KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+49
jadranka
mimi85
libra35
Vanja80
diki81
Bobaue
JocY
SoJa
heart84
Klarica
Strumfeta78
nina :)
Vecka
Cala Domingos
Vuchica
bak
Hiperaktivna
veki1
Ninche
majal86
makac71
Blanka
Erata
marija123
Stenli
JednaSova
Djurdjevak79
millena
saska1
Sofija Veks
Deni
lenjivica
MalaSaJuga
BiKsi :)
d77
Niny
Zmajuška
AriesGirl
leptirica1977
ganedina
tatjanica
Šašava
annci
noja
micaubica83
pegaz
PalcicaBg
Eho
Ancica 87
53 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 31/12/2015, 08:25

Drugarice, pa vi ste mi riznica mudrosti...
cveće cveće cveće

Sasava, nisam znala za tu varijantu ne doplate za dvokrevetni apartman...mislila sam da se apartmani sa zasebnim kupatilom svakako dodatno placaju. Videcu vec. Hval za knjizicu. Skinula cmoka

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 31/12/2015, 12:35

Šašava,

meni je hemoglobin pao na 107. Odmah sam dobila ampule totheme. 2x1 - 21 dan. Ostalo mi jos 2-3 ampule da završim terapiju. Nalaze radim za nekih 7 dana. Javiću da li se šta popravilo od ovih ampula.

Rekli su mi da je to normalno u trudnoći, pogotovu u trećem trimestru.
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/12/2015, 12:45

Drage moje , stigao nalaz Prena Testa! Bebe su zdrave sto je najbitnije i sad mogu malo da prodisem.
Elem, tražimo zetove, osjecaj me grdno prevario osmeh srce Zato mame pišonja da ste u pripravnosti lol!
Presrecna sam, predivan poklon za Novu Godinu samo saznanje da smo zdravi i da je sve u redu sada lakse disemo.
Ljubimo vas ja i moje djevojčice bebe bebe
Srećna vam nova godina, i svako dobro od srca vam želimo. srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 31/12/2015, 13:04

Blankic, divno, ma divno!
evo stajem u red za priju Very Happy
ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 31/12/2015, 13:16

....blankiiii,divnooooooooo....jako se radujemo nas dveeee,sad i sofka ima drugarice na kutku ...ljubimo vas tri lepotice.....bichesh mama dve lutkice kao nasha sofija veks......ps. vuchica kao svekrva a bogdan medenjak za zeta,ma divota jedna! :)
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/12/2015, 13:21

Vuchice dogovoreno, jednu smo odmah udomili lol!
Za drugu čekamo ostale kandidate lol!
Tatjanice hvala puno. Ljubi nam Sofkicu drugaricu love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 31/12/2015, 14:44

Blankic, divno! Cestitam! Napokon devojcice dobijaju pojacanje, u poslednje vreme na Kutku su sve sami decaci. Ja se prijavljujem za drugu priju, ako je mesto jos upraznjeno Very Happy

Svim mamama, trudnicama, decici, koracaljkama zelim ostvarenje snova u 2016. Ljubimo vas sve moja kiflica Filip i ja ♡♡♡
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/12/2015, 14:53

Aries, dogovoreno! Eto smo i to riješili lol! Ljubi bebca osmeh srce
Ljubim vas žene moje drage srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 31/12/2015, 15:01

Blanka ::Aries, dogovoreno! Eto smo i to riješili lol! Ljubi bebca osmeh srce

Very Happy
Blankic, mazi stomacic i tvoje princeze. Cini mi se da sam negde procitala da dogovarate kafu na leto u CG. Trebalo bi da i ja provedem dole u Boki neko vreme, pa ako nas primate u drustvo...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/12/2015, 15:20

Naravno da primamo. Dogovaramo se Sladzana, Tatjanica I ja. Bas bi nam bolo drago da dodjes I ti,  takodje ovo je otvoren poziv za sve Kutanjke da dodju koje budu u CG ili su iz CG. A o terminu i mjestu cemo se naknadno dogovoriti. Bas se radujem osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 31/12/2015, 17:56

Srecno, Deni, sa rezultatima :) Ja sam krenula danas sa sideralom, pa javljam za dvadesetak dana :)

Bankic, super za dobre rezultate, mase Juca drugaricama :))
Inace, mi imamo vikendicu i Cg, i planiramo da idemo tamo naravno i sa bebom, pa javljamo :)
mi smo doduse juznije, na Utjehu.

Srecna vam Nova, da imamo sto vise bebica i začeća u 2016.-oj :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 31/12/2015, 18:13

Blanka divno za dve curice :)) Sad opusteno do kraja. Cure svima vama i vasim bebicama i najmilijima zelimo srecnu 2016. ja i moja Veca pereca. Za druzenje u CG se prijavljujem i ja. Mi smo skroz juzno :) Ali imamo kod koga i u PG.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 31/12/2015, 18:45

Hvala moje drage drugarice sa Kutka ljubav
Vidim ja bice nas puno u CG. Superiska!!! Ljubac I srecno jos jednom u novoj 2016 -oj. deda mraz1deda mraz2 novogodišnji 2
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 31/12/2015, 19:45

Annci, jesi li uspela da skines knjigu o dojenju?
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 31/12/2015, 20:52

...samo da vas sve ljubnem josh jednom u staroj godini...ja uspavala sofku i sad imam cigaret pauzuuu(opet su cigare u igri kako ne dojim,slab sam karakter)...otvorila shampanjac,chula se sa dragim,njemu vech stigla ng jer su na indijskom okeanu...
..nego,jako se radujem ovim susretima u cg,mi smo jul i avgust u kotoru,jedva chekam da vas i uzhivo zagrlim...

...srechna nam svima ng i da smo zdravi,veseli i voljeni...ljubi vas tatjanica!

...ps. shashavice,kad mi neko kazhe utjeha ja zapevam onu - a ona mamurnaaa pita gde je utjehaaa... Wink
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 31/12/2015, 23:01

Drage moje

Mamama u NG 2016. zelim da uzivaju sa svojim decicom, trudnjacama bezbrizne trudnoce I lake porodjaje, pa onda isto uzivanje sa bebama .

Blanka, bravo za dobre rezultate Prena I 2 devojane , a za njihovo udomljavanje ne brini, imamo mi ovde dosta prelepih momaka pa neka one same izaberu .

I mi jos sada planiramo naredno leto da dodjemo na more dole, kako vidim bice nas dosta pa mozemo da upilicimo druzenje kutanjki I u CG ,a ne samo u BG , ha ,ha, ha,bas se radujem .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 1/1/2016, 09:43

Trudnice-koleginice, mamice i ostale koracaljke, da nam porodjaji proteknu lako, da ova godina bude ispunjena smehom, pelenama....da nas je sto vise na trudnickim stranama!
Meni je 2015 donela ispunjenje najvece zelje, 2016 ocekujem da samo nastavi isto tako...
jelka1 jelka1 jelka1 deda mraz deda mraz deda mraz jelka1 jelka1 jelka1


Blankic, diiivne vesti!!! Sada mozete sve tri malo da odahnete i uzivate u predstojecim mesecima...vidim da si se sve vec dogovorila sa prijama Vuchicom i Aries...Ja sam ionako pikirala Sofku, ali videcemo kako ce se dalje razvijati situacija lol! Malo si izjednacila sada situaciju, inace su decaci preplavili...

Sasavice, hvala, skinula i pocela da cituckam...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 1/1/2016, 11:20

...eheeehej drugari u novoj 2016.!!! jelka1  ....ljube vas vasha dva irvasa,veliki i mali!  jelen  jelen

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 20peqoi
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 281u3x5
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 1/1/2016, 15:27

e bas ste Tatjanice novogodisnje! :)
Blankic,draga sad videh devojke odmah bezecovane! Cestitam ti!
Trudnjace da vam 2016 ostane u najlepsem secanju!
Mi smo se mazili u ponoc i puno plakali,petarde nas omele skroz!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/1/2016, 16:39

Mamice i trudnice ljubim vas osmeh srce
Da vam ova nova godina donese samo radost i srecu. d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 2/1/2016, 08:45

Drage trudnice i mame zelim vam svu srecu i vama i bebama! Da se u ovoj godini samo radujete!
Devojkama koje se trude da doje saljem svu podrsku! Vama koje ipak niste uspele saljem jos vecu! Ja prvo dete nisam dojila, 3 meseca smo imali agoniju od dojenja i laktacije, hormoni su cudo. Sada dojim bebu, zahvaljujuci divnoj doktorki u Visegradskoj koja mi je dala od 11 do 26tog dana nakon porodjaja naizmenicno sintocinon i oksitocin kao infuziju, dok sam lezala u bolnici. Bez toga ni ovog puta ne bih uspela. U Visegradskoj nakon carskog reza (mislim i za prirodni porodjaj ali nisam sigurna) dobije se odredjena doza sintocinona i oksitocina kroz 4 boce infuzije za bolju laktaciju i kontrahovanje materice, ali menivtovrecimo nije bilo dovoljno da bi se uspostavila dobro laktacija.
Moja draga drugarica kaze: dojenje je jedina prava investicija u bebu za ceo zivot. Meni je bilo tesko sto nisam dojila prvu bebu a tek sada shvatam da za grizom savesti nema potrebe. Grlite bebe i volite ih to je bebama najveca i jedina nezamenljiva hrana bebama! :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 2/1/2016, 10:11

....vecki mila,dugo te nisam videla...srechna nova tebi i tvojim dechacima i da vas samo srecha i ljubav prate! :*

....anciceee,ljubi tog malog lepotana tvog koji nochu pravi zhurku! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JednaSova 2/1/2016, 10:27

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Sm-fc7c0e26f9743b65ad19304d8237cec6602bc9f43faf453c30fc3d6af7d4369d

Drage tete sa Kutka, srecna vam Nova godina.

Veliki poljubac od moje mame i mene!
jelka1  deda mraz  jelen
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Deni 2/1/2016, 10:39

Kakav medenjak! Ljubi i njega teta sa kutka dok ga ne ugnjavi srca
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 2/1/2016, 19:56

Bogdane duso mala lepa,presladak si, isti si tvoja majka. Srecan ti rodjendan.

Sofka,ti si nam prava secerlema I sve si sladja .

Sve vas ljubimo moj Laza I ja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 32 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu