KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 3/3/2015, 22:05

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Tumblr_nk710y3LrC1u879i9o1_500
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 3/3/2015, 22:09

Sad imamo veci izbor lol!
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 4/3/2015, 09:20

....oho ho,vidi ti ove motivacione slike od nine! Laughing
.......sladzo,sve si u pravu,kod mame je najlepshe...hihihiih....dragi mi je potpisao ugovor na 6 meseci na brodu,tako da sam ovde do daljnjeg...super mi je,radim kod mame u turistickoj agenciji,laganica... ..planiram i porodjaj tu,jer mi je tetka anesteziolog u bolnici pa mi je onda nekako lakshe kad imam nekog svog....a prelepi kotor che morati malo da sacheka na mene!....
...shta kazhesh,mala crnogorka neche da vezhba?  osmeh srce
....blanki,kucha peva,kucha blistaaaa....hikhhiihihi...neshto mi je palo na pamet,ali nemojte da mi se smejete,ja sam malo pred stimulaciju kupila mesechev kamen,to je poludragi kamen koji pospeshuje plodnost,,,,sad da l' od njega da l' od veshte ruke dr motrenko evo me sa stomachichem....pa ko velim,da ti kazhem!  srca
....evo,poshto ne volim da pijem sama kafu,ja skuvala i vama,drugarice moje virtuelne! cveće Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQEH04OxI6HfsYfc9l7zVgy58b81iMrEFH6AWuMm2aGfGZStOHR
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 4/3/2015, 15:09

Tatjanice draga kafa ti je super, jao sto bih sad rado meracila sa tobom. A dje kupi taj kamen? Very Happy Mozda ima nekog uticaja taj kamen, ali bogami Motrenko je ekspert u vto oblasti. Ona je vrstan ljekar i dobar covjek. Cekaj da prevrnem solju mozda bude nesto interesantno Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 4/3/2015, 15:18

....ajd,adj..mozhda vidish neku cuclu ili pelene! Wink ....hihihih...
....motrenko je stvarnooo divna zhena i vrstan doktor....a ja kamen uzeh u apoteci,ovde u subotici ih ima u boljim apotekama,zovu se kristali sreche pa ti izaberesh koji hochesh,cena je oko 3 eura...ako ne nadjesh,javi,pa chu ti ja ovde nachi!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od mamadabudem 4/3/2015, 15:21

[quote="nina :)"][img]http://36.media.tumblr.com/309cc3d32042b5bf77ee5e02f33b29ad/tumblr_nk710y3LrC1u879i9o1_500.jpg[/img][/quote]

Auuu, ovi momci će da se prehlade... Rolling Eyes
Ovi su bolji, može ovaj u sredini dole... Very Happy
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 4/3/2015, 16:27

E vazi, moram potraziti taj kamencic, od viska glava ne boli Laughing
Javljam ti... Ako bude talicno kao tebi kupicu gomilu Very Happy Very Happy Very Happy
PS. Inace Kotor je moj drugi grad, obozavam ga, tamo sam zivjela 10 god. Najljepsi grad na svijetu... Cesto se spustim do mora i Kotora bas mi blizu novim putem za sat vremena do mora, sat ipo vremena do Kotora. likeit

Grlim jako zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 4/3/2015, 16:43

Blago vama kad imate more!!! Meni kada dodje leto a ne odem da se brcnem u slanu vodu kao da leta nije ni bilo,realno samo idem u CG ,valjda zbog navike,cast izuzecima ali me ne odusevljavaju,i jedva cekam da vidim da li su ljubazniji na nekim drugim mestima!Bez uvrede za bilo koga,ali stvarno ih ima vecina specificnih! Inace Blankic ja ,mislim da toliko para dadosmo na sve i svasta da dodjemo do stomacica,da se isplati poslusati Tatjanicu debelicu pa dati i tih 3 e za kamencic... Ko zna! A za ove decake lepe zgodne i neophodne zazmurim na jedno oko!Ne smem da ih gledim,faza kriticna!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 4/3/2015, 17:06

Ima ih Ancice uzasnih, groznih, neljubaznih. Ali ja ne volim takva mjesta i tamo nikad ne idem.Ja sam ti za mirnije varijante, Kotor, Perast, Ada (Ulcinj). Ljeti mi je iskreno najmilije kad se spustim do Boke u jedno malo mjesto Morinj gdje je jedan prelijepi plazni bar i onda tu sa drustvom uzivamo, i za sat vremena smo kuci.
A koliko para potrosismo vala, i da je 30 eura kamen kupicu ga. Javljam za djelovotvornost cim ga kupim. love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 4/3/2015, 17:37

Joj more mi nenormalno fali jer proslog ljeta nisam osolila g...kao i Blanka i ja sam na Adi, u Boki ili na Lustici na manjim  zabacenim plazama upravo zbog ovoga sto Ancica kaze.
Tatjanice i mene mama tako rodila kod svojih. Super, nece Kotor nigdje.
A dr Motrenko i nasa doktorka, obozavamo je, ona i mm razvezu nasiroko i nadugacko o svim aktuelnim temama, cesto me sramota bila od naroda u cekaonici.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 4/3/2015, 17:39

mdb svidja mi se izbor. Very Happy
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od mamadabudem 4/3/2015, 18:06

Sladžo dogovorićemo se oko momka Wink
Ljubi Kseniju, ko lutka je love cvet
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 11:56

....uffff,lushtica,oblatno...pa sva ona skrivena mesta po boki....pa juzhni jadran.....eto,poludechu bez mora,chisto da se znaaaaa...ima sve da nadoknadimo,zheneeee...evo jedne slike,da nas zhelja mine za tim plavetnilom...Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 2jfhriv
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vuchica 5/3/2015, 12:26

a sta kazete za ove boje?  sunny
Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 I1fg8z
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 12:29

....bravo vuchkooooo...obozhavam taj tirkiz....sa sve mirisom bora.....mmm...prichaj,gde ste to bili? osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Vuchica 5/3/2015, 12:32

To je Sitonija, prosle godine, i cuveni Orange beach iliti Kavouritripes. Preleppo je stvarno. Samo naravno kad nema guzve. Ovo je slikano sredinom juna
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 12:37

....da,jedna od 70 chuvenih plazha sitonije.....zaista prelepoooo!!! sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 5/3/2015, 14:53

Jao zene ovo je zivot yes blizu je ljeto.
Ranije sam bila zimski tip, ali sad sve vise volim da sunce i vitD Very Happy

Mdb hval draga i mi tebe ljubimo cvet
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 14:56

...ima ove godine da se,zajedno sa malom princezom ksenijom nasunchate d vitamina! sunny sunny sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 5/3/2015, 14:59

Ema ziva li si? Laughing
tatjanice kad je termin?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 15:06

...17. jul,ali kazhe doka biche 2 nedelje ranije jer je beba naprednija a i biche carski! yes
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 5/3/2015, 15:52

Lepi Tatjanko, zagrljaj

Sladjo, more je život! Ja obožavam planinu jer se vazda verem po našem Durmitoru, ali more obožavam. Ima li šta ljepše od ovog plavetnila?
Jedva čekam ljeto. Evo jedne moje od prošlog ljeta from Ulcinj..
[img]Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Nl68lz[/img]
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 5/3/2015, 17:55

Manite se mora u sred ovog potopa, kome je jos do vode lol!

Ja danas imala divan dan, bar do sad, druzila se sa jednim malenim coveculjkom, dobro i sa njegovim matorcima ali nisu toliko bitni Wink , i taj mali coveculjak me je toliko nasmejao, toliko obradovao i raspilavio da sam sad puna pozitivne energije za narednih 7 tmurnih dana smajli angel

Ljubim , imam veceras neko polaganje, sta li mi to u zivotu treba.....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 5/3/2015, 18:03

Srecno na polaganju Bak!
U zene sta je lepih slika,dusa me boli!!!!
Da se ne lazemo,kad idem na more,gledam da mi bude sto jeftinije pa jos ako moze i na rate pa sta mi zapadne,(a zapadne svasta!)jer sa nasim platama ne bi ni mali prst na nozi osolili...
Tatjanice,da li si to ti na slici????
Kakva zgodnoca!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od tatjanica 5/3/2015, 19:42

...blanki,e to se zove uzhivancija...noge u pesku...mmmm...zavidim ti!!! :)
......bak,sad dok si na pozitivnoj energiji ima da polozhis ko od shale...
.........anchice,ova debelica je do proshlog leta bila zgodnica...hihiii...zhene moje,ugojila sam se 14 kila od stimulacije do sad,ufffff...muzh kad me zove na skajp govori mi "ti prelijepa zheno od stotinu kila!" lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 2 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 19 Prethodni  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu