KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 12 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 20/3/2015, 13:27

Ja ti pricam a ti ne verujes lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lilya 20/3/2015, 13:58

bak ::Ja ti pricam a ti ne verujes lol!

cmoka
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 20/3/2015, 14:33

Happy, koji si ti biser!!!! Wink lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ako te Goran bude kulirao sa porukama, da znas zasto Wink lol!

Drago mi je da je Majce zmajce prilicno dobro posle tako teske operacije, a i sve te cevcice ce izdrzati do ponedeljka, posle ce i zaboraviti na njih! Svakako, dobro je i da je ustala na par trenutaka, sad ce polako da se oporavlja. Navijam da oporavak tece brzo i uspesno i da su lekari sve sredili!

molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva

Svaka cast za akciju, nekako cu se organizovati i ja da pomognem. Naci cu valjda nacina odavde da posaljem nesto. Ne znam da li mogu da uplatim na racun preko e-bankinga, jer cini mi se da je to neka varijanta stedne knjizice, ali, imam njihovu adresu u krajnjem slucaju pa cu poslati nekako.

Ema, zao mi je sto ste zavrsili i vi u bolnici, navijam da se Petar sto pre oporavi i da se vratite kuci. Drzim fige jako! Kako je danas?


Bak, pricala i ja, pa digla ruke! Wink lol! lol!

Drago mi je da vidim ovde stare kutanjke i da vidim da nas vreme i obaveze nisu promenile, nego da smo i dalje ostale humane i spremne da pomognemo svakoj od nas kojoj je pomoc potrebna. Kutak je sila!!! yes yes yes d d nemam reči cveće nemam reči srcasti poljupci
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SannI-AlL 20/3/2015, 14:51

Happy kraljice naša  lol!  lol! u svim segmentima love
Kaži našoj Majče zmajče da  će sve to proći.Sondu nek prihvati, jer ona joj pomaže i svi ti drenovi joj pomažu i sve te infuzije i svi đusevi,špriceri,limunade,oranžade koje prima putem infuzije.Na žalost,ima nas ovde 'iskusnih' po tim pitanjima,ali smo sve pregurale i  Z. sve statistike,svaka u svom reJonu Wink lol! EvE meni mi je danas tačno 20 godina od bliskog susreta i nagodbe  Wink sa Sv. Petrom.
Tako da nade uvek ima,samo treba volju da imamo,a kada se zamorimo tu su prijatelji da je vrate.
Majče samo napreeeedddd!!!!navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
Maus srećan rođendan tm.
Specijalan ljubac za trudničicu Kometu poljubci love love love love
Drage cure budite mi dobre . srcasti poljupci
cveće cveće cveće cveće cveće
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SannI-AlL 20/3/2015, 15:04

I u duhu borbe i vere i pobede za život evo i pesma koju sam pevala u sebi  pre 20 godina,koju i pevam i danas ,često,naravno opet u sebi jer to je moja mantra,a i ne bih da drugima uništavam slušni aparat Wink lol!


Kao ptice let, slobodan
tvoj se celi svet
okrenuo za jedan dan

Sada dobro znaš
bio si mlad
tvoj se kratak let
pretvorio u pad

Sad ti treba bolje
treba snage volje
da se opet sebi vratiš
ponovo da shvatiš
da možeš biti jak


Najjači samo ostaju
nikad se ne predaju
svome Bogu veruju
i svima prkose
najjači ostaju
nikada se ne daju
najjači samo veruju
u zakon pobede!!!

https://youtu.be/yWzlTbVYbvE
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od maus 20/3/2015, 15:24

Poslala sam Maji putem poruke jucerasnji Hepin izliv neznosti upucen njenom muzu hahahahahahaha. Umalo zeni da popucaju konci od smeha.
Ko zna sta Goran sada misli hahahaha. Zene vi ne mozete da zamislite kako je to sve zvucalo kada mi je Hepi pricala. Jedva cekam da se cujem sa Goranom pa da ga priupitam za poruku.

Sani naravno najjaci!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sofija Veks 20/3/2015, 15:25

maus ::Poslala sam Maji putem poruke jucerasnji Hepin izliv neznosti upucen njenom muzu hahahahahahaha. Umalo zeni da popucaju konci od smeha.
Ko zna sta Goran sada misli hahahaha. Zene vi ne mozete da zamislite kako je to sve zvucalo kada mi je Hepi pricala. Jedva cekam da se cujem sa Goranom pa da ga priupitam za poruku.

Sani naravno najjaci!

Happy queen lol! lol!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 20/3/2015, 15:57

maus ::Poslala sam Maji putem poruke jucerasnji Hepin izliv neznosti upucen njenom muzu hahahahahahaha. Umalo zeni da popucaju konci od smeha.
Ko zna sta Goran sada misli hahahaha. Zene vi ne mozete da zamislite kako je to sve zvucalo kada mi je Hepi pricala. Jedva cekam da se cujem sa Goranom pa da ga priupitam za poruku.

Sani naravno najjaci!

Nemoj Misu da je zasmejavas toliko! lol! lol! lol! I pazi da i ti Goranu ne napises nesto alicno misleci da je Happy, Goran ce se zabrinuti! lol! lol! lol!


Zaboravih da cestitam rodjendan Milanu! Kazi mu da necemo dolaziti na slavlje ko onomad, dzumle, sa teglama! Wink lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od caci 20/3/2015, 16:05

Happy queen lol! ala sam se ismejala  b
Maja nas zena zmaj kad je vec ustala nakon tako teske operacije, pobedice ona ovu bitku i sve ce se ovo zvati juce. navijam za tvoj brzi oporavak b b b b b
Petar ljubav da nam sto pre ozdravis
I na kraj da se pohvalim...POSTACU TETKA...moja seka je trudna

i moram da vas izljubim kad ste sve tako na okupu ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 16:18

A ja se molim za čudo da mu poruka nije stigla ili da je nije video :) Mada je to prosto nemoguće lol! A uzgred, kada je završio razgovor sa doktorom javio s emišici rekao joj sve i kao zovi ti happy mrtav sam umoran lol! lol! lol! lol! lol! lol! Znači, bruka! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed v v v v v v  b  b  b  b f f f f Pobeže čovek  b  b  b  b  b  b
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od lilya 20/3/2015, 16:24

Slogiracu se od smeha, majke mi mile.

Ove moje kokoske sto me ocrnise ce morati da se iskupe. Samo da smislim kako zbunjen

Srecan vam Medjunarodni dan srece, svima je potrebna iz raznih razloga.
Trenutno mantarmo za Majinu dobru srecu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 17:12

Caci, neka je srećna i laka trudnoća tvojoj sestri igracice igracice igracice
Mišicu treba prebiti definitivno maltretira Maju lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 17:16

I da konačno napišem ono zbog čega dolazim već peti put na Kutak i nikako da napišem.Rolling Eyes
Bila sam u banci. Na računu ukupno imamo 4.728 dinara, sa sve onih dve hiljade što nam je ostalo kada smo se našle, i to je za akciju za vto. A od danas sav novac u narednom periodu sakupljamo za pomoć Maji. Već je danas bilo nekih uplata :)
Ljubim vas osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 17:19

I da, još ovo lol! Danas je moj dan, dan sreće :) Happy Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 17:20

HappyGirl ::Caci, neka je srećna i laka trudnoća tvojoj sestri igracice igracice igracice
Mišicu treba prebiti definitivno maltretira Maju lol!
Pa Mišica je maltretira zbog tebe. lol! Sad se praviš smajli angel

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 17:23

HappyGirl ::I da, još ovo lol! Danas je moj dan, dan sreće :) Happy Very Happy
Srećan ti dan. Posle ovoga sa G. nikad ti ne bih dala br. mog muža. Šalim se naravno. Kome još treba muž korišćen 16godina. Sanjala ja Miljkovića(mislim da sam ubola prezime)odbojkaša kako ga muvam. Kad sam ga smuvla, a ono moj muž. Eto ni u snu me neće da prevarim muža.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od zvoncica36 20/3/2015, 17:28

caci ::Happy queen lol! ala sam se ismejala  b
Maja nas zena zmaj kad je vec ustala nakon tako teske operacije, pobedice ona ovu bitku i sve ce se ovo zvati juce. navijam za tvoj brzi oporavak b b b b b
Petar ljubav  da nam sto pre ozdravis
I na kraj da se pohvalim...POSTACU TETKA...moja seka je trudna

i moram da vas izljubim kad ste sve tako na okupu ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
Caci čestitam na trudnoći. Da joj trudnoća bude lagana. Inače meni je baba iz Ohrida. Obožavam Makedoniju.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od brinbili 20/3/2015, 17:42

ZMajček nam se već popridigao,bravo! osmeh srce
Divno je vidjeti staro drustvo na okupu,srce nekako zaigra d
Zagrljaj za sve Kutanjke aktivne i manje aktivne d d d
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 20/3/2015, 17:42

Hehe zvoncice i moj deda je iz Ohrida, Wink mozda su se kibicovalii u mladosti lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 17:47

zvoncice, pa meni ne treba ni broj mog muža lol!  b  b  b  b  b Luda si lol! lol! lol! lol! lol! lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 20/3/2015, 17:48

Jocy, kad ti vidim avatar lol! meni se mazi lol! Embarassed v
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od PalcicaBg 20/3/2015, 18:05

Happy srecan ti dan i da si nam uvek srecna.Ismejah se slatko za tvoj ispad,zamisljam Majinog muza,njegovu facu dok cita poruku,iako ne znam coveka.

Jocy avatar ti je za desetku lol!

Majo nadam se da si danas malo bolje nego juce i verujem da ce svakim danom biti sve lakse i lakse.Bravo za ustajanje,nisam verovala kad kazu bice ti lakse posle svake setnje,ali sam se uverila posle svake operacije,naravno nisu bile tako teske kao tvoje,al verujem da se telo brze oporavlja kad se kreces.
Zelim ti da ovo sto pre bude iza tebe i da od danas za tebe pocinje nov zivot,pun srece.

Super ste smislili nacin da pomognemo Maji,ja cu se cim pre pridruziti,verovatno moze e bankingom?Jel je i dalje onaj racun intezin?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 20/3/2015, 18:09

Hvala za komentare za avatar ali komplimenti su za Boba Zivkovica (ja sam njegov veliki fan) lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 20/3/2015, 18:11

Jao Jocy lol! lol! lol! lol! lol! lol! E ovaj je pravi!!!!!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JocY 20/3/2015, 18:13

I ja mislim da sam se konacno nasla v v lol! lol! lol! lol! lol!
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 12 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 19 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu