KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 20/7/2015, 18:38

Pikseta, kod dr Novakov si bila na konsultacijama, da li je ona takva i kod nje kad uradiš taj ekspertni uzv? Ja stvarno nemam pojma o tome... Rolling Eyes
Koliko košta kod nje taj ekspertni uzv i da li je u 4D i da li si kod Ilića radila isto 4D?
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 20/7/2015, 18:56

Mislim da je bio taj 4D kod Ilica,kod nje idem 4.8 i jedva cekam,verovatno je isto taj.Platila sam 7000 taj prvi,a videla sam da je 9000 za blizance,ne znam zasto,ali mi ipak nisu naplatili punu cenu.A kod dr.Novakov sam cula da je 6000.ali to jos ne znam,pa slagacu te Rolling Eyes Ne znam kakva je kad radis uz,ali ovo malo sto sam pricala sa njom bilo mi je dovoljno da joj verujem.Uostalom nisam cula nijedan negativan komentar za nju,cak sta vise znam da zena licno komunicira sa pacijentima,ukoliko imaju neka pitanja,odgovara na mail,poruke,a to mi je stvarno neprocenjivo.
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 20/7/2015, 19:15

I moja drugarica isto to kaze za dr Novakov, Pikseta. Prezadovoljna je i strucnoscu i odnosom prema pacijentu. Znas li mozda koliko unapred treba zakazati kod nje?

Pikseta, sta ti je ona rekla za AC? Da li ti preporucuje ili ne?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 20/7/2015, 20:27

Ne spadam u ovaj deo foruma,ali mi se greskom otvorio preko telefona i vidim da se pise o prof.Novakov.Ona je zena zmaj,doktor,profesionalac,strucnjak,LJUDINA!Ja idem kod nje godinama i od srca mogu svima da je preporucim.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 21/7/2015, 01:09

Tebi, gde si ti draga? Samo da ti mahnem i puno te pozdravim!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 21/7/2015, 09:10

I ja se pridruzujem hvalama za prof.Novakov!!!!!!
Nego devojke,imam jedno pitanje,ne bas prijatno,ako je neka imala iskustvo sa tim volela bih da mi kaze sta joj je pomoglo....Pojavio mi se hemoroid veliki bolan i napolju je....Nemam problem sa stolicom,resila sam ga pre mesec i po ,dva....Ne znam sta da radim....Da li da kupim neku mast u apoteci ili sta....Verovatno se pojavio od slabije kretnje.....Primetila sam da mi prija hladnija voda u tom delu...Valjda cu ga se brzo resiti jer stvarno pravi problem....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 21/7/2015, 09:39

Pozz zene...Cestitam svim novim mamicama,da su vam decica ziva i zdrava 100 godina
Samo da se i ja kazem hvale za dr Novakov, i ja sam vodila trudnocu kod dr Ilica i exp kod dr Novakov...prezadovoljna sam bila sa njima. Sto se cene tice i meni su naplacivali od 6-9hilj obicne a exp je bio nekad 9 nekad 12hilj..(blizanacka cena )
Meta usne usne usne
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 21/7/2015, 10:15

Eee, sta vi sve ispisaste zene, ali svi putevi vode za Novi Sad...
A sta je sa Beogradom? Sad ste me malo uplasile sa tim toiko ranijim zakazivanjem. Ja sam 03/08 zakazala pregled kod prof Mikovica u Femma medical. Na preporuku moje dr. Nemam pojma imaju li oni uopste 4D...
Ali ako nemaju, gde da odem u Beogradu? I je li to uopste neophodno, s obzirom da cemo mi ipak raditi PrenaTest?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 21/7/2015, 10:35

Eho,doktorka mi je prvo pogledala nalaz EUZ,rekla mi je da je odlicno uradjen,izmereno sve sto treba,vidi se sve sto treba,a zatim nalaz dabl testa(odlican takodje,85%pouzdan),pa kad je krenula da mi objasnjava u sitna crevca sta znace svi ti parametri..AC NE NIKAKO!S obzirom da imam dve bebe,dva puta igla kroz stomak,pa veliki rizik od pobacaja,ona mi ne dozvoljava igra Jedino,ako zelim bas 100% da budem sigurna,predlozila mi je nifty test i to je to.Za konsultacije sam ih molila da me prime sto hitnije,pa sam cekala 10 dana,a za uz mislim da je veca guzva,pa treba zvati bar 3 nedelje ranije.Ja sam bila na licu mesta,pa su mi zakazali za 4 -i nedelje,ali tako i mora u mom slucaju.Ko se odluci za nju nek zove vec danas Wink
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 21/7/2015, 10:39

Hvala, Pikseta! Taj stav (doktorkin) mi se i dopada. :)

Kazi mi samo jos, molim te, da li si na EUZ kod dr Ilica otisla sa vec uradjenim dabl testom ili si ga radila nakon ekspertskog pa mu posle odnela?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 21/7/2015, 10:46

Anci,ja nemam pojma da li su me gledali na 3d ili 4d,znam samo da sam videla sve sto treba da se vidi i to kristalno jasno,pa kontam da je mozda ipak 4d.A i da nije svejedno,kako su do pre par godina radili dok nije postojao taj bolji uz.Smatram da nije neophodno svakako Wink
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 21/7/2015, 10:58

Tek mi je Ilic rekao da uradim dabl,tad sam bila 12-a nedelja i prvi ekspertni.Odmah posle njega sam otisla da uradim dabl,sledeci dan sam mu poslala mail,javila se sestra kad je on pogledao i rekla da je dr.misljenja da je nalaz dobar,ali da smatra ipak zbog mojih godina da uradim AC(37),kao i da je to samo moja odluka hocu li ili ne raditi.Tad mi se zaista srusio svet!Te sledece 2 nedelje dok nisam otisla kod dr.Novakov,ja ne znam kako sam uopste funkcionisala.Reci cu vam jos samo da kad sam izasla iz njene ordinacije 6 sati sam setala sama po gradu(sto nikad ne radim,inace),sedela po kaficima,obilazila butike i nisam skidala osmeh sa lica.
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/7/2015, 11:02

Ne stizem da vas pratim, te vas sve jakoo zagrljaj
Nego, imam pitanje za vas-moja rodjaka je radila VTO u NS, zbog hiperstimulacije su odlozili transfer i zato su sada radil transfer zamrznutih embriona-ubacili ukupno 4 kom. Danas joj je beta 64, a 11.dan je od vracanja. Kako vam se cini ova brojka?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 21/7/2015, 11:06

d77 ::Ne stizem da vas pratim, te vas sve jakoo zagrljaj
Nego, imam pitanje za vas-moja rodjaka je radila VTO u NS, zbog hiperstimulacije su odlozili transfer i zato su sada radil transfer zamrznutih embriona-ubacili ukupno 4 kom. Danas joj je beta 64, a 11.dan je od vracanja. Kako vam se cini ova brojka?
Čini mi se trudno. Čestitam.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/7/2015, 11:12

Hvala, Zvoncice sunny
Mada, mogla je beta biti i veca.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 21/7/2015, 11:49

Hvala, Pikseta. Ali ne znam zasto si se tako istraumirala. Odluka o AC i jeste nasa, a nase godine jesu indikacija za nju (i ja imam 37). Doktori to moraju da nam kazu, pa mi da odlucimo na osnovu svega. Ja bih, na tvom mestu, trazila da me ponovo primi na razgovor i da uzivo razmotrimo sve opcije. No, nema sad veze, bitno je da si ti nasla doktora koji ti odgovara (ponovo da kazem da i ja volim takav pristup, kao kod dr Novakov) i da se sad osecas smireno i sigurno.

Javi nam sta ti je dalje rekla dr Novakov, neke od nas jos imaju vremena do zakazivanja ekspertskog, pa nam mozda pomognes da se odlucimo.

Annci, ono sto je bitno to je da UZ bude ekspertski (da ga uradi obuceni strucnjak, kako bi premerio i procenio sve detalje), nebitno je da li je 2D/3D/4D varijanta. Dobar strucnjak zna da gleda u svim dimenzijama, da tako kazem. To samo nama lepse i realnije izgleda kad gledamo 4D umesto 2D.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 21/7/2015, 11:59

d77 ::Hvala, Zvoncice sunny
Mada, mogla je beta biti i veca.
Meni deluje sasvim ok. Još je pitanje i kada su joj rekli da radi betu? Možda 14 ili 16 dana od transfera, a i da je 12 dan pa ona će do sutra porasti. Brojke nisu važne već krajni rezultat, a to je beba.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 21/7/2015, 12:02

Išla sam i ja kod dr.Novakov odlična je za uz. Mada mi koleginica kaže da sad više forsira estetiku, tj.ulepšavanje žena što nije loše. Kaže da ima ok estetskog hirurga,dermatologa,...Taman posle porođaja ulepšavanje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 21/7/2015, 12:30

...millena,sanjice,vecka kako ste mi,mamice? ...kako se snalazite u novoj ulozi?     ...ljubb za sve nove trudniceeee i da vas bude josh visheee!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 21/7/2015, 12:49

Nisam htela da to pominjem,ali evo reci cu ti sto sam se istraumirala.Sestra moje kume i devojka iz komsiluka,su u 5-om mesecu prosle znas kako,jasno je,i meni je sasvim dovoljno sto znam njih dve.Znam i one koje su dobro prosle,ali..ipak ne!Ne kazem ja nista za to sto je meni dr.predlozio,svesna sam da mora tako i covek radi svoj posao super,ali nije na nacin kao ova doktorka,tako lepo i detaljno objasnio sve za i protiv AC.Ustvari,sestra je pricala sa mnom posle tog nalaza,a ne on,ali svakako je ona prenela njegovo misljenje.Da sam otisla licno,mozda bi bilo drugacije,ne kazem..sad je tako kako je,dr.Novakov mi se dopala na prvi pogled i dalje ne menjam.Kod nje idem za dve nedelje tek,ali javicu svakako Wink Jos cu i koji dan da razmislim da li da radim taj nifty test,mada ja znam da su moje bebice mali zmajevi i da je sve ok,ali eto mozda to jos jednom i da potvrdim Very Happy
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 21/7/2015, 13:33

Najbitnije je da si se ti u celoj toj prici smirila i da si sad sigurna da si u pravim rukama kod dr Novakov. Nego mi je zao sto si se nervirala dve nedelje, zato ti rekoh sta bih ja uradila u momentu kad me je nazvala sestra iz ordinacije Ilic. No, to je sad sve iza tebe, nemoj ni da razmisljas o tome, nego nam javljaj kako lepo napredujete i sta ti dalje predlaze doktorka.
Bice to sve super!
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 21/7/2015, 13:42

E zamislite šta mi se sad desilo... Odem u wc i kad sam se obrisala lepo obrišem jednu kapsulu utrogestana a onda i drugu Shocked i to onako smekšale ali nisu istopljene. Verovatno je jedna od sinoć a jedna od jutros. Koristim one od 200 mg one su malo veće od onih od 100 mg. Ne znam šta mislite da nastavim da koristim one 100 mg pa po 2 da stavljam možda se lakše tope od ovih većih?
Sreća pa sam juče uzela progesteron 120 mg pa sam smirena koliko toliko pokrivena terapijom. Joj ja bih se ipak bockala ovim progesteronom do 12 nedelje kao i do sada, na treći dan 120 mg. Dr Kopitović mi rekla da ne treba i da inače nije dobar za creva (to je tačno jer uvek taj dan imam proliv kad ga primim). Mene strah da ih prekinem...


Poslednji izmenio pegaz dana 21/7/2015, 13:43, izmenjeno ukupno 1 puta
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 21/7/2015, 13:43

https://kutak.forumotion.com/t2712-prena-i-harmony-test-prenatalna-dijagnostika-umesto-amnio
ovaj test je skuplji od amnio ali mislim da je mnogo manje invezivan ,
procitajete o cemuu se radi
ja nisam pristalica amnio i niko me nemoze ubediti drugacije ni jedan doktor na svetu :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 21/7/2015, 14:09

D77 meni se čini da je to sasvim lepa beta za 11. Dan. Drzim fige!
Pikseta, kad ti je termin, da te upisem na terminma za porodjaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 21/7/2015, 14:16

Hvala, Biksi...trenutno se iz Genesisa ne oglasavaju, cekaju da dr pogleda betu i kaze sta dalje.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu