KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Marie
krinka
Eho
MalaSaJuga
bebko
Šašava
annci
d77
zvoncica36
pegaz
Simona
Ancica 87
Erata
Cala Domingos
Zmajuška
Niny
Amna84
SoJa
Vuchica
Blanka
SladZana
ragaco
PalcicaBg
Stenli
Ninche
JednaSova
Sofija Veks
saska1
bak
Bobaue
zsuki75
BiKsi :)
tatjanica
ganedina
millena
jelena*mama2andjela*
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
lelas
JocY
luckystar74
Strumfeta78
Smrdica
Dacaa
mamadabudem
micaubica83
lenjivica
AriesGirl
Vecka
marija123
dada88
noja
56 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 17/7/2015, 13:06

http://www.dodaj.rs/f/1p/5P/186c7mkJ/nosiljke.jpg
pa na ovo mislim? Ja ne znam bas kako se to zove? I koliko mi je potrebno?

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/7/2015, 13:09

Ancice, ja bih je uzela na zajam ako ti nude. Mi je uopste nismo ni imali. Bebe smo svuda nosili u "korpi" sedistu za auto...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 17/7/2015, 13:10

Hvala Sofija! Verujem da je i Biksi mislila da ovu beba casom preraste? :)
:*

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 17/7/2015, 13:15

Ma da, prerastu ih zacas Very Happy
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 17/7/2015, 13:43

Ancice ako imate auto zakon tako kaze da mora obavezni auto sediste, a mozes i trebalo bi u tome da je izvadis iz porodilista najpravilnije je a koristi se do 1 godine ,
a ako imate to da pozajmite od nekog bice super , ja sam moje jaje poklonila , mozda ima ovde neko ko moze da tii posudi
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 11kgxur
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 17/7/2015, 16:24

Ma jok Noja svakako planiramo da kupimo sediste za auto,treba nam,bitno mi da znam da takvo moze i kao sediste i nosiljka i da se zove jaje,da znam sta da trazim....Hvala! :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 17/7/2015, 17:38

Ancice E bas to jaje ti i samo treba , u njoj iznosis bebu pa u kola, vezuje se naopako , ima fetusni polozaj i nebrini svi smo uglavnom too koristili .
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 17/7/2015, 20:18

Sad ste me skroz zbunile :-D.Dobili smo isto ovakvo jaje ali nema fetusni polozaj vec kao neki polusedeci stav,tako da ne verujem da mozemo bebu da iznesemo u tome iz porodilista.Da li mi za blizance trebaju 2 nosiljke kad izlazimo iz bolnice ili mogu u jednu?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 18/7/2015, 00:42

Mico,

Ne verujem da ce moci dve bebe dastanu u jednu nosiljku, one su bas male.

Mi smo nase bebe izveli iz porodilista kao sto Noja rece u "jajima" za auto. kada kupujete auto sedista bitno je da pomenete prodavcu da vam treba za novorodjencad, pa ce vam dati taj koji se stavlja obavezno da beba gleda u suprotnom smeru od kretanja automobila.I nasa jaja su u polulezecem stavu, evo ti fotke u porodilistu kada smo izlazili, pogledaj

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 2nl8m07
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/7/2015, 00:51

Prelepe su i jaja i bebice...drugacije od ove nase koja moze samo u sedecem i polusedecem stavu.Nabavicemo :-)
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 18/7/2015, 15:48

Ja sam juce radila Ddimer koji mi je sad 1,4 I mislim da je to OK rezultat, da nema potrebe za korigovanjem terapije I da ce mi ista ostati do porodjaja . Posle ipak primio dr. u NF u savetovalistu . Moj sin sada ima oko 2200 gr I po UZ kasni 2 dana za gestacijom, ali je jedna mala lencugica i nije se okrenuo sa glavicom na dole. vec je ostao karlicno . Tako ce ostati , jer se beba okrece samo do 8. meseca kaze dr. No dobro, sta je tu je , ja ionako moram na carski rez . Ostalpo jeu principu OK, protoci, kolicina plodove vode, nema kontrakcija .Posteljica je 2. stepen zrelosti . Zakazala sam valjda poslednju hospitalizaciju za 28. jul kada se nadam da ce mi zakazati CR , mada kad je beba karlicno preti prevremeni porodjaj zbog moguceg ranijeg pucanja vodenjaka . Nadam se da cemo izdrzati 2 u 1 jos mesec dana I da mi taj bebin polozaj nece biti jako naporan kako beba bude rasla. Za sad sam OK , cak I ovaj pakao solidno podnosim .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 18/7/2015, 16:22

Bravo genedina samo napred... biće to sve uredu još malo i da se upoznate...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 18/7/2015, 18:01

Ganedina ,sve je ok,bebac uziva,nece on pre nego doktori procene.i meni je toliki d dimer bio u 34 nedelji i hematolog je rekao da je sve u redu.vazno je da su protoci u redu,posteljica odgovarajuce zrelosti.brzo ce i 28 ,pa ces znati kad je dan zaljubljivanja.do tad odmaranje.
Mi radili ctg,sve ok.i za nas vazi mirovanje do hospitalizacije,koja je zakazana za 30.07.sledece nedelje ponovo ctg.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/7/2015, 18:05

Ganedina koja si nedelja?Meni se cini da su moje bebe bas male,na kraju 29 nedelje su bile teske 1300 i 1250.Imam jedno pitanjce.Bratanac i bratanica su isli kod nekog klinca koji ima ovcje boginje,inkubacija traje 21 dan tako da ne znamo da li su zakacili od njega.Moja mama ih cuva a treba da dodje kod mene da mi sredi stan posto ja stalno lezim.Nemam pojma da li je mama to prelezala,da li moze da mi skodi?Malo me snajka zbunila,ona je medicinski radnik pa kaze da mi ne bi preporucila da mama dolazi zbog inkubacije od 21 dan.Ja sam ih prelezala ali snajkica tvrdi da bez obzira sto sam ih prelezala moze kod mene da izazove neki herpes zoster koji ugrozava bebe.Sta vi mislite?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 18/7/2015, 18:31

Mico,snajka je upravu.pricuvaj se.meni su doktori slicno objasnili na pocetku.sto rizikovati.ti lezi i ne primecuj prasinu.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 18/7/2015, 18:32

Mico ako si ti prelezala onda ih tvoj imunitet stiti. Virus moze kod tebe da se reaktivira nekada u zivotu, usled neke hronicne bolesti, oslabljenog imuniteta itd., obicno u starosti, nevezano za kontakt sa obolelim i da izazove herpes. Moja rodica je u trudnoci, u 7. mesecu prelezala varicele, a ja sam bila sa sestricem koji ih je imao (ja ih prelezala u detinjstvu). Ipak, ako imas strah bolje je da se udaljis, nego da stalno razmisljas.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/7/2015, 19:08

Idem uskoro u bolnicu i ostajem do kraja trudnoce a sve mi se iskomplikovalo.Nista nisam spremila,ni krevetac.Drugarice pokupile neki virus,mama sad sa ovim boginjama ja moram da lezim zbog skracenog grlica a i tesko se krecem,sve me boli,tako da nema ko da mi pomogne.Ispala sam glupa sto sam slusala druge kad su mi govorili nemoj ranije da spremas za bebe,ne valja.Trebala sam sve unapred da spremim ali sta je tu je
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 18/7/2015, 19:28

Ganedina,samo odmaraj,bitno da je bebac dobro,a polozaj ako budes odmarala nece praviti problem...Dobro je da dobro podnosis ovaj pakao,ja sam izgleda jedina koja ne podnosi nikako....
Mico,ne znam sta bih ti rekla,ja ne bih rizikovala....Nek pospremi muz,nece se razboleti od toga :) Moj sprema otkako sam trudna...Ja malo sto mogu,on ostalo...
Lelas i vi jos malko...
Kako nam je Lenjivica?
I Kometak? Ne javlja se bas dugo....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 18/7/2015, 19:30

Mico polako,ne sekiraj se,sve ce se srediti.Glupo pitanje,ali gde ti je suprug?Moze on sve to da zavrsi.I sto se ciscenja tice i kupovine.Sada ima sve na netu,pretrazis gde sta ima,spisak i posaljes muzica. :)

Lelas,Ganedina jos malo i stizu vase srecice. :)

Pozdrav trudnicice,verujem da jedva izdrzavate ove vrucine.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 18/7/2015, 19:51

Muz radi od ujutru do uvece,od necega se mora ziveti.Pomaze mi kad se vrati s posla ali i on mora da odspava bar 5h da bi mogao da radi.Smislicemo vec nesto.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 18/7/2015, 19:55

Mico,ja ni jednu jedinu stvar jos nisam kupila za bebca.samo smo okrecili.muz sve cisti sam.pomoc nemam.i kad dodje bebac on ce sam sve uzeti u radnji koja ja do nase zgrade a ima sve.nesto cemo i dobiti.svaka cast zenama koje sve stignu,ja nisam iz licnih razloga.pa nismo svi isti.ja sam verovatno mimo svih.odradih a.c i kad niko ne bih rizikovao,sa miomom,sa predhodnim krvarenjima,alergijom kojoj su jedva doskocili,ranim kontrakcijama.i sve ispalo kako treba.a mozda se i porodim prirodno,iako imam punih 40 i trudnocu iz vto .i ne uradih generalku ove godine,muz ipak nije mogao i to da postigne.no vazno da je bebac kako treba.
Tako i ti,niko ne voli nesredjenu kuci i da ne drzi sve konce u rukama,da sve organizuje i sam spremi.no vazno da su bebci ok.jeste boravak u bolnici tezak ali tamo te prate.kad se bebci rode,sve ce to da se spremi za njih i brze i bolje nego sto mislis.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tatjanica 19/7/2015, 11:38

...mamine drugarice sa kutka,danas slavim mesec dana pa sam uskochila u haljinicu....sofija! srca1

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 K38znm
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/7/2015, 11:45

Pa Sofijice-lepotice, srecnan ti mali jubilej!!!!

Kakva manekenka! Cuvajte se momci!

ljube te tetke sa kutka

srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 19/7/2015, 11:53

Ganedina, masalaaa!!! Drzimo fige da sto duze izdrzite 2 u 1.

Mico, i kod mene svi pricaju da ne valja ranije kupovati, te tako nisu ni sestra, ni snaja, a vrv necu i ni ja. A sve su to bapske price, nego sta da se radi,svi smo mi po malo sujeverni...
Ako ima prasine, pa sta, nije smak sveta....a slazem se da sve moze da se nadje on line, i napravi spisak, pa dragi svaki dan dovuce po nesto.
Sestra i ja smo pred porodjaj otisle u Robnu kucu Leto, ogroman izbor i dobre cene, i napravile spisak i rezervaciju sta joj sve treba. Ja sam posle toga otisla na svoj VTO postupak, ona u bolnicu, a zet je dovukao sve kci kada se princeza rodila.

Ostale trudnice
poljubci poljubci poljubci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 19/7/2015, 12:56

Ima onaj aksa spisak online. Ja sam dosta stvari kupila sa tog spiska, a vecina mi nije trebala. Kupite nepromocive jednokratne podmetace. Ima u apotekama. Pa kad presvlacite bebu ostavite je malo golu da uziva...a ako se upiski ili ukaki tu je podmetac. Mislim da ga nema na spisku. I ne kupujte skupa 3 u 1 kolica. Brzo se prerastu...izmite sve sto vam nude, sve se brzo prerasta i sve je jako skupo.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu