KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 4 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 8/3/2015, 20:15

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 11037321_776179062478608_4249363266604875395_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 8/3/2015, 20:28

Nina, Nina, nevaljalice! lol! lol! lol! lol! lol!

Srecan osmi mart ko slavi! Ja nesto nisam od tih, dan ko i svaki drugi. Ako mi partner ne poklanja cvece, ne mora ni tog dana. Meni zao cveca, uvene dok si reko sta bi! Saksijsko neko i ok, al ne ono nadjubreno samo da izdrzi dan dva posle osmog marta, nego neko pravo, ciklama ili tako nesto.

Sve vas stiskam.

Narocito SoJu. Nadam se da si se vec snasla za preporuku za dobrog dr za mamu i da ce joj pomoci da se resi tih metastaza sto pre. Jako, najjace te grlim i saljem pregrst pozitivne energije i snage, jer ti toga sada bas treba.

Ema, i ja se kanim ponovo na hrono da se bacam, za koji dan cu morati. Baba od mm me juce pitala da nisam trudna, pa vam je jasno koliki mi je stomak! lol! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 8/3/2015, 20:28

Srećan, srećan svima 8 mart! Vala mu se Nina ovaj buket rascvjetao puno lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od missile 9/3/2015, 08:55

Jutro, zene! Very Happy

Dugo me nema, ali mislim na vas. Mislim, s vama u mislima, ako me razumete!! lol!

SVE SVE SVE vas ljubim, volim, pozdravljam!

Samo da primetim da je SlaDZina curica SECER, a i Sofi se porodila, nek su joj zive i zdrave!!

I SVE ostale mame, trudnice, cekalice, bockalice, SVIMA nek je sa srecom sta god da rade!

Kod nas je situacija nekako standardna, eto spremamo se za neki prirodnjak, a zaglavili malo s novcem, ali se nadamo da cemo sa prvim danima proleca i to resiti, pa da udarimo po prirodnjacima, ove godine da vise zavrsimo! Wink

Specijalan ljub za Metu!

Bak, sta li mi ti radis?

Ma SVE do jedne volim i ljubim! osmeh srce ljubav

Budite mi zdrave i pozdravljene!
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 9/3/2015, 08:59

DObro vam jutro! Nina nam podelila ruze, ja cu kafu! lol! lol!

Nina, Nina, ne poznajem te kao takvu Wink lol! lol! Mada, moram da priznam da ti je dobar nacin da nas dozoves! Laughing Laughing Laughing

Ema, rekoh ti ja, hrono stvarno preoblikuje coveka, izgubi cm, ako ne izgubi kg, jer dobije na misicima, a salce ode. Ja i dalje meso ne mogu da vidim, ali se trudim da ispostujem one osnovne principe od 3 obroka i vocne uzine, koliko mogu da ne postanem mece do kraja.

Ja necu da vam cestitam 8. mart, jer se nadam da vam je svaki dan kao 8. mart i da ste pazene i mazene od muzica, da dobijate kite (cveca, nemoj da bi neko pomislio na nesto drugo Wink lol! ) mnogo cesce nego samo za 8. mart! Laughing Laughing Laughing


Stiskanjac za sve! osmeh srce

p.s. Miss, bila si brza od mene! lol! Srecan ti rodjendanac i ovde, i da bude najlepsi do sada! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 9/3/2015, 11:25

znam u zadnje vreme da ovakvi tipovi probude ovaj deo foruma pa kontam da uvek stavim kad ja dobijem na fb od negog da i ostali vide
mene juce mm iznenadio i odveo nas do novog sad da malo prosetamo sa decom i ponovio nas troje sa patikama mikija i mene a princezu baletankama,a posle otisli do meka sa decom,deca bola odusevjena u meku ali nas dvoje se razocarali koliki je mali mek da smo znali svratili bi negde na pljeskavice jer ih ja obozavam i nikad nemogu za ns a da nepojedem jednu,nije nam jasno kako je nekom dosta taj malimek da su i deca jela kuci kad smo stigli ,jer oni ako im se svidi pljeskavica celu pojedua ne ovaj mali.da me pogresko nesvatite nismo mi izjelice velike ali ovo nam nije ni na zub bilo a vidim kasnije ko god je doso posle nas da i oni nisu bili zadovojni koliki je mali bio,ali na kraju smo ipak bili srecni sto smo proveli konacno jedno popodne zajedno u provodu jer smo usput proslavili i 3 g kakao je miki doso kod nas bilo ravno 1.3 ali kad mi dragi radi i nedeljom nismo mohli prosle nedelje prosetamo
utisak dana je bio kad smo krenuli kuci kad je miki reko ala je bilo lepo u novom sadu i bila dobra hrana ali nesto mala,odma u kolima su nas pitali kad cemo ponovo da idemo da setamo po Novom sadu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 9/3/2015, 11:28

sad mi mama javila da je bila na kontroli u bg i da su doktori zadovojni sa rezultatima i sledecu kontrolu ima tek za novembar mesec,nadam se da ce tumor dojke brzo da bude iza nas i da ce konacno da se opusti jer da se neboji da ce joj metastazirati.u junu ce biti 2 g kakao je operisana
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 9/3/2015, 15:39

ljubav
cveće

Nemam nista pametno da vam napisem...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od MAAKKI 9/3/2015, 19:58

Vece cure sunny

Napisah ja roman i ode affraid

Nije me duze vreme bilo pa ne mogu da pohvatam sve, ali svakako vam zelim da mart bude dobar svakoj od vas, ma sta da radite.

SladZina curica je medic medeni.

Petar je bolje sto mi je jako drago.

Nina uziva u porodici, neprocenjivo.

Meti poseban pozdrav.

Kod mene je uglavnom sve standardno, uglavnom se nesto ceka, a nadam se da ce i da se doceka. Provela u subotu uvece divno vece sa kumom i prijateljicama, vec smo se dogovarale da moramo izmisliti da ovaj osmi mart bude bar jednom mesecno.

Sve vas d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od nina :) 9/3/2015, 22:01

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 11037317_621168007983368_4700765555774909008_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 10/3/2015, 23:51

lol! lol! lol!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 11/3/2015, 23:00

Nina, bravo za mamu!

A dobar ti i ovaj s gacama!

Danas nam se porodila Keti, i Nera je dobila seka Drinu! srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 11/3/2015, 23:25

Jeste,Caty nam se porodila i dobila drugu ćerku Drinu! Drina je plod prirodnih radova za razliku od prve ćerke Nere! Ma predivno! Nek su nam obe blagoslovene! srca

Nina, potpuno si u pravu za hranu u meku. Drago mi je da ste bili zajedno i uživali.Ljubi mi decu :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 12/3/2015, 08:05

Jutro žene :)
Kiša ubiVa :)
Ljubim vas i želim vam zaista lep, divan dan i neko iznenađenje u vidu pozitivne bete :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 12/3/2015, 14:41

Javila mi Vucica da nam se i Crvic porodila, nisam ni znala da je bila trudna, nema je odavno da se javi! Sve cestitke i njoj i njenoj porodici! Nadam se da cemo je prizvati!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 12/3/2015, 14:53

Jao divno!!!! A pre dva dana sam razmisljala o njoj kako je nema odavno! Divno iznenadjenje!

Ljubim zene i decu i macke i kuce osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 12/3/2015, 22:16

Kakve divne vesti.... lepo nam je poceo mart... yes yes yes

Kod mene, sve nesto bzv...fali mi malo magije i ludila...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 13/3/2015, 10:17

Čestitam Crvic srca as Divan mart!
Petak je :)
Želim vam savršen vikend! usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od cufta 13/3/2015, 20:03

Bravo i za Caty i za Crvica!!!!!!!

Nina, diavn ti je opis vaseg provoda!

Jako mi se dopalo Emino "fali mi malo magije i ludila" - pa stvori ih!!!

Ljubim vas sve sa ovog peska

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 14/3/2015, 10:29

Kako sam ja preskocila ove osmomartovske misice! Very Happy
Devojke danas 14 mart 6 godina kako smo dragi i ja zajedno,a 3 godine kako me je zaprosio... Nekako mi ovaj datum vrati sve te divne uspomene kada je ceo svet bio nas i kad nismo znali da cemo se muciti za mnogo toga pogotovo za ovo u stomaku...
Nadam se da ce sledece godine ovaj dan biti ispunjen cikom i vriskom jedne bebe!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 14/3/2015, 11:15

Ancice zagrljaj

Sledeci mart ces da setas jednog malog bebirona beba u kolicima

Ljubac zene drage poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 14/3/2015, 14:25

He, he Cufto, stvorila bih ja magiju, al nemam protiv koga... Laughing
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 15/3/2015, 22:36

Žene drage uskoro počinje nova radna i nadam se ljubavna sedmica :)
Radujte se, čuvajte se i volite se. Vremena su dovoljno teška i tragedija na sve strane tako da nemojmo da propuštamo da cenimo i volimo ono što imamo. Grlim vas sve d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 17/3/2015, 10:02

Drage moje, da se i ja upišem u mesec mart, mesec kada sam pre pet godina postala tetka osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sve vas usne i mislim na vas love d d d
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 17/3/2015, 23:58

Opet upala usiju, opet temperatura  39, opet antibiotici... i opet sam sama sa detetom i psom...pas pokidao tetivu, dete ne dasvoju temperaturu...jedan lek treba da popije u 01, a drugi u 05...a da zurka bude zanimljivija, antibiotike pijem i ja...prvi put me stegli sinusi...

Znam da cu pregurati i ovo, ali sledeci putkad mm krene da se prenemaze oko obicne glavobolje il neceg slicnog,bacicu ga kroz prozor...i sad ga slusam kako je preumoran...a ja sam za poslednjih 48 h spavala 4,8 sati...i radila jos sto sta ... daklem, zvanicno sam pocela da ujedam...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 4 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 19 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu