KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SoJa 26/6/2015, 10:49

Cala i Sanja, srećno, neka su vam dečica živa i zdrava sto godina i na ponos roditeljima!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Trudnice, debelice d

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2015, 13:54

Ancice, samo ako ti je dioptrija preko pet, cini mi se da moze na carski. Moja zaova je bas zbog toga isla na cr. Ima visoku dioptriju na oba oka.

Lela, marija123 ti je rekla sve. Porodiljsko se ne moze prekidati pa nastavljati. Otvara se 28 ili 45 dana pre porodjaja, i traje 365 dana. Odmor stari iskoristi pre tih 28 dana, jer ga posle ocito ne mozes iskoristiti. Odn. odmor za 2015. godinu ti propada ako ga ne iskoristis do juna 2016. Posle toga se ne moze koristiti. A onda odmor za 2016. godinu mozes koristiti posto ti porodiljsko istekne, ako hoces da budes duze sa bebom.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 26/6/2015, 14:39

Bas tako Biksi i razumeh,udenucu negde taj odmor ako mogu pre porodiljskog.hvala ,poljubci za tebe i Arsu!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 26/6/2015, 15:20

....sve vas puno ljubimo sofija i ja...od juce smo kuci,spavamo,sikimo,dodushe preko one silikonske bradavice i tako...bila nam je jutros patronazhna za prvo kupanje,polako se uhodavamo....mnogo vam hvala na podrshci dok sam bila u bolnici,to mi je puno znachilo!
....sanjice,da ti je vasilije ziv i zdrav sto godina,grlim vas oboje!!!
....ganedina,bravo za divan izvestaj!!!
...millena,kako si ti?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 26/6/2015, 15:25

Bravo tatjanice. Jeste li se culi sa tatom?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 26/6/2015, 16:46

Stigao mi je danas rezultat brisa koji treba za par dana da nosim u bolnicu.U vaginalnom brisu pise izolovana koagulaza negativan stafilokok u malom broju,isto to pise i za cervikalni bris.Nigde ne pise koji antibiotik se koristi za ovo i da li se uopste koristi?Da li ovo moze da mi utice na grlic koji je vec skracen?Prosli put mi je bio sterilan bris
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 26/6/2015, 16:52

Tatjanice, uzivajte!
Mico, cim nema antibiogram, znaci da je u malom broju. Uzmi caj za trudnice Josif Pancic, mislim da je 85 broj, i uzimaj ga, preventivno, da malo procistis dole stvari. Da je u vecem broju dobila bi antibiotik. Svakako ce ti dr reci sta i kako. Bakterije mogu da uticu na grlic, i ostalo, al samo ako su u velikom broju i ako se ne lece na vreme. Ti si mirna, po mom misljenju, samo dakle uzimaj caj redovno. Takodje je bitno da prilikom porodjaja bude sve cisto, ako je porodjaj vaginalni, da beba ili bebe ne bi usput pokupile bakteriju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 26/6/2015, 17:41

Hvala Biksi :-).Ja cu na carski jer je blizanacka trudnoca i VTO,tako mi rekose.Nego da li ja mogu da biram dr koji ce me poroditi ili ko mi se padne?Svaki put kad odem u bolnicu me pregleda drugi dr.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 26/6/2015, 18:13

Uživaj Tatjanice sa ćerom,mazite se,sikite ,odmarajte,kod kuće je najlepše,još kad stigne tatica...!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 26/6/2015, 20:32

Bravo tatjanice,sad ste kuci,sikite lepo i mazite se!
Sanja ,kako ste?

Mico,dobar je bris cim ga ne prati antibiogram,bakterije su u malom broju!
Ragaco,pa vi ste vec veliki,uskoro prvi rodjendan.bravo!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 26/6/2015, 21:02

Sanja, cestitke!!! Vaso, dobro nam dosao, ziv, zdrav, srecan i uvek roditeljima na radost bio! srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Ganedina, bravo za super izvestaj! Super momak napreduje, samo ga mama malo sekira kad ne slusa Wink lol! lol! Odmaraj sto vise, da ne kazem - zalepi doope za krevet i ne ustaj! JOs par nedelja, pa ces biti na konju, a kako sam ja shvatila dr, posteljica moze da se podigne jedino ako se lezi. Meni se posle 2 nedelje na kontroli podigla sa grlica.

Lelas, ja se nista u to ne razumem oko odmora i porodiljskog. Vidi da izuklapas sta se moze. Ja sam shvatila, sto ne mora da znaci da je tako, da ako kasnije odes na porodiljsko, posle moze da ti traje do bebine prve godine. Ne znam da li mora da se uzme mesec dana ranije ili ne. Blago tebi samo sa 2 kg u plusu! Ja stagniram ceo poslednji mesec. Ili mi se vaga pokvarila (mada ide gore/dole u zavisnosti kako se praznim i kad se merim) ili ja stvarno nisam dodala mnogo. Po garderobi mi se ne poznaje, a stomak mi reaste. Very Happy

Tatjanice, dobro dosle kucici! Uzivajte u upoznavanju i mazenju i pazenju! Ljubi vas drugar! osmeh srce osmeh srce srca srca srca srca srca

Milena, jesi li cuci? Kako su ledja?? Kako si ti? Very Happy VI ste sledeci za upoznavanje, cini mi se! Very Happy osmeh srce osmeh srce

Mico, i ja mislim da bi ti uradili antibiogram da je nesto ozbiljno i da ima dosta bakterija.

Lenjivice, super ste i vi, lepu tezinu imate! osmeh srce Ne znam sta mozes da koristis od preparata tamo, meni je Kopitovicka isto savetovala femibion 1 i 2 (u zavisnosti od meseca). Ja ovde uzimam neki multicentrum, dugo sam analizirala sve multivitamine i na kraju sam napravila uporednu listu svih, sve sta koji ima i odlucila za ovaj, jer je najkompletniji. Moj dr nije gledao ni koji ima gvozdja, Mg.. nista.... Otvorila sam temu o vitaminima i suplementima, na trudnoci, iskopirala linkove, pa pogledaj sta ima tamo... znam da nesto vit. K ometa, ali se ne secam sta. U ovom sto ja koristim nema vit. K. Mislim da nesto remeti odnos sa Mg, nisam sigurna bas.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 26/6/2015, 21:46

...sladzo,tata je pravio zurku na brodu,ljuljalo se ali ne od talasa....isplovili su za ameriku i za 3,4 nedelje evo nas na okupu! :) ...ljubb za kseniju slatkicu!!!
...sve vas grlim,trudnichice i njihove stomachiche,mamice i bebe i nashe korachaljke!!!

...ps. zhiveo pronalazach silikonske bradavice!!! Very Happy
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 26/6/2015, 22:24

Mi od danas 33. nedelja, tek sad videh tikere! Very Happy Uh... priblizavamo se, a ja nikako da postanem svesna da sam trudna. Poslednja 2-3 dana zujala malo po radnjama da razgledam, ne odoleh za par stvarcica, pa sam malo troskala pare, cisto da mi prodje volja.... a snizenja i popusti poceli... uh... tesko je odoleti! Very Happy lol! lol!

Inace me juce sveki nanerivrala opasno... a i prekjuce malo, juce dolila, i to zbog gluposti! Mad Mad Prekjuce me ubedjivala da u bolnici nisu mame i bebe zajedno jer nije tako bilo kad je ona bila (pre 43. godine!!!) a juce da bebe treba utopljavati sto vise! affraid affraid No No No Za ovo prvo sam joj rekla da zove prijateljice koje su radile na ginekologiji, i juce me zove, kaze da sam u pravu. Za ovo drugo je nisam ubedila, tj. da bebe ne smeju da se pretopljavaju, samo po jedna vise stvarcica na njima nego na nama, jer nemaju razvijen termoregulacioni sistem... ma jok bre, vozi ona svoje.. i jos mi iznese par argumenata u moju korist, ali ocigledno ne konta nista. A ja, pedijatrijska sestra, toliko su nas smarali tim pretopljavanjem i posledicama, da misilim da cu bepcu da oblacim samo pelene ako bude pretolo, koliko ume da bude. Razz Razz lol! lol!

I tako.. ovo napisah sve zbog toga sto pogledah svoj italijanski tiker na kome pise: Draga mama, ovde ispod je sve pod kontrolom, sta se desava tamo van? Sta kazu tata i babe i dede? "pazi ovo, pazi ono"... ma pusti ih, ne dozvoli da te stresiraju! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 26/6/2015, 23:17

Tatjanice bravo za ponosnog tatu, i mi vas ljubimo.
Kometice jos malkice malkice. A to za pretopljavanje uh uh kod mene malo lakse kad je otoplilo ali jos me cimaju oko toga, sad im problem znojenje pa da se ne prehladi. A i ja sam u tvom fazonu i tako sam i radila sta god da su pricali. 

Okruglice ljub ljub.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od millena 26/6/2015, 23:19

Napisah dugu poruku,ali nije otisla,eto sad da ne ponavljam sve,pitacu samo kratko pa sura pisem vise.Da li se na samom kraju trudoce(38 nedelja) smeju koristiti canesten vaginalete.Pojavili mi se isti simptomi kao pre par meseci koje je jedino canesten resio,svrbez,peckanje,sirasti iscedak,kao kad je bila candida alb u pitanju.Imam ih vec u rezervi,citam kao moze,ali sigurnija sam u vasa iskustva....ako je neko uzimao tako kasno?
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 26/6/2015, 23:45

Hello drugari :) vidim da lepo napredujete. Imamo i novih bebirona. Cestitam Sanji i Tatjanici, neka su vam bebice zive i zdrave 100 godina :)
Mi smo vec veliki, imamo 8 meseci ( i 8 zubica)
Ljubimo vas punooooo
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 27/6/2015, 00:50

Kometa, bravo za bebca kako lepo raste! A sveki pusti, ne dozvoli je niti da te nervira, a niti da ista bude po njenom...ja kada mi sveki da neki savet u vezi beba kako bi trebala nesto drugacije, ja jos samo "fino" odmah odgovorim da je mozda tako po nekoj teoriji, a postoji i druga teorija, i ja se te druge pridrzavam...par puta sam joj za razlicite stvari dala identican odgovor, i oa je zacutala, videla nema vajde lol!

Ganedina, i i bebac bas super napredujete, pu pu sto bi rekla cesto citirana Biksi Very Happy


Niny, bravo bravo za momcinu! Ma zar vec 8 zubica? Kod nas jednoj cerkici tek krenuo prvi da izbija, a kod druge jos uvek cekamo..doduse, i meni je moj prvi zubic izasao tek sa 9 meseci Very Happy Very Happy No gospodjice uveliko puze, ustaju, stoje kada se pridrzavaju neprestano, a mi zaginusmo braneci cas jednu, cas drugu od pada Very Happy Very Happy

Ljubac i stisak za sve okruglice!

d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 27/6/2015, 08:27

Kometak 33 nedelje,bravo....mani se svekrive...Mene moja svaki dan zivcira....
Biksi,hvala za info,meni dioptrija +3 i -1 na jednom oku,uz to mi to oko i seta,pa mozda prodjem kao osoba koja normalno vidi....
Niny,bravo za zubice i mesece...:*
Sofi,Ragaco,Biksi..ljubite decu...
Tatjanice,meni stize za pola meseca drugarica iz inostranstva,kaze ponece mi kao sitni stvarcica za bebu,pita hoces silikonske bradavice,ja kazem ni ne znam sta je to...Znaci da joj javim da hocu Very Happy Ljubim vas puno obe devojane,mogu misliti kako jedva cekate da se vidite sa tatom...
Trudnjacice :*
Ja danas odoh kod mojih i u setnju na ceo dan,da se opustim...Sinulo sunce konacno valjda se vreme nece pokvariti...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 27/6/2015, 09:14

Kometice,obzirom da si i stručno potkovana,eto argumenta više da se lakše izboriš sa savetima.
Jakov je u julu rođen,mada je prošlo leto bilo dosta kišovito,ali bila mu je dovoljna ona benkica pamučna dugih rukava,a dole pelenica pamučna za pokrivanje.
Ja sam u trudnoći bila prilično mirna i neosetljiva na komentare,ali zato mesec i po dana po porođaju-ujedala sam,brate mili!
Nisam nikog zvala u pomoć,jer sam kontala da ćemo se najbrže i najbolje uigrati ako smo sami,ali su zato telefonom svi delili oprečne savete...na kraju najlakše ih je umiriti da se složiš sa svima,a radiš kako misliš da treba

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 27/6/2015, 10:38

Ljubac, trudnicice!

Mico, kad je vec u pitanju carski rez, znaces unapred ko ce ti raditi. Verovatno neko od lekara sa odeljenja na kom odrzavas trudnocu. A sigurno tu ima nekog ko ti uliva vise poverenja, pa mozes sigurno i da se dogovoris.
Ja sam bila na Kontroli fertiliteta, kod njih je tako.

Ganedina, sto kaze Kometa, lezi jos par nedelja, primiri se, posle krece akcija

Kometice, ne daj da te sveki zivcira. Sto se oblacenja tice, videces i sama, kako koji dan. Ja nekako ne volim da su Bogdanu gola ramena i misice, tako da uglavnom spava u dugackim rukavicima. Verovatno ja gledam po sebi, jer mi je obicno na ramenima hladno i skoro nikad ne nosim nista na bretele.

Tatjanice, bravo za dojenje, samo napred, vredi svake muke i truda
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 27/6/2015, 12:22

Milena,nista ne znam o koriscenju vaginaleta,preventivno ,pred porodjaj.a posebno za vaginalni porodjaj da li kandida smeta mnogo,znam da su bakterije nepozeljne ako su u velikom broju.
Kometak,super ste ,ti i tvoj decacic.pu,pu,pu.nista vam ne moze jedna sveki sa savetima od pre 40 godina.
Sofija,devojcice su znaci sou,puze i ne staju.ljubac za lepotice.
lepo sto ste napisale koju o termolegulaciji kod beba.i mene to muci,posebno kod letnjih beba.kako ih oblaciti,da li meriti temperaturu u sobi,strujanje vazduha,da li u pocetku treba zastitna ogradica.najbolje kad bi postojao neki prirucnik .verovatno i postoji ali ja ne znam koji bi bio ok za negu novorodjenceta,posto cemo ja i muz biti sami sa bebom.


Poslednji put izmenio lelas dana 27/6/2015, 12:26, izmenio ukupno 2 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 27/6/2015, 12:24

Poljubci za Konstantina,smekera sa 8 zubica.al ce lepo da se klopa.
Ancice,uzivaj kod mame!
Meni se pojavio pojacan apetit i bas sam se obradovala.s obzirom koliko me zeludac mucio i red je.nadam se da ce i gvozdje biti bolje.usli smo u 34 nedelju.pu,pu,pu.za dve nedelje kontrola u vrticu u Visegradskoj.valjda tad krece i ctg.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 27/6/2015, 12:39

lelas, tu su uvek Kutanjke za bilo koju nedoumicu, a ova knjiga je meni super http://shop.aksa.rs/kreativni-centar-sta-da-ocekujete-u-prvoj-godini.html
Dobili smo je na poklon

Bravo za 34.nedelju!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 27/6/2015, 12:59

Hvala Vuchice,poljubci za Bogdana i tebe!uzivajte!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 27/6/2015, 15:48

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 90t2qc

Ljubi vas sve Konstantin Ninyin! Koji je on smeker! Med medeni!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu