KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 5 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vecka 18/3/2015, 07:06

HappyGirl ::Žene drage uskoro počinje nova radna i nadam se ljubavna sedmica :)
Radujte se, čuvajte se i volite se. Vremena su dovoljno teška i tragedija na sve strane tako da nemojmo da propuštamo da cenimo i volimo ono što imamo. Grlim vas sve d

Koliko si ti mila i nezna, svaki tvoj post je veseo kao tvoj nik  srcasti poljupci

Devojke kako ste?

Ema, kad ti dolazi "protivnik"? :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 18/3/2015, 09:04

Drage tete hvala vam puno puno.  love
Keti i Cvicu cestitam čestitamo čestitamo
cuftice ljubim i tebe i L. poljubci
Ancice srecan jubilej, sledeci ce biti bogatiji  beba
Miss draga nema te odavno, ljubimo te  usne
Bakisa poleces uskoro?
kusurko zeno draga dodji nam cesce cvet
Vecka mazi stomacic i mani se nervoze i bezobzirnih ljudi trudnica
Hepice i mi tebe grlimo.
Blanka kakav je plan za dalje posle histero?
Ema c kako ste jutros? Drzi se draga.
Kometice sta se radi u EU? lol!
Soja draga ima li sta novo za mamu?
Mi ove dane koristimo za skitnju. Ljubimo vas i pomenute i nepomenute.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 18/3/2015, 11:59

Ema78 ::Opet upala usiju, opet temperatura  39, opet antibiotici... i opet sam sama sa detetom i psom...pas pokidao tetivu, dete ne dasvoju temperaturu...jedan lek treba da popije u 01, a drugi u 05...a da zurka bude zanimljivija, antibiotike pijem i ja...prvi put me stegli sinusi...

Znam da cu pregurati i ovo, ali sledeci putkad mm krene da se prenemaze oko obicne glavobolje il neceg slicnog,bacicu ga kroz prozor...i sad ga slusam kako je preumoran...a ja sam za poslednjih 48 h spavala 4,8 sati...i radila jos sto sta ... daklem, zvanicno sam pocela da ujedam...
Ema nemam reči. Baš se Petar i ti mučite sa antibioticima. Odakle ti snaga da sve izguraš? Divim ti se. Još i pas!!!!Što se muža tiče svi su isti. Moj kad dođe sa puta obično je bolestan. Onda očekuje da trčkam oko njega, a on ''umire''. Na kraju kad pogledam njega, pa sebe on izgleda bolesno, a ja kao leš. Zadavila bih ga. Tebi se čudim kako sve postižeš i divim ti se kako se sa svim tim ''nosiš''.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 18/3/2015, 12:14

Samo da vas ljubnem sve odreda!!! ljubav ljubav ljubav ljubav

Ema, mene zezaju po malo sinusi poslednjih mesec dana, a kako sam ja protiv antibiotika, osim kad bas mora, probala sam da resim problem (pre svega zbog jakih glavobolja vise puta) prirodnim metodama. Trazeci po netu, nadjoh svasta nesto da pomaze, a kako nisam znala sta od toga da stavim da prokuva za inhalaciju, stavih od svega po malo. I uspelo je da mi posle 10-15 minuta inhalacije resi problem uvek. Mozda ce tebi trebati vise puta da se inhaliras, ali probaj, ne kosta nista. JA sam stavljala sve odokativno, u 1-2l vode, zavisi kad koju serpu uzmem. Stavim zalfiju, kamilicu, bosiljak, par presecenih cena belog luka i sirce, stavim da provri i inhaliram se... odmah mi se ciste sinusi i prodisem, a i glavobolja mi je prestajala odmah, iako je trajala 2 dana. Zao mi je sto Petar ima opet problem sa usima. Mislila sam da ce se resiti problem operacijom, ali na zalost izgleda da nije. Sto se muza bolesnog tice, znam kakvi su, mislim da nema izuzetaka. Rolling Eyes MOj je imao T u subotu vece, 38.2, umire! affraid Spustih mu je ocas posla prirodnim metodama i stavih ga u izolaciju! Zatvoren u jednoj sobi, u drugu mu odnesem caj, da jede, pozovem ga kad izadjem i 2-3 dana se nismo videli, iako smo u istom stanu, samo smo se gledali preko vibera i culi tako! lol! lol! lol! JEdino smo zajedno koristili kupatilo, ali je on morao da ga dezinfikuje posle svakog odlaska! Smao ostro mora sa njima! Wink lol!


Nema mnogo cura, lepo vas je Sladza prozvala, ajde, javljajte se. Falite! love

Cufto, moram da ti kazem i ovde, da obozavam da citam vas blog! Tvoj muz ima odlican dar za pisanje, a vase dogodovstine i iskustva su mi fenomenalna! Druga planeta! Very Happy Veliki ljubac za L! Cini mi se da se ona najlakse prilagodila i da ne oseca veliku promenu! Very Happy

JA sam kuci, izadjem u 3-4 dana jednom da napravim krug, da me prodje zelja za suncem i svezim vazduhom i vracam se u lezeci polozaj. Idem do kupatila i kuhinje, ponekad spremim nesto, posto mi se u ovoj trudnoci jede samo srpska hrana, a mm je nije savladao do kraja. Kad je kuci, ja dajem instrukcije, on mucka i sprema, ali kad nije, ustanem i ja. Samo da ziguramo jos 2 meseca bar, da udjemo u 7. nekako mi se cini da ce biti lakse. Kako sam sad u kriticnom periodu, plasim se svega, iako imam serklaz. Videcu veceras sta ce mi  dr reci. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 18/3/2015, 17:33

Cure, imam jednu lošu vest ali biće dobro na kraju. Naša maja76 je u bolnici i sutra ujutru će biti operisana. Potrebne su joj molitve i podrška. Nemojte je zvati, ja ću vas obaveštavati o svemu, nije u situaciji da priča sa svima.  Danas sam bila da je posetim i sve vas pozdravlja :) Operacija će trajati minimum 5 - 6 sati i ne mogu da vam dam nikakvo obevaštenje kako je prošla jer moram da se čujem sa njenim mužem. U svakom slučaju, operacija nije laka i trebaju nam molitve i dobre vibracije. Ljubim vas i sve što saznam javljam. I hvala vam od srca srca Izguraćemo i ovo srca srca srca


Poslednji izmenio HappyGirl dana 18/3/2015, 17:50, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 18/3/2015, 17:46

Happy lepo si rekla da će Maja izgurati. Svaka žena sa Kutka je veliki borac, a borci uvek pregrme svaku prepreku i budu još jači. sigurna sam da će sve proći kako treba i da ćeš nam javiti lepe vesti. Već se molim za nju sa nadom da će ubuduće uvek biti samo lepe vesti na ovom forumu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od MalaSaJuga 18/3/2015, 17:48

Majo molimo se za tebe molitva molitva molitva molitva . da dobro prodje operacija i da ozdravis sto pre.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od luckystar74 18/3/2015, 17:53

Drzimo palceve da sve bude kako treba
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vecka 18/3/2015, 17:56

Za Maju molitva molitva molitva molitva molitva

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 18/3/2015, 18:04

Majo mislimo na tebe! Dace bog da sve prodje kako treba.
zagrljaj

Sladzana zemljakinjo moja poljubci ja ti zemo moj krecem u aprilu, nadam se da ce ovo biti moje proljece d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lelas 18/3/2015, 18:06

Molimo se za Maju!da sve bude kako treba!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Tinche 18/3/2015, 18:09

Majce draga....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Znamo kolika je energija naseg Kutka!
Budi nam jaka! Mislimo na tebe puno!

Happy, javljaj ako treba bilo sta...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 18/3/2015, 18:23

Mislimo i molimo se za Maju molitva molitva molitva molitva molitva
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od brinbili 18/3/2015, 18:29

Heppy,nije valjda opet?...ginekoloski?
Majo sva nasa pozitivna energija je uz tebe i tvoju porodicu :*
Vjerujemo i molimo se za pozitivan ishod :* :* :*
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od MAAKKI 18/3/2015, 18:39

Majo uz tebe smo, saljem ti svu pozitivnu energiju da i ovo preguras molitva molitva molitva molitva molitva

Na zalost ja sam u zadnje vreme preplavljena ovakvim informacijama i to uglavnom meni dragi ljudi, zato me i nema sa vama tako cesto. molitva molitva molitva molitva molitva
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sofija Veks 18/3/2015, 18:40

Majo uz tebe smo svim srcem...! molitva molitva molitva molitva molitva
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 18/3/2015, 18:48

Operacija 5-6 sati...? Nesto je onda ozbiljno...Neka joj Bog pomogne da sve bude u redu!!!!!! Svi mislimo da svakom bude dobro!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 18/3/2015, 19:25

Cure, javiću ako nešto bude trebalo ali za sada nije ništa potrebno. Javljaću vam sve novosti koje saznam. Da, biće duga i složena operacija...nimalo naivna obuhvata mnogo segmenata ali biće to sve dobro.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 18/3/2015, 19:44

navijam svim srcem,svom snagom...duso,vec si jednom pobedila...i opet ces,kutak kad bodri nema greske pozitiva je ovo velika,i mora biti sve u redu...stiskamo,grlimo...molimo...ako treba nesto happy javljaj...tu sam,kao sto je kutak bio tu kad je i meni trebao molitva molitva molitva molitva molitva zagrljaj zagrljaj zagrljaj
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 18/3/2015, 19:47

Majo, draga, uz tebe smo svi. Ti si nas veliki borac. Volim te mnogo i svim srcem sam uz tebe!

Kutku dragi, mnogo si mi nedostajao.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 18/3/2015, 19:54

Majo, Kutak je uz tebe, to ne moze da ne posalje dovoljno pozitivne energije! Sve sto treba za tebe smo tu! molitva molitva molitva molitva molitva

Ajmo zene, ko se moli, ko ne, ko mantra, ko.... Mislite sve na Maju sutra!!!!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 18/3/2015, 19:56

Idemo do pobede igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 34q05g0
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SannI-AlL 18/3/2015, 20:06

Majo svi smo uz tebe i naravno da ćeš pobediiti.Ovolika navijačka energija pomera Univerzum.
Do pobede
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 1019672hsjdwn3zz6
cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lilya 18/3/2015, 20:06

Rekla Happy treba podrska i evo da se pridruzim.
Svim snagama i svim sapama i mi smo uz Maju ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Happy, javljaj ako nesto treba.

Ljubim vas jutra :*
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Zoka83 18/3/2015, 20:16

A evo i mene, posle mnogo vremena. Pridruzujem se molitvama za nasu drugaricu ❤❤❤❤❤
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 5 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu