KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 19/7/2015, 12:57

Sofija je prava plinceza. Slatkis jedan :**
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 19/7/2015, 13:02

Slatkica je prava Sofija!

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 19/7/2015, 13:33

Tatjanice,izljubi prencezu Sofiju,prelepa je ,pu,pu,pu!neka je srecan prvi mesendancic!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 19/7/2015, 19:32

Trudnice i mamice predivna su vam decica, Sofija lutkice, srce malo, lijepo :-*****
Vecka, drago mi je sto si sve to istrpjela stoicki, svaka ti cast hrabrice nasa, neka ti je sin ziv i zdrav, 100 godina da zivi!!!!!
Ostale debelice ljubim
poljubci poljubci poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 19/7/2015, 22:33

Sofijica preslatka mamina princezica ljubi ih od nas teta.
Erata je u pravu sve sto vam nude uzmite za vasu bebu . . . Sve brzo prerastu ...

Kako se rashladjujete debelice ? Ja se secam sebe i termina kraj avgusta kao naduvana krofna sam bila...

a . Mi malo na strandu . Kod dede imamo bazen . bazeni cekamo more ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 20/7/2015, 06:13

Sofija,medenice srecan mesendancic! :*
Ja jos nista nisam uzela za bebu,osnovno,pelene dusek i posteljinu planiram da uzmem sledeci mesec da mogu da operem i spremim...I ono u cemu cemo izaci iz bolnice...Ne bih da mi svekrva pere iz licnih razloga...Juce su neki prijatelji koji imaju devojanu rekli da ce nam dati benkice,i tako to,to kad dobijemo sredicu,a ostalo cemo uz put,da li muz sam neke stvari ili zajedno kad uspemo i to je to...Imam i moju mamu koja je po tom pitanju,normalna,pokazala sam joj slike sta mi se svidja,sto ne kupim ja,kupice ona,ali sigurno da se ne moze docekati odlazak u bolnicu na porodjaj bas bez iceg...
Noja ja sam prava krofna,noge(najvise),pa lice i prsti na rukama,uzas,sve boli koliko je oteceno...!Devojke :*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 20/7/2015, 08:20

d Zdravo trudnice moje...
Ja nekako izdržala ova četiri dana, ubijala me migrena a ništa nisam smela popiti, užas ali preživela sam...
Nego preksinoć u neka doba noći probudi me bol u stomaku, opet kao da ću dobiti, a joj, odem u wc sve uredu. Kako sam podigla spavaćicu vidim u donjem delu stomaka kao malo ispupčenje ali to je toliko blago da se vidi pod nekim uglom. Ja pretpostavljam da me stomak zaboleo od tog širenja materice. osmeh srce
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 20/7/2015, 10:07

Pegaz, i mene ubija glava. Ali trpim sta cu....moj dragi citao negde da se stavi kocka leda pozadi u ono udubljenje iznad vrata. Kao to je akumpukturna tacka. Meni nije ni to pomoglo, al ti probaj.

Inace, to probadanje je stalno. Presece me nekad da se prepadnem ziva, a krvi nema. Al nesto gledam, to je ipak skoro 4 cm!!! Pa mora nesto da se desava, s'obzirom da mi je stomak i dalje ulubljen, verovatno pravi mesta sebi pomeranjem svega ostalog
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 20/7/2015, 10:56

Prošlog leta su bila CAM kolica 3u1 oko 29000din u Mendi. Bila je u ponudi samo žuta boja. Sedište za kola ili kako oni zovu bay bay,kolica čvrsta sa korpom koja se transformišu u laka i torba uz kolica. Naravno uz to cerada protiv kiše i mrežica protiv komaraca. Takva kolica su koštala oko 60000din,ali u drugim bojama. Ako kupujete u Aksi obavezno uzmite karticu. Šlauf koji je Erata spominjala može da se kupi u Aksi.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 20/7/2015, 11:02

Ako kupujete kolica i ostalo gledajte preko eponude gde vam je jeftinije. Sve ostalo uključujući pelene,detrdžent,kašice,...preko www.cenoteka.rs. Mi trenutno imamo laka kolica marke Goodbaby mogu od 0 meseci do 3 godine. Teška su 3.5kg i koštaju oko 16000din. Imamo i teška Maclaren kolica.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 20/7/2015, 11:03

Hoće glava da boli u trudnoći. Pijte dosta tečnosti. Najbolje limunada ili voda sa par kapi limuna.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/7/2015, 11:55

Moze Paracetamol da se pije ako boli glava, mada je meni malo pomagao, ali nekome pomogne vise...stisak, trudnice!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 20/7/2015, 11:57

Ja svaki dan popijem jednu liminadu, ne zaslađenu.
Za glavu sam koristila tigrovu mast onako malo namačem pa po čitav dan mirišem onu kutiju, pa zaledim neku maramu pa je stavim oko vrata... pomogne onako ublaži ali ne otklanja bolove u potpunosti.
Jedno pitanje... Meni je dr Kopitović preporučila 4D uzv negde u 12-13 nedelji kod dr Đorđe ilić ili dr Aleksandar Trninić Pjević u Feroni. Moja drugarica bi trebala sada da ide na taj uzv pa još ne zna gde bi, u onoj Analife u Bg bi dođla na red tek u nekoj 19. nedelji a ona bi htela ranije. A Ferona i nema neki sajt kako valja, valjda su tek otvoreni šta li.
Ja ću ići u Feronu samo zato što mi je Kopitovićka rekla. Ima li neka od vas neko iskustvo sa tim doktorima?
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 20/7/2015, 11:58

Meni u apoteci rekli da čak ni Paracetamol ne preporučuju u prvom trimestru pa ja odlučila da trpim Laughing
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 20/7/2015, 12:24

Pegaz, ici cu i ja kod dr Ilica, pa ces lepo za mnom. lol!

I dr Ilic i dr Trninic-Pjevic (Aleksandra - ona je zensko) su veoma dobri i cenjeni lekari u Novom Sadu. Dr Ilic je strucnjak sa licencom za ekspertski UZ i sa dosta iskustva u vodjenju problematicnih trudnoca. Od pacijenata sam cula samo najbolje o oboma.

U kojoj si ti sad nedelji? Ako dobro pamtim, ekspertski mi sleduje pre nego tebi.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 20/7/2015, 12:50

Ja danas ili sutra ulazim u osmu nedelju.
lol! Joj pa da ona je Aleksandra, ma meni pisalo na papiru A. i ja onako lupila Aleksandar v
Kad ideš na taj 4D, znaš li koliko košta?
Meni su rekli da se zakažem bar 10 dana ranije. Kopitovićka mi rekla svejedno koji dr, koji bude slobodan.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/7/2015, 12:58

Ancice, cure su ti objasnile za jaje sediste. Mi smo ga bas super iskoristili.
Pegaz, stegni glavu nekom maramom ili pelenom, dve case vode na iskap popij. Glavobolja hoce zbog nedostatka vode u organizmu.
Tatjanice, srecan vam prvi mesecdan, divna ti je Sofi u haljinici!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/7/2015, 13:48

Trudnice ako se odlucite za Novi sSad I jos expertni uz dr Novakov je mag za vodjenje trudnoce...
Ove sto ste nabrojali uglavnom su za vto ....sve ih znam :)
a Vejnovic za cr kod njega se ide zbog cr ima ih jos par ali ja sam obe trudnoce kod njega I lepo prosla na oba u betaniji...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/7/2015, 13:53

A za glavu sam I ja cula za kocku leda iza a ispod potiljka na vratu . Ima tekst procitajte I naravno voda . Malo ruke dlanove prste istrljajte izmasirajte tu oko palce I kaziprsta pa cesce u toku dana   ... pravilno disite . So izbegavajte I brzu hrannu

Stvarno je vrucina treba kise sto kaze Ganedina za kukuruz za sve jel ce se osusiti bas smo prolazili pored njiva I nemaju mnogi sredstvo za navodnjavanje ...

Ljubac za debele
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 20/7/2015, 14:16

Pegaz, ne znam jos, ovih dana treba da zakazem. "Bezim" ti za dve nedelje pa ces dobiti info iz prve ruke. lol!

Noja, dr Ilic vodi trudnoce, strucnjak je za ekspertski i radi porodjaje u Betaniji. I dr Novakov je super strucnjak za ekspertski, naravno, to zna ceo NS.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 20/7/2015, 14:42

I ja sam iz Beograda isla u NS na ekspertski kod Dr Novakov, ja sam bila apsolutno prezadovoljna njome. Plus je i divna zena, koliko god da je prezauzeta, uvek mi je odgovarala na mejlove, cak i kada sam se porodila
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/7/2015, 14:47

Eho od mojih niko kod njega nije isao a ni  ovde na forumu. Mislim da je Dragana cini mi se tako da ne znam . I mene su uputili kod njega . Ali ja sam imala drugu varijantu jer nas drugar radi u betaniji na pedijatriji pa me on savetovao ko je najbolji za cr ...I kod koga je oporavak brz. Najvise zbog tog al I zbog trudnoce ja sam mixala I sa Stojicem onn je na patologiju u betaniji I u genesisu recimo . jako dobar i strucan dr . Nekako sam gledala gde svi tu I ja mali mujica :))))
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 20/7/2015, 14:57

...samo da se pridruzhim preporukama za prof. novakov,zhena je divna,struchna i kod nje je milina ichi...i da,zakazuje se 3 nedelje unapred minimum!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 20/7/2015, 15:16

Jeste, Noja, to su sve odlicni lekari, i dr Novakov i dr Stojic, i ja sam samo najbolje cula o njima.
Ali sam isto cula i za dr Ilica, posebno od zena kojima je zapalo da ih on primi u 9. mesecu u Betaniji. Jednu moju drugaricu je cak i porodio... kaze ona: da mu nije pocela smena kad se ona vec mucila satima, ko zna kad bi se porodila. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Pikseta 20/7/2015, 16:58

Pozdrav devojke!Vidim da se dvoumite oko izbora lekara za ekspertni,pa evo da se prikljucim i kazem neko svoje iskustvo.Ja sam isla kod dr.Ilica na prvi ekspertni,preporucila mi dr.Kopitovic,a to je i logicno,s obzirom da joj je on rodjeni brat,ali svakako dobar je zaista strucnjak.Uradio je sve super,ali ono sto mi se nije svidelo jeste to da mi nije rekao sta dalje,ni kad da dodjem sl.put,ni sta od analiza da uradim.Uhvatio se price oko AC,rizika silnih,cak i pored odlicnog nalaza dabl testa,da mi je trudnoca rizicna i sve nesto lose.Ne kazem da covek ne zna posao i slazem se da treba da predoci sve,ali nekako mi se iskreno,to nije nikako dopalo.Ziva nisam bila sledecih 15 dana dok nisam dosla kod dr.Novakov na konsultacije da bi cula i njeno misljenje ..Pricale smo 10-ak minuta,toliko me zena smirila,detaljno mi analizirala nalaz euz,dabl testa,uputila sta dalje i posle te kratke nase komunikacije,ona je definitivno moj izbor do kraja!
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu