dan, cak kazu i dva puta, poenta je zapravo u masazici...Pijes magnezijum?

Annci, postoje i prirodne pelene od bambusa, zovu se dajda, imas na netu. Nama su njih savetovali u skolici. S tim da kostaju dosta, tipa 1500 din jedna, zavisi da li ces sa nekim nepromcivim delom ili ne... Kontam da treba previse toga i da je tesko i oprati ih lepo i sve... ne znam. Za prvi mesec (dok se ne snadjemo) savetovali su da korisitmo ove jednokratne svakako.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 8/12/2015, 11:33

Annci, sto se tice garderobe, msm da imamo jos vremena... Nego sestra se nesto prepakivala po kuci, pa resila da izbaci ta brda decija koja cuva za dalje naslednike :)
Imam tu srecu da ne moram o tome da mislim. Svakako ima tu jos toga sto treba nabaviti...
U skolici nismo dobili bas neki konkretan spisak. Pricali su o tome sta oni misle da je prakticno da se koristi za decu... tipa benkice su bzvz, najbolji su bodici. Bodici najbolje da imaju one zareze oko glave da se lako mogu oblaciti (da se siri taj okovratnik kad treba)... Onda ne preporucuju one zeke sa nogama zatvorenim jer to sputava bebe... Preporucili kupko za kupanje... Onda ko ima uslova, da bebu kupa u kupatilu, i inace da se sve sto se tice higijene tamo obavlja (i nosa kad stignemo do toga)... I tako... u tom stilu. Tvrdi povez preporucuju, a ja sam uzela neke pelene na lepljenje koje manjaju taj tvrdi povez kod njih.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 8/12/2015, 11:43

Cula sam se ja sa Aries juce, na kratko, dobro su, izasli iz bolnice pre par dana, sad ide uhodavanje i navikavanje.....

Blanka, mene bole zglobovi na nogama - zbog oslabljenih ligamenata u trudnoci, kao i stopala i tabani - pretpostavljam od tezine (nisam se previse ugojila, taman koliko treba po onim skalama za dobijanje na tezini po trimestrima, ali ipak nisam navikla da nosim ovu kilazu pa pretpostavljam da je otuda i bol). Nemam grceve, ne bole me ledja, samo mi noge otpadaju. I to ne kad previse stojim i sedim, kako bi trebalo, nego kad duze lezim. Kod mene je sve naopako. lol! Nema tu bas mnogo pomoci, osim vezbanja, koje praktikujem svakako. E sad za taj tvoj jaci bol na jednom mestu ne znam sta je, to je najbolje da pitas doktora. Kod mene je vise nelagodnost, nije jaka bol.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 8/12/2015, 12:31

Sto se tice garderobice 56 beba za cas preraste.ja sam tu vel najmanje kupovala.bolje vece pa podavijes rukavice,verijte brzo rastu. Gledajte sto prakticnije stvari jer su tako maleni kad se rode i ne mozes ih stalno maltretirati i presvlaciti.mi kupko kupili ali ne koristimo.vasa se stalno vrti i to nam je nezgodno. Kupamo se sobi,tako smo navikli. A dnevni pranje guze pod tus,jedno 5,6 puta,hihi.
Inace Vasica je postao bas nemiran decko samo da se nosa.zubici ga muce bas,nervozan je i luduje. Pozdrav od nas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 8/12/2015, 15:04

Drage moje, vidjecu sjutra sa dr za taj magnezijum jer ga u femibionu nema, pijem femibion, folnu i svaki drugi dan heferol. Malo prije sam se probudila, ovaj me sprej befreeze spasio, bas me mnogo manje boli, i mogu da idem i da se naslonim na nogu. Prije 2 dana sam se preforsirala setnjom, pa je mozda neka reakcija na to. Vježbe ne radim, ako imate neke vjezbice posaljite da vidim Laughing
Sjutra vadim briseve, nalaze stitne, d dimer, pripremam se za serklaž. Vuchice kad stignes molim te napisi svoje iskustvo na temi, znacilo bi mi. Ljubim vas zenice moje, ljubite zamotuljke i mazite stomačiće.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/12/2015, 15:19

Sasava, pa ja o tim platnenim pelenama i pricam. Imas tu ispunu od cistog pamuka, ili bambusa, ili konoplje...Od nasih imas te dajdaj, Baby bubu, a od stranih....ijaaaooooo....Ne mozete ni da zamislite koliko je to lepo. Kakvih sve dezena ima!!!Pamet da ti stane. Jesu one skuplje od jednokratnih, ali kratkorocno. Odmah moras da spremis bar jedno 200 eurica za njih. Ali je to sve. Ako gledas na period od 2 godine, za jednokratne das preko 1000 eurica. Ali poenta je i u to mome koliko su pamucne/bambus zdravije....e to ne mozes da platis parama...Ali da su JP lakse za upotrebu i to jeste...videcu vec.
Ne znam kakav je stav samo u porodilistu. Jer su te platnene pelene ipak novost (cudno zvuci, ali je tako) i ne znam kako gledaju na njih. Posto sam cula raznorazne price da i na pumpice za izmzavanje gledaju drugacije od porodilista do porodilista. Mene interesuje Front, jer cu se tamo poradjati
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 8/12/2015, 15:33

Blanka, mozes da uzmes i neku mneralnu vodu sa magnezijumom, za prvu pomoc, dok doktor ne proceni da li uopste treba da uzimas dodatne suplemente.

Sto se vezbi tice, ja idem na jogu za trudnice. Nisam se usudjivala da samostalno radim bilo kakve vezbe jer ne znam sta smem, a sta ne smem. Pa sam odabrala da idem kod obucenog instruktora za to, te mi se ova joga ucinila najprikladnijom.

Razgledajuci pelene, ja naleteh na ove: http://bambopelene.rs/
Ne znam ima li neko odavde iskustva sa njima.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 8/12/2015, 16:25

Blanka,

Meni je ginekolog rekao da obavezno pijem Donat Mg, prevashodno zbog zatvora, jer ima dosta magnezijuma i opusta misice. Tako da mozes probati i sa tim, totalno je prirodno. Mada je malo skuplja. U pocetku mi je bila odvratna, ali sam se navikla.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 8/12/2015, 17:45

Devojke mi koristimo platnene coki loki pelene i odlicne su. Tu su nam i bambo nature jednokratne kada idemo u goste i duza odsustva od kuce u nekim situacijama, jer je tada nezgodno kada se beba ukaki. Ima posla oko platnenih pelena i nije za svakoga. Zdravije jesu, ali mana je kada beba propuzava i prohodava, nema tu slobodu pokreta i fleksibilnost kao sa jednokratnim + platnene se jako sporo suse, posebno pelene od bambusa. Po tri dana se suse i uvek ih je puna kuca i kupatilo. Savetujem da kupite par komada pa vidite da li je to za vas, ili ipak ne. Jedno od resenja moze biti i koriscenje bambo jednokratnih tokom dana, a uvece pelena od bambusa i za to vam treba 5 bambusica. I to je nesto, jer beba tako provede bar trecinu dana u platnenim. Jos jedna mana, prevelike su za novorodjencad, bez obzira na drikere za podesavanje velicine.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 9/12/2015, 03:07

Cestitke Aries! Neka je zdrav i srecan sinak!
Vuchice, gde se kupuju te bambo nature pelene? Nisam ih vidjala...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 9/12/2015, 03:09

Lenjivice, evo ja sam ih bas malocas narucila, najlakse je meni online, jer ti stignu odmah sutradan, a ako kupis dva pakovanja od po 60 ili 3 od po 30 ti je besplatna dostava, i ne moras da vuces pune kese. Inace ih ima u Mercatoru i Rodi. Evo i linka: http://bambopelene.rs/

ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 9/12/2015, 05:19

Joj zene mi smo u problemu . Laza mi vec skoro 48 h ima ceste retke , sluzave stolice sa sukrvicom . Juce sam se izgubila kad sam videla sukrvicu . Doktorka mu dala da pije Bulardi I smektu I da uradi koprokulturu . Ja sam juce sa sobom ponela tu pelenu od ujutro pa sam s njom otisla u Aqvalab I nakupila malo u onu posudicu . Problem je sto ce rezultati biti gotovi tek u nedelju . Molim Boga da mu sto pre stane taj proliv , strah me od dehidracije, mada on normalno jede I normalno se ponasa, veseo je I nema temperaturu ,ali stolice su posle svakog jela, ali I izmedju obroka, preko 5 dnevno .
Ne znam sta se s njim desilo i odakle sve to, uz napomenu da smo mi u kuci zdravi .
Joj, ziva nisam dok mu ne stane proliv I stignu rezultati koprokulture , nadam se da necemo zavrsiti u Tirsovoj .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 9/12/2015, 12:26

Uh Ganedina, sta vas je snaslo Sad

Kupi kesice Orasola, pa po malo rastvaraj u vodi da po malo pijucka, to je super da ne dehidrira. Ako dojis jos uvek, doji ga sto cesce, jer ce mu tvoje mlekce em pomoci da ne izgubi tecnost, em je to najjaci pojacivac imunog sistema. Grlim da sto pre prodje, verovatno je neki od virusa koji vlada...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 9/12/2015, 14:36

Sofija hvala! Ganedina, drzim fige da sto pre prodje i da bude sve ok!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 9/12/2015, 14:56

...ganedina mila, da li je kashljao ovih dana,doka nam je rekla da shlajm mozhe da se izbaci kroz te sluzave stolice...mora da je neki virus,srce malo ozdravi brzo...drzhim fige za dobre nalaze....podseti me samo,na kojoj ste vi dohrani?...ljubim malog lazu!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 23 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu