KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 23/7/2015, 19:21

Lelas meni ne odgovara sto su bebe sitne,tebi sto je beba krupna,ko ce nam ugoditi :-D.Dobili smo misljenje hematologa,bez obzira sto su pali trombociti terapija je ista,nastavljam sa bockanjem Fraxiparinom od 0,6.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 23/7/2015, 19:35

mico uzmi folnu kiselinu po jednu do dvije tabletice dnevno, to je terapija za MTHFR.... nece da skodi,..... koja si nedelja?
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 23/7/2015, 19:39

Odlicno mico,sto imas misljenje i hematologa i nastavljas sa istom dozom!
U pravu si,ko ce nama ugoditi!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ninche 23/7/2015, 19:43

Mico kako unazad citam vidim da te sekira velicina bebe - moja je kasnila 2 sedmice , i lezala sam u bolnici zbog suspektnog zastoja u rastu... na kraju se rodila u 37moj nedelji sa 2500, ja sam rodjena u istoj nedelji sa 2650,,,,  zavisi kolika si ti i koliki je muz, ako niste neki dzinovi, nema na koga ni beba da bude velika...

zena koja je sa mnom lezala u bolnici porodila se u 38moj nedelji sa blizanackom trudnocom, jedna beba bila 3 kg, druga 2100 i to sinchina bio manji :) pa prestigao sastru za 4 mjeseca Very Happy
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 23/7/2015, 21:17

Ninche folnu pijem od pocetka trudnoce 3x1.Muz mi je dzin 1.92 visok,115 kg.Ja sam isto visoka i krupna tako da nije do toga,ko zna cija su deca haha :-D.Pa ne brinem vise,isla sam od sobe do sobe ovde u bolnici i pitala buduce mame blizanaca za njihove bebe,iste su kao moje.A i znam mog dr,on bi izdramio da nesto nije ok.I objasnio mi je da prirodna i VTO trudnoca nisu iste.Videcemo kako ce se dalje razvijati,ja se samo plasim inkubatora i zato bih volela da napreduju.Tu sam do kraja,lezim ne mrdam iako mi nije receno strogo mirovanje,pokusacu da izguram do kraja.Jedna bebe mi je ispod rebra a druga skroz nisko u karlici.E ta nisko je manja ali ugojicemo je :-D
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 23/7/2015, 21:44

Micoubico, a kog hematologa si posetila?

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 23/7/2015, 21:49

Mico tvoje bebe su blizanci a sigurno ce biti krupni I viski na vas nebrini .. a ovde svi koji su imali blizance jedna je uvek za nijansu sitnija mislim u stomaku. Nebrini I dobro je za terapiju
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 23/7/2015, 21:53

Bixi da li ste proveravali u skorije vreme sperm ? . Mozda sa nekom turom lekice . Znas da je samo jedan dovoljan...I tvoji hormoni da se poklope ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 23/7/2015, 23:02

d77 posetio je on mene,ja sam u bolnici. Dr Miljic.Nije mi cak ni smanjio terapiju vec ostajem na 0,6 bez obzira na trombocite.On je dobar hematolog,tako sam cula,zna sta radi.Noja nadam se da si u pravu.Ja sam mesecima na dijabeticnoj ishrani da mi bebe ne bi bili dzinovi,oni ispadose sitni :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 23/7/2015, 23:28

Mico, Miljic je jedan od najboljih sto se tice nas! Tako da relax, ne bi ti oni tek tako ukinuli dozu, mozda smanjili, al bice sve ok.

D77, ako nije primala pre terapiju, onda ce joj i ta doza spustiti tsh, verovatno. Ne smeju oni tek tako ni da uvedu neku jacu dozu, postepeno, nek proveri za sedam dana opet, da vidi kakav je tsh i ft4.

Noja, nismo proveravali spermogram, niti planiramo. Nismo mi te srece da nas strefi. A ne mogu dragog da kljukam kojecime, dosta je bilo svih prethodnih godina, nek se malo odmori. Ako hoce, ono hoce i bez toga. LOL Dogodine cemo se pozabaviti datim problemom opet, ako finansije dozvole.

Pegaz, bravo za maleno!

Lelas, primaklo se opasno, bravo za dobar izvestaj!

Lenjivice, pa moj Arsa je bio 2700 g na rodjenju, a ja 33 plus 3, a ja metar i pokusaj. Mada mi je muz krupan. Pratila sam glukozu svake nedelje bila je ok. Ja mislim da je pronizon koji sam pila uticao da Arsa bude krupniji, plus je povukao gradju na mog muza. I sada je isto krupan, s obzirom koliko je ranije rodjen, prosto je plecat na mm. Tako da, mani se kojekakvih prica.

Stisak cure!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/7/2015, 08:13

Mico, mene je vodio dr Miljic pre prve VTO i zadovollja sam bila...kada sam posle druge VTO trazila misljenje hematologa, nisam uspela da dodjem do nekog termina, te sam posetila Elezovica. Bice to sve u redu, pratice te...
Biksi, rodjaka nije primala pre toga Eutyrox, ali me cudi da sa klinike uopste nisu pitali za stitnu, jer joj je uvek TSH 4,5~5. Sada su joj rekli daTSH proveri za 4-5nedelja. Prvo su je ubili hiperstimulacijom, dobili 31 jc, transfer morali da odlazu za kasnije i sada propust vezan za ovo. Ne smem ni da pomislim kakva ce biti, ako ne daj Boze ne uspe, sada. Mada, iako miruje i slusa savete, nije optimista...govori kako od ovoga nema nista...nejasno mi je da joj sa klinike uopste nisu rekli da betu ponovi za 2 dana, vec su joj rekli da ce je naknadno obavestiti...evo 3 dana je od tad proslo...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 24/7/2015, 09:08

Koja je to klinika? Majko mila, 31 jc !!! Ona verovatno nema hrabrosti da poveruje u uspeh, jer se boji da se nesto lose ne dogodi. To je odbrambeni mehanizam. Ali super joj je prva beta. Bice to dobro. Neka ona sama ponovi betu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 24/7/2015, 09:42

Lenjivice, nemam sta da dodam sto devojke nisu vec rekle, osim da potvrdim da ce sve to biti dobro i jednom te poljubac Dobro je da si im stalno na oku, i da sto pre rese tu eserihiju..

Mico, koliki ti je bio D dimer, kada su ti povecali fraxi?

Lelas, bravo draga!

Trudnjace i ostala podrsko
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 24/7/2015, 09:56

Erata, u pitanju je Genesis.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 24/7/2015, 09:58

Sad je bila vizita.Rekli su mi da terapija ostaje ista fraxi od 0,6.Miljic je rekao da trombociti nece da padaju ispod 90,videcemo koliko je u pravu.D dimer mi je skocio na 2,5 zato nece da mi smanji terapiju.Od sutra pocinjemo da radimo CTG.Malo sam se zbunila,da nece uskoro da me porode posto pocinjem sa CTG?Ja sam bas mislila da izguram do 37 nedelje
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 24/7/2015, 10:00

Ja samo da pozdravim sve trudnicice i mamice ...

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=3030
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu